Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pioneer dvd kérdések (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) andriscs


andriscs
aktív tag

Sziaszokt!

Szeretnék magamnak venni egy DVD írót, és sokat olvastam, hogy melyeket ajánlják. Nagyon sok helyen olvastam, hogy a 8x DVD +/- írók közül a Pioneer DVR-107 a legjobb, szinte minden online és offline újságban 10/10-et kapott. Az ára sem vészes, nem annyi, mint a vadi új 16x írók. Olvastam már több fórumon is, hogy esetlegesen lesz olyan firmware frissítés, amellyel majd képes lesz az új kétrétegű DVD-k írására. Ki mit tud erről? Mennyire biztos ez? Érdemes most megvennem ezt a típust vagy várjak még az újabb típusokra? Általában a Pioneer termékek ennyire megbizhatóak? Aki kicsit is ért ehhez, légyszi adjon tanácsot.
Köszi!!

Andris - http://andriscs.blogspot.com

(#2) AceTom válasza andriscs (#1) üzenetére


AceTom
aktív tag

Pioneer termékek megbízhatóak, és valóban mindenhol dícsérik az íróit. SZVSZ érdemes megvenni.
Firmware frissítésről valóban volt szó, azt hogy mennyire biztos én nem tudom neked megmondani, de ettől eltekintve is az egyik legjobb írót vennéd meg.

Van egy Pioneer dvd rom-ok topic... írhatnál abba, hogy életben tartsuk... :D

(#3) L3zl13 válasza andriscs (#1) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Hivatalos, kétrétegű DVD-k írását támogató firmware-re az esély kb. 0.

Én még reménykedem, hogy valakinek sikerül összehackelnie egy jó kis DL-es firmware-t. Nem szivesen cserélnék emiatt DVD írót, hiszen még szinte új, de nagyon kéne nekem az a DL támogatás... :(

Aki hülye, haljon meg!

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pioneer dvd kérdések (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.