Hirdetés

2024. augusztus 5., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34751) Róth válasza lajafix (#34750) üzenetére


Róth
aktív tag

"az a nép amelyik ennyire hagyja magát megosztani, az hülye. node ezt a népet meg is kell osztani"

Meg kell osztani, mert veszélyes, ha egységbe tömörül ennyi hülyeség. :DD

Tiit, tiit, tibadam, tibadam!

(#34752) pH érték


pH érték
aktív tag

Na, ma kiderül, hogy ki-ki melyik oldalon is áll valójában.

(#34753) Róth


Róth
aktív tag

Gegessy kilépett az szdsz-ből, eggyel kevesebben vannak a kormánypártok ;]

Tiit, tiit, tibadam, tibadam!

(#34754) pH érték válasza Róth (#34753) üzenetére


pH érték
aktív tag

Kisgazdásodik az SZDSZ.

(#34755) lajafix válasza Róth (#34753) üzenetére


lajafix
addikt

csak mivel ma épp a kupolda feloszlásáról folyna a szavazás, ezért a maszopnak ez jó, ő már biztosan nem szavaz a feloszlásra. Bár a többi sem.

szerk: sajnos a megosztott hülyeség sem vezet jóra, valószínűleg a hülyeség faktort kellene levetni.

[ Szerkesztve ]

Rock'n Roll

(#34756) lúzer


lúzer
veterán

Nyakó: keressünk ellenfelet, és démonizáljuk mert csak így tudunk szavazatot szerezni!

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#34757) priti válasza lajafix (#34755) üzenetére


priti
addikt

Azt nem értem, hogy ha ma kijátszák a kártyát és utána az lesz a duma, hogy egyszer erről már döntöttünk attól lesz kormányzóképesebb az ami nem az?
"Megyünk, de mégsem közeledünk, csak tombol a türelem."

[ Szerkesztve ]

Hardverlesen

(#34758) fordfairlane válasza Róth (#34753) üzenetére


fordfairlane
veterán

Az SZDSZ nem szavaz a feloszlatás mellett, mert az nem az ország érdeke. ;] Persze nem támogatják a Megegyezés nevű GyF programot sem, mert nincs benne adócsökkentés.

[link]

Kíváncsi vagyok, az SZDSZ meddig képes játszani ezt a se nem ide - se nem oda politikát.

x gon' give it to ya

(#34759) pH érték válasza fordfairlane (#34758) üzenetére


pH érték
aktív tag

Minimum 2010-ig, de nem kizárt, hogy utána is.

(#34760) glutamin válasza fordfairlane (#34758) üzenetére


glutamin
őstag

Szánalmas egy banda. Féltik a seggüket. Mér nem lehetne egy napalmot ráereszteni most a parlamentre? Na jó csak vicc volt, nem vagyok én ilyen gonosz. Különben is hideg van és esik az eső. Ilyenkor senkinek nincs kedve semmihez.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#34761) priti válasza lajafix (#34755) üzenetére


priti
addikt

Figyeld meg, hogy 2010-ig képesek rombolni a politikába vetett bizalmat, aminek az lesz a vége, hogy a 2010-re kialakuló gazdasági katarzisban a jobbik 10% feletti pártként bejut a parlamentbe annyi programmal, hogy "Isten irgalmazzon Gyurcsánynak". Remek.

Hardverlesen

(#34762) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Azt mondja Gyurcsány:

Pontosan tudják, magyarázta az SZDSZ-nek Gyurcsány, hogy nem szavazzák meg a parlament feloszlatását, ami azt jelenti, hogy hagyják békében dolgozni a kabinetet. Ha pedig az SZDSZ ezt teszi, akkor elégedjen meg azzal, hogy a sajtóban ágál a kormány ellen, de a parlamentben ne menjen szembe a kabinettel.

[link]

Ebben egyébként igazat adok neki.

x gon' give it to ya

(#34763) priti válasza fordfairlane (#34762) üzenetére


priti
addikt

A kormányfő két másik eredményre is büszke volt: az egyik az, hogy a szegények és a gazdagok között végre valahára zárult a gazdasági olló

Talán pont ezért kell extrán kompenzálni az elvtársak távhődíját, hogy éhen ne haljanak.
pfff, méghogy szűkült.
Azt nem csíptem soha a balos politikában, hogy soha nem a szegények gazdagodásával "szűkül" az olló, hanem a globális szegénységre való törekvéssel (ami náluk egyenlő az igazságossággal) egy szűk felső tízezer kialakítása mellett persze, aki pedig dúskál a javakban.
Napkirály effektus. Versailles-i metróval meg autópályával és ha esetleg sírna a nép, akkor jön a kakaóbiztos számítógép, a digitális tábla, meg most éppen a notebook-ot minden gyereknek jóság, amiért persze mindenki hálás.

Hardverlesen

(#34764) Róth válasza fordfairlane (#34762) üzenetére


Róth
aktív tag

Nekem is tetszett, ahogy alázta az szdsz-t. :C
Lehet szépen megszavazni az adóemeléseket és a nyugdíjemelést. És kussolni közben.

Tiit, tiit, tibadam, tibadam!

(#34765) fordfairlane válasza Róth (#34764) üzenetére


fordfairlane
veterán

Lehet szépen megszavazni az adóemeléseket és a nyugdíjemelést. És kussolni közben.

Pontosan. Ahogy eddig is tették.

x gon' give it to ya

(#34766) Róth válasza fordfairlane (#34765) üzenetére


Róth
aktív tag

"Ahogy eddig is tették"

De közben adócsökkentésről énekeltek. :DDD

[ Szerkesztve ]

Tiit, tiit, tibadam, tibadam!

(#34767) lajafix válasza fordfairlane (#34762) üzenetére


lajafix
addikt

ezt nem a szavazás után kellett volna elmondani? A végén még megorrol a szadesz, mint a KE választáskor... :D

[ Szerkesztve ]

Rock'n Roll

(#34768) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Valaki követte ezt az MDF-es megfigyelési ügyet? Mi történt evvel az Almássy Kornéllal? Tán csak nem az volt a bűne, hogy Dávid Ibolya ellen indult volna?

x gon' give it to ya

(#34769) lajafix válasza fordfairlane (#34768) üzenetére


lajafix
addikt

azt írja a zindex, hogy nagyban jáccott és ibolyával félóra négyszemközt után dalolva mondott le.

bipbipbip
- főnök lebukott egy ügynökünk Budapesten!
- jó ügynök volt, kár érte.
bipbipbip

Rock'n Roll

(#34770) fordfairlane válasza lajafix (#34769) üzenetére


fordfairlane
veterán

bipbipbip
- főnök lebukott egy ügynökünk Budapesten!
- jó ügynök volt, kár érte.
bipbipbip

Csak nem fideszközeli valaki? Na mindegy, de kíváncsi vagyok, Ibolya kihez társul be 2010-ben, hogy bejussanak.

x gon' give it to ya

(#34771) priti válasza fordfairlane (#34770) üzenetére


priti
addikt

jobbikho :))

Hardverlesen

(#34772) fordfairlane válasza priti (#34771) üzenetére


fordfairlane
veterán

Vagy társul az SZDSZ-hez. :D

x gon' give it to ya

(#34773) lajafix válasza fordfairlane (#34770) üzenetére


lajafix
addikt

állítólag 2 milliárd forint és csányi.

Rock'n Roll

(#34774) fordfairlane válasza lajafix (#34773) üzenetére


fordfairlane
veterán

Hát, ha ezek után mégis Ibolyát szavazták meg, akkor megérdemlik, hogy tovább vegetáljanak 1-2%-on. na jó, van/volt az néha 4-5% is.

x gon' give it to ya

(#34775) prmcsk


prmcsk
addikt

Na egy kis alkotói és internet szabadság ! Erre aztán recskázhatnak a "libersik"

A kurucinfo még ennél is veszélyesebb, mert azt tüzzel, vassal irtják... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#34776) lúzer


lúzer
veterán

Gázolt is a hűtlen kezelés miatt letartóztatott Komárom-Esztergom megyei MSZP-s alelnök. Orbán István, aki a tatai edzőtábor vezetője, még nyáron, július közepén ütött el egy férfit a tábor területén.
Orbán helyettese megerősítette a gázolást, de Lázár Ottó azt nem tudta megmondani, hogy a férfit milyen sérülésekkel vitték kórházba, illetve azt sem, hogy az ügyben hol tart a nyomozás.

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#34777) lúzer válasza prmcsk (#34775) üzenetére


lúzer
veterán

Láttam egy riportot róla.
Gúnyos vigyor: akarsz olyan országban élni ahol tiltott az ilyen?

ha igen, fasiszta vagy

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#34778) lajafix válasza lajafix (#34767) üzenetére


lajafix
addikt

no a kupoldában a lányok a jelenlegi madamra szavaztak, tőle várják a mindennapi betevőt! :)

Rock'n Roll

(#34779) fordfairlane válasza lajafix (#34778) üzenetére


fordfairlane
veterán

Az SZDSZ nyilatkozata után ez várható volt. Na, még mindig Gyurcsány Ferenc Magyarország miniszterelnöke. Megkönnyebbültem. :R

x gon' give it to ya

(#34780) lajafix válasza fordfairlane (#34779) üzenetére


lajafix
addikt

és ezzel a szadesz az ellenzéki szerepet elfelejtheti, vissza a kormányba, ferikéhez! Asszem fodornak ennyi.

Rock'n Roll

(#34781) priti válasza lajafix (#34780) üzenetére


priti
addikt

Még szerencse, hogy a Rába még mindig erre folyik ;)

Hardverlesen

(#34782) Róth válasza fordfairlane (#34779) üzenetére


Róth
aktív tag

Nekem meg az jelent megkönnyebbülést, hogy a szadesz visszatalált a helyére. Komoly zavart jelentett ez az ellenzéki szerep fb-tagságokkal és vezetői pozíciókkal (Szerencsejáték Rt).

Tiit, tiit, tibadam, tibadam!

(#34783) Róth válasza lajafix (#34780) üzenetére


Róth
aktív tag

Jót röhögtem Hock dumáján. Amikor Kóka előadta, hogy DI azért találta ki a szavazást, hogy segítse GYF-et az erősödésben, azt válaszolta: "Lökjék nyugodtan csapdába az mdf-et, nyomjanak igent" :)) :))

Tiit, tiit, tibadam, tibadam!

(#34784) Róth válasza fordfairlane (#34779) üzenetére


Róth
aktív tag

Rá is fér az országra, mert ahogy szivárognak az infók a költségvetési tervezetről, egyértelmű megszorításnak nézünk elébe. 250 mrd elvonás a minisztériumoktól, 100 milliárddal magasabb tánya van beállítva annak ellenére, hogy 20%-ról 16%-ra csökkentik a kulcsot.
Továbbra is meggyőződésem, hogy Brüsszel kézivezérli a költségvetést. Ha nem lenne külső kényszer, akkor itt már indulna az ereszd el a hajamat.

Tiit, tiit, tibadam, tibadam!

(#34785) lajafix válasza Róth (#34784) üzenetére


lajafix
addikt

Róth!

ennyire fáj, hogy saját erős a hülyeségünk?

800 milliárddal nagyobb a kiadás, 1100 milliárddal nagyobb a bevétel mint tavaly. Itt minden van csak megszorítás nincs.
Brüsszel még a konvprog rendes számonkérését sem végzi el. Lásd fenti példa a csökkenő újraelosztásról...

[ Szerkesztve ]

Rock'n Roll

(#34786) fordfairlane válasza Róth (#34783) üzenetére


fordfairlane
veterán

Nem szeretem az összeesküvés elméleteket, de Török Gábor is arról írt, hogy az MDF tkp. Gyurcsányt erősítette. Akkor ezek szerint a jelenlegi kormányoldal az SZDSZ-re és az MDF-re is számíthat nehéz helyzetben? Tisztelet Társasága :DDD

x gon' give it to ya

(#34787) Róth válasza fordfairlane (#34786) üzenetére


Róth
aktív tag

Én meg imádom az összeesküvéselméleteket, de ez a feltevés nem klappol. Oké, összebeszél DI és GYF, de mi van, ha az SZDSZ is összebeszél a Fidesszel, és mindenki igent nyom, és máris alakulhat az szdsz-fidesz-mdf kormány?
Túl nagy tét ez a csibészkedéshez.

Tiit, tiit, tibadam, tibadam!

(#34788) Róth válasza lajafix (#34785) üzenetére


Róth
aktív tag

"800 milliárddal nagyobb a kiadás, 1100 milliárddal nagyobb a bevétel mint tavaly. Itt minden van csak megszorítás nincs"

Mindenekelőtt tisztázzuk a megszorítás fogalmát. Az én olvasatomban az a megszorítás, ha nő az állami elvonás. Ha 800-zal nő a kiadás, és 1100-zal a bevétel, az 300 mrd megszorítás. Tévednék?

[ Szerkesztve ]

Tiit, tiit, tibadam, tibadam!

(#34789) fordfairlane válasza Róth (#34787) üzenetére


fordfairlane
veterán

Oké, összebeszél DI és GYF, de mi van, ha az SZDSZ is összebeszél a Fidesszel, és mindenki igent nyom, és máris alakulhat az szdsz-fidesz-mdf kormány?

A feltevés szerint összebeszél GyF, az SZDSZ és az MDF.

[link]

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#34790) fordfairlane válasza fordfairlane (#34789) üzenetére


fordfairlane
veterán

Á nem, mégsem. Nem vagyok jó összeesküvés elméletek gyártásában.

x gon' give it to ya

(#34791) Dubmaster


Dubmaster
aktív tag

Gratulálok a kedves szadesznek, sikerült ismét benyalni fletónak, maradt a koalíció. Aki ezek után az szdsz-ben még hinni tud, annak elment a maradék esze is.

Undorító az egész...itt az ideje egy forradalomnak.

Nem hallgatok rádiót, ugyanazt a 300 számot, én láttam sírni a srácot, mikor a zenekar Hendrix-et játszott

(#34792) Dubmaster válasza fordfairlane (#34789) üzenetére


Dubmaster
aktív tag

Ez sztem a 2006-os választások óta egyértelmű

Nem hallgatok rádiót, ugyanazt a 300 számot, én láttam sírni a srácot, mikor a zenekar Hendrix-et játszott

(#34793) lúzer válasza Dubmaster (#34791) üzenetére


lúzer
veterán

itt? :F
ez kell a salesmanoknak

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#34794) fordfairlane válasza Dubmaster (#34791) üzenetére


fordfairlane
veterán

Forradalom? Nem kell az. 1,5 év múlva választás. Ha újra az MSZP nyer, akkor ez az ország tényleg őket akarja, és nekik tényleg ez kell.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#34795) Dubmaster válasza lúzer (#34793) üzenetére


Dubmaster
aktív tag

neki írtam... :DD

Nem hallgatok rádiót, ugyanazt a 300 számot, én láttam sírni a srácot, mikor a zenekar Hendrix-et játszott

(#34796) Dubmaster válasza fordfairlane (#34794) üzenetére


Dubmaster
aktív tag

Addig megdöglünk vazze

Nem hallgatok rádiót, ugyanazt a 300 számot, én láttam sírni a srácot, mikor a zenekar Hendrix-et játszott

(#34797) fordfairlane válasza Dubmaster (#34796) üzenetére


fordfairlane
veterán

Csak nem... ha eddig kibírtuk. :U

Egyébként, belegondolva az SZDSZ történelmébe, alig 3-4 évük volt, amikor még igazán ellenzékben voltak, aztán 1992-től fokozatosan közeledtek az MSZP-hez, '94-ben koalícióra léptek, és 14 év óta együtt vannak kormányon-ellenzékben. Az lett volna meglepő, ha tényleg elszakadnak az MSZP-től, és betartanak neki keményen. Az SZDSZ az elmúlt években az MSZP liberális tagozatává vált, és bár külön párt, az MSZP nélkül elképzelni sem tudom, mihez kezdenének.

Erről szól ez is: [link]

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#34798) lúzer válasza Dubmaster (#34795) üzenetére


lúzer
veterán

:C :C

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#34799) Róth válasza fordfairlane (#34794) üzenetére


Róth
aktív tag

"Ha újra az MSZP nyer"

Nem fog nyerni, mert végig kell csinálniuk a konvergenciaprogramot, ami további megszorításokkal jár. Már úgy osztogatnának, de nem lehet (nem a felelősség tartóztatja meg őket). A probléma inkább ott van, hogy egyrészt erős ellenzékként fog kikerülni a választásból, másodrészt az szdsz a hatalom közelében marad (ha másként nem, átszivárogva a fideszbe), harmadrészt Orbán csak olyan gesztusok árán maradhat szalonképes a "nemzetközi piacon", amelyek lehetetlenné teszik a szükséges lépéseket / retorziókat. Ne felejtsük el Kövérnek a 3/3-asokat dédelgető tevékenységét az NBH-nál.

[ Szerkesztve ]

Tiit, tiit, tibadam, tibadam!

(#34800) Róth válasza fordfairlane (#34797) üzenetére


Róth
aktív tag

"1992-től fokozatosan közeledtek az MSZP-hez"

91-ben együtt szervezték a taxisblokádot Göncz vezetésével.

Tiit, tiit, tibadam, tibadam!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.