Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fueled18


fueled18
tag

Plíz Help!!!
van olyan problémám hogy volt egy telefonos játék a viva tv-n
és én sajnos regisztráltam hátha nyerek.
kb 1 hónapja volt ez és folyamatosan küldenek ilyen játék sms-t de sajnos az edszemet leszívták de kibaszottul.. azt szeretném megtudni hogy le lehet ezt a játékot tiltani hogy ne küldjenek 11000 Ft-os számlát vagyis ne szívjanak le pénzt a
naggyon fontos lííííz help
előre is köszönöm

A vélemény olyan mint a segglyuk, mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra

(#2) fueled18


fueled18
tag

bocs az új témához de muszály
még1szer sry

A vélemény olyan mint a segglyuk, mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra

(#3) Sharpboy


Sharpboy
csendes tag

szerintem lépj kapcsolatba a szolgáltatóddal, ügyfélszolgálat!

(#4) pilóta válasza fueled18 (#1) üzenetére


pilóta
nagyúr

Először is milyen telefon? Másodszor, ha kapod az sms-t, azért nem kell fizetni, úgyhogy más gond lesz ott...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#5) Viktor0610 válasza fueled18 (#1) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Leírnád kicsit konkrétabban?
Csak mert ha pl. PGSM-es vagy, max. 7500 Ft-ot tudsz TE (vagy aki használja a telcsit) elkölteni EDSZ-re...
Más ''leszívni'' _nem tudja_...

Samsung Galaxy A54

(#6) fueled18


fueled18
tag

hát regisztráltam aztán küldenek smseket egyfolytában
hogy nyerjsz ezt meg azt ha beküldöd a helyes választ
ilyen 1762 vagy mi a gecinek a telefonszám amire kellet küldeni a helyes választ
a pannonnál az ügyfélszolgálatot hívom de ilyen geci autómata pofázik
valami más ötlet?pedig senki nem használta a telefonomat ez 100% mivelhogy nem voltam otthon és csak nálam volt a teló mindvégig
amúgy ez egy siemens cf62 vagy mi
amelyik szétnyitható

A vélemény olyan mint a segglyuk, mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra

(#7) fueled18


fueled18
tag

ja
mind a 7500 Ft-ot leszívták
és most néztem már csak 6999 ft az edsz
mert nem rég küldtek ilyen geci smset
reggel még megvolt a 7500 Ft most meg nincs
le lehet valahogy ezt tiltani???
hogy küldjenek sms-t és levegyék a pénzt???

A vélemény olyan mint a segglyuk, mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra

(#8) fueled18


fueled18
tag

pannoso vagyok
djuice

A vélemény olyan mint a segglyuk, mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra

(#9) Viktor0610 válasza fueled18 (#6) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha csak egy SMS-t küldtél (bár a leírás még mindig felületes), akkor _legrosszabb_ esetben 1000 Ft-ot (ÁFÁ-s ár) vehettek le tőled, max. küldözgetik neked a DM-SMS-eket, amiért ugye neked _nem kell_ fizetned...

Samsung Galaxy A54

(#10) Drótszamár válasza fueled18 (#6) üzenetére


Drótszamár
őstag

És szoktál küldeni helyes válaszokat?

Mert amit ők küldenek sms-t azért _ŐK_ fizetnek ez 100%.

Nem lehet hogy wap vagy le nem zárt bill szívta le a pénzt. Egy részletes számlát kérjél qrva gyorsan, és egyből látni fogod hova folyt el a lé.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#11) fueled18


fueled18
tag

na
nincs billentyűzár mert összecsukom akkor ugye nem lehet megnyomni gombot
namost egyszer küldtem helyesválaszt de ezzel biztosan regisztráltam magam és szerintem így szedik le a pénzt
vagy nemtom
de naggyon zavar
nehogymá nem használtam a telefont azt 11000 Ft-ot kelljen fizetni
basszák meg

A vélemény olyan mint a segglyuk, mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra

(#12) fueled18


fueled18
tag

hogy tudok részletes számlát kérni??

A vélemény olyan mint a segglyuk, mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra

(#13) Viktor0610 válasza fueled18 (#11) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

ÉRTSD MEG, H. AZZAL, HA EGYSZER KÜLDTÉL EGY SMS-T, NEM JOGOSÍTOTTAD FEL ŐKET ARRA, H. LESZEDJÉK A PÉNZED!!!

Részletes számla ügyben (és bármilyen egyéb kérdésben): 1220, majd 1-es gomb, aztán 0 -> ügyintézőt kapcsol...

[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

(#14) .-Cs0SzA-.


.-Cs0SzA-.
aktív tag

a fogadott SMS- is kerülhet pénzbe.
a vodafonnnál láttam erre konkrét példát.

(#15) pilóta válasza fueled18 (#11) üzenetére


pilóta
nagyúr

Vazz, ennyire nem lehetsz lámer. Menj be az ügyfélszolgálatra és tiltass le minden hülye szolgáltatást. Az, hogy kapsz sms-t az egy filléredbe se kerül. Csak ha te küldesz, az kerül pénzbe.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#16) fueled18


fueled18
tag

próbáljátok
ki
biztos hogy így van ahogy mondom
küldenek sms-t és leveszi a pénzt
higgyétek már el
és ha bemegyek az ügyfélszolgálatra akkor le tudják nekem tiltani úgy hogy ne jöjjön ilyen sms és hogy ne vegyenek le pénzt?????
előfizetéses vagyok
djuicés 4000 az előfizetés

A vélemény olyan mint a segglyuk, mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra

(#17) Viktor0610 válasza .-Cs0SzA-. (#14) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudtommal, egyedül az egyenleginfóért vonnak le pénzt fogadott SMS-re.
Különben meg _nem tehetik meg_, h. a felhasználó engedélye nélkül vonjanak le tőle pénzt.

Samsung Galaxy A54

(#18) pilóta válasza fueled18 (#16) üzenetére


pilóta
nagyúr

Biztos, hogy nincs úgy, ahogy mondod :D

Nem veszik le így a pénzt. Valszeg előfizettél valami szolgáltatásra, vagy állandóan megy a gprs vagy ilyesmi.

De végül is tökmindegy, innen úgysem tudjuk megoldani a problémádat. Egyetlen megoldás van: bemégy az ügyfélszolgálatra, és kerülvén a ''gecik'' kifejezést, udvariasan előadod a problémádat. Biztosan találnak megoldást...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#19) fueled18


fueled18
tag

mind egy bemegyek azt elmondom a problémát
azt lebaszom a fejüket ha nem térítik vissza a pénzt
kurva anyjukat

A vélemény olyan mint a segglyuk, mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra

(#20) Viktor0610 válasza fueled18 (#19) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szvsz. egyszerűbb (és gyorsabb) a telefon. Pár hsz.-szel feljebb leírtam, mit kell nyomogatni, h. ügyintézőt kapcsoljon.

Samsung Galaxy A54

(#21) pilóta válasza fueled18 (#19) üzenetére


pilóta
nagyúr

Tyű! Azért nem semmi emberke vagy te hallod! Majd próbálj meg azért káromkodás nélkül tárgyalni velük. Valszeg több eredményt érsz el, mint ha a hozzászólásaid stílusában tennéd...

Ja és használj írásjeleket. Mondatot nagybetűvel kezdünk, és valamelyik írásjellel végződik a három közül (.!?).

Aki él és nem boldog, az téved!

(#22) Drótszamár válasza Viktor0610 (#20) üzenetére


Drótszamár
őstag

A neten is meg lehet nézni a számlát nem? Vagy az régen volt?

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#23) Viktor0610 válasza Drótszamár (#22) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Megnézheted, igen, de az nem naprakész -24 óránként frissül...

[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

(#24) Robaj válasza fueled18 (#19) üzenetére


Robaj
addikt

Nem fognak visszaadni egy fillért sem!
Ha meg kapsz sms-t, akkó neked NEM KELL fizetni.
Max ha külföldről kapsz, régebben elég húzós volt az ára...

(#25) Rez_Grof válasza fueled18 (#19) üzenetére


Rez_Grof
őstag

NYUGI VAN, már keresem a cikket, ahol pont erről irnak.

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#26) Rez_Grof


Rez_Grof
őstag

Többieknek ennek a szolgáltatásnak pont az a lényege, hogy a kapott sms után kell fizetni! Itt van előttem a HVG-ben.

Szvsz tuddmeg, hogy az adott telefonszám melyik cégnek van bejegyezve, és ott érdeklődj, hogy miként léphetsz ki a játékból. Ha nem megy akkor lehet belőle egy jó kis rendőrséges-biróságosat jászani, hogy félre tájékoztattak.

Arra, hogy visszaadják a lóvét kevés esélyt látok. Ahhoz nagyon jó ügyvéd kellene.

[Szerkesztve]

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#27) Algieba válasza fueled18 (#1) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ezt nagyon megszívtad! Két napja olvastam erről a mocsok játékról, és tényleg az érkező sms-esek után szipkázza le a pénzt! Egy nagy átverés az egész, mert nem is biztos, hogy lesz egyáltalán nyeremény. A cég meg ráadásul veszteséges, aki ezt kiagyalta, a szegény lúzer meg, aki beugrik, az meg jó nagyot szív.

Én soha, semmilyen játékra, de csengőhang letöltésre sem küldök sms-t! Hogy is ne, nincs nekem alkalmanként 500 Ft. Inkább netre költöm, meg a családommal való trécselésre ezt a pénzt.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#28) knifemaster


knifemaster
tag

2005 áprilistól: MTSMS szzolgáltatás. Itt a Felhasználó a fogadott SMS-ért fizet, az az emelt díjas. A kivánt szolgáltatást egy INDITÓ SMS-sel kéri (pl. napi horoszkóp), naponta kapja a fizetős SMS-t, majd a STOP SMS-sel állitja le, ha azt kívánja.

Forrás:http://www.lax.hu/ujdonsag.html

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#29) Drótszamár


Drótszamár
őstag

B+ leszakad a pofám. Ekkora lehúzást :(

És erről hány ember tud magyarországon?

Ez nagyon durva. Az ilyeneket miért nem reklámozza egyik szolgáltató sem?

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#30) Bibby


Bibby
addikt

Hát mit is mondjak, nem akarok rosszmájúnak tűnni, vagy ellenségesnek, de van aki megérdemli hogy a saját hibájából tanuljon.:U

Ελευθερια η θανατος

(#31) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben ez így van, az első SMS elküldése ELŐTT közlik a felhasználóval, mire is fizet elő... Amennyiben nincs így, lehet menni a fogyasztóvédelemhez, félretájékoztatás címén.

Samsung Galaxy A54

(#32) fueled18


fueled18
tag

na hy all!!
voltam az ügyfélszolgálaton de sajnos mire beértem bezárt!!:(((:(((:(((:((:((
ma még nem küldtek sms-t de biztos fognak
hogy tudom neten keresztül megnézni a számlámat???
ha lehetséges
ja és ez a stop sms ez télleg működik????
ha igen akkor mit kel beleírni az smsbe??
mert ki kéne próbálni hátha segít
amúgy van valami informciós számuk de nem merem felhívni nehogy azért is levegyen egy csomó pénztmég valami ötleteket plíz
thx mindenkinek

A vélemény olyan mint a segglyuk, mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra

(#33) Elrood


Elrood
őstag

Én úgy tudom, hogy annál a 1762-s számnál vagy minél, azzal elfogadod a ''szerződést'' ha küldesz rá egy sms-t, aztán a tőlük fogadott sms-kért is kell fizetned.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#34) Viktor0610 válasza fueled18 (#32) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Most írom HARMADSZORRA, h. a telefon gyorsabb, és az SOHA nem zár be...
Mivel Pannonos vagy, 1220, majd 1-es, aztán 0... Ott megmondják, mit kell tenned...
A szám ingyenes... Max. 20 Ft/perc, míg ügyintézővel beszélsz...
Ennyi...

Üdv:
Viktor

[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

(#35) fueled18


fueled18
tag

kibaszott anyjukat
nem lehet elküldeni az sms-t a számukra
nem lehet hogy rosszul írtam meg az sms-t??
hogy kell ilyen stop sms-t írni vagy mi a francot???

A vélemény olyan mint a segglyuk, mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra

(#36) Viktor0610 válasza fueled18 (#35) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

GRATULÁLOK... :C :C :C
WRITE ONLY MÓD... :((( :((( :(((
MEG IS ÉRDEMLED... ;] ;] ;]

[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

(#37) operator10 válasza fueled18 (#35) üzenetére


operator10
aktív tag

Így van.Sajna a STOP sms nem fog működni.Próbálj reklemállni a VIVA-nál, az oldalukon.Egy jó kis bejegyzést megérne, esetleg a vendékkönyvükbe.Már ha eggyáltalán van nekeik olyan.Picit nekem olyan országos botrány is lehetne ebből szaga van a dolognak.Bár úgy lenne.Gondoljunk csak bele.Viva célközönsége szerintem az igencsak ''Iskolás'' korosztály.Fater fizeti a számlát/Álltalában/ mekkora családi cirkuszok lesznek/vannak ebből.Napi szinten látom az emlitett hírdetést egy Qva szó nem esik arról hogy majd ki, mit, hogy, mennyit fizet.Akár merről is nézem a dolgot, ez tényleg egy marha nagy átverés!!!!
A pannont hívd szerintem is, régen/voltam Pannonos/ le lehetett tiltattni az ilyen emelt díjas számokat náluk.Mind sms, mind hívás esetén.Neten a számládat pedig a Pannononline-on keresztül tudod megnézni, nyomonkövetni.Itt regelsz aztán már látod is.Sok sikert, és ne hagyd magad.Viszont tényleg ne káromkodj ennyit, bármilyen ideges és dühös is vagy.A végén még innen is kizárnak:(

"Hogy nem vagyok magyar?Azért 1990-ben már a "te"hazád határát őriztem" -SVÉDORSZÁG- ngelbreksgatan 16 , 211 33 Malmö

(#38) fueled18


fueled18
tag

ok
thx
még próbálkozok

A vélemény olyan mint a segglyuk, mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra

(#39) operator10 válasza Viktor0610 (#36) üzenetére


operator10
aktív tag

hagyd már van éppen elég baja:(:DDD

"Hogy nem vagyok magyar?Azért 1990-ben már a "te"hazád határát őriztem" -SVÉDORSZÁG- ngelbreksgatan 16 , 211 33 Malmö

(#40) fueled18


fueled18
tag

Na re!!!!! Felhívtam a 1220-as számot ott elmondta a csaj hogy hívjam fel a 1741-es számot
és ott halgassam az automatát és a letudom tiltani ezt a az emeltdíjas szolgáltatás.!!!44:R:R
most már megtanultam hogy ilyen kiba.....ott játékokat nem szabad játszani
dehát tudjátok amikor az embernek se pénze se semmilye akkor mindenre képes
ez legyen tanulópénz
ajánlom hogy senki ne játszon ilyen szart mert megszívja
ha valaki mégis kipróbálja és ilyen baja vvan mint nekem akkor a fent említett számon (1741) ki tudja kapcsolni a szolgáltatást és nem vesznek le pénzt soha többé...
thx mindenkinek a segítséget
de azért ne zárjátok be a témát mert ebbe lehet gyüjteni a többi ilyen problémát és lehet segíteni egymásnak
ok???

A vélemény olyan mint a segglyuk, mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra

(#41) fueled18


fueled18
tag

elnézést kérek a csúnya beszédért, de szerintem aki 11000 Ft számlát kap úgy hogy még csak 1-szer sem volt a kezébe telefon, akkor ő is így beszélne!!
szerintem:(((:(((:(((

A vélemény olyan mint a segglyuk, mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra

(#42) Rez_Grof válasza fueled18 (#40) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Grat!! :DDD

Más is járt ám igy : Bővebben: link

A HVG cikke a témával kapcsolatban:
Bővebben: link

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#43) Elrood


Elrood
őstag

Egyébként a Viva ezért nem felelős, ők eladtak reklámidőt egy cégnek és kész. Nincs módukban vizsgálni, hogy mit hirdet a reklám.

Egyébként a szám 1786 volt, senkinek nem ajánlom, hogy ideküldjön bármilyen sms-t:).

Ez a PSP reklám bűzlik:
1. EUban még nem kapható.
2. Nem közlik mikor lesz a sorsolás.

[Szerkesztve]

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#44) fueled18


fueled18
tag

na de várjatok!!
én nem a számot tiltottam le hanem azt hogy ne tudjanak küldeni edsz-es smseket nekem meg én se tudjak
magyarul === én nem tudok ilyen szar játékokat játszani mert ugye az emelt díjas de viszont ez a játék ugye edszes és akkor nem tudnak küldeni nekem sms-t és így nem vonnak le pénzt ugye???
akkor megnyugodok ha ez így van ahogy leírtam

A vélemény olyan mint a segglyuk, mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra

(#45) Viktor0610 válasza fueled18 (#44) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

V.színű működhet, mert az EDSZ-tiltásra van lehetőséged a 1741-en -ezért mondta az üfsz.-os is, h. tedd ezt... Mivel ezeket a dolgokat abból vonja le, ha nincs egyenleged, nem tudja miből leszedni.

Samsung Galaxy A54

(#46) fueled18


fueled18
tag

na én megnéztem az egyik kedves hozzászólótól aki küdött limkeket is egy oldalt ahol ugyan ez volt a problémája a gyereknek és ő küldött egy Stop sms-t a 1786-os számra és neki sikerült leiratkozni, de az sms 500 Ft-ba került.
na most amit én tettem hogy letiltattam a z edsz-es cuccokat akkor ők nem tudnak tőlem levonni pénzt((a az smsküldői) és nekem nem kell fizetni.
akkor az most jó hogy letiltattam a z edsz((amúgy nem használom) vagy pedig küldjek stop sms-t 500 Ft-ért és télleg leiratkozom..
mit tegyek??

A vélemény olyan mint a segglyuk, mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra

(#47) kapcs-ford válasza Bibby (#30) üzenetére


kapcs-ford
őstag

csak nehogy valaki véletlen nálatok is így járjon a családban.....

Aláírás

(#48) fueled18


fueled18
tag

á
most már tudják
úgy hogy még a vivára se kapcsoljuk a tv-:D:D:D:D
most figyelem a telómat mert ezen a hétenmég csak 2sms-t küldtek még van 2 amit elkellene küldeniük de én letiltottam az edsz-es cuccokat így elvileg nem jöhet semmi:D
remélem
ja és naponta lekérdezem a z egyenlegem és figyelem az edsz-t
most kereken 7000 Ft. majd remélem nem megy lejjeb

A vélemény olyan mint a segglyuk, mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra

(#49) Drótszamár válasza fueled18 (#48) üzenetére


Drótszamár
őstag

Ő izé... ha letiltottad akkor nem 0-nak kéne lenni az edsz-nek ?:F

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#50) Viktor0610 válasza Drótszamár (#49) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

De még csak most tiltotta le -holnapra frissül. Amit meg levontak, azt jelzi továbbra is, hisz' ki kell fizesse...

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.