Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) haxy


haxy
tag

Vajon miért fogy el az adat a PIONEER 107D iromnál mikor 16% hoz ér az irás.
Ja de csak 8x sebeség mellet.
a merevlemezem egy maxtor 160G, 7200rpm, 8M -vinyo.
és nem a merevlemez akadozik mert az 50Mb/s sebeségel tud dolgozni, és nem is töredezet.
a dolog érdekesége, hogy ez 2 hétel ezelöt még rendessen ment.
a meghalytó szoftvereket nem cseréltem le.

Ez van.

(#2) TrollBalint válasza haxy (#1) üzenetére


TrollBalint
addikt

háttérben dolgozhat valami virus vagy spyware. Ezt leellenőrizted?

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#3) haxy


haxy
tag

Igen mindent át néztem semi sem fut a hátérben ami lefogná a gépet.
de egyébként azon a gépen nincs semi csak irásra használom még hálozat sincs rajta. viszon virusirtom van de azt is ki kapcsoltam és igy is csinálja.

nem tom hogy magának az ironak lehet e ijen hibája. mert ha igen akkor vissza a szerviz, még garis.

Ez van.

(#4) TrollBalint válasza haxy (#3) üzenetére


TrollBalint
addikt

Nem hinném, hogy író hiba lenne, sokkal inkább az író program hibája. Tedd fel úrja vagy probálj ki másikat. (ha újra teszed használd a regcleanaert is...)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#5) haxy


haxy
tag

No igen erre is gondolta.
de nem müködik.
iró progit ujra raktam, és a végeredmény ugyan az.
az adatelfogyást be kapcsoltam a végeredmény anyi hogy dvd film esetén ot igencsak hosssszu idöre megál az asztali lejátszó.

gondoltam arra hogy hibázik a komunikáció a vinyo és a dvd iro közöt.
de! pont mindig ugyan akkor?

nem lehet hogy valami mehanikai problémája van az iromnak?

Ez van.

(#6) TrollBalint válasza haxy (#5) üzenetére


TrollBalint
addikt

az is pont mindig ugyanott? Bár valamelyik akettő közül lennie kell. Mármint vagy az író progi, vagy a író maga. (Mondjuk bennem még él a kisördög, hogy vírus, de hát mondtad, hogy azon a gépen se net se semmi...)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#7) haxy


haxy
tag

igy van virus nem igazán lehet rajta mert a dvd filmek még egyelöre tiszták.
viszont az iro ijenkor érdekes surlodásos hangot ad ki.
nem szedem szét a gari miat de lehet hogy hozzáér valami a fejhez vagy a tolo mehanikához és ezmiat lasul le az irás.

persze ha reggel haza értem kiprobálom hogy a PCIs raid kártyámra kötöm és akkor mit csinál.
aztán ha ako sem, akkor veszek egy NEC 3500 irot majd eztmeg szervizbe adom és kiváncsian várom a végeredményt.

Ez van.

(#8) Richie


Richie
csendes tag

Szerintem kb. akkor kapcsol magasabb sebességre az író, és pár másodpercig nem ír semmit a lemezre. Ha jól tudom a nagysebességű CD-írás is hasonlóképpen működik. Bár nem hiszem, hogy ennek problémát kéne okoznia a lejátszáskor. Ne vedd 100%-ra amit most összehordtam, valaki majd biztos kijavít. :)

(#9) haxy


haxy
tag

még kiprobálom hogy ki kapcsolom a lézert igy nem ir semit a lemezre. viszont az adat fojam végbe megy. a néron van egy ijen beálitás ha jol emlékszem.
és egy progival megfigyelem az adatfojam sebeségét lehet hogy az ál le egy pillanatra.
valami merevlemez monitorozot kéne ehez keresnem.

Ez van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.