Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH! Street Racer's

Hozzászólások

(#51) csudri válasza Civic (#49) üzenetére


csudri
őstag

Bizony ott a hiba, hogy 200m. Ez egyszerűen röhej, hogy csak 1/8 mérföldes a táv. Így a zsír verdák nem is tudják megmutatni, hogy mit is tudnak. Ennek ellenére azért ki szoktam járni, de akkor is lol.

(#52) Civic válasza roPHka (#50) üzenetére


Civic
csendes tag

Ne koccoljunk inkább csak gyorsuljunk !!!
Esetleg egy kis szerpentin ??? Kinyír a kanyar :DD

-0-100 saját mérés(ek) szerint olyan 9-10 sec a rajttól fügőően.(elég suxx, hogy 95km/h-nál kéri a harmad fokozatot, mondjuk lehet mahinálni a gyújtással és akkor kb.110-et szalad 2. ban,csak nem szerteném minden ősszel gyűrűzni stb. )
-A váltó gyári .
-Most 7000-nél tilt, mert télire vissza lett állítva a gyújtás alaphelyzetbe.
Egy kis macera után 8000-et forog, de az csak végszükség esetén szoktam, elvégre ez nem VTI .

=== Civic forewer ===

(#53) sai


sai
aktív tag

hm.. akkor én már + sem szólalok itt az ''én'' kis 405 1.9 gld émmel.. ;) modnjuk 2esben mentem már vele 80at.. ami szerintem elég jó egy 13éves családi autótól! :)) főleg hogy disel és hogy a szülök nem nagyon küldték neki.. én mozgatom csak meg igazán de én is csak pár hónapja..

(#54) Civic


Civic
csendes tag

Szerintem annyira ne pörgesd szegényt, mert hamar ki lesz a lelke, de azért nemsemmi kettesben 80 egy diesellel !!! :)

=== Civic forewer ===

(#55) B.Kox válasza Civic (#39) üzenetére


B.Kox
tag

Ez még a kocka civic, vagy az egyel újabb?
Elég komoly tuningokat soroltál fel, biztos megéri ennyit rákölteni, nem lehet hogy ennyiből már egy vti-t is vehetnél?

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#56) sai válasza Civic (#54) üzenetére


sai
aktív tag

tudom.. nem is szoktam csak kiváncsi voltam hogy mennyit megy.. 1× huzattam ki ennyire 2esben.. 80vannal ált már 4esben szoktam menni. :)

(#57) Civic


Civic
csendes tag

Ez már nem kocka , hanem a gömbölyűűű :)
My car (még tavalyi képek,lírás)
http://www.hondaklub.com/honda/mutasd.asp?nyelv=m&ID=112

Azért akarok ennyit rááldozni, mert egy VTI - vel gyorsan menni az nem nagy kunszt, de egy 1.5-össel, már érdekesebb.
Másrészről szerintem nincs az országban olyan VTI, amit legalább egyszer ne zúztak volna össze :(

Meg ennek kevesebb a biztosítása :DDD

Harmadrészt én gyorsulgatni szeretek, és ezzel még beférek a ''kicsik'' közé(1.0-1.5-ig), aVTI meg már egy osztállyal feljebb van (1.6-2.0), szóval ezzel több esély van a győzelemre . (pl. szegény VTI-k mellé besorol egy egy Integra és már el is szálltak az esélyek, hiába a 160LE) a következő lépcsőfok egy 2.0-ás lehetne, de olyan meg nincs Civicben :( )

Megint sokat írtam :DD

[Szerkesztve]

=== Civic forewer ===

(#58) sai válasza Civic (#57) üzenetére


sai
aktív tag

M3 asra szoktál kijárni?

(#59) Civic


Civic
csendes tag

Kecskemétről ??

Itt ''vidéken'' nem nagyon dívik a dolog. (bár azért érdekes szokott lenni péntek esténként a Kiskörút, Halasi út ''forgalma'', csak egyhamar kijönnek a yardok aztán ki merre lát :( )

=== Civic forewer ===

(#60) biker válasza Civic (#45) üzenetére


biker
nagyúr

Kiszaladt ebből már a 190-is óra szerint / csakhát az nem teljesen mérvadó /, de azért ezt már véleményem szerint egy kicsit soknak tűnik 1.5-ös létére.

A lényeg az, hogy 140-ig partiban van faterom 2.0i Omegájával És ezt nemhiszem, hogy sok gyári 1.5-ös motor tudja.(esetleg a Corollák, vagy az már 1.6 ?)


jelentem, 1.4 16V corolla VVTI (ráadásul wagon, 1.200kg) vége hivatalosan 185, de 192-t ment, mielőtt le kellett fékeznem egy kamion miatt

kb 165-170ig jól megy, utána már nem számottevő a gyorsulás, de megy azért rendesen utána is :C

azt hogy 2.ban mit tud, már nem írom ide, mert hátha olvassa a főnököm :DDD

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#61) sai válasza Civic (#59) üzenetére


sai
aktív tag

bocs most olvastam h Kecskeméti vagy :P

(#62) Civic válasza biker (#60) üzenetére


Civic
csendes tag

Igen ezért említettem a Corollákat.
Tudnak meglepetést okozni az emberfiának ;] , csak civic kasznija,futóműve nekem jobban bejön .
Japan power :C

=== Civic forewer ===

(#63) RAM


RAM
őstag

Fajin szélvédő matricákat v. fóliákat honnan lehet beszerezni free?

Csak tisztán

(#64) Civic


Civic
csendes tag

Free sehol szerintem, de bármelyik dekoros/fóliázós cég megcsinálja 1000-1500 ft-ért a ''csíkot'' a szélvédőre .

=== Civic forewer ===

(#65) sai válasza Civic (#64) üzenetére


sai
aktív tag

és valami komolyabb matrica kb mennyi lehet? mondjuk 1 ilyen non figurativ a kocsi oldalára?

(#66) I_Am válasza sai (#65) üzenetére


I_Am
veterán

Azt már fényezni szokták.;)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#67) sai válasza I_Am (#66) üzenetére


sai
aktív tag

nem arra a nagyon komolyra gondolok hanem ilyen pl ilyen csikokra.. azt ugy todm hogy még matrica.. (de gondolom van ami fényzeve van)

(#68) I_Am válasza sai (#67) üzenetére


I_Am
veterán

Akkor autósboltok, vagy magyar racing oldalak. Ott általában van optikai tuninggal kapcsolatos info.

[Szerkesztve]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#69) Civic


Civic
csendes tag

A kocsi oldalára való dekorok is vannak, de az autónként kb.35-40 ezer forint...

Ha érdekel tudok küldeni majd linket, csak most be kell fuvaroznom mutert a Baumaxba, úgyhogy most egy kicsit off leszek :)

=== Civic forewer ===

(#70) sai válasza I_Am (#68) üzenetére


sai
aktív tag

aham köfike! :)
majd akkor körül nézegetek! :)

(#71) sai válasza Civic (#69) üzenetére


sai
aktív tag

azt majd +kösszöném! :) 1enlőre még csak kiváncsiságból érdekel! :)

(#72) Civic


Civic
csendes tag

Itt például :
http://www.vinyldecor.hu/index1.html
esetleg :
http://www.autodekor.hu/fooldal/fooldal.html

Egész korrekt munkák. :)


[Szerkesztve]

=== Civic forewer ===

(#73) sai válasza Civic (#72) üzenetére


sai
aktív tag

köszike!!! :)

(#74) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Asszem ebbe a témába jöhet a következő kérdés..
Mennyibe kerül egy autó átépítése,ha optikai(külső-belső)tuningot,és hangcuccot akarok beépíteni?
Külső alatt ezekre gondoltam:alufelnik,gumik,első-hátsó lökhárítók,küszöbök,festés(esetleg flip-flop:ezt hol tudják megcsinálni,és mennyiért),matricázás,esetleg egy hátsó szárny,és ültetés(ültetőrugó,nyomtávszélesítő?)...
Belső:sportülések,sportkormány,műszerek átalakítása,felesleges dolgok(mint pl. hátsó ülés:D)kihajítása,bukókeret beépítése.
Hang:nem kell túl durva cucc,csak a mélyek legyenek erőteljesek.
A teljesítményt első körben nem kéne buherálni,elég sokba lesz ez anélkül is,úgy érzem..:D
Szal arra lennék kíváncsi hogy ez így együtt mennyibe kerül?Illetve azt is megköszönném ha tudnátok írni egy árat külön-külön a tételekre.
Az alany még nem eldöntött:D,talán egy 97-es Civic,egy Fiat Bravo,esetleg valami jobb állapotú Alfa 145-ös jönne szóba,csak háromajtós kivitelben.

(#75) B.Kox válasza _Volkovy_ (#74) üzenetére


B.Kox
tag

Ezt igy ennyi alapján lehetetlen megmondani.
Szerintem nézz szét itt:
Bővebben: link

Az autóválasztásról meg annyit a Fiat bravoval usznád meg mind a tuningot, mind az autovásárlást a legolcsobban. Az alkatrészek ehhez, a legolcsobbak, legelérhetőbbek.
Ha a hondát választod, akkor egy már alapbol is ütős kocsit kapsz viszont az alkatrészek sokkal drágábbak hozzá, főleg ha VTI-t veszel mer akkor a motortuning már nem olyan egyszerű történet.
Az alfa meg valahol a kettő között van.

De pontosabban milyen motorváltozatra gondoltál?

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#76) sai válasza _Volkovy_ (#74) üzenetére


sai
aktív tag

huh hát ez így első rá nézésre millios nagyságrendbe lenne (szerintem)

(#77) _Volkovy_ válasza B.Kox (#75) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

A Bravo-hoz húz a szívem,de a Civic is nagyon tetszik.Alfa csak akkor,ha nem találok a másik kettőből.
A motorváltozaton még nem gondolkodtam,valami 100 paci körüli gép jó lenne alapnak..

(#78) _Volkovy_ válasza sai (#76) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

gondoltam hogy nem lesz egy olcsó mulatság..
egy átlagos árat tudnátok írni a cuccokra?
ofkorz nem kell hi-end,jó a belépő kategória is..

(#79) sai válasza _Volkovy_ (#78) üzenetére


sai
aktív tag

huh én nem.. azt ajánlom hogy nézz körül a neten.. vannak ilyen tuning cégek azoknak a weboldalán tuti h + találod az árakat.

(#80) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Szép árak vannak,eegen.
Van valamelyik cégről pozitív tapasztalatok?

(#81) Civic válasza _Volkovy_ (#74) üzenetére


Civic
csendes tag

Én már utána jártam ezeknek.

Egy Civic-re (''92-95) kb, az árak :
Felni : min. 30-35/db
Gumi: min. 18/db
Első-hátsó lökös: 40-50/db
Küszöb: kb. 35/pár
Festés: ''sima'' 80-100 ezer, metál 100-180, flip-flop min 250-300
Matrica: ha az oldalára gondoltad kb. 35-40
Hátsó spoiler(a civicen gyárilag van) / 25-től a csillagos ég a határ
Ültetés (40mm) : 32/ garnitúra
Nyomtávszélesító : 35/garnitúra(de tök fölösleges, inkább a ''peremes'' felnit vegyél

Ülések (OMP Racing) 47/db
Kormány : 25-től felfelé
Műszerek : csak egy fotónyomtató kell, meg egy kis kézügyesség amúgy kb. 15pénz
Bukókeret: Legálisan min.150-200 pénz, ''tákolva'' a vasanyag ára+egy rekesz sör a kasznisnak :DD

Ja és az árak ezer forintban értendőek.

Hang:
Fejegység: 35-alatt nem éri meg gondolkozni
Erőlködő: 30-35-től felfelé
Hanszórók: jó esetben kijön 50-ből(egy komponens szett+szub)
+kábelek : 15 pénz

Számolj és döntsd el megéri-e :) (szerintem meg! ;] )



[Szerkesztve]

=== Civic forewer ===

(#82) sai válasza Civic (#81) üzenetére


sai
aktív tag

:) hát igen nem olcsó mulatság!! :) nekem ha + lesz kocsim.. akkor elsönek musicot veszek bele.aztán jöhetnek majd a külsö dolgok!
csak én ennyire nem akarom feltupirozni a kocsit mert nem merném ott hagyni sehol.. (főleg nem a mai világban)már akkor szivrohamot kapnék ha 1karc lenne az oldalán.. szóval nekem ennyire nem kéne.

(#83) B.Kox válasza _Volkovy_ (#77) üzenetére


B.Kox
tag

Sztem a 100 ló ölég kevés (persze én könnyen pofázok, nem én fizetem ki), arra felesleges ennyit költeni.
Igy lesz egy kocsid ami fullos optika, hang, futómű de szinte minden 1.6 feletti kocsi odaveri a lámpától.
Ha bravot veszel, vegyél HGT-t az 150 lovas és télleg jól megy meg tuningalapnak is sokkal jobb. Az 1.6-os bravo 103 lovas.
Ha meg hondát veszel akkor az 1.6VTI-t ajánlom az 160 ló, a sima 1.6 meg csak 110 asszem (civic javíts ki ha tévedtem).
Alfábol az 1.4TS (Twin Spark-Dupla gyertya)- 103, 1.6TS- 120,1.8 TS- 144, 2.0 TS 155 lovas.

De sztem ezek közül a legjobb alap a bravo HGT.

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#84) sai válasza B.Kox (#83) üzenetére


sai
aktív tag

ebben 1et értek veled!! :)
mondjuk én majd csak egy peugeot 309 est akarok venni 1.9 disel 75LE azt szem :P de én nem is gyorsulásra veszem majd.. (+külsöre sem akarom majd szét optikázni)
egyébként én is bravot venném!!szerintem az eleve nagyon jól néz ki! :)

(#85) Flashback válasza B.Kox (#1) üzenetére


Flashback
addikt

Nagyon gáz volt. A ringre úgy 18:30-19:00 körül értünk oda. Vártunk vagy 1,5-2órát míg a bejárathoz eljutottunk. MAjd a fönti parkoló megtelt, így csak az alsóba tudtunk parkolni. Beáltunk a sorba amelyik a gyorsulásra várt. Valamiért megállították a sort. Én kb 1,5 órás várakozás után feladtam és leparkoltam. Mentem nézni a versenyt. Most nem volt kispolák, Hummer. Csak a Camaro volt a király, meg a tuning trabik :) Szereztem egy plakátot is, meg 2 napra rá vettem egy mélynyomót a verdába... :))

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#86) Flashback válasza Civic (#81) üzenetére


Flashback
addikt

Egy-két árad irreális... De nagyrésze igaz...

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#87) Civic válasza Flashback (#86) üzenetére


Civic
csendes tag

Melyik ár az irreális ? (én boltoktól kaptam árajánlatot )
A 100 ló az gyorsuláshoz lehet, hogy kevés, de azért megfeleő futóműval máshogy néz ki a dolog :)

=== Civic forewer ===

(#88) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

akit érdekel csepelen (ill)LEGÁLIS gyorsulási verseny az irjon nekem mailt... csepelen nagyon kiforott a dolgog... osztálytársamék(bátya) csinálják

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#89) sai válasza TexT-BoY (#88) üzenetére


sai
aktív tag

nekem csepel messze van..

(#90) B.Kox válasza sai (#89) üzenetére


B.Kox
tag

Nekem nem. Én ott lakom.:DD

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#91) TexT-BoY válasza sai (#89) üzenetére


TexT-BoY
addikt

merre vagy? ha akarod attol még a sráccal felveheted a kontaktot:)

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#92) sai válasza TexT-BoY (#91) üzenetére


sai
aktív tag

én ha megyek gyorsulásra akkor M3 asra szoktam kijárni.

(#93) _Volkovy_ válasza Civic (#81) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Köszi.
Ezek azért már szimpatikusabb árak mint a ''kb. egy milla az egész''..:)
Megéri,az tuti..:D

(#94) _Volkovy_ válasza B.Kox (#83) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Köszi,de én nem 2F2F-t akarok vele nyomatni,azért ahhoz nem Fiat vagy régi Civic kell :D
Aztán lehet,hogy megjön az étvágyam,de először legyen meg a gép,aztán meglátjuk..:)

(#95) B.Kox válasza TexT-BoY (#88) üzenetére


B.Kox
tag

Hi rég láttalak! Megvagy még?!
Ez a illegális gyorsulás engem is érdekelne!:DDD

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#96) TexT-BoY válasza B.Kox (#95) üzenetére


TexT-BoY
addikt

meg csak ''nyaraltam:)'' hogy elfelejtettetek;]


amúgy én kiindulásnak ajánlanám a Ford Focust:) nekünk egy 1.6os van és a 2.0 a6 megse kottyant a piroslámpa után:) és pont 103lóerőős:)

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#97) sai válasza TexT-BoY (#96) üzenetére


sai
aktív tag

csak Focusnak van 1kis ára.. :P

(#98) TexT-BoY válasza sai (#97) üzenetére


TexT-BoY
addikt

jah hát igen:) de 5ösbe a TT alig szabadult:)
3000fordulat 5ösbe: 130km/h
4000ford. 5.: 170km/h
6500 ford 200meg egy pici és tiltáson megy:)
3mas 5500as fordulat 130km/h:)
és szvsz mostmár egy jóöreg 98ashoz 1.8milla alatt hozzájucc:)




ja a 3mas BMW-k hez képest felüdülés:) ültem egybe ugy 1800km-en keresztül hát... 100km/h-ig nagyonmegy de aztán csokkkolom és megáll a le

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#99) sai válasza TexT-BoY (#98) üzenetére


sai
aktív tag

én maradok a disel eknél.. :) annyira mennek amire nekem szükségem van és legalább nem is fogyasztanak sokat.. :) a mi kis 13éves 405 ösünk 130at még szépen viszi 4esben és még gyorsul (igaz már nem nagyon de gyorsul) de eddig max 130at mentem vele.. (ezt is közutón :P )

(#100) B.Kox válasza TexT-BoY (#98) üzenetére


B.Kox
tag

A tiétek tud ilyet???::DDD
Bővebben: link

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH! Street Racer's
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.