Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) fueled18


fueled18
tag

hát a péz megvan de nem férhet hozzá senki
szerintem ez így van hogy megmarad de viszont további pénzlevételt meg ilyesmit nem engedélyez a szolgáltatóm
egyszerűbben == nem nyúlhat hozzá senki:D
remélem

A vélemény olyan mint a segglyuk, mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra

(#52) Ganger


Ganger
aktív tag

NA ez egy qrva lepra dolog, mar nem azert, isten hozott magyarorszagon... ez itt a lehetosegek hazaja!!!!! barmit barmikor barhogyan

Repül a rohadt gép ki tudja hol áll meg, s kit hogyan talál meg

(#53) Daneeka


Daneeka
senior tag

Tényleg le tudnak szedni pénzt a kapott sms-ért ráadásul mindjárt 400ft+áfát (500ft), tudom mert ezt én is beszoptam a vivánál azzal a psp-s játékkal. leiratkozás: game stop a 1786-ra.

(#54) Andie


Andie
őstag

Pofán lefakad :Y
Én ugyan messze elkerülöm az ilyen szavazós, nyerös cuccokat, legyen az BB, vagy VV, vagy viva, vagy akármi. A telefonomat a haverokkal való társalgásra, és sms-ezésre használom. Egyetlen egyszer küldtem ilyen nyerös sms-t, a Napló müsorába múlthéten, mert lehetett nyerni egy GPS-es PDA-t... de nem nyertem :( viszont 100 ftomba került a játék :( Erröl ennyit.

Bár látom, már megoldódott a kérdés, azért megemlitem, hogy nemrég olvastam (asszem itt a PH-n) egy frappáns választ az ilyen reklám-sms-ekre : ''Ha még egy ilyen reklámot küldesz, megba..om anyád a temetésén!''
Erre jött a válasz : ''Gratulálunk, ön sikeresen leiratkozott hirsms-ünkröl.''
:R

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#55) THomas007


THomas007
senior tag

Sajnos tőlünk is kicsaltak 7000Ft-ot,most jött meg a hóvégi számla...:O:ONincs rá vmi mód ,hogy visszaszerezzük?:(

(#56) Agyzuzo válasza THomas007 (#55) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Jah, persze. Géppuska, kézigránát, lángszóró, aknavető...
Ha lenne, akkor ezeknek a ''beetetős'' játékoknak nem lenne létjogosultsága. Még jó, hogy én nem ebben élem ki a perverzióimat...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#57) Viktor0610 válasza THomas007 (#55) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Talán majd akkor, ha többen összefogtok... :O

Samsung Galaxy A54

(#58) THomas007 válasza Viktor0610 (#57) üzenetére


THomas007
senior tag

T-Mobilenál letiltattuk, mostmár nemjön ez a szemét!!! Az internetes ügyfélszolgálaton is megteheti akinek t-mobileos előfizuja van

[Szerkesztve]

(#59) [FH]bekem válasza Elrood (#43) üzenetére


[FH]bekem
csendes tag

ezt a psp-s reklámot én is néztem télleg elég érdekes...+még nem is mondják h PSP csak h szuperhipermegakiráj gép. ha vki nyerne is (kétlem) adnak neki egy gameboyt azt megmondják h ''ki monta h te a psp-t fogod kapni?''

nem adom meg ha nem kötelező -.-

(#60) fueled18


fueled18
tag

na!!
derég írtatok!!!!!!
már nem megy ez a baromság a viván!!!
még megse jelent magyarországon a psp de ők már adni akartak!!
na mind1

A vélemény olyan mint a segglyuk, mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.