Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Poe switch IP kamerákhoz (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) ricsip


ricsip
addikt

Sziasztok!

Megbízható stabil Poe switchet keresnék IP kamerákhoz, 8 portos kiszerelésben (természetesen minden portján tudnia kell a 802.3af-t egyidőben). Rengeteg no-name ismeretlen termék van a piacon, nem találtam értelmes teszteket amivel lehetne választani közöttük :F

-

(#2) club1 válasza ricsip (#1) üzenetére


club1
veterán

Létezi milyen switchet vegyek topic. :(((

(#3) ricsip válasza club1 (#2) üzenetére


ricsip
addikt

Az a topik általános, alsó kategóriás eszközökre vonatkozik. Ezzel szemben itt teljesen specifikusan PoE eszközöket keresek, amik nem esnek bele a másik topikba látható "5 ezer Ft-os olcsó switchet keresek netezéshez" átlagfelhasználói igénybe. Szerintem elbírja a fórum motor még ezt a topikot.

Sajnos nem vagyok benne biztos h. itt megofrdul az a szakmai közönség, akinek releváns tapasztalata lenne ezekkel az eszközökkel (megrendelő / felhasználói oldalról), kereskedőket meg nem akarok megkérdezni, mert azok mind a saját portékájukat fogják csak dícsérni. HWSW-n sem találtam értékelhető tesztet, szóval jön a kérdés: ez 1 piaci rés, amit a gémer társadalomra fókuszáló online lapok nem akarnak lefedni?

-

(#4) ricsip válasza ricsip (#3) üzenetére


ricsip
addikt

1 hónap alatt 0 válasz, szóval tényleg nem fordul meg itt a szakma. Zárható a topik.

-

(#5) Margott


Margott
újonc

Kedves Fórumozók !
Nagyon szeretném,ha segítenétek abban,hogyan oldjam meg a körbekerített gyümölcsösömet idegen betolakodóktól.Másfél hektáros a terület,körbekerített,téglalap alakú 170x100.-as a méret.A legnagyobb probléma, nincs elektromos áram,villanyoszlopok lerakása milliós nagyságrendű,ez nem jöhet szóba.Van hamis kutya is,mégis szeretnék más megoldást is, mondjuk kamerákat elhelyezni.De miről működjön, s hány kamera kellene erre a területre körbe,hogy felvegye a behatolót.Néztem az interneten,hogy mozgásérzékelős éjjellátó is van.Hát ebben a külterületi sötétségben ez kellene,meg mozgásérzékelő lámpa,ami jelzi,ha jönnek.Kamerában melyik a legnagyobb hatótávolság ? És a lámpánál ? Ajánlották a napelemes megoldást is,mert van a telepítésen egy kis épület 4x3-as cseréptetős - nem túl drága megoldás ez? Mi lenne a normális megoldás így villany nélkül ?Tudtok tanácsot adni ebben.Előre is köszönöm. a válaszokat. Margott

(#6) ricsip válasza Margott (#5) üzenetére


ricsip
addikt

Ide 4 hónap alatt 1 db hasznos hozzászólás nem jött a topiknyitásomon kívül, szóval szerintem nyiss neki új topikot, ide haszontalan bármit is írni, kutya nem olvassa rajtam kívül, kommentelni szintén hasztalan várnod ide bárkitől is.

Én sajnos nem tudok neked segíteni, ami kamerákat nekem eladtak az már 15 m-re sem lát el sötétben a beépített 40 infraled-jének ellenére sem, sajnos tényleg kell külső reflektor, amit mozgásérzékelő vezérelhet, ha vaksötétben akarsz 4-5 méternél messzebbre ellátni.

[ Szerkesztve ]

-

(#7) bigrock válasza ricsip (#6) üzenetére


bigrock
addikt

Hello,
én már évek óta TP-LINK switcheket használok IP kamerákhoz, és fintoroghat a szakma, hogy olcsógagyi stb..., még egyik sem romlott el.
Ha mind a 8 port kell, köss össze két ilyet, és olcsón kijössz.
A múltkor egy ilyet szereltünk, mert a felhasználó ehhez ragaszkodott. Nem mondom, penge switch, gigabit, managelhető stb...csak hát az ára...
Ez van most akcióban, de szerintem ez is SoHo kategóri, mint a TP-LINK.

Milyen switch-et vegyek? illetve Hálózati / IP kamera topikokban nagyobb eséllyel érkezik válasz a témában.

Így ezt a topikot zárom!

[ Módosította: Mate ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Poe switch IP kamerákhoz (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.