Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH! Street Racer's

Hozzászólások

(#401) #16741888 válasza Gismo (#400) üzenetére


#16741888
törölt tag

ok, igazad van, de ha az emberfia már ilyen strírtracinges beállítottságú akkor nem má egy Daewo Lanossal nyomuljon.
Olcsóbbn lehet venni tényleg strítracinges Verdát. De mindegy mert már sztem unnyátok az AUDI/VW mániámat.:D

(#402) I_Am válasza #16741888 (#397) üzenetére


I_Am
veterán

Erre csak annyit, hogy egyik haver, nem irom a nevét aki járt ki régebben az ismerheti ha másnem látásból, egy Daewo Lanos-t tunigolt fel úgy, hogy a BMW-k nem tudták megfogni.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#403) #16741888 válasza I_Am (#402) üzenetére


#16741888
törölt tag

Garantálom hogy nem ő volt.
hazafelé kicsit felbasztam az agyát hogy megtudjam ,hogy mit is tud, de a fasorba sem volt, pedig szeria 2.0es 16v pes Vectra, nem éppen egy stírtrécinges verda.
majd jövőre a 2.9es VR6os Corradom/Golfom/Ventom. Asszem fognak még rólam hallani az elkövetkező 3-4évben. Sztem jövőre fogom tudni megvenni, aztán még biztos kell egy fél év mire ''versenykész állpotba lessz'':D.

(#404) Petie


Petie
veterán

egyes emberkék nem azér gyorsulnak mert jo kocsijuk van hanem mer szeretik a sebességet :))
nekem MÉG nincs pénzem kocsira meg tuningra igy stock car :D

én kombi focussal gyorsulok (szülök nem tudják :DDD) 14mp 100on, 1.6os 100lovas, 1.2eseket le tudom hagyni :DD
meg majd most megnézem majd a kis daewoo racert hehe 1.5ös és csak 1mpel lassabb mint focus, de sztem lehet még javitani.

Supra Power :DD

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#405) #16741888 válasza Petie (#404) üzenetére


#16741888
törölt tag

Én a múltkor Slk Mercivel gyorsultam az M5ös bevezető szakaszán. Én mentem elől ő meg nem tudott így lehagyni:DD mert a külső sávba voltak. Aztán 210nél sikerült neki:DDD, mert a Vectra onnnan elég lassan megy feljebb, míg a Merci bazz mintha szembe jöttem volna.:)) De megérte.:DD
Na de majd ha meglsz a Corradom akkor adok neki.;]

[Szerkesztve]

(#406) Petie válasza #16741888 (#405) üzenetére


Petie
veterán

hehe, autopálya zsarukkal vigyázni :))
focus meg csak 180at bír autopályán :DDD néha villognak hogy menjek már le a belső sávbol :D
a vectra az az uj vectra?nem a legujabb. hanem a 2.0-es 150pacis :) haveréknak az van azt mondja nagyon jo :))

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#407) #16741888 válasza Petie (#406) üzenetére


#16741888
törölt tag

Neem nem új, 5éves B Vectra! Eggyel öregebb, tod az a gyönyörű tükrü:DD Egyébként ja 2ezres és 140pacis. Fasza én is meg vagyok vele elégedve.:DD

(#408) Petie válasza #16741888 (#407) üzenetére


Petie
veterán

hehe.
én gondolkodtam renault 5 Gt-n is :) 125paci 800kg :)) mehet mint a golobis :D

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#409) I_Am válasza #16741888 (#403) üzenetére


I_Am
veterán

Tudom, hogy nem Ő volt, mert akkor azt írtad volna, hogy: '' a Daewoo-s srác úgy lealázott, hogy nem hittem a szememnek.'' :D

A postot arra irtam, hogy ki az aki street racinges és daewoo-t tuningol. Hát van olyan és hidd el pont ezeket a legnehezebb azoknak megemészteni akik az alapból erős verdáikat kichipelik.

Van kint például egy 1.4-s TD uno is és ugy megy, hogy alig tudják megfogni.
Azzal verni valakit sokkal nagyobb élmény és öröm, mint egy alapból erős verdával.
Abban van munka szaktudás minden. És sokkal komolyabb fejet vág az ellenfél is mikor nem tudja megfogni az általa szarnak vélt kisautót.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#410) Petie válasza I_Am (#409) üzenetére


Petie
veterán

hát jah, az a jo ha vki kicsiből csinál nagyot nem pedig egy már alapba tuning géphez hozzátesz egy spoilert és én vagyok a sztrít részinges :DD

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#411) #16741888 válasza I_Am (#409) üzenetére


#16741888
törölt tag

Na ácsi egy picit, én nem azt mondtam hogy a Corradot csak chipelni akarom. Az eggyik ismerősnek olyan cége van aki turbókat szerel/javít. Munkadíj nélkül csak anyagárba belemegy egy duplaturbó. Ami nyomástól függően akár 600lovat is engedélyez. És ha ez esetleg kevés lenne akkor még mindíg ott van régi pajtink a nitro, befecskendezés, ami a 6hengereseknél ha jól csalódom olyan 120-150lovat dob.
Na ha előált egy 700lovas gépem akkor azzal kiállnék az ugyanennyi pénzből létrehozott Lanos ellen, és szerintem nem lenne esélye. Bár lehet hogy tévedek.
természetesen a futómű meg a váz is átesne egy ''kis'' módosításon a fékekről nem is beszélve.

ha már így mondtad akkor kb így fog kinézni a munkaütem.:DD
1 lépés az autó beszerzése
2 a motor átnézése, hibás elhasznált cuccok cseréje/egyből egy chiptuning ami kapcsiból hoz 30lovat.
3 bivaly futómű/fékek beépítése.
4optika kívül belül hifi új ülések stb stb. (fantáziára bízva:D)
5ha ez előállt akkor jön a haver és ''bepattintja a turbóit'':DD és megyek a másik karosszérialakatos haverhez és szép krómozott vagy rozsdamentes bukócsövekkel egy kicsit ki lesz merevítve a kaszni.
6NOS
7ALÁZÁS FELSŐFOKON
8a költségek miatti erős kaján való sporolás utáni súly visszahízása:DDD

(#412) SaNyEe18 válasza #16741888 (#411) üzenetére


SaNyEe18
tag

Üdv!

1. Chiptuningot csak a nagyobb átalakítás után csináld meg csak úgy lesz gyakorlati haszna igazán.

2. Túl sokat játszottál Undergroundal mert egy Chiptuning nem fog neki 30 pacit adni hacsaknem új elektronikát iratsz bele, és nehogy azt csináld mint sokan mások, hogy elmegy Pistabácsihoz és vesz tőle egy elektronikát azt beteszi a kocsiba mert egyrészt xar lesz másrészt elmegy a kedved az egész tuningtól. Elektronikai tuningot csakis fékpadon szabad végezni ahol minden 100-dik fordulatnál lemérik és átírják a befecskendezési paramétereket. Na ez az amiből Mo-n kevés van :(

Nem biztos, hogy vissza fogsz hízni mert a 700 paci nem dolgozik kevés abrakért :DD

[Szerkesztve]

Vegetáriánus: régi indián szó. Jelentése: ''béna vadász'' :))

(#413) I_Am válasza #16741888 (#411) üzenetére


I_Am
veterán

Nem akarom elvenni a kedved, de a NOS nem csak ugy megy, hogy hopp dobjuk bele, kössük rá. És nem is olcsó.

Másik porlasztót is meg kell csinálni, azt is a turbó után kell hozzáállítani a géphez, nagyobb porlasztócsúcsok kellenek a több üzemanyag befecskendezéséhez is. A chip-et meg akkor kell beállítani mikor már motorikusan és kipufogó ügyileg is kész a verda ugyanis ahhoz hangolod hozzá.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#414) Bigya


Bigya
őstag

Az jóó amikor személyautóval pofátlankodik valaki, vagy nem akarja hogy elmenjek mellete... pl. ha pályán nem hajlnadó kimenni ->

[Szerkesztve]

(#415) Bigya


Bigya
őstag

HI!

VW T4 v. T5-el szokott valaki gyorsulgatni?

ÜDV!

(#416) Bigya válasza Bigya (#415) üzenetére


Bigya
őstag

ez jó. hol kettőd ad, hol az utolsót módosítom, és az kerül előre

(#417) #16741888 válasza SaNyEe18 (#412) üzenetére


#16741888
törölt tag

Adjak linkeket?
A VW 2.9es Vr6os motorhoz a Chiptuning 178Leről 206Lere módosítja a teljesítményt.
Egyébként megnéztem, van egy magyar cég aki német licensz alapján válal tuningot, a hivatolos ára a 2.9vr6os motor turbósított változatának 420pacival 150000Euro. na szerintem ezt a haver a feléből ki fogja hozni, vagy majd meglátjuk.
Én csak kész ténykeről beszélek nem csak a levegőbe, tisztába vagyok vele hogy az egész autó a végén fog vagy 3milkába kerülni.
Tényleg játszottam az Undergorounddal de közel nem annyit hogy elvegye az eszem.

(#418) SaNyEe18 válasza #16741888 (#417) üzenetére


SaNyEe18
tag

Nem tudom lehet, h. így van csak nehezen áll rá az agyam, mondjuk 178 paci egy ekkora motortól . . . tényleg nem lehet kihegyezve.
A Chipet mindenképp a tuning végén csináltatsd meg

Vegetáriánus: régi indián szó. Jelentése: ''béna vadász'' :))

(#419) #16741888 válasza SaNyEe18 (#418) üzenetére


#16741888
törölt tag

Bocs benéztem, de mint állat, utána miután elmentem itthonról jöttem rá hogy 15ezer euró az nem 375ezer hanem pont a10szerese. Asszem akkor nem lesz ilyen cuccom.:DD Bár az az igazság hogy nem tom hgy mennyibe kerül az anyagár és mennyi munkaóra, mert ha 2hét műhelymegállás akkor nyilván a haver sem fogja ingyér csinálni. Meglájuk.:D

(#420) Bigya


Bigya
őstag

HI!

414# szerintetek nagyon off? Szerintem nem.
Vagy csak egyszerűen nincs senki T4 v. T5-tel?

(#421) #16741888


#16741888
törölt tag

Nagyon lent van ez a topik. Miért?:D Azért mert tél van.:)) Nem baj. Szerdán ha a Szent Péter is úgy akarja leesik az első hó, akkor aztán leeht mejd rallyzni meg kézifékezgetni.
Rulezz??:DDD

(#422) B.Kox válasza #16741888 (#421) üzenetére


B.Kox
tag

Látom autó téren vannak terveid...:DDD
Csak néhány észrevétel:
-2.8 VR6 14-20 litert nyakal alapból.
-Ha turbósítasz akko nem csak egy turbót kell megvenni, hanem rengeteg mindent át kell alkítani, cserélni stb...
-vegyél 1.8 G60-at, sztem olcsóbb és kevesebbet fogyaszt, alig gyengébb viszont jóval könnyebb, azt is lehet azé tuningolni, más kompresszort szerelni bele stb...

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#423) B.Kox válasza B.Kox (#422) üzenetére


B.Kox
tag

Bővebben: link - 1.8 G60 persze nem az eredeti G-töltővel...:DDD De állítolag abból is ki lehet hozni hasonló vinnyogást.:DDD

[Szerkesztve]

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#424) Jesus


Jesus
csendes tag

milyen verda?????????,,,,,, mi van?????????????,,,,,,,,,,[kép]

konfig: 8 led, 3 tálca, egy hőlégfúvó

(#425) #16741888 válasza B.Kox (#422) üzenetére


#16741888
törölt tag

na végre feltünsz, jössz Ph! talira? gyere!

Egyébként találtam már céget:DDDBővebben: link

(#426) B.Kox válasza #16741888 (#425) üzenetére


B.Kox
tag

Még nem tom hogy meek e... Ha ráérek akko tuti.

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#427) #16741888 válasza B.Kox (#426) üzenetére


#16741888
törölt tag

na jelentkezzél! aztán mindenképpen ott legyél ám.
Szerdán Bécsi útra mész?

(#428) B.Kox válasza #16741888 (#427) üzenetére


B.Kox
tag

Igen, oda.:DDD Zh-t írok Lokális, golbális távközlési rendszerekből...:( Te mikor szoktál ott lenni mer én mostanába csak oda járok.

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#429) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Dejó, hogy felhoztátok ezt a topikot!
A lóerős topikban próbáltam hasonló dolgokról beszélgetni, de ott nem volt túl sok foganatja. Talán majd itt :D
Igaz nem én vagyok a nagy gyorsulós hanem egyik kedves barátom, én inkább csak kibickedek és képileg dokumentálom a dolgait.
Itt van pár képem versenyekről:
Bővebben: link
A lóerős topikban írtam egy kis nyitányt (Bővebben: link) meg utánna volt még pár hsz ezzel kapcsolatban ha van kedvetek olvassátok el.
Bővebben: link
#1703 hsz után.

Szerk: mondjuk ott is leginkább B.Kox -val váltottunk eszmecserét :DD
juteszembe ''kiröppent'' a Viperből a motor, holnap feldobok erről is pár képet, csak az érdekesség kedvéért :D


[Szerkesztve]

Feel Good Inc.

(#430) B.Kox válasza #16741888 (#425) üzenetére


B.Kox
tag

De sztem ez 160-->195 lovas G60 tuning sem rossz mindössze 295EUR-ért.:DDD

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#431) B.Kox válasza Pompi (#429) üzenetére


B.Kox
tag

Remélem én is hogy nagyobb élet lesz itt, me má régóta naon halottt volt.
Várjuk a Viperes képeket!

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#432) #16741888 válasza B.Kox (#428) üzenetére


#16741888
törölt tag

Mindíg oda megyek most én is, azaz hétfőn és szerdán:DDD, mert csak akkor van suli.
ma is ott voltam. melyik busszal szoktál járni? mert akkor igyekszem azt elérni.

(#433) #16741888 válasza B.Kox (#430) üzenetére


#16741888
törölt tag

Az nagyon is jó:C csak sajna még pár évig nem nagyon:( habár ki tudja:F :DD

(#434) B.Kox válasza #16741888 (#432) üzenetére


B.Kox
tag

Én kb a 8-8:10 -es busszal szoktam menni.:DDD Egy úriember mindig legalább 20percet késik...:DDD
De szerdán talizhatnánk.

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#435) Pompi válasza B.Kox (#431) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Akkor csak gyorsan lefekvés előtt egy kis ízelítő a garázsból :D
Sajnos ezeket a képeket nem én készítettem, mert nem volt jelen.
Bővebben: link
És új gumikat is kapott :)
Bővebben: link
Bővebben: link

Feel Good Inc.

(#436) B.Kox válasza Pompi (#435) üzenetére


B.Kox
tag

355-ös gummák!!!:DDD:DDD;] Nem rossz...

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#437) Petie


Petie
veterán

turbosításhoz ajánlat. ne magad építs turbot mert kidöglik egy idő után a motor. olyat vegyél ami gyárilag turboval szerelt.

aki meg gyorsulgatni akar az ruccanjon le néha napján tbányára szoktunk nyomulni többiekkel :)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#438) Flashback


Flashback
addikt

hozzáad majd holnap írok!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#439) Petie válasza Flashback (#438) üzenetére


Petie
veterán

ezt kinek írtaad:F jo lenen ha használnád a válasz gombot :)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#440) Pompi válasza Petie (#439) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Te a #436-ot kinek írtad? :P

[Szerkesztve]

Feel Good Inc.

(#441) #16741888 válasza B.Kox (#434) üzenetére


#16741888
törölt tag

Ha nem kocsival jövök akkor úgy intézem hogy azzal a busszal jöjjek ok, egyébként hétfőn azzal jöttem, azaz a 8:20assal:DDD
na befejztem az offot.

mostantól BESCHLEUNIGUNG!:D

(#442) Flashback válasza Petie (#439) üzenetére


Flashback
addikt

Pedig már Ph! Addikt vagy! Nem láttál még olyat hogy vki hozzáadja a listájához (cookie alapú) a topicot? Későbbi olvasási írási céllal. :F

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#443) #16741888 válasza Flashback (#442) üzenetére


#16741888
törölt tag

én is az vagyok:DDD:DDD:DDD már

(#444) B.Kox válasza #16741888 (#443) üzenetére


B.Kox
tag

Egy kis ''finomság'' neked::DDD
Bővebben: link
Bővebben: link
VR6 turbók...:DDD

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#445) #16741888 válasza B.Kox (#444) üzenetére


#16741888
törölt tag

Mondjuk az azért kamu hogy az Rs4et otthagyja, bár ha seria volt akkor talán.
De ne rossz!:DDD

(#446) Petie válasza Pompi (#440) üzenetére


Petie
veterán

aki turbositani akar :)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#447) Petie válasza Flashback (#442) üzenetére


Petie
veterán

jajj beénztem azt hittem elírtad és hozzád akart lenni az meg neked-et jlenthet gondoltam. és aszittem vkinek irsz emailt :) de akkor nem...

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#448) Flashback válasza #16741888 (#443) üzenetére


Flashback
addikt

LOL!!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#449) Flashback válasza Petie (#447) üzenetére


Flashback
addikt

Megesik az ilyen! ;)

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#450) Petie


Petie
veterán

mindenki óvatosan az utakon!!!!

baasszus haverok mennek driftelni én meg nem jutok ki ebből a szaros falubool :(

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH! Street Racer's
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.