Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Som@ válasza TexT-BoY (#600) üzenetére


Som@
őstag

Fuji FinePix S602.
És nagyrészt KovacsUr keze munkája van benne. :)

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#602) Alvin_ti4200 válasza Som@ (#601) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Mennyibe kerül egy ilyen masina?

(#603) Som@ válasza Alvin_ti4200 (#602) üzenetére


Som@
őstag

136.500 + tréfa a DigitCamben.
Most adnak mellé egy 256os CF kártyát is.
Én még egy tizessel többért vettem decemberben. :)

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#604) TexT-BoY válasza Som@ (#601) üzenetére


TexT-BoY
addikt

[L]http://kep.tar.hu/s0ma/index.phtml?aid=27589115&pid=3152707[/L] akkor ez nem te vagy?
mert nem tudom hogy jó képek-e amiket én csinálgatok egy Aiptek 3megával: pl ezt a képet is ezzel csináltam: (ha már megnézed nyomhatnál egy 5öst:DDD): [L]http://www.startlap.hu/farsang/szavaz.php?id=182&order=1[/L]

[Szerkesztve]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#605) Som@ válasza TexT-BoY (#604) üzenetére


Som@
őstag

Nem. Ez nem én vagyok. Ő jeges kolléga. :D

A szavazatot pedig leadtam. :P

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#606) TexT-BoY válasza Som@ (#605) üzenetére


TexT-BoY
addikt

és a minőség? de komolyan?

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#607) Som@ válasza TexT-BoY (#606) üzenetére


Som@
őstag

Ilyen kis képről elég nehéz megállapítani. De szerintem egy kicsit életlen lett.

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#608) TexT-BoY válasza Som@ (#607) üzenetére


TexT-BoY
addikt

[L]http://kep.tar.hu/danika007[/L] hogy tugyá válogatni:)

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#609) dzsoni


dzsoni
senior tag

Na sikerült magamhoztérnem :), itt vannak a képek külön-külön:
[L]http://kep.tar.hu/johnny44/index.phtml?aid=27629698[/L]
És egybe rarolva:
[L]http://johnny44.uw.hu/meet.rar[/L]

(#610) Som@ válasza dzsoni (#609) üzenetére


Som@
őstag

Kisebbe nem lehetett volna?
És hol maradnak a feliratok? ;]
:DDD

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#611) dzsoni válasza Som@ (#610) üzenetére


dzsoni
senior tag

ÓÓÓÓÓ B+ :))

Gyere IRC-re kitaláljuk ki-kicsoda, aztán feliratozok :)

Amúgy egy képhez van komment:
[L]http://kep.tar.hu/johnny44/index.phtml?aid=27629698&pid=4477084&beginnum=12[/L]
és pont veled kapcsolatos :D

(#612) Som@ válasza dzsoni (#611) üzenetére


Som@
őstag

:C
Jó kérdés. Majd a következő nyereményjátékban ez lesz a beugró kérdés. :DDD

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#613) PaladiN


PaladiN
aktív tag

Végre hazaértem. Nem voltam net közelben. Pontosabban közel volt csak épp az adsl modem adta be a kulcsot.
Naon jó kis kis találka volt, legközelebb úgy intézem hogy végig tujjak marannyi.

Valojaban addig soha nem veszitesz, amig abba nem hagyod a probalkozast.

(#614) tomcs


tomcs
őstag

kar_hogy_nem_tudtam_menni._ha_nem_lennek_tele_hazifeladattal_akkor_most_
nekiesnek_elolvasni_a_topikot._ha_vki_akart_nekem_kolcsonadni_billzetet_
_(:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD)_annak_bocs

amugy_eredetileg_nem_20adika_lett_volna?_mert_ugy_el_tudtam_volna_menni
es_ugy_is_emlekeztem

(#615) Nowhereman válasza tildy (#589) üzenetére


Nowhereman
őstag

Nem kell félned a képek miatt. Nem fognak a norvégok cetnek nézni. De egyébbként miért tanulsz norsk-ul? Szebben beszélnek angolul, mint a londoniak! De ha már jobbra balra kisérgetted, akkor már tudod mit jelent: höyre - venste!

Utánam a kondenzcsik!

(#616) Nowhereman válasza Som@ (#578) üzenetére


Nowhereman
őstag

Miért? Még nem is kaptad meg a fogyózós tetkókat!

[Szerkesztve]

Utánam a kondenzcsik!

(#617) Som@ válasza Nowhereman (#616) üzenetére


Som@
őstag

:F

Még biztos korán van.

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#618) tikomio válasza lesaux (#582) üzenetére


tikomio
csendes tag

hát én vagyok TIKOMIO. :)) nem tildy, tikomio. nem összekeverni, mint ahogy ezt a hibát valaki el is követte. :O de azért sikerült túltennem magam ezen is valahogy. :D


[Szerkesztve]

hüpp-hüpp-hüpp, barbatrükk...

(#619) Wolverine


Wolverine
félisten

Szep volt, jo volt, erdemes volt elmenni :)) Ye_No neninek koszonom a szallast, ahogy +igertem, hallgatok, mint a sir :P egeszen majusig, akkor + mar talan te is elujsagolod :U
Vasi brancs, ha egyszer szerveztek otthoni bulajt, en ott leszek - ez is egy jo indok, hogy +latogassam az otthoniakat :)
OFF: azt fel kene akasztani, aki magyar bill-zetes gepre csak az angol kiosztast telepiti fel :O

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#620) maniac válasza Wolverine (#619) üzenetére


maniac
senior tag

nem vagyok egy kivancsi ember de kivancsiva tettel - ami nem egyszeru feladat :) - na jo a matrix3 reszere voltam ennyire kivancsi :)

(#621) Wolverine válasza maniac (#620) üzenetére


Wolverine
félisten

En hallgatni, mer' az arany, anyukam eztet tanitotta nekem regen.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#622) maniac válasza Wolverine (#621) üzenetére


maniac
senior tag

igazad van, ugyhogy nem is faggatlak :)

(#623) Ye_Nő válasza Wolverine (#621) üzenetére


Ye_Nő
tag

Arany? Felezünk? :P :DDD

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#624) Wolverine válasza Ye_Nő (#623) üzenetére


Wolverine
félisten

Jo! Tied az any, enyem az Ar, mer az rovidebb en meg uriember vagyok rossz napjaimon :DD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#625) launcser válasza tikomio (#618) üzenetére


launcser
senior tag

tééényleg?? ne mooondd
nem is gondoltuk volna
van már jó konvektor a házadba'?

rántottsajt

tütüü

(#626) dzsoni válasza Wolverine (#619) üzenetére


dzsoni
senior tag

Vasi brancs

Ez nekünk vas megyeieknek, vagy nekünk vasrudasoknak szól :))

(#627) Ye_Nő válasza dzsoni (#626) üzenetére


Ye_Nő
tag

LOL :))
Vazsmegye, Vazsvár, gezsgenyvágány, gizsvazsrud! :DDD
Ha minden igaz, is-is. :P
(én még csak az egyik vasi kategória vagyok, mert az a gonosz [amne] még mindig nem nyilvánított vasrúd-taggá. :((()

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#628) [amne] válasza Ye_Nő (#627) üzenetére


[amne]
senior tag

Ja mert elfelejtettem accot reg@vasrud.com-hoz Bash kollégával majd beszél lassan felkerül mindenki aki már írt mélt.

(#629) dzsoni válasza Ye_Nő (#627) üzenetére


dzsoni
senior tag

: OFF

:DD

Szombathely és környékén beszélnek így, nekem nem sikerül valamiért, pedig ehkte kőszegi vagyok, na mindegy. :)

Vasrúd ügyben [amne]-nak szóltam, de szerintem nem nagyon izgatja :)

: ON

(#630) [amne] válasza dzsoni (#629) üzenetére


[amne]
senior tag

Hogyne izgatna, csak aludni tudjak...:D

(#631) Wolverine válasza dzsoni (#626) üzenetére


Wolverine
félisten

Elsosorban Vas megye, masodsorban vasrud, mert meg nem vagyok felirva (mondjuk nem is kertem, mert azt irtatok, nem megy egyikotok melje sem :()
Ezennel feliratkozom oda is :)
Mellesleg nekem sem megy az echte hazai kiejtes :B

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#632) Cathfaern válasza Ye_Nő (#627) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nahát, te is Vasból? Hhmm...lassan ideje lenne egy vasi PH! találkozót szervezni...(persze ezt most nem úgy mondtam, mert még a végém az én nyakamba varjátok :D Amit viszont nem ajánlok, mert ahogy ismerem magam, akkor sose jönne össze :P)

(#633) Ye_Nő válasza Cathfaern (#632) üzenetére


Ye_Nő
tag

//OFF
Nem egészen... :B Mail megy, ha minden igaz, még ma! :P
//FFO

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#634) tikomio válasza launcser (#625) üzenetére


tikomio
csendes tag

jaj, Te! hát nem mindenki tudja ki vagyok, látod! :) egyébként a házamban baromi jó fűtés van. és a konyha is új, tehát rántottsajt... :))

hüpp-hüpp-hüpp, barbatrükk...

(#635) Ye_Nő válasza tikomio (#634) üzenetére


Ye_Nő
tag

Örülök, hogy a siloplast megtette a hatását; éljen Lancser! Majd megyünk hozzád vendégségbe :)) Bár... nem túl kicsi a ház? :DDD

Jut eszembe: adnál nekem mailen vagy ICQ-n elérhetőséget az uradhoz, Sátihoz? :F THX :)

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#636) Wolverine válasza Cathfaern (#632) üzenetére


Wolverine
félisten

Én dzsoniék nyakába akartam varrni, de nekem tökmindegy, melyikőtök vállalja :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#637) Wolverine


Wolverine
félisten

Végignéztem a Som@ gépével készült képeket... Én így nézek ki? Ááááá... Hol is van a bankrabló sapkám? Legközelebb abban megyek :o

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#638) Som@ válasza Wolverine (#637) üzenetére


Som@
őstag

Hát igen. Így!
Nem kellen rendszeresíteni egy tükröt a fürdőben? :DDD

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#639) Ye_Nő válasza Som@ (#638) üzenetére


Ye_Nő
tag

Mármegintnagyongonooosz valaki... ;]

Egyébként szerintem Wolverine éppen úgy néz ki, ahogyan egy vasi vegyésznek kő. Na. Teccikérteni. :P Megjegyezném azt is, hogy nekem sem tetszenek a rólam készült képek, de mivel már nyilvánosságra kerültek, az én szempontom eléggé tökmindegy. :DDD

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#640) maniac válasza Ye_Nő (#639) üzenetére


maniac
senior tag

Megjegyeznem hogy en is sokkal szebben nezek ki eloben, es emiatt reklamalok is!!! A tukrom sokkal szebb kepet mutat mint amit a fenykepeken latok, es en a tukorkepnek jobban hiszek mint ilyen digitalis izebizenek. Kerem a kepeim cenzurazasat mivel azok nem fedik a valosagot :)

(#641) Wolverine válasza Som@ (#638) üzenetére


Wolverine
félisten

Van. Csak nem ezt mutatja :D Lehet, mégis a userben van a hiba... :B

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#642) Som@ válasza Ye_Nő (#639) üzenetére


Som@
őstag

Gonosz vagyok, mert gonosznak lenni jó! :DDD

Hja, hogy vasi vegyész? Akkor az más. :P

Egyébként nekem sem tetszenek a rólam készült képek. Megyek és ki is dobom a gépemet. :D

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#643) tikomio válasza Ye_Nő (#635) üzenetére


tikomio
csendes tag

hát adnék én, ha tudnám mi az.tudod az informatikai ismereteim nem rugnak túl magasra. tudod elég ha a családban egy ért hozzá. ímélben küldök neked mindenféle elérhetőséget. lehetne jönni hozzám vendégségbe, sok szeretettel várlak titeket, hozhatod a családot is! na akkor mél megy! :))

hüpp-hüpp-hüpp, barbatrükk...

(#644) Wolverine válasza Som@ (#642) üzenetére


Wolverine
félisten

Csak előtte írd meg, hová dobod, mer1 akkor én jól elkapom ;]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#645) tikomio válasza Som@ (#642) üzenetére


tikomio
csendes tag

melyik kukába fogod dobni? megyek gubizni! :)) :)) :))
egyébként rólam is pocsék képek készültek! :) de ez nem a gép hibája. :))

hüpp-hüpp-hüpp, barbatrükk...

(#646) Ye_Nő válasza tikomio (#645) üzenetére


Ye_Nő
tag

Ok, várom a mélt ezerre'. :) De nem jön. :O Nem lehetne, hogy megcsörgetsz, és visszahívlak:F (szám az adataimnál)

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#647) Cathfaern válasza Ye_Nő (#633) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Hhmm...végül el is ment? Csak mert szeretném tudni, hogy a freemail-el van-e a probléma már megint :U

tikomio:
Ezek pocsék képek rólad? :o Mondtám már, hogy nagyon irigylem Satan-Claust? :B

(#648) Ye_Nő válasza Cathfaern (#647) üzenetére


Ye_Nő
tag

Ment. De akkor mostan megy még egyszer :)

LAUNCSER: hol vannak a pocsék képeid? :P

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#649) PaladiN válasza Ye_Nő (#639) üzenetére


PaladiN
aktív tag

Akkor lehet hogy én jártam a legjobban? Belőlem szinte semmisem láccik ;]

Valojaban addig soha nem veszitesz, amig abba nem hagyod a probalkozast.

(#650) Ye_Nő válasza PaladiN (#649) üzenetére


Ye_Nő
tag

Hm, sajnálatos. Mármint hogy belőled semmi sem látszik. (azért legalább egy képet linkelhetnél, amelyiken látszol, legalább egy kicsit...) :) Lehet egyébként, hogy a többieknek tetszik a saját pofázmányuk a képeken, azért nem szól senki semmit. Hallgatás -- beleegyezés. :F Nőknek meg többnyire nem tetszenek a saját egyedülálló ábrázatukat pimasz módon többszöröző felvételek, úgyhogy szerintem tildy, tikomio és az én véleményemen nem kell nagyon csodálkozni. :DDD

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.