Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz Csabusman18 #34209 üzenetére

    UK roadtax elvileg "=" otthoni sulyadoval. itt is van ireknel. 1.6-osra lesz majd kb 500€/ev...vannak ingyenes autopalya szakaszok, M50 Dublin korgyruru (azaz lofaszt kor, tenger miatt kover C) egy resze is ingyenes.

    Utdij van, viszont van valasztasi lehetoseg. Vagy fizetsz a kapun mikor athaladsz (bedobod a penzt a kosarba, vagy embernel fizets kp/kartyaval es nilik a sorompo. Viszont van lehetoseg eUtdij-ra. Egy online rendszer, beregeled a kocsi rendszamat, szamlazasi adatokat es havonta vonjak amit hasznalsz. Vagy videos rendszerben, ekkor kamera rogziti az athaladast/hasznalatot vagy tag-gel, akkor csak becsippanik athaladaskor es mar mehetsz is. autopalyakon van tag-hez fast lane, ott 50-60-ra kell csak lelassitani, sorompo elott 50mre van a szenzor, csippanik es nyilik a sorompo. Ugyanezt a rendszert hasznaljak a par fizetos hidnal ill. alagutnal is. Szerintem ez a korrekt.

    Persze pl. M50 korgyuru eseten nem kell regisztralni sem, hasznalatot koveto 24h-n belul tudsz online fizetni, de postan, benzinkuton, kisboltokban is le tudod azt a 3.10€-et szurkolni. Videos accounttal ugyanez 2.60€/hasznalat, Tag-gel csak 2.10€

    Foutak ill. gyorsforgalmi utak viszont nem fizetosek.

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés