Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH! Depeche Mode Fan Club

Hozzászólások

(#1001) DM-Fan válasza Zebu (#1000) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Akkor örülj az 1000. hozzászólásodnak, viszont nem pöcsölj a jegyvásárlással, mert nem kacsa, hogy nagyon fogy: az első öt napban (december 7-től számítva) 5.500 darab fogyott el, a második 5 napban 7.500. Az összesen ugye 13.000 darab és már azóta is eltelt majdnem öt nap. Szóval Te tudod, de számíts arra, hogy ülőhelynek is fenn van tartva pár ezer darab, amit már jövő héten lehet kapni és az rohadt gyorsan el fog fogyni.
Szerintem kb. január közepéig minden jegy el fog menni.

Ne tévesszen meg senkit, hogy a Stadion-ban lesz. Rohadt kis rész lesz ám neki elkerítve:

[link]

Én már nem izgulok. :)

[Szerkesztve]

Get Moded!

(#1002) Balli


Balli
őstag

Tegnap néztük egyik jegyiroda rendszerében: még 19ezer szabad állóhely van
azért az elég sok (szülvővárosom fél lakosa :DDD )

[Szerkesztve]

Athens 2004

(#1003) DM-Fan válasza Balli (#1002) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Jólvan-jólvan. Így volt ez nyáron is. Le lettem hurrogva, hogy mié' veszem meg első nap, aztán meg jött a sok ember sírva, hogy nem jutott nekik jegy. Ha úgyis el akartok jönni, akkor nem mindegy, hogy ma adtok ki érte 10k-t és akkor biztosan megvan, vagy két hét múlva? Én nem szolgáltatnám ki magam a köcsög kis jegyüzéreknek, akik gondolnak egyet, összefognak és egy nap megvesznek x darab jegyet.

Get Moded!

(#1004) Pompi válasza DM-Fan (#1001) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Azt írod, hogy jövő héttől lehet ülő jegyet venni, nem tudod, hogy ez pontosan mit jelent, hogy melyik nap kezdik el árulni?

Feel Good Inc.

(#1005) DM-Fan válasza Pompi (#1004) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Még igazából a pénztáros csaj sem tudta megmondani (még az árát sem). Passz. De nem is igazán hozott lázba, mert stadionkoncerten elvből nem szabad ülni. (messze van a színpad a nézőtértől)
Én ott leszek az első sorban végig. :)

Get Moded!

(#1006) nilrem válasza Pompi (#998) üzenetére


nilrem
tag

Marciusira ugyan ilyen jegyem van, nem hiszem hogy az IBUSZban atvagnanak ha igen akkor igen komoly asztalburogatas lesz ott ahol vettem.

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#1007) Pompi válasza nilrem (#1006) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem attól félek, hogy az Ibusz vágna át, hanem az akitől megveszem ezt a ''jegyet''.
De még alszok rá egyet, meg megpróbálok még valahogy megbizonyosodni a felhasználhatóságáról. Az Aréna jegypénztárában telefonon írtó kedvesek és segítőkészek voltak, de sajnos nem igazán tudtak segíteni ezügyben.

Feel Good Inc.

(#1008) nofreenick válasza Pompi (#1007) üzenetére


nofreenick
aktív tag

korábbi hsz-ed alapján úgy értelmezem, h ezt az ibuszos 'jegyet' akár már most is be lehetne váltani, szóval mérnem mondod meg az eladónak, h váltsa be a jegypénztárban, és máris boldogan megveszed?

a jegyek fogyásával kapcsolatban nem tudom DM-Fan és Balli infói honnét származnak, mennyire hivatalosak, de én is úgy gondolom, h jobb minél előbb megvenni a jegyet, most is ugyanannyit adsz ki érte, mint ha pár hónap múlva akarnád megvenni... emlékszem mekkora koppanás volt ősszel, amikor kiderült, h elfogytak a jegyek, mert úgy voltunk vele, h majd megvesszük... :( inkább megveszem a júniusira még a 7en a jegyeket, és mivel a zágrábi jegyeket úgy néz ki nem tudom normális árban eladni, így oda is megyek, meg a nyári pesti bulira is... kool :)

(#1009) Balli


Balli
őstag

Hali,
Teljesen egyetértek veled én is igy gondolkodok- minek várni, anno én is egyből vettem a márciusi jegyeket, nem tököltem
Mint ahogy most sem, cégünk közönségszervezőjétől ma megvettem, majd hozza a hozzá tarozó színházas számlát, hogy a cafetria-ban eltudjam számolni mint kultúratámogatást :DDD
Mondjuk mint a mostaninál nem fog tutira elfogyni olyan gyorsan szerintem- a jegyüzérek sem merik megvenni előre hisz nagyon sok a hely+ ott van még a rakat ülőhely meg ugye előtte ott van a márciusi koncert is ami azért ''lesziv'' jópár ezer embert. Szval ezt nem lehet összehasonlítani semmiképp a márciusival- de azért én is azt mondom hogy hajrá nem bánézni menni a jegyirodákba jegyet venni:)
nofreenick- az én infom- Árkádi jegyirodábol származik, de bármelyikben megmondják (term. telefonos uton is), hogy pontosan az adott percben hány db van még- mivel az összes rávan kapcsolódva a rendszerre

Athens 2004

(#1010) DM-Fan válasza nofreenick (#1008) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Az én info-im, meg a HDMFC-tól származnak, megerősítve a jegypénztáros csaj által, szóval tuti. Én azt mondom gyerekek: senki ne tököljön, meg kell venni és kész. Biztos többen is gyengébben állnak anyagilag a karácsony miatt, de ki lehet azt a tizest szorítani valahogy kínkeservvel a bukszából. Elvégre nem mindennap van DM-koncert. Bár, ha így haladunk... :U

De várom már a márciust! Annál már csak egy dolgot jobban: a júniust. :DDD

Get Moded!

(#1011) nilrem válasza Pompi (#1007) üzenetére


nilrem
tag

Szamla van rola az Ibusztol akkor mitol felsz?

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#1012) nofreenick válasza DM-Fan (#1010) üzenetére


nofreenick
aktív tag

fél órával ezelőtt a fvári premier szerv. iroda szerint 16100db eladatlan dm jegy volt még... ofkorsz a 2nd koncertre...

(#1013) barbikenje


barbikenje
aktív tag

Nekem is megvan a saját négy darab jegyem 2006.06.12-re... Élet4em első magyarországi DM koncertje lesz, ha minden jól megy... ÉS nó tolongás a pénztárnál, mer' hideg van...

Azt hiszem kicsit meghíztam... A múltkor a Balcsin a japán túristák ölre mentek miattam a green peace-esekkel... Az egyik csoport meg akart szigonyozni... a másik meg visszatuszkolni a vízbe...

(#1014) DM-Fan válasza Pompi (#1007) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nem hinném, hogy nem lenne valódi, bár nekem Aréna-pénztáros jegyem van...
Nem annyira közeli ismerős az arc, akitől veszed, hogy megbízz benne?

[Szerkesztve]

Get Moded!

(#1015) barbikenje válasza DM-Fan (#1014) üzenetére


barbikenje
aktív tag

Mivel én is a Stadionoknál vettem, a pénztárnál, ebből gondoltam, hogy talán mégis valódi... csak semmi hírverés körülötte...

Azt hiszem kicsit meghíztam... A múltkor a Balcsin a japán túristák ölre mentek miattam a green peace-esekkel... Az egyik csoport meg akart szigonyozni... a másik meg visszatuszkolni a vízbe...

(#1016) Pompi válasza barbikenje (#1015) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

''... csak semmi hírverés körülötte...''

Index cikk: [link]
De elég ránézni a DM hivatalos oldalán a turné állomásokra és rögtön látod, hogy semmi átverés nincs benne: [link]

Amúgy mi most a márciusi koncertről beszéltünk épp.

DM-Fan
Arról van szó, hogy egyáltalán nem ismerem az embert, egy aukciós oldalon találtam rá az emberre aki árulja. Végülis megnyertem a licitet, de egyre gázosabban néz ki a dolog, mert miskolci az ember és csak postán hajlandó eljuttatni hozzám (pedig lemennék érte) és még a címét se tudom, csak postafiókot. Majd holnap beszélek vele telefonon, de nem vagyok túl bizakodó.
Viszont közben úgy néz ki, hogy egy tuti állojegyet sikerült szereznem márciusra, úgyhogy valahogy csak ott leszek ;)

Feel Good Inc.

(#1017) Balli válasza Pompi (#1016) üzenetére


Balli
őstag

''csak postán hajlandó eljuttatni hozzám (pedig lemennék érte)'' -ez szerintem igencsak felejtős :(

Athens 2004

(#1018) DM-Fan válasza Pompi (#1016) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Hát, akkor ha rám hallgatsz, inkább az utóbbit veszed, bár gondolom erre magadtól is rájöttél. :) Egyértelműen átverés-szaga van a postás csávó megoldásának.

Mindegy az, jó az állójegy is, csak bent legyél. :) Az Arénába inkább ülőt vettem, viszont az egyik legjobb helyre szól. A Stadionosra viszont egyértelműen állót vettem, félek, hogy túl messze lesz a tribün, meg különben is első sorban akarok csápolni. :)

Get Moded!

(#1019) Balli válasza DM-Fan (#1018) üzenetére


Balli
őstag

''első sorban akarok csápolni'' ez elég nehéz project lesz szerintem :)
Kapunyitás: 4.30-kor. Koncert kezdete: 8-kor
Hányra mész :) ?

mod: Egyébként nyilván nekem is ez a célom, nem lesz könnyű ;)

[Szerkesztve]

Athens 2004

(#1020) LLKobe


LLKobe
veterán

Üdv DM-arcok!

Találkozunk holnap a PECSÁ-ban? Iszonyat ütős buli lesz, gyertek el, és összefuthatnánk 1ütt csápolni 1-2 szám erejéig:D

[Szerkesztve]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1021) DM-Fan válasza Balli (#1019) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Figyelj! Ha a Metallica-n megoldottam anno ezt az első soros kérdést, akkor itt nehogy má' problémát okozzon. :DDD (még pengetőt is szereztem Kirk-től bi-bi)

Il-Kobe: a PECSA-s bulin már én is gondolkodtam, még alszom rá egyet. (he-he, szó szerint egyet). :)


[Szerkesztve]

Get Moded!

(#1022) LLKobe válasza DM-Fan (#1021) üzenetére


LLKobe
veterán

Gyere el, nagyon jó lesz, hihetsz nekem. Előszilveszter lesz, és ez tavaly is olyan volt hogy majdnem letettem a hajam:D Komolyan mondom, gyere el és nem fogod megbánni!!!

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1023) divot válasza LLKobe (#1020) üzenetére


divot
veterán

Lehet, hogy megyünk, persze attól is függ, hogy előtte hogy alakul az előszilveszteri házibuli. :DDD

(#1024) LLKobe válasza divot (#1023) üzenetére


LLKobe
veterán

Gyertek má', múltkor is beszéltük hogy összefutunk, azt abbó' se lett semmi. És ezt a bulit tényleg nem érdemes kihagyni, higgyetek nekem ;)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1025) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

BUÉK a csapatnak :DDD

Végülis ki volt az előszilveszteri pecsás bulin? Milyen volt?

Feel Good Inc.

(#1026) DM-Fan


DM-Fan
nagyúr

Olvassátok csak:

''Jövőre újra kiadásra kerül az összes Depeche Mode album. A lemezeket újra(re) masterelik és némileg új külsőt is kapnak, mint a Collector's Edition része. Extra tartalom nem kapcsolódik a kiadványokhoz. Az albumokat hármasával adják ki; márciusban, áprilisban, júniusban és augusztusban. Szeptemberben kerül boltokba a 'Touring The Angel' Live DVD, míg novemberben lát napvilágot a karrierzáró 'Best Of...' CD + DVD album.

Ez alapjában véve egy örvendetes hír, de ennek a ''karrierzáró'' szónak a láttán egy kicsit elkeseredtem. Tényleg igazak voltak a pletykák, hogy abbahagyják? Ezért adnának ki mindent újra, egységes színezetben? Ne csinálják már! Hát ennyi? Szomorú vagyok... :( :O

Get Moded!

(#1027) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Most hallgattam meg a Playing the angel albumot és nagyon nagyon tettszik. Az első 3 szám különösen. Az Exciter album 3/4-e is frankó volt, a régiek meg szinte hallgathatatlanok... Azt hittem Depeche Mode rajongó leszek, aztán mégse, a régi albumok lelomboztak (a'la speak and spell). Csináljanak mééég ilyet mint ezek! :)

köszi, csak ezt szerettem volna kikürtölni!

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#1028) DM-Fan válasza GombócArtúr (#1027) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Hallgathatatlanok? :Y

Mondd csak, hallottad-e már mondjuk a Violator, vagy a Songs of Faith And Devotion, netalán az Ultra című albumokat. (De említhettem volna a Black Celebration-t, vagy a Music For The Masses-t is).
Az Exciter sztem kifejezetten egy langyos lemez. Nekem 2-3 szám kivételével nem is annyira tetszik. A felsoroltak mindegyike sokkal jobb nála.
Nem tudom milyen korú vagy, lehet, hogy az a problémád a korai lemezekkel, hogy túlzottan mai füllel hallgatod. A Speak & Spell az első lemez és immáron 25 éves. Megjelenésekor még gyerekcipőben járt az electro-pop, ne várd, hogy úgy szóljon, mint a PTA.
Egyébként meg pont azon a lemezen hallható a banda mai napig egyik leközkedveltebb slágere a Just Can't Get Enough (amit a mostani koncerten is játszani fognak).

Get Moded!

(#1029) LLKobe


LLKobe
veterán

Üdv mindnki!

Az utolsó hozzászólásokkal kapcsolatos észrevételeim:

Először is az előszilveszteri buli a PECSÁ-ban űber volt! Én mondtam hogy gyertek:)
Amúgy a HDMFC honlapján kb fél éve minden sorban benne van kétszer az a szó hogy ''karrierzáró''... Gondoltam ti is olvassátok, én már tisztában vagyok vele...
Az albumokkal kapcsolatban nekem az a véleményem hogy az első pár album valóban hallgathatatlan... Nálam a Some Great Reward-al kezdődik a hallgatható albumok sora...
És nemtom mi bajotok az aExciter-el, szerintem nagyon jó album... Én pl a PTA-ről hiányolom a ''When The Body Speaks'', ''Freelove'' és ''Breathe'' -szerű lassú gitáros dalokat... És a ''Dream On''-szerű gyorsabb gitáros dalokat:) Nem arról van szó, imádom a PTA-t, de valahogy jobban meg tudnak érinteni azok a dalok amelyekben több az élő hangszer.
Ettől függetlenül az új album iszonyat jó, nagyon bulizós. És ha már itt tartunk: megvan a PTA instrumaentális változata, ami annyit tesz hogy a teljes full stúdióalbum csak ének nélkül. Kareoke-hoz ideális:D Ha valakit érdekel csak szóljon!!! És itt fűzném hozzá: ez hivatalosan nem jelent meg, csak neten terjesztik for free, tehát ez nem Warez!:)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1030) Zebu válasza DM-Fan (#1026) üzenetére


Zebu
addikt

Honnan származik ez az info?

(#1031) divot


divot
veterán

Valaki becsempészett egy igencsak jó kép és hangminőségben rögzíteni képes kamerát a Csikágói koncertre. Most nézem a fölvételt, naon frankó. :R

(#1032) Pompi válasza divot (#1031) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem oldaható meg valahogy, hogy én is nézzem? ;)

Feel Good Inc.

(#1033) Zebu válasza divot (#1031) üzenetére


Zebu
addikt

jól hanzik!
Szeretnénk egy Divot live streamet:)

(#1034) divot


divot
veterán

Rossz hírem van: épp az imént szállt el minden a vinyómról. 40GB mp3, de ebből csak olyan 10GB volt a Depeche Mode. Szóval egy ideig bizonyosan nem tudok semmit sem adni senkinek sem.

(#1035) LLKobe válasza divot (#1034) üzenetére


LLKobe
veterán

:O :O
Őszinte részvétem.... Ha nekem ilyen történne nem is tudom mit csinálnék....
Igaz én kiírok mindent mihelyst lehet, de inkább a videókat, úgyhogy a 8 gigányi DM mp3 vinyón van... Szólj ha kell valami...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1036) divot válasza LLKobe (#1035) üzenetére


divot
veterán

Most kezdtem visszaállítani, amit talált a program, és úgy néz ki, hogy a Depeche Mode egy az egyben áldozatomul esett. Kész vagyok. A büdös életben nem gyűjtöm össze még egyszer ezt.

(#1037) Digital válasza divot (#1036) üzenetére


Digital
addikt

Bááázzzz Nem baj,mi segítünk neked :U

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#1038) nilrem válasza divot (#1036) üzenetére


nilrem
tag

Innentol Isten ments! F2

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#1039) divot válasza Digital (#1037) üzenetére


divot
veterán

Az 1982-es Super Golden Studio koncertfelvételen kívül minden elúszott. Szóval ha esetleg valaki meg akar szánni egy DM életművel... :O

(#1040) Szőrös  válasza divot (#1034) üzenetére


Szőrös 
veterán

jajj mit lehet erre mondani ...Te láma miért nem írtad ki dvd-re ? :O

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1041) LLKobe válasza divot (#1039) üzenetére


LLKobe
veterán

Hát ha segít, én ezzel tudnék szolgálni:
[link]

[Szerkesztve]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1042) Zebu válasza divot (#1039) üzenetére


Zebu
addikt

Ha gondolod elég sok mindenben szerintem tudnék neked segíteni;)

(#1043) Digital


Digital
addikt

Na mi a pálya Divot? Sikerült megszerezni a DM cuccokat?

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#1044) LLKobe válasza Digital (#1043) üzenetére


LLKobe
veterán

Eeejha elvtárs:D Csak nem ugyanarról a karikatúráról van az avatarunk? :D :D :DDD
Már csak egy Andy hiányzik és megvagyunk :DDD
[link]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1045) Digital válasza LLKobe (#1044) üzenetére


Digital
addikt

:D Jó a szemed elvtárs! :DDD

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#1046) LLKobe válasza Digital (#1045) üzenetére


LLKobe
veterán

Először én is ezt akartam, aztán inkább a Martint választottam :DDD
Vedd rá Divot elvtársat az Andy avatarra ;) :DDD

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1047) Digital válasza LLKobe (#1046) üzenetére


Digital
addikt

Nem tudom kérhetne-e kétszer egyéni avatart,bár Alvinnak is megvolt a kétszeri csere:F

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#1048) LLKobe válasza Digital (#1047) üzenetére


LLKobe
veterán

Szerintem lehet...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1049) LLKobe


LLKobe
veterán

Na hy DM arcok!

Összeröffentettem egy mini kérdőívet, egy pár alapkérdéssel, amire szeretném ha mindenki válaszolna.
És nincs olyan hogy nem tudok dönteni, mindenre egy konkrét választ kell adni!
Lássuk:


Kedvenc együttesem :DDD :
Kedvenc DM tagom:
Martin vagy Dave hagját szereted jobban?:
A legkedvencebb DM dalom:
A legkedvencebb DM dalom amit Martin énekel:
Szerintem a legdepisebb hangulatú DM dal:
A DM szám, amiben a kedvenc gitárszólóm van:
Szerintem a legjobb DM album:
Szerintem a legjobb DM videoklipp:
Szerintem a legjobb DM koncert (101,Devotional,Onip, vagy egyéb..):
Az első dolog ami a DM-ról az eszembe jut:
Szerinted kinek a szólóalbuma a jobb?(Paper Monsters, Counterfeit2,Recoil..):
Kedvenc szólóalbumom:
Kedvenc ''Szólószámom'':
Szerintem a legjobb ''szóló-videoklipp'':
Vajon miféle szerepe lehet Andy Fletcher-nek az együttesben :D :DDD?:


Kéretik mielőbb válaszolni!



Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1050) LLKobe válasza LLKobe (#1049) üzenetére


LLKobe
veterán

Na akkor hogy példát mutassak :DDD :

Kedvenc együttesem : Depeche Mode
Kedvenc DM tagom: Martin L Gore
Martin vagy Dave hagját szereted jobban?: Martin
A legkedvencebb DM dalom: Home
A legkedvencebb DM dalom amit Martin énekel: Home
Szerintem a legdepisebb hangulatú DM dal: Only When I Lose Myself
A DM szám, amiben a kedvenc gitárszólóm van: Home
Szerintem a legjobb DM album: Ultra
Szerintem a legjobb DM videoklipp: Barrel Of a Gun
Szerintem a legjobb DM koncert (101,Devotional,Onip, vagy egyéb..): ONIP
Az első dolog ami a DM-ról az eszembe jut: Madárfejű nő
Szerinted kinek a szólóalbuma a jobb?: Martin Gore- Counterfeit2
Kedvenc szólóalbumom: Martin Gore- Counterfeit2
Kedvenc ''Szólószámom'': Martin Gore- In My Other World
Szerintem a legjobb ''szóló-videoklipp'': Dave Gahan- Bottle Living
Vajon miféle szerepe lehet Andy Fletcher-nek az együttesben?: Gyűjti az újságcikkeket?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH! Depeche Mode Fan Club
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.