Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sol@


Sol@
tag

CSumka
legyetek szivesek ha valaki tud mondani ilyen lapot (topic téma) akkoor irjatok már be linket vagy vmi hasonlot (ár is érdekel)
1ik haverom azt mondja 939-es lapon mukodik a 754-es proci igaz ez?

(#2) Sol@


Sol@
tag

bakker csak elbasztam a témát :) pcie-s

(#3) Alvin_ti4200 válasza Sol@ (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Nem működik, de erre magadtól is rájöhetsz. PCI Express-es Socket 754-es lapok pedig jövőre fognak jönni valamikor február környékén nForce4-es chipset-tel.

(#4) Sol@ válasza Alvin_ti4200 (#3) üzenetére


Sol@
tag

kk
kössz elöbb biztos nem fog jönni?
kár.. addig várhatok ez azért idegesítő nem ? :)
na sebaj azé ha vki tud vmit irja má meg nekem

(#5) Yutani


Yutani
nagyúr

Srácok, van már Magyarországon PCI-E S754 alaplap?

Egyáltalán, ki gyárt ilyet?

Szerk: Nem is kellett messzire menni: Bővebben: link

Ez kapható már itthon?

[Szerkesztve]

#tarcsad

(#6) Alvin_ti4200 válasza Yutani (#5) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Én nem tudok róla, hogy kapható lenne. És egyáltalán bármilyen PCI Express-es A64-es (S754) lap itthon.

[Szerkesztve]

(#7) nRu3


nRu3
addikt

Bővebben: link

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#8) Yutani válasza Alvin_ti4200 (#6) üzenetére


Yutani
nagyúr

Én nem értem, miért nem haraptak még rá erre a gyártók.

Az MSI okosan csinálja, mert a lapon van AGP is és PCI-E is, így a júzer okosan tud(na) váltani. Ha kapható lenne itthon, én vennék ilyen lapot, az tuti!

#tarcsad

(#9) Yutani válasza nRu3 (#7) üzenetére


Yutani
nagyúr

Sajnos ez még nagyon friss, szóval legalább 1 hónap, míg ideér.

De mint említettem, az MSI okos megoldása szimpi nekem, és még néhány kispénzű embernek rajtam kívül, az tuti.

#tarcsad

(#10) anulu válasza Yutani (#9) üzenetére


anulu
félisten

okos megoldás az igaz, de elég necces az AGP rajta. amelyik laphoz AGP kompatibilitási listát kell nézni, az nálam felejtős :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#11) Yutani válasza anulu (#10) üzenetére


Yutani
nagyúr

Semmi sem tökéletes... :DDD

Meg azért ha megnézed, tulképpen a legtöbb típusú kártyával működik, TNT2-től kezdve. (Igaz, az MSI.) Szóval én mondjuk nem aggódom a R9500PRO-m miatt.

[Szerkesztve]

#tarcsad

(#12) rii


rii
nagyúr

Egyik topicban valaki azt állította, hogy az AGP redszer fél év múlva már a felést sem éri, azért is érdemesebb PCI-Express es lapot+vga+t venni???

Teljesítményben?

köszönöm a türelemteket, mert lehet ezt már megkérdezték, csa munka mellett nem tudom végigolvasni ....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#13) joshua7 válasza rii (#12) üzenetére


joshua7
veterán

Hát, ha kijön vmi über ATI vagy Nvidia kártya, akkor lehet, amúgy meg hülyeség szvsz. Van, aki nagyon igyekszik temetni az agp-t, de hát nem úgy van az azért.

Semper Fi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.