Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH! Depeche Mode Fan Club

Hozzászólások

(#951) divot


divot
veterán

Na, három helyszínről, de egész jó minőségben megvan a teljes koncert. Ha valakit érdekel, keressen meg priviben.

(#952) LLKobe válasza divot (#951) üzenetére


LLKobe
veterán

Semmi:)

[Szerkesztve]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#953) divot


divot
veterán

Na hogy teccik Digital a cucc?

(#954) divot


divot
veterán

Remélem még nincs programotok június 12-re... ;)

Ráadás koncert Magyarországon! A második európai turnészakasz budapesti állomásán a Népstadionban (28 ezer férőhely) látjuk vendégül az együttest jövő év június 12-én. További dátumok Kelet-Közép-Európából az aktuális koncertinfóban, a Touring The Angel 2006 - 2nd leg menü alatt.

(#955) Digital válasza divot (#953) üzenetére


Digital
addikt

UHHH nagyon kira! THX :R

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#956) divot válasza Digital (#955) üzenetére


divot
veterán

Közben lett egy San Jose teljes felvétel is, de egy picit hangos rajta a közönség. Mindenesetre elraktam az achívumba, mert ez viszont egy helyen lett rögzítve. :)

(#957) LLKobe válasza divot (#954) üzenetére


LLKobe
veterán

:R :R :R :C :C :C

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#958) nofreenick válasza divot (#954) üzenetére


nofreenick
aktív tag

nekem meg már megvannak a zágrábi jegyeim :O remélem legalább az itthoni jegyek árában el tudom passszolni őket... így megszívni... 1 hete jöttek meg... VÁÁÁ :(((

(#959) DM-Fan válasza divot (#954) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nagyszerű! :C

Egyértelmű, hogy azon IS ott leszünk. :D Mondjuk még a márciusi is rohadt messze van és azt is alig győzöm kivárni (el fog kopni a jegyem, annyit nézegetem), de így mostmár még izgatottabb vagyok.
Amúgy mikortól lehet kapni jegyeket a júniusira? Mert a honlapon azt írják, hogy dec. 2-től, de a ticketpro honlapon csak a márciusi és a zágrábi szerepel alternatívaként. (mondjuk ezt sem értem, hogy a márciusit miért nem veszik már le, mikor kb. 3 hónapja nincs már jegyük egy darab sem).

Get Moded!

(#960) nofreenick válasza DM-Fan (#959) üzenetére


nofreenick
aktív tag

mindenhol dec 9. van írva a jegyárusítás-kezdéshez, de a ticketpro ügyfélszolgálatán azt mondta 1 okos ember, h csak hétfőtől (12.) kezdik árusítani... :F

(#961) divot válasza DM-Fan (#959) üzenetére


divot
veterán

Úgy tudom, hogy december 9-től. Ha regisztrálsz a ticketpro honlapján, akkor kapsz értesítést. Én már megtettem. :)

(#962) nilrem


nilrem
tag

Van olyan koztetek aki ugy, mint en az IBUSZ-ban vette a marciusira a jegyet?

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#963) TommyGun


TommyGun
őstag

Nem igazán értem hogy akinek sikerült ottlenni a márciusin minek megy el júliusban is...önzők az emberek sajnos....adjunk helyet olyanoknak is akik nem tudtak elmenni a sok köcsög jegyüzér miatt...

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#964) divot válasza TommyGun (#963) üzenetére


divot
veterán

Ezt nem igazán értem. Egyáltalán örülhetünk, ha teltház lesz a második koncerten.

(#965) nofreenick válasza TommyGun (#963) üzenetére


nofreenick
aktív tag

a 2. koncert a nepp stadium-ban (Puskás Ferenc) lesz, ami ha jól tudom 28e férőhelyes... gondolod, h nem lesz elég? Viszont ha azt is megtöltjük, akkor büszkék lehetünk magunkra :)

van vkinek infója róla, h van-e lehetőség (ill. ha van akkor milyen módon lehet) becserélni/visszaváltani a ticketpro-nál a zágrábi koncertjegyeket?

(#966) divot


divot
veterán

Na, megvettem gyorsan a jegyeket a nyári mókára. :)

(#967) Pompi válasza divot (#966) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Hol vetted? Azt olvastam, sőt te is azt írtad, hogy csak dec. 9-től árulják.

[Szerkesztve]

Feel Good Inc.

(#968) divot válasza Pompi (#967) üzenetére


divot
veterán

Ticketpro-n, természetesen nem volt igaz a 9-i dátum...

(#969) Pompi válasza divot (#968) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Aham. Még nem vásároltam jegyet náluk, főleg nem neten. Meg lehet nézni, hogy hova vannak jegyek, illetve, hogy hova kapom a jegyet?
Vagy ha ilyen igényeim vannak, akkor menjek valahova személyesen? Én a nyugatinál levő MCD-ben levő jegyirodában szoktam venni jegyeket, ott is lehet már kapni? Vagy ott tényleg csak dec 9-től?

Szerk: meg ahogy nézem, ticketpro-n csak állojegyek vannak.

[Szerkesztve]

Feel Good Inc.

(#970) divot válasza Pompi (#969) üzenetére


divot
veterán

Pont ezt akartam írni, hogy egyelőre csak állót lehet kapni. De mivel nekem a márciusira ülőm van, így aztán kiélvezhetem a mókát mindkét perspektívából. ;)

Egyébként érdekes összevetés lesz: az Arénában családiasabb hangulat, kvázi, mint a Kraftwerken, meg egy amolyen igazi nagy koncert a Stadionban.

(#971) TommyGun válasza nofreenick (#965) üzenetére


TommyGun
őstag

Ez igaz :B nem is figyeltem hogy hol lesz csak már a márciusira se jutottam be :( remélem erre sikerül de akkor ha 28e ember fér be akkor ziher hogy lesz hely...remélem...
Akkor a TicketPRO-n már meg is lehet rendelni ?

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#972) Pompi válasza TommyGun (#971) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem csak rendelni, hanem ha állójegyet akarsz akkor már meg is lehet venni én úgy látom. Mivel nekem üllő hely kellene ezért nem mélyedtem bele ebbe a ticketpro-ba, majd pénteken bemegyek személyesen valamelyik jegyirodába.

Feel Good Inc.

(#973) DM-Fan


DM-Fan
nagyúr

Filózok, hogy állójegyet vegyek-e. Mondjuk DM-en nemigen jellemző a zúzás, meg anno a Metallicát is simán túléltem, pedig állandóan az első 5 sorban mozogtam. :D Az ülőhelyek meg elég távol vannak a színpadtól egy stadion méreteiben.

Egyébként meg a fenti kollega kérdésére válaszolva ezért érdemes elmenni:

...2006. június 12-én a Puskás Ferenc Stadionban volt Népstadion) hatalmas koncertet tart a Depeche Mode. A koncerten a tavaszi turné kibővített programját mutatja be a zenekar speciális stadionra átdolgozott, kibővített technikával és dizájnnal. A dolog érdekessége, hogy a felnövelt produkció dacára a zenekar elfogadta a szervezők javaslatát és az átlagos ülő- illetve állóhely árak nem emelkedtek a márciusihoz képest.

Get Moded!

(#974) divot


divot
veterán

Hály ombrék!

A mai termés:
- PTA Live in Anaheim (mp3 192kbps) Érdekessége, hogy Martin a Question of Lust-ot énekli.

- Pain That I'm Used To hivatalos remix album. A Goldfrapp Remix istencsászár! :R


[Szerkesztve]

(#975) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Jött ma egy hírlevél a multimediakocert-től, miszerint a koncertre ülőjegyek várhatóan legkésőbb 2006. február 1-jén kerülnek értékesítésre.

Feel Good Inc.

(#976) Zebu válasza DM-Fan (#909) üzenetére


Zebu
addikt

köhm..........csak nem lesz még egfy koncert mégis? :P

(#977) Zebu


Zebu
addikt

Cimborám ma jött meg New Yorkból és odákat zengett a koncertről. Majd megkérdezem a pontos szám sorrendet tőle.

Az tuti, hogy az első a Pain that Im used to volt, a második a John the Revelator.
Martin a Home-ot és a Somebody-t énekelte. Volt az I want it all, Just can't get enough, Everything counts, I feel you, és hirtelen többet nem árult el. Azt mondta 3x tapsolták vissza és az ülő helye ellenére nagy extázis volt.

Nagyon várom. Ha akarjátok kiszedem belőle a teljes listát:) :B

(#978) Balli válasza Zebu (#977) üzenetére


Balli
őstag

akarjuk :DDD ;)

Athens 2004

(#979) divot


divot
veterán

Remélem mindenki nézi élőben a KROQ akkusztikus koncertet itt:
http://www.kroq.com/acxhi.asx

(#980) joergie


joergie
őstag

Dejó, most van pénzem, nyári koncertre tutkó megyek! :C

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#981) divot válasza divot (#979) üzenetére


divot
veterán

Nem néztétek? Hihetetlenül jó volt. :)
Igaz, egyszer totál összeomlott a rencer, és kb. két percig nem tudták elkezdeni az I Feel You-t...
Viszont a Shake The Disease-t Martin énekelte egy szál zongora kísérettel.

MP3-ban megvan, holnapra talán a video is meglesz. ;)

(#982) Pompi válasza divot (#981) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én későn láttam a hozzászólásod, akkor már nem ment semmi.
Le kellett volna grabbelni a streamet ;]

Azt tudja már valaki, hogy mikortól lehet ülő jegyet venni a koncertre?

[Szerkesztve]

Feel Good Inc.

(#983) nofreenick


nofreenick
aktív tag

belinkelem ide a hirdetést, hátha... [link]

(#984) nilrem


nilrem
tag

Az uj szamot Newborn hallotattok? Az se gyenge.

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#985) divot válasza nilrem (#984) üzenetére


divot
veterán

Van belőle már vagy három remix... :DDD

Na szóval, akit érdekel a KROQ video, az szóljon. 160 mega.

(#986) Digital válasza divot (#985) üzenetére


Digital
addikt

Hi Divot ;)

[Szerkesztve]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#987) divot válasza Digital (#986) üzenetére


divot
veterán

Akkor gyere a szokásos helyre. 2005 KROQ könyvtárban van az mp3, és 2005 Kroq video könyvtárban a videjó. :)

(#988) divot válasza divot (#987) üzenetére


divot
veterán

(Kedves modok, ha erre jártok: mielőtt balhé kerekedne a dologból: a KROQ legális móka, mert hogy atták neten a koncertet, úgy rögzítettem.)

(#989) divot válasza Digital (#986) üzenetére


divot
veterán

Na, milyen?

(#990) LLKobe válasza divot (#989) üzenetére


LLKobe
veterán

Engem is érdekelne :U

[Szerkesztve]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#991) LLKobe válasza divot (#966) üzenetére


LLKobe
veterán

Én azthiszem erre is ülőjegyet veszek....

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#992) divot válasza LLKobe (#991) üzenetére


divot
veterán

Írtam privit.

(#993) LLKobe válasza divot (#992) üzenetére


LLKobe
veterán

Ismered a Photographic-nak azt a verzióját ami a The Singles 81-85-ön van?
Photographic- Some Bizarre Version. Valami űberkirályos, jobban teccik mint az eredeti:D

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#994) nilrem válasza divot (#992) üzenetére


nilrem
tag

irsz nekem is privit?

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#995) Zebu válasza LLKobe (#993) üzenetére


Zebu
addikt

A legjobb. A hambugi koncerten is ezt nyomják le élőben:)

Miért ülőt veszel?

(#996) DM-Fan


DM-Fan
nagyúr

Csá arcok!

Na, megvan nékem is az állójegyem a júniusira is! He-he. El se hiszem, hogy mindkettőn ott leszek. Fönyeremény ez a 2006-os év. :C (mondjuk az ideinél csak jobb lehet).

Ne nagyon tökölődjetek, mert azt mondta a pénztáros csaj, hogy rohadtul fogynak ám a jegyek és ülőhelyből nem lesz ám sok, ha megnézitek a színpadképet.

Get Moded!

(#997) nilrem válasza DM-Fan (#996) üzenetére


nilrem
tag

Nekem is megvan a koncertjegy. Azert abban lehet valami marketing duma, hogy mar nincs sok jegy.

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#998) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Sziasztok!

Szerintetek ez valid jegy? (persze a kitakarástól eltekintve) [link]

Csak mert másképp néz ki, mint amit itt a topikban is linkeltetek pl [link]

Lehet azért, mert Ibusz-os jegy?!

Feel Good Inc.

(#999) Pompi válasza Pompi (#998) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Kis kutakodás után megtudtam, hogy ez az Ibuszos papír nem a jegy, hanem egy utalvány féleség, amit amit az Aréna jegypénztárában vagy koncert előtt a helyszínen lehet jegyre váltani.

Kis gondban vagyok, mert kínáltak nekem ilyen ''jegyet'' a márciusi koncertre, de valahogy le kellene ellenőriznem, hogy be fogom-e tudni ezeket váltani vagy sem.


Feel Good Inc.

(#1000) Zebu


Zebu
addikt

Hejj én is megveszem majd legkésőbb január-februárban. Szerintem lesz elég jegy. Tutira kacsa, hogy nagyon fogyna....

Jah és én lettem a sikeres 1000. hozzászólás birtokosa!
Ezt is megélte a topic:)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH! Depeche Mode Fan Club
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.