Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH! addikt lettem

Hozzászólások

(#101) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Hé! Hányas üzenet van moderálva, és mi volt ott...? :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#102) drpele válasza Den (#44) üzenetére


drpele
senior tag

mázlista :DD
én is tudnék örülni egy Adsl-nek, mégha az visszalépés is lenne letöltési sebességben (voda + eol), dehát az ember márcsak ilyen, mindig azzal elégedetlen ami éppen van :DDD

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#103) twollah válasza Den (#26) üzenetére


twollah
nagyúr

Diszkriminálni szeretnél?

(#104) Den válasza twollah (#103) üzenetére


Den
veterán

ki mondott ilyet?

www.simson4t.hu

(#105) twollah válasza Den (#104) üzenetére


twollah
nagyúr

Pl felvetődött, a hozzászólásaim törlése.

(#106) Den válasza twollah (#105) üzenetére


Den
veterán

és törölte valaki őket?

www.simson4t.hu

(#107) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Twollah lassan flood szerű jelenségbe megy át imho..Ezt már csinálták páran itt,és nem lett túl sok sikere(pl. Hold ha jól emlékszem)

(#108) twollah válasza Den (#106) üzenetére


twollah
nagyúr

Még nem.

(#109) _Volkovy_ válasza Den (#57) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Grat a DSL-hez,átérzem a helyzeted :) Én is alig hittem el,a sok modemezés után..

(#110) Den válasza _Volkovy_ (#107) üzenetére


Den
veterán

ja. twolah most változtatott az imidzsén. ha így megy tovább, nemsokára a legdebilebb szmájlikkal fogja telepakolni a hozzászólásait :)

www.simson4t.hu

(#111) twollah válasza _Volkovy_ (#107) üzenetére


twollah
nagyúr

Pár kérdés:

Melyik topicot floodoltam szét?
Hol van az leírva, hogy hány hozzászólás/sec lehet egy ember sebessége egy topicban?
Hol van az leírva, hogy hány hozzászólás után kell pihennie egy embernek egy topicban?

Más:
Hold az összes létező topicot SZÉTOFFOLTA.
Szerinted az OFFOLÁS, hogy 2 óra alatt ~300 hozzászólásom volt a viccek topikban?

(#112) _Volkovy_ válasza twollah (#111) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Ne kötözködj :)
Más mért nem gyárt 2 óra alatt 300 hozzászólást?
Ha valaki azzal akar itt kitűnni,hogy mi szerepel a neve alatt,akkor én azt nagyon tudom sajnálni..
ha nem mondod hogy ''Ph! addikt lettem'' akkor szerintem a kutya nem veszi észre.Ez is csak arra jó hogy felhívd magadra a figyelmet.És ez elég röhej egy 27 éves csávótól..

(#113) twollah válasza _Volkovy_ (#112) üzenetére


twollah
nagyúr

Nem kötözködöm.

Kihasználtam a rendszer kiskapuit.

Ha van már tag lettem topic miért ne lehetne PH Addikt topic?

Az, hogy 27 éves vagyok még nem jelenti azt is, hogy szellemileg is azon a szinten vagyok (ezt magam is elismerem).

(#114) rii


rii
nagyúr

ki csinálta panther aláirását...? :)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#115) nap


nap
addikt

Nyugi skacok! Nem kell egymás torkának esni!
Az, hogy valaki zöldfülű, fantasztikus tag, vagy súlyos függő titulussal rendelkezik, nem minősíti a hozzászólásai minőségét, pusztán a mennyiségét. Ennyi.
Szerintem a Ph! addikt után már csak egy fokozat létezik: A PH! SAJÁT HALOTTJA :D

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#116) Cathfaern válasza nap (#115) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

''Szerintem a Ph! addikt után már csak egy fokozat létezik: A PH! SAJÁT HALOTTJA''

Tudom, poénnak szántad, de reméljük ezt sose kell ''élesben'' használni...

(#117) rATdrAgOn válasza twollah (#1) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Mit is mondhatnek? :)
En erre nem lennek buszke :DDD
(Tudod miert! :))

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#118) Bagoly


Bagoly
senior tag

Örömömre szolgál, hogy ilyen kaliberű emberekkel fórumozhatok együtt. PH! addikt. Ez igen. Gyorsan követelj te is egyéni arcképet magadnak Twollah, mert így nem vagy elég laza.

Néha el kéne gondolkodni, hogy miért ér Tsibe egyetlen hozzászólása többet, mit a te négyezred összesen. :((( (és ezt nem csak te veheted magadra :( )
(Elnézést Tsibétől, hogy dícsértem.)

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#119) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Készült már az ilyen ''környezetszennyezésnek'' egy topik, de a t. házigazdák néhány perces tündöklés után lezárták:
http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=15718
Pedig aki akarja, így vagy úgy, eléri a következő fokozatot, ott meg legalább nem barmolta volna el egy esetleg fontos téma topikját. Érdekes volt, hány 20%-os értette félre a szándékot (irónia? az meg mi? :DD).
Nem az emberrel van a baj, hanem a céllal, de azzal nagyon....(?)

egyéb állatfajták

(#120) Panther válasza rii (#114) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Micsoda kérdés ez? Természetesen én magam! :)

(Bár persze figyelembe véve hogy az utóbbi időben milyen gyakran módosult magától... :D)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#121) CsendPenge válasza Bagoly (#118) üzenetére


CsendPenge
őstag

OFF
Rátapintottál a lényegre, de valszeg kevesen fognak megérteni sajnos.
ON

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#122) twollah válasza Bagoly (#118) üzenetére


twollah
nagyúr

Ha mindent magamra vennék amit az életben kaptam az emberektől már rég egy kötél végén lógnék.

(#123) Cane


Cane
őstag

Tudjátok amikor itt elkezdtem fórumozni KEZDŐ DRAZSÉKÉNT, volt úgy hogy én is válaszoltam egy feltett kérdésre, vagy problémára. Aztán észrevettem, hogy a kérdést intéző (PH! ranked) FŐHATALMASSÁG tudomást sem vesz az egyik megoldást tartalmazó válaszomról, de pár sorral lejjebb már valaki más HATALMASSÁGGAL beszélget a valászomban levő megoldásról, lehetőségről. Ekkor már megfigyeltem kivel érdemes beszélgetnem és kivel abszolút felesleges...


▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#124) Tompo válasza twollah (#122) üzenetére


Tompo
aktív tag

:O Sajna ez sokunkal így van...

Szerintem qrva mindegy kinek mi van a képe alatt, az számít amit mond és ahogyan. Ha vkinek ez jó hogy addikt, vagy bármi más akkor élvezze. Én még csak senior tag vagyok pedig 175. ként regisztráltam, annó a kezdetekkor...
Nagyon sok embernél van olyan, hogy egymás után van több 1-2 soros hozzászólás, akkor ezeknek is nekiugrunk?
Twollahot meg majd jól megvédem! :DD

(#125) rii


rii
nagyúr

tök gáz mikor valakit a saját topicjában lehordanak .... :)
ugyhogy részemrül PEACE twollah !!! :)

most mindenki igy néz rám :(((
:)

én csak azé védem twollah-ot, mer ha senki, akkor elszabadul itt minden ...
el akart jutni arra a szintre, oszt jól van :)
.... a többiek nagy része is el akarjutni, csak nincs bátorásguk rá ilyet tenni ... :DDD

had legyek má szemtelen .... és javitsatok ki ha nem igy van .... de ha reklámot akarsz kiadni az oldaladra, akkor kábé 3 adatot kell tudnod elmondani a reklámoztatónak ...
1. hány különböző user látagatja megy egy nap
2. hány user látogatja meg összesen
3. hány klikk (hit, vagy mi) értkezik egy nap összesen...

és ha ez ugy van, akkor ne is mondjam hogy a PH-t kik teszik sikeressé... :)

tele van szmálylival.... :) nem gonoszkodok ... csak az éremnek két oldala van .... :)

nnnnna, PEACE :)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#126) Cane válasza rii (#125) üzenetére


Cane
őstag

''.... a többiek nagy része is el akarjutni, csak nincs bátorásguk rá ilyet tenni ... ''

Én csak kérdezgetek és válaszolgatok a kérdésekre, ezt pedig számolja a gép, ennyi. Nem azért válaszolok hogy számoljon. De inkább számolok, mielőtt válaszolok. Nem vagyunk egyformák.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#127) Panther válasza rii (#125) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

De ha megnézed, pont a fórumban nincs egyetlen reklám sem... :DDD

Amúgy emiatt már akartam is szólni Parcinak, hogy ha egyetlen egyet betennének, az még nem zavarna senkit, mégis sok pénzt hozhatna :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#128) twollah


twollah
nagyúr

Naszóval.

Vicces, hogy pár emberke a fejemen ugrál.
Vicces, hogy pár emberke mellettem áll.

Akkor nézzük a tényeket.

Elalvás előtt láttam, hogy Phanter kollega PH addikt lett 4000+n hozzászólással.
Megnéztem az én hozzászólásaim számát, és láttam, hogy még kell hozzá kb 300 vagy egy kicsivel több.
Honnét lesz nekem majd 300 vagy egy kicsivel több hozzászólásom tettem fel magamnak a kérdést, és jött az isteni szikra.
VICC fórum.
Aludtam rá egyet, és reggel röpke 2 óra alatt kihasználva a következőket:
- copy&paste lehetőségét.
- a PH fórum kiskaput.
Generáltam 300 vagy egy kicsivel több hozzászólást.

Mielőtt pár emberke vadul hőbörögni kezdene lássuk be, hogy:
- nem offoltam szét egy topicot sem.
- egy topickal foglalkoztam.
- nincsen a topicszabályzatban lefektetve, hogy ki hányszor szólhat bele egy topicba.
- nem használtam ki azt, hogy a moderátorok alszanak ugyanis én vagyok koránkelő márha a reggel 7 órát annak lehet nevezni.

Attól, hogy Godlike! vagy PH addikt fokozatom, van nem alszom sem jobban sem rosszabbul.
Nem csinálok belőle problémát.
Arról nem tehetek, hogy Phanter kollega a szívére vette azt, hogy egy pillanat alatt szinte ugyan annyi hozzászólásunk lett, és most az aláírásában az szerepel nyers magyar fordításban, hogy túl a 4000 hozzászóláson csalás nélkül.

(#129) rii válasza Cane (#126) üzenetére


rii
nagyúr

jóvanna .. én ezt csak montam.. :)
mert (biztos) van olyan aki feljebb akar törni ... :)

''tag lettem'' topik ... páran ''elismerik'' ... :) és nincs ezzel túl sok baj, ezért van kitalálva ....
http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=12168&start=1000000

én is kérdézek és válaszolok.... és a gép számolja és ennyi ....
sokszor van ugy, hogy válaszolni akarok valamire... meg is irom, de aztán mégse OKézom le.... :)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#130) Panther válasza twollah (#128) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Az aláírás nem szól senkinek, mindössze annyit közöl hogy csalás nélkül van 4000-nél több hozzászólásom. Hogy ki mit ért bele, az nem az én hatásköröm. :U

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#131) Panther válasza twollah (#128) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Amúgy ha csak a szabályokat nézzük, akkor az is szabályos hogy nyitsz egy OFF TOPIC 4-et és csupa OFF-ot írsz bele: azaz akármit.
Sőt, akár programot is írhatsz, ami véletlenszámokat postol egy ''véletlenszámok'' topicba, másodpercenként egyet. Az napi 86400 hsz. Nem tiltja semmi...

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#132) Panther válasza Panther (#130) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Sőt, az aláírásban még az sincs benne hogy hozzászólásról van szó... akár azt is jelentheti, hogy már 4000-nél is több meggyet magoztam ki, csalás nélkül. :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#133) nap válasza Panther (#132) üzenetére


nap
addikt

Oke. De ezt hivhatjak rautalo magatartasnak is.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#134) Panther válasza nap (#133) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Én ma tényleg magoztam meggyet! Azaz tegnap... :D

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#135) rii


rii
nagyúr

mióta van ez az addikt... vagy mi........? :) 2 hete ? 1 hete?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#136) Panther válasza rii (#135) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

2003-07-04 23:35:26 óta.
OFF TOPIC 3, #347 :)
http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=10896&start=345#msg347

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#137) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Megnéztem az addiktot az idegen szavak és kifejezések szótárában, mert használom, de nem tudom mit jelent pontosan. Nincs benne. Szóval olyankomoly eredmény idáig eljutni, hogy új kifejezést kellett rá alkotni... :C :C A vonatkozó elméleteket várom..:DDD

egyéb állatfajták

(#138) twollah válasza kamikaze boci (#137) üzenetére


twollah
nagyúr

Addikt ---> rabja vminek, rabja (vmilyen káros szenvedélynek)

(#139) Panther válasza twollah (#138) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Röviden: függő :D

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#140) _Volkovy_ válasza twollah (#128) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Phanter kollega biztos nem vette a szívére,mivel Panthernek híjja magát :)

(#141) Panther válasza _Volkovy_ (#140) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Végre valaki tudja hogy kell írni :) (Na jó, egész sokan tudják, és csak páran nem :DDD)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#142) KovacsUr válasza Panther (#131) üzenetére


KovacsUr
addikt

...Csak a józan ész... Meg hát ugye a kivitelezéskor kb. a 30-adik így generált hozzászólás után automágikusan törlődne a júzer :)

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#143) Panther válasza KovacsUr (#142) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Az lehet, de twollah érvelési módszerét követve: nincs semmi jogod törölni a júzert meg a témát sem, mert nem tiltja semmi egy ''véletlenszámok'' topik létrehozását, és sehol nincs leírva hogy nem lehet programmal véletlenszámokat postolni egy erre dedikált topikba, sőt, az sincs tiltva hogy másodpercenként szólj hozzá. Szóval :(((

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#144) KovacsUr válasza Panther (#143) üzenetére


KovacsUr
addikt

(Megj. : Moderátor vagyok, én júzert nem törölhetek by default, de úgy általánosan)
Van jogom, mert nem gép vagyok, hanem ember, és hajlékonyan tudom alkalmazni a szabályokat. Egy ilyen topic szigorúan véve nyilván nem ''szándékosan céltalan'', az a célja, hogy jó sok hozzászólása legyen egy illetőnek, viszont mindenki számára egyértelmű, hogy érdektelen és soha senki nem fogja elolvasgatni, nem tud meg belőle új információt, stb.
Twollah pedig nem csak a korai időontot használta ki, hanem azt is, hogy én kerülöm a vicc témát :)

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#145) KovacsUr


KovacsUr
addikt

Mellesleg már többször indítványozták (-tuk), hogy legyen egy korlát a percenkénti hozzászólások számára, ez például megoldaná a problémát...

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#146) jeges válasza KovacsUr (#145) üzenetére


jeges
senior tag

miért nem került a motorba flood-ellenőrzés? több helyen láttam már, pl flood esetén (1 percen belül 5+ hozzászólás) a rendszer banneli a tagot mondjuk 10 percre (:D)
így már elég nehéz lenne...
3 flood-ban után meg letiltható a tag...

(#147) Den válasza twollah (#128) üzenetére


Den
veterán

''- a PH fórum kiskaput.''

Nincs ilyen kiskapu, ha csak nem arra gondolsz hogy a modertátorok alszanak is. Ha épp itt vagyok, akkor mikor kezdted az őrületet, lezártam volna a topicot.

www.simson4t.hu

(#148) Den


Den
veterán

Kösz mindenkinek, aki gratulált a dsl-hez, nem akartam szétoffolni a topicot azért nem válaszolgattam egyenként :)

www.simson4t.hu

(#150) twollah válasza Den (#147) üzenetére


twollah
nagyúr

Reggel hétkor aludni?
Elmegy előtted az élet.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH! addikt lettem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.