Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Philips 7108 videobemenet - mire is jó? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Lambee


Lambee
csendes tag

Hello mindenki!

Voltam akkora barom, hogy vettem egy MSI MS-8850 (GF3Ti200 Pro-VT) VGA-kártyát, melyre köztudottan integráltak video bemenetet is.

Na, mondom, nincsenek nekem nagy igényeim, jól elszórakozgatok majd vele, egy-két videoanyagot begrabbelek majd vele olyan 512×384-ben, majd DivX-szel tömörítem.

És akkor jött a hidegzuhany. Bepróbáltam ugyanis. Tehát felbontás beállít, megyen a vakítás, stb., és olyan SZAR minőségű és szaggatott képet kaptam, hogy nem hittem a szememnek. Huu, mondom, nem lesz ez így jó. Mégiscsak egy kommersz kis gagyi Philips IC, vegyük le a felbontást 320×240-re, 25 fps-re ismét. 30% framedrop. Hogy az a...

Szóval én nagyon kibuktam, kíváncsi vagyok, nektek vannak-e élményeitek ezzel a Philips chippel szerelt videobemenetes kártyákról.

A legnagyobb vicc, hogy a gépem azért szerintem elég jónak mondható még a mai rohanó viszonyok között is: Athlon XP 1700+, 256 MB PC2100 (CL2) DDR SDRAM, MSI K7N420 Pro (nForce 420D), Maxtor D740X-6L (7200 RPM), stb.

Szóval várom a hozzászólásokat!

Üdv mindenki!

Lambee

(#2) guest


guest
veterán

Hát igen nekem is hasonló a bajom a kártyával de még bizom benne,hogy megtalálom a helyes beállitást digizésnél.Egyébként nincs valakinek ötlete melyik progi tud SVCD felbontásba 480x576 digitalizálni.Amugy jo a kártya.

prohardver vendég

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Philips 7108 videobemenet - mire is jó? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.