Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Payday 2

Hozzászólások

(#701) emiki6 válasza TESCO-Zsömle (#700) üzenetére


emiki6
veterán

Jogos. :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#702) freeknight


freeknight
őstag

Most akkor hogy is van ez a teljesítményalapú xp rendszer? Vittem most egy hoxton breakout prot, végig én carryztem a csapatot (119 kill, a második embernek volt 34), és 1millió 300ezer xp-t kaptam a végén, ez nem több, mint eddig. A stealth misszióknál sem értem. Ott mi alapján pontoz? Ott csak azt vettem észre, hogy a go banken egy elég combos infamy bónusszal együtt is csak 400ezret kaptam. Van valami leírás, hogy mi alapján számolja a rendszer, ki mennyi xp-t kap a végén?

(#703) TESCO-Zsömle válasza freeknight (#702) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem mondták, hogy több lesz, azt mondták, hogy akik végigrohannak a pályán, azoknak lesz kevesebb.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#704) freeknight válasza TESCO-Zsömle (#703) üzenetére


freeknight
őstag

Jaa értem.

Más: mi a véleményetek az új pályáról? Még csak overkillen próbáltam, de szerintem nevetségesen nehéz. De nem is ez a baj, hanem a bugok tömkelege: kétszer próbáltam, mindkétszer eltűntek a csomagtartóból a rakéták. A Hoxhud ráadásul a zsákokat pakolászó embereket csalónak érzékeli. Többször estem ki a kocsiból is menet közben. Ez valami kész katasztrófa, fogalmam sincs, hogyan gondolták, hogy ezt ilyen állapotban adják ki.

(#705) freeknight válasza freeknight (#704) üzenetére


freeknight
őstag

És rendszeresen ki is fagy, ha targoncában, vagy kocsiban ülsz :D . Azt hiszem, én ma már feladom a próbálkozást a végigvitelével :D

(#706) emiki6


emiki6
veterán

Ha valakinek lenne kedve kipróbálni az alesso heistet:
Miki [HUN]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#707) emiki6 válasza emiki6 (#706) üzenetére


emiki6
veterán

Na, mindegy. Jó kis meló. Stelthben javasolt megcsinálni.
Egykét tipp:
- a másodikon a kamerás őrt érdemes kiiktatni.
- leggyorsabb lockpick nagyon ajánlott!
- takarékoskodni kell a pagerrel.
- 2-3 civilt kell kiiktatni.
- egyedül nagyon nehéz szerintem, 2 emberrel megoldható simán, ha több ember van, mégjobb.

Dlc-ben a legjobb dolog: mikrofon, mikrofonállvány :C

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#708) TheProb


TheProb
veterán

Keresnénk vállalkozó kedvű kollégákat továbbra is, elsősorban achizásra és DW-s cigánykodásra.

Akinek még nem lennék fent: TheProb_HUN

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#709) varadigabor válasza TheProb (#708) üzenetére


varadigabor
senior tag

PS4-en játszik valaki?:D

Keresünk pár embert esti játékokra:D

Valaki amúgy tud segíteni hogy pakoljam a skilleket? Akimbora raktam és enforcerrel akarom vegyíteni Már ha van értelme:D

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#710) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Elkezdtem ezzel játszani. Szívesen tanulnék, ha lenne kitől.
steam: macilaci78 :R

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#711) _-ORANGE-_


_-ORANGE-_
senior tag

Sziasztok! Felmerült egy olyan problem, hogy belépek a játék főmenüjébe, és 2-3 mp múlva magától lezár a játék. Segítséget köszi! :R

(#712) RunnyJuggler


RunnyJuggler
aktív tag

Mennyien vagytok ps4-rol? Anno jatszottam pc-n, es most akcios ps4-re egy osszes dlc-s verzio. Szivesen megvennem, ha tudom, hogy van kivel jatszanom... :)

(#713) emiki6


emiki6
veterán

PAYDAY 2: Yakuza Character Pack Trailer

Nem rossz. :) A katana érdekel csak belőle. :)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#714) freeknight válasza emiki6 (#713) üzenetére


freeknight
őstag

Nagyon zsír a trailer, eddigi leghangulatosabb.
GeneralMcbadass easter egg azért ütött :D .

(#715) emiki6 válasza freeknight (#714) üzenetére


emiki6
veterán

Szerintem is eddig a legjobb! :K

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#716) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Ezt én csak így itt hagynám...

Nagyítás

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#717) freeknight


freeknight
őstag

572 óra játékidő után végre csatlakoztam a bünöző elithez, és elértem a maximális szintet! Várom szeretettel az infamy 3.0-t :D

[ Szerkesztve ]

(#718) emiki6 válasza freeknight (#717) üzenetére


emiki6
veterán

Jár a maszk! :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#719) Eclips21


Eclips21
őstag

mostanában nincsen ilyen maszk promóciós kupon? vagy kézi fegyver mint az alienwares?

Alpha Mauler még mindig van? :Y

[ Szerkesztve ]

(#720) TESCO-Zsömle válasza freeknight (#717) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem sincs már sok hátra, de nem kapkodom el.

Már megtaláltam a maszkomat. Infamy 1.0 óta Plague Doctor-ral vagyok. Az i-re a pontot John Wick tette fel a full fekete öltözékével:

Nagyítás

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#721) emiki6 válasza Eclips21 (#719) üzenetére


emiki6
veterán

Ez tulajdonképpen milyen kulcs? :F

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#722) TESCO-Zsömle válasza emiki6 (#721) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Alienware promo. Kapsz érte egy Alienware kalapácsot. :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#723) Eclips21


Eclips21
őstag

Néztétek már az új ingyenes frissítést? Én most töltöm :)

(#724) freeknight válasza Eclips21 (#723) üzenetére


freeknight
őstag

Én leghamarabb vasárnap fogom tudni kipróbálni. Csak az új inventory van, plusz az egy special enemy? Olyat is olvastam redditen, hogy átírták az AI viselkedését, és elsősorban a top-playerre koncentrálnak az ellenfelek, ez igaz?

(#725) TESCO-Zsömle válasza Eclips21 (#723) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én már számoltam tegnap az órákat, de fene a jó dolgukba nem tudták 9-ig lefrissíteni az oldalt, nekem meg mennem kellett alukálni...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#726) macilaci78 válasza freeknight (#724) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az új inventory nem tűnik rossznak, amolyan RPG-s. De ezt az új ellenfelet nem értem, mire kellett. Pár lövés a rakétavetővel és annyi. :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#727) TESCO-Zsömle válasza macilaci78 (#726) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Kevesen járkálnak rakétavetővel...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#728) macilaci78 válasza TESCO-Zsömle (#727) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Amatőrök. ;]
Nálam loud-ban a bevált az UAR Rifle single shoot-tal + RPG.
Stealthben pedig íj + Bernetti M9.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#729) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Na, azt hiszem most ábrándultam ki a PAYDAY-ből meg az Overkill-ből...

Ma van a Crimefest első napja, az első ingyenes tartalom pedig, hogy behozzák a játékba a CS:GO fizetős-kulcsos ládanyitogatós skin-rendszerét... :W

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#730) TheProb válasza TESCO-Zsömle (#729) üzenetére


TheProb
veterán

+1, nagyon nem kellene ebbe az irányba elkurvulni...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#731) TESCO-Zsömle válasza TheProb (#730) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mindenesetre ez van. Kifejlesztették, meglépték. Állítólag a fegyverek újra is lesznek/vannak egyensúlyozva, hogy pusztán esztétikai értékük legyenek, mindegyik egyformán használható. A skin-ek meg engem személy szerint egyáltalán nem érintenek. Idegenekkel nem játszok, haverok meg egyrészt szintén nem érdekeltek, másrészt már a Golden AK-tól is sugárba hánytak. Egyik legprofibb komám hangosan felröhögött, mikor meglátta egy "Mi ez? Borderlands?" felkiáltás mellett. :DDD

Szóval az egy dolog, hogy skin-ek, de kb okádék mind, mintha valami japó rajzfilmből rángatták volna elő őket. Nehéz elképzelni bármelyik karakterről, hogy ilyen csilicsáré sz*rokkal hadonásszon...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#732) Eclips21 válasza TESCO-Zsömle (#731) üzenetére


Eclips21
őstag

Én még cs:go-ban is egyből eladok mindent pl. pont a payday2-t meg pár dlc-t :D abból a pénzből vettem és most megint van +20euró szintén droppokból. Így remélem lesznek új ingyenes tartamlak a befolyó pénzből.

[ Szerkesztve ]

(#733) emiki6


emiki6
veterán

Amúgy az egész community ki van bukva az első nap miatt. A legnagyobb baj talán az, hogy első napra tették, amit sokan a legjobban vártak (mármint az első napot).

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#734) emiki6 válasza emiki6 (#733) üzenetére


emiki6
veterán

PAYDAY 2: The Aftershock Heist Trailer

Vajon mire utal a videó vége? :)

Amúgy a kommenteket elnézve eddig mindenki odájig volt az overkillért és most a népszerűségük mélyzuhanásban van. Gondolom szarul érzik magukat, amiért ennyi embert fordítottak maguk ellen. Meglátjuk hogyan fogják korrigálni ezt.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#735) emiki6 válasza emiki6 (#734) üzenetére


emiki6
veterán

Ja, igen, ezt csak most olvastam. Tegnap írták:

"There's been a lot of discussion and community feedback in the community hub since the launch of Crimefest. Please remember to keep it civilized and adhere to the forum rules. We'll continue to read your feedback as we work on finalizing the remaining Crimefest content. "

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#736) TESCO-Zsömle válasza emiki6 (#734) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

SPOILER!

Semmire. Ez az új rablás is csak egy promó anyag az első napon bemutatott széfes balhéhoz. Gyak ilyen hülye széfeket kell kimenekíteni, azok az "értékes szállítmány". Közben persze Vlad is nyomja a rizsát így meg úgy a széfekről meg a customization-ről, mint a korábbi trailer-ben. Ahogy nézem, az egész crimefest-et tematizáltan e köré építették, így hatványozottan negatív, hogy a nép nem eszi az új gumicumit, mert minden nap ezt próbálja majd lenyomni a torkukon...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#737) emiki6 válasza TESCO-Zsömle (#736) üzenetére


emiki6
veterán

Igen, mostmár tudom. Ezt annyira benézték, hogy már én szégyellem magam.. :DDD

Amúgy lényegében ez egy felturbózott transport.

Mikor benéztem hozzád egy pillanatra, akkor mit csináltál te öltönyben ott?

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#738) emiki6


emiki6
veterán

A patch óta a Desert Eagle 3-4 lövésből szedi a dózereket!!! :Y :C :R meg minden mást is lazán szed. Overkillen is. Gondolom dw-n se kell sokkal több belőle.

"Weapon rebalance" pls :B

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#739) TESCO-Zsömle válasza emiki6 (#737) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Normal... Nézelődtem és hánytam. :DDD

(#738) emiki6: újra kell tesztelni és tapasztalni az összes fegyvert. Régen, megfelelő build-del a Gruber Kurz is pár lövésből szedte a dózereket...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#740) emiki6 válasza TESCO-Zsömle (#739) üzenetére


emiki6
veterán

Nade a 2x akkora sebzésű sniperek se szedik ki ennyi lövésből. :U

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#741) TESCO-Zsömle válasza emiki6 (#740) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azokra nincsen penetration skill. Pisztolyra össze lehet rakni valami 80% penetration-t, úgy meg semmit nem ér a páncélzat.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#742) emiki6 válasza TESCO-Zsömle (#741) üzenetére


emiki6
veterán

Akkor a tecniciant átrakom ghostra meg mastermindra és ninja supressorral fogom használni (+azzal másfélszer olyan hosszú, mintha csak a hosszú cső lenne rajta :DDD) és akkor lehet vinni deathwishre :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#743) pilu85


pilu85
őstag

Hali. Új payday2 fan vagyok. Akinek van kedve jelöljönbsteamre. pilu85 néven. Makóról. :)

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#744) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem van, hogy érdemes lehet még beszállni a payday 2-be? Most kivételesen van elég pénz a walleten és ott a 75% minusz rajta. Az alapváltozat is megteszi, vagy van olyan dolog, amiből kimaradok ha csak az van meg? ( Goty-ra most nincs keret) Tudom nem mai játék, de reményeim szerint még nem kihalt, ha pl. ebben a topikban sem hónapokkal ezelőtt írtak utoljára. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#745) n0tr3adY81 válasza CactuS (#744) üzenetére


n0tr3adY81
aktív tag

Egyáltalán nem kihalt...Ha tetszik a játék, mindenképp érdemes.

Igazából a DLC-s heistek is elérhetőek, csak indítani nem tudsz - csatlakozni igen.
GOTY tekintetében legfeljebb a plusz fegyvereket / maszkokat veszted.

Asrock Gaming Z370 K6, i7 8700k, MSI RTX 2070 8GB, 4x8 DDR4 3000 CL15, ASRock H87 Fatal1ty Performance , i7 4770, MSI GTX1060 Gaming, 4x4GB Corsair Vengeance LP, Nanoxia Deep Silence 6 Anthracit

(#746) Eclips21 válasza CactuS (#744) üzenetére


Eclips21
őstag

szerintem a mindenképpen goty vagy az alap és pár dlc pl.: sniper, shotgun

de ha most megveszed az alapjátékot karácsonyi akcióban még megtudod venni a kiegészítőket :D

[ Szerkesztve ]

(#747) TESCO-Zsömle válasza CactuS (#744) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én azért szeretem a PD2-t, mert vannak benne csendes melók, amik hajaznak kicsit a klasszikus Hitman-ekre. Persze nagyon sok pálya az nincs, egy idő után nyilván rutinszerűvé, esetleg unalmassá válik, de itt jön be a jó társaság. Mert ugye egy jó társaság legalább annyit hozzátesz a játékhoz, mint amennyit a játék maga. Alap változattal elesel egy csomó fegyvertől és pálya indításától, de ettől függetlenül kezdeni azzal is lehet, viszont tényleg érdemesebb a GOTY-t venni.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#748) CactuS válasza TESCO-Zsömle (#747) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát, jelenleg annyi volt a walleten, hogy az alap kijött belőle. Mondjuk az, hogy DLCben ad új fegyvert, hááát, ha ez jobban megnézem lehet nem vágok bele. Elsőre ez azért elég gázul hangzik.

Érdemes offline-ban próbálkoznom, hogy ne nézzenek az elején totál hülyének? :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#749) emiki6


emiki6
veterán

Lesz szerintetek olyan kiadás (mondjuk év vége fele), amelyik tartalmazni fogja az addig megjelent összes dlc-t?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#750) macilaci78 válasza CactuS (#748) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Inkább online.Egy-káét tapasztaltabb játékos hamar felhúz szintekkel: jön a skillpont és a lóvé is, tudsz fejlődni.
0-n megcsinálni egy stealth-es küldit kb 30. szintre húz.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Payday 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.