Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#982) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Kingston DataTraveler G4 8GB USB3

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1102) kromatika


kromatika
veterán

sziasztok.32 gb usb 3 pendrive vételében kérnék tanácsot.fontos lenne hogy minnél gyorsabb legyen,win 7 telepítőt is erről indítanám.sajnos mivel a keret eléggé karcsú,az apróról néztem ki párat.ezek közül melyikek a gyorsabbak? 1:32gb Transcend 760 white purple 70/20Mbps 2:32gb Transcend 770 white purple 70/20Mbps. 3:32gb Kingston DTM30 Mini . 4:32gb Kingston 100 G3 5:Kingston DataTraveler G4 32GB USB 3.0 DTIG4/32GB előre is köszi mindenkinek a választ,az első kettő lleg gyorsabb érdekelne.

(#1155) n0rbert0


n0rbert0
senior tag

Kingston DataTraveler G4 32GB USB3.0

Kingston DataTraveler SE9 8GB USB2.0

Használat közben mind a kettő erősen melegszik.

(#1315) rocket


rocket
nagyúr

Kingston Datatraveler G4 32GB USB3:

Meglepoen gyors, sokkal rosszabra szamitottam a forumokon olvasottak alapjan :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1370) Poiro7


Poiro7
aktív tag

Kingston DataTraveler G4 8Gb USB3.0

[ Szerkesztve ]

(#1829) vasi89


vasi89
addikt

Hello!

Adott egy Kingston Datatraveler G4, USB 3.0, jelenleg 2es porton tudom csak tesztelni de ez így eléggé kevés nem? De ha usb 3.0 porton elkezdek másolni rá egy nagyobb filet kb 5mb-ra belassul és egy örökkévalóság. Ez a pendrive ennyire keveset tud? Vagy valami para lehet? Most vettem, magyarországon, megbízható forrásból.

[ Szerkesztve ]

(#2418) shownomarcy


shownomarcy
csendes tag

Sziasztok!
Vettem egy Kingston DataTraveler G4 128GB-os USB 3-as pendrive-ot. Szörnyen lassú, 3-4 MB-sec sebességgel másol, több gigás videófájlokat. Újraformáztam már többször, másik gépen is próbáltam, ugyanez az eredmény. Aida teszt fut, elsőre 9 (random mód), most 5 MB-os átlagot (Linear write) hozott ki.
Ja igen, elsőre mindig 50 MB/sec-ről indul, egy percig megy így, aztán esik le drasztikusan.
Kérlek, nyugtassatok meg, hogy visszavihetem a boltba... :U Mit vegyek helyette?
Danke!

[ Szerkesztve ]

(#2419) DonDragonka válasza shownomarcy (#2418) üzenetére


DonDragonka
őstag

Keress rá erre e topic hozzászólásaiban, a keresővel...
DataTraveler G4
Sokkal többet másoknak se hoz... Mondanám ez ilyen, de érdekes módon volt egy kolléga akinek egész tűrhető eredményeket produkált.

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#2469) Poiro7


Poiro7
aktív tag

Kingston DataTraveler G4 8GB USB 3.0 pendrive


Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.