Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Perfect World

Hozzászólások

(#1) Nimrod


Nimrod
addikt

Meglep, hogy ennek nincs topicja, pedig ahogy észrevettem, elég sok a magyar. Kicsit elüt a szokásos skillezzünk föl és ennyi mmorpg-ktől, függővé nem tesz, de kis kikapcsolódásra jó.
Igencsak meglepődtem, amikor valaki magyarul kért segítséget a közös chatben, írtam is privátot, de nem válaszolt, majd ugyanaz a játékos kihívott PvP-re és majdnem elvertem, de elfutott. :DDD
Ha van más is az írjon ide, ha nem, topic zárható. :O

(#2) <cafat> válasza Nimrod (#1) üzenetére


<cafat>
senior tag

pont most akartam megnyitni a topikot, mert tudtommal sem volt ilyen, de már elkéstem :(
am a játék nagyon tetszik, főleg az igényes graf, bár a talaj, meg házak kicsit csúnyák, de pl a víz.... hát az jobb mint a farcry-ban sztem :) meg hogy lehet repülni meg úszni, és ott is gyilkolni... de jóóó :DD
pár napja kezdtem a gamet és jobban bejön mint az archlord, legfőképpen azért mert nem vagyok a földhöz ragasztva, és nincsenek grafikai határok :)

(#3) Nimrod válasza <cafat> (#2) üzenetére


Nimrod
addikt

A fejlődés nekem kicsit lassúnak tűnik, 19-es szinten szenvedek WB-vel és nem tudom csinálni a küldetéseket, mert a mobok fele megesz reggelire. :Y

(#4) <cafat> válasza Nimrod (#3) üzenetére


<cafat>
senior tag

hát jahh, én még csak 6os vok, kicsit furcsa, mert több % xp-t ad 1 dög mint az archlordban de mégis vh lassabb az egész :S
de viszont a grafika gyönyörű, egyre jobban tetszik, meg azok vicces dolgok amiket beleraktak.... :D
én csaj karit csináltam (wing elfet) és odajött hozzám 1 srác kari aki szintén wing elf volt, és vmi kopogást hallottam, azt megjelent 1 !
én meg rákatt, aztán azt veszem észre h a karjaiban vok, és ott smárolnak.... loooooool :D :D :D
meg azon röhögtem h rengeteg benne az emo style haj :D
de tetszik, látszik rajta h jó távol keleti játék, nagyon kötődik ahoz a kultúrához :) (csak azt nemtom h japán v kínai v esetleg kóreai :F bár sztem japán)

(#5) Nimrod válasza <cafat> (#4) üzenetére


Nimrod
addikt

Malajziai, egyik nap volt is anyázás a world chatben mert valaki elkezdett sárgázni. :(((
Én tigris alakban ügyködtem a kovácsnál, erre odajött egy róka és össze akart bújni (nem szólt egy szót sem). Elutasítottam. :B
Nekem is pokolian lassan megy, 19-es szinten vagyok és nem tudom csinálni a küldetéseket sem, marad a lassú skillezés. :Y
Egyébként ez részemről talán WB ártalom is, írták, hogy nagyon kevesen viszik magas szintig mert nehéz, gondolom ha már 19-nél ilyen akkor csak durvább lesz. :O

(#6) qad


qad
senior tag

Hi, Valami hivatalos linket pls , ha van magyart:) Megskubiznám a gammát...

(#7) <cafat> válasza qad (#6) üzenetére


<cafat>
senior tag

hali
sztem nincs hozzá magyarosítás, de a játékban tuti vannak magyarok :)
innen le lehet szedni és ez nem warez link, teljesen ingyen lejön, igaz kicsit lassan mert nekem csak olyan 380-390kb/s-el jött az 1260-1280kb/s helyett
reggelni is teljesen ingyenes, linket sajna nemtok dobni, de ha leszedted és felraktad utánna elindítod, van 1 olyan menü h register, arra katt és feldob az oldalra, ott válaszd az angolt és meg tod csinálni a kódot, nevet.....

(#8) <cafat> válasza Nimrod (#5) üzenetére


<cafat>
senior tag

az durca :Y
mondjuk furcsáltam én is kicsit, mert indítottam 1 embert is, és a közelben van 1 folyó, ahonnan kiindulok faluból azon az oldalon csak ilyen lv 1-4-ig dögök vannak, de ha már átúszom azt a folyót már ilyen lv 40-46 :Y

(#9) Nimrod válasza <cafat> (#8) üzenetére


Nimrod
addikt

Itt van két magyar link, érdemes átbújni, valamerre ezen keresztül találtam egy térképet amin rajta vannak, hogy hol milyen szintűek a dögök.
http://zszso.hu/perfectworld/
http://noir.hunro.hu/pwhu/news.php

Elkezdtem használni a hieroglifákat... kész godmode. :Y Sajna ha lehasználod akkor eltűnik, de annyira elég volt, hogy átlépjek a 20-as szintre. :DD

(#10) <cafat> válasza Nimrod (#9) üzenetére


<cafat>
senior tag

grat :C :R
köszi a linkeket, az 1.-t már én is megtaláltam google-n :)

(#11) Wolverine


Wolverine
félisten

Fura, hogy az angol nyelvű hivatalos site-on a Beginner Guides alatt csak az installal foglalkozó menüpontok aktívak, a többi nem... így nem adok neki esélyt jelenleg :(

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12) Nimrod válasza Wolverine (#11) üzenetére


Nimrod
addikt

A hivatalos weboldal eléggé használhatatlan és az anyacég (cubizone) oldala is nagyon lassú, de regisztrálni meg csak ott lehet. :W

(#13) qad válasza <cafat> (#7) üzenetére


qad
senior tag

Köszi a linkért elkezdtem szedni...:) Eddig maxon jön 8megával.

[ Szerkesztve ]

(#14) qad


qad
senior tag

Skacok , patchalni hogyan kell? Letöltöttem az összeset(2-6, 6-12, 12-13). Kitömörítem, beteszem a játék mappájába és hiába dupla katt rá nem történik semmi. Próbáltam a játék elindítása után a manuál moddal rámutatni de így sem csinált semmit. Mi lehet a bibi?

(#15) Nimrod válasza qad (#14) üzenetére


Nimrod
addikt

Én rábíztam a patchelést a klienst betöltése után, nincs is gondom vele, nem kellett semmit sem kézileg letöltenem.

(#16) qad


qad
senior tag

Akkor telepítem újra... Bár én is próbálkoztam azzal. Azért thx.

(#17) qad


qad
senior tag

És igen végre elindult a játék 1 teljes reinstall után:) Holnap megnézem milyen, most már elfogyott a lelkesedésem a karakter megalkotásánál:) Van rá esetleg magyarosítás?

(#18) Wolverine válasza qad (#17) üzenetére


Wolverine
félisten

MMO-k esetében ez gyakorlatilag kizárt.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#19) qad


qad
senior tag

Skacok, látok valami új szervert. Flygja- ez is magyar szeró? Mert eddig ezt nem láttam. Amit látok az mind magyar(Oracle, Delphi) Jó lenne ha ez is magyar lenne :) Nem 300-400 as a pingje hanem csak 47:)

(#20) <cafat> válasza qad (#19) üzenetére


<cafat>
senior tag

nemtom, de jól hangzik :)
meglesem én is :)

[ Szerkesztve ]

(#21) <cafat> válasza qad (#19) üzenetére


<cafat>
senior tag

bakker, megnéztem többször is, de én nem találtam másik szervert :( csak azt a 2-t ami már volt :F

(#22) qad


qad
senior tag

Meglesem én is újra:)

(#23) qad


qad
senior tag

Pedig látok 1 Fylgja vagy Fylgia nevű szetyót de most 16-ps pinggel:) Mék felregelek rá, letesztelem...

[ Szerkesztve ]

(#24) qad


qad
senior tag

Úúúú Apaaa!! Xd. Csak ajánlani tudom mindenkinek a szetyót!! De komolyan. 3-4 kill és 3-as szintű lettem. Jaa és no latency... Pörgök mint a villanyóra?:) Reg itt és lehet hogy lekell töltenetek még 1 szerverhez való hun patchet(olvassátok végig az oldalt, rövid), sorban van minden.
[link]
Na húzok is jácccani xD

[ Szerkesztve ]

(#25) Wolverine válasza qad (#24) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez egy nemhivatalos szerver, gyorsított fejlődéssel.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#26) Nimrod válasza Wolverine (#25) üzenetére


Nimrod
addikt

Meg még pár aprósággal. Sosem értettem, hogy mi a jó a nem hivatalos szerverekben. :F
Ma viszont először fordult elő velem (40 óra játékidő után), hogy megszakadt a kapcsolat és kiloggoltatott. :Y

(#27) qad


qad
senior tag

Ja akkor az az volt... Engem is kidobott asszem az Oracle és 3. próba után néztem utána az új szervernek. Nekem bejön, főleg hogy nincs 400-as pingem..

(#28) <cafat>


<cafat>
senior tag

engem is dobot már ki multkor :F

kipróbáltam én is ezt a szervert, és kegyetlen jóóó :DD nagyon tetszik h nincsenek késések mikor felvesz vmit, meg h nem kell a fél életemet elnyomorékosodnom a gép előtt csak h növeljek 1etlen számot, és így sokkal élvezhetőbb az egész :)
mostanában úgy is csak néha játszogatok, és így tökéletes :))
sztem azért nincs még akkora pingje a szervernek mert kevesen vannak rajta... :( méééég.... ;] :P
rem nem fogják megszüntetni, kéne h legyenek többen is, h legyen értelme fenntartani a szerót... :U :K eddig nekem is nagyon bejön :)

(#29) Nimrod válasza <cafat> (#28) üzenetére


Nimrod
addikt

Lehet picit "csalni" is a hivatalos szerókon. Az item shopban lehet venni cubigoldért hieroglifát, ami visszatölti az életed magától ha 50% alá megy (örökélet), meg repülő alkalmatosságot ha nem szárnyas vagy. :U
Egyébként a fejlődés szerintem nincs jól elosztva. Elvileg ha valakit beszervezel, akkor kapsz cubigoldot, feltétel, hogy a beszervezett érje el a 30-as szintet. 20-as szintű WB vagyok és marha lassan megy már. :O

[ Szerkesztve ]

(#30) <cafat> válasza Nimrod (#29) üzenetére


<cafat>
senior tag

aha, az jó anyag, kell nekem is :D
hát pont ezért tetszik a gyorsított fejlődés :) így nem unom meg olyan hamar, mert kicsit jobban érezteti h van értelme öldökölni :)
meg most vmi c betűs skillemet kéne felnyomnom questekkel, mert nem engedi h új skilleket tanuljak :( és most még a szuperszerver is ledobott :(

(#31) qad


qad
senior tag

Ja kívánság műsor van az új szerón...Valaki mondja hogy mi kell neki és a gm meg teszi be a játékba. Most a restartoknál tartanak. Már 11-es vagyok de elfogyott a nyílvesszőm és nem tudok sehol sem venni? :) Valaki segítsen pls.

(#32) <cafat> válasza qad (#31) üzenetére


<cafat>
senior tag

én most vok 12es, v lehet én is 11es :D nemtom, de én nem nyilazok, azt viszont tom h blacksmith-nél tudsz venni nyilakat, de a gyári íjhoz nemjó 1ik fajta sem, szal kell venned új íjat is

(#33) <cafat>


<cafat>
senior tag

a Cultivation skill-t hogy kell feljebb tolni?? :F és van mellette hogy R 5, azzal mit lehet kezdeni? :F

(#34) Nimrod válasza <cafat> (#33) üzenetére


Nimrod
addikt

Küldetésekkel tudod feljebbtolni, az R pedig a reputation (hírnév), szintén küldetések teljesítésével növelhető. Elég fontos, mert ezek nélkül nem fogsz tudni új skilleket megtanulni. :(

(#35) <cafat> válasza Nimrod (#34) üzenetére


<cafat>
senior tag

erre rájöttem én is, csak azt nemtom h mit lehet kezdeni azokkal az R pontokkal??
hogyan lehet vele feljebbdobni a C skillt? hány pont kell hozzá h ugorjon 1 szintet? 10?

(#36) Nimrod válasza <cafat> (#35) üzenetére


Nimrod
addikt

Az R pontok száma feltétel a cultivation (C) növeléséhez. Elvileg, hiába csinálod a cultivation küldetéseket, ha nincs elég reputation pontod, nem léphetsz szintet. Most nekem is kéne már cultivationt lépnem (lvl 20), de olyan környékre kellene mennem, ami elég erős nekem. Inkább skillezek, fejlődök 1-2 szintet és később visszatérek rá. :)

(#37) <cafat>


<cafat>
senior tag

most ezzel a hibaüzivel fogad, és nem enged be az új szerverre :W
ez miii?? mit kell csinálnom?? mi a baja? :F

kész nyűg ez az új szeró :((( tetszik meg minden, de valahányszor játszani szeretnék soha nem enged be, mert mindig van vmi hülye baja :(( :O

[ Szerkesztve ]

(#38) Wolverine válasza <cafat> (#37) üzenetére


Wolverine
félisten

A tört szerverek sokszor hibásak, bármelyik MMO-ról is van szó. Hivataloson kell játszani.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#39) <cafat> válasza Wolverine (#38) üzenetére


<cafat>
senior tag

:( tom, de az uncsi :B :P

(#40) Wolverine válasza <cafat> (#39) üzenetére


Wolverine
félisten

Akkor nem neked való ez a játék.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#41) <cafat> válasza Wolverine (#40) üzenetére


<cafat>
senior tag

nyugi, csak hülyültem :D :)

am vki nem tudja h mivan akkor ha ott ahol van az életem, az alatt ugye van a nevem, az ilyen keretbe van, és ott felment 1 sárga csík 99/100-ra, az mi? :F

(#42) Nimrod válasza <cafat> (#37) üzenetére


Nimrod
addikt

Sajnos az a baj, hogy most hétvégén a hivatalos is eléggé katasztrófa volt. Pokolian nagy volt a lag, egyszer inkább ki is léptem (meghalás esetén XP veszteség, így inkább nem skillezek).

Ma végre szintet léptem (lvl 21 WB), kaptam is egy új küldetést, ahol Blackhive MadWolvent kellene írtanom... Ilyen küldetésből már van egy és pont azért skillezek, mert nem tudom egyedül megcsinálni (magyar fórumon írták hogy elite, tapasztaltam milyen erős). :O
Szerintem most kicsit pihentetem és olvasgatok, hátha találok valami jó tippet WB-re. :(

(#43) Nimrod


Nimrod
addikt

Jó ez a tört szeró, bátran ajánlom mindenkinek (tesztelésre inkább), hogy ne úgy járjon ahogy én (nem kevés időt elpazarolni éles szerveren és rájönni, hogy elrontottad az egészet).

(#44) whiz válasza <cafat> (#41) üzenetére


whiz
aktív tag

Az a fury/vigor, bizonyos skillekhez az kell. Skillek használata közben (gyakás elsősorban) töltődik.
Egyébként meg aki nyávog , azokat nem értem. MMORPG sárcok! Nem egyedül kell gyilkolni, mert úgy valóban piszok nehéz, főleg később a magasabb szinteken. Tessék partizni amennyit csak lehet! Mindenhol akadnak játékosok, egy-egy küldetés erejéig össze lehet állni akárkivel, tökmindegy milyen nyelvet beszél (egyébként egy 160fős magyar klánban vagyok Searyna karakterrel - Euphoria klán, ha valakit érdekel Oracle szerver). Én jelenleg egy hamarosan 45-ös szintű elf priest-tel nyomulok. Az elején talán a ezzel a karival a legnehezebb játszani. De egyrészt meg kell tanulni játszani, a megfelelő trükkötket, stb, másrészt meg partiiii ezerrel :)
A tört szerót én baromságnak tartom, 10-20 pingek ellenére is. Nem nyújt kihívást az, hogy percenként lépek szintet, és megvan minden cucc... így nagyon hamar unalmassá válik a játék. De ahogy nimrod mondta: tesztelni tényleg jó lehet bizonyos dolgokat (skillek, stb), bár én inkább kérdezek nagyobb szintű játékostársaimtól :)
Egyébként én is Archlord után kezdtem ezt a játékot, hát az biztos, hogy ég és föld a különbség. Szerintem ez a játék jelenleg a top1, minden tekintetben - az ingyenes morpg-k közt. Itt tényleg mindenre gondoltak a fejlesztők. Komolyan mondom, eddig idegesítő hibát nem találtam benne, pedig játszok már vagy 2 hónapja. Hát ha még megvalósítják a többit is, amit terveznek... egyedül a magas ping zavaró néha, de hát számolni kell vele és kész, nem vészes.

[ Szerkesztve ]

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#45) Dylen676


Dylen676
csendes tag

Sziasztok! ;]

Indult egy magyar Perfect World szerver amely a napi 24 órában üzemel, jelenleg még csak kb. 15-20 online létszámmal.A szervergép saját és egy 1 Gbites neten van, lagg nincs.Akit érdekel látogassa meg a weboldalt ahol regisztrálhat is és kipróbálhatja a játékot. :R

http://perfectworld.revolution-world.com

(#46) Nimrod válasza Dylen676 (#45) üzenetére


Nimrod
addikt

Mi a statja, magyarul miket változtattál (XP, gold rate, stb.)?

(#47) Dylen676 válasza Nimrod (#46) üzenetére


Dylen676
csendes tag

Xp: 3 Sp: 4 Gold: 10 Drop: 10

(#48) <cafat>


<cafat>
senior tag

azzal a moddolt magyar szeróval mi lett? FYLGJA v mi... :F
már régóta nem játszottam és most kaptam hozzá 1 kis kedvet, de se du. se most nem látom a szervert, vis látom de csak ilyen ---- vonalai vannak és nem enged belépni :(

(#49) <cafat>


<cafat>
senior tag

most olvasom a szerver forumán h bezárták a szervert :O :O :O

(#50) <cafat> válasza Dylen676 (#45) üzenetére


<cafat>
senior tag

kipróbáltam, és nagyon fain a szerver! :C :R
sokkal jobban bejön mint az eredeti, és sztem pont jó így ahogy most van :)
rem ez nem lesz bezárva :F :U

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Perfect World
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.