Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) Varga Csaba válasza qjani (#15) üzenetére


Varga Csaba
aktív tag

Háát, ebben az esetben vagy szerencsésebb, vagy pechesebb vagy...

Általában a bankfiókoknál lévő automatákat szokták kültéri kamerával is figyelni, ha volt ilyen és a tranzakciót felvette, akkor ott ha megfelelő a látószög akkor kiderül, hogy volt e tényleges pénzkivétel az automatából vagy sem.

Ha tényleg utánna akarnak járni akkor ezt a felvételt visszanézve (már ha volt ilyen) kiderül az igazság...

Javasolnám, hogy nézd meg mégegyszer a helyszínt, és keress olyan külső kamerát ami a bankfiók külső homlokzatát és esetleg az ATM-et figyeli, ha van ilyen akkor a felvett jegyzőkönyvedre való hívatkozással, a ?fiókvezetőt? keresd neki esetleg van fogalma a kamerák által rögzített kép hollétéről és a kezeléséről....
Ne sokat várj, mert a felvételeket általában bizonyos idő leteltével törlik..

A biztonsági őrről pedig ne feltételezz túl sokat, mert nem feltétlen a legpengébb eszű, gyors felfogású emberek dolgoznak ilyen munkakörben (tisztelet a kivételnek)...

Viszont az az OTP-s alkalmazott akinek jelentetted a panaszodat elvileg megnézhette volna azt, hogy manipulálták e az ATM-et vagy sem, ha nem nézte meg akkor ezt is jegyzőkönyveztesd, amikor a kültéri kamera felvételének viszzanézését kéred tőlük (már ha volt kültéri kamera), mert esetleg lehet hogy elmulasztotta azt ami a kötelessége lett volna (ez csak feltételezés) viszont mivel te azonnal jelezted a hibát a fiók felé és esetleg Ők mulasztottak, per esetén egy pluszpontot is jelenthet... (főleg írásban rögzítve).

Nekem az OTP-s ATM-ekkel kapcsolatosan csak pozitív csalódásom volt, mert egyszer kaptam tőlük egy jegyzőkönyvet, hogy a legutóbbi borítékos ATM-es befizetésnél a megjelölt összegnél 10.000.- Fttal többet számolt a bizottság és az összeget a számlánkon jóváírták...

Velem korrektek voltak, remélem veled is azok lesznek...

Üdv

''Egy haver mondta: ''szerintem a linux egy nagyon szar windows'' by Mefistofeles''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.