Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#400) Gambit válasza Bencom (#398) üzenetére


Gambit
őstag

Akkor kifejtem. Itt az említett rész, amiben a PH! felépítését ecseteled:

''Hasonlítsuk a PH!-t a menyországhoz( Parci ennek örül... ): Parci az Isten(övé a honlap), vannak ''Papjai''(HÁZIGAZDA) és vannak ''térítői''(MODERATOROK) a többiek(mi) a halandók csoportokba vagyunk beosztva:Újonc(te), lelkes újonc, kvázi tag, tag, fanatikus tag, Senior tag(én), őstag, PH! addikt, PH! kedvence, PH! Nagyúr.(ha tévednék javítson ki valaki...)
Asszem egy ember van, aki nem tartozik bele ezekbe, az Tl-lTom, mert ő ''Harcművész''.''


Azt írod, hogy van az Isten (Parci), Papjai (házigazdák), meg térítői (moderátorok). A többiek a halandók, vagyis mi. Először is felhívnám a figyelmed, hogy a menyországban (ha feltesszük, hogy létezik), nincsenek halandók. Térítőkre sincs szükség, hiszen a menyországban már úgyis csak a jók vannak. Ha pedig mégsem a menyországban játszódik a történeted, akkor meg azért hülyeség, mert a papok és a térítők is halandók. Egyszóval egyetlen hatalmas lámaság az egész magyarázat, ezért szerintem nem lóg ki innen a sorból.

Csak hogy legyen összehasonlítási alapod, így lehetett volna leírni nem láma módon a felépítést. A PH! egy online pcmagazin, aminek a lapigazgatója Parci, a cikkírói pedig többnyire házigazdai jogosultsággal rendelkeznek. Ezen kívül vannak még moderátori jogosultsággal rendelkező felhasználók, akik a fórum tisztaságára felügyelnek. A többiek különböző ranggal rendelkező tagok.

Ennyi. Semmilyen mesét nem kellett volna keríteni köré, elég egyértelmű a valóság is. Szerintem.


[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.