Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Paranormális jelenségek

Hozzászólások

(#101) Vaanhool


Vaanhool
tag

Én mindig sötétben szeretek lenni, nem tudom mért. Általában 22:00-kor szoktam ''ébredezni'' és az után megyek minden hova (mamámhoz, faterhoz, erre arra), 01:00-tól pedig jön a security scanner.

(#102) acer_ válasza Cathfaern (#99) üzenetére


acer_
aktív tag

igazad van..
bár a 3 hannibal film a kedvencem.. viszont azok valahogy ''nem így félelmetesek''...

(#103) Cardinella válasza acer_ (#95) üzenetére


Cardinella
aktív tag

Ha valakit s..ggbe k.r egy szatír, az utána tényleg rosszul fog aludni...:))

[Szerkesztve]

(#104) Cathfaern válasza Vaanhool (#101) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Érdekes módon én alapvetően szeretem a sötétet. Egészen addig, amíg valami ilyesmi eszembe nem jut, mert utána már nem annyira :( De addig nincs vele bajom.

(#105) acer_ válasza escie (#100) üzenetére


acer_
aktív tag

nézzük inkább a southparkot, vagy a happy three friendset :D
nekünk az való..

(#106) Vaanhool


Vaanhool
tag

Ja, az olyan fantázia, hogy nyírd ki a faszit. Az a kemény, amikor nem látod az ellenfelet, de ö igen és ''leszed'', mint a szart....

(#107) acer_ válasza Cardinella (#103) üzenetére


acer_
aktív tag

ezért mondtam, hogy egyszer annak az erdei sétának rossz vége lehet.. ki tudja ki mindenki van, és mi folyik épp abban az erdőben.. (itt most nem a ''paranormális'' jelenségekre, hanem az ott levő emberekre gondolok..)

(#108) escie válasza acer_ (#105) üzenetére


escie
őstag

vagy ami az én nagy kedvencem a Simpson család. :D
D'oh! :)

I'm back, baby!

(#109) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Látom ezeket a filmeket nem csak én nem bírtam egyhuzamra végignézni :D

A Signs jó kis film,az nem semmi mikor a gabonamezőn sétál éccaka,átszalad valami az úton,erre majd' eldobja a lámpát.És amikor megcsörren a telefon,mikor ülnek az ágyon?Huh..:D

A Kör?Brutál..3 részben bírtam megnézni..

(#110) acer_ válasza escie (#108) üzenetére


acer_
aktív tag

off:
D'oh rlz! Én is imádom :D sokkal jobb, mint egy ilyen besz.ratós film..
on:

(#111) Atilosz


Atilosz
csendes tag

Vagy nézzünk Caspert.:DD
Egyébként Monty Python :C

Olyan sokoldalú vagyok, hogy az már majdnem gömb.

(#112) Karex válasza b.bone (#64) üzenetére


Karex
senior tag

Hogyaszongya: ''és nem kezdek el félni egy üres házban este.''

Mondd csak, játszottál már a Silent Hill valamelyik részével?:))

(#113) acer_ válasza _Volkovy_ (#109) üzenetére


acer_
aktív tag

nekem az a rész volt nagyon durva, amikor a pasi levágja a késsel az ajtó alatt kinyúló ufo kezet (amikor be van zárva az ufo egy spájzba, és az emberünk a kést használja tükörként, hogy lássa..)

(#114) acer_ válasza Vaanhool (#94) üzenetére


acer_
aktív tag

na, miez, áruld már el nekünk..!

(#115) Cathfaern válasza acer_ (#114) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

A google mindig jó barát...

(#116) _Volkovy_ válasza acer_ (#113) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

És amikor a kiscsaj észreveszi a jeleket a walkie-talkieval?
Meg amikor benn vannak a pincében,és a lámpa fényénél meglátják az ufo-t?
Fuh,még egyszer nem tudom hogy megnézném-e..

(#117) acer_ válasza _Volkovy_ (#116) üzenetére


acer_
aktív tag

én már megpróbáltam megnézni másodszorra.. nem jött össze.. nem bírtam..

(ez a sok szörnyűség olyan rossz hatással volt rám ma este, hogy elkezdtem mindenféle Tom Jones örökzöldet hallgatni.. váááá :O)

(#118) acer_ válasza Cathfaern (#115) üzenetére


acer_
aktív tag

vmi rondaságot dob ki a google a ''TEGRETOL''-ra? mert akkor nem keresek rá.. (elég már mára a parázásból..)

(#119) Vaanhool


Vaanhool
tag

Elkanyarodtunk kicsit...

(#120) Atilosz válasza _Volkovy_ (#116) üzenetére


Atilosz
csendes tag

Leggázabb rész az volt amikor amikor Mel Gibbson amikor az ajtófélfát kideszkázta. Na akkor fogtam a fejem.

Egyébbként én nem tartom olyan jó filmnek, a Hatodik érzék sokkal jobban megfogott.

Olyan sokoldalú vagyok, hogy az már majdnem gömb.

(#121) _Volkovy_ válasza acer_ (#117) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Jah,én asszem Britney-t fogok nyomatni :D
Amúgy meg relax.;)

(#122) _Volkovy_ válasza Atilosz (#120) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Ja,az is jó volt..
A hatodik érzéket nem láttam.:B
De egyelőre nem is fogom megnézni asszem :)

(#123) Cathfaern válasza _Volkovy_ (#121) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Hát te tudod, de én a helyedben ezután a topic után nem néznék (hallgatnék) horrort :DD

(#124) Karex válasza Cathfaern (#123) üzenetére


Karex
senior tag

Nekem elég volt végigolvasni a topicot, már nem merek végigmenni egy sötét szobán.:(:)

Persze most is Sh3-at tolom, de mindegy...:D

(#125) _Volkovy_ válasza Cathfaern (#123) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Jahm =)

(#126) _Volkovy_ válasza Karex (#124) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Én se.Én asszem ma nem alszom.:D

(#127) acer_ válasza Karex (#124) üzenetére


acer_
aktív tag

én nem merek kimenni piáért a konyhába.. váááááá :O :O :O

nem kellett volna végigolasnom..

[Szerkesztve]

(#128) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Na én megkísérlem az alvást..Aztán majd beszámolok :D

(#129) acer_ válasza _Volkovy_ (#128) üzenetére


acer_
aktív tag

ok.. én meg már nagyon szomjas vagyok, szal asszem, kimegyek inni ;) :O

(#130) Cardinella válasza _Volkovy_ (#128) üzenetére


Cardinella
aktív tag

De előtte használj fokhagymás szellemírtó spray-t...:)
(és ha valaki áll az ajtóban, amikor felébredsz, nem kell besz@rni; nem bánt...;])

(#131) Vaanhool


Vaanhool
tag

Én meg szép nyugodtan lefekszem, remélem jó alszik mindneki.

Acer valószínü a példámat követve irodalmon alszik majd egyet....


:DD

(#132) acer_ válasza Vaanhool (#131) üzenetére


acer_
aktív tag

basszus, nem tudom rávenni magam, hogy kimenjek a konyhába... :O

(#133) Vaanhool


Vaanhool
tag

Mit szarsz, ne má?

(#134) Atilosz


Atilosz
csendes tag

Nah asszem én is megyek.
Utóljára még egy link.Bővebben: link

Olyan sokoldalú vagyok, hogy az már majdnem gömb.

(#135) Vaanhool


Vaanhool
tag

Most voltam a garázsban almáért? Csak a hütö makogott....

(#136) lesaux


lesaux
veterán

Gonosz ON:
Bővebben: link
Valami borzasztóan nem stimmel a képen, figyeljétek meg. A hangerőt kicsit fel kell tekerni, mert egy hang el fogja mondani egy idő után, hogy mi a baj a képpel.
Csak erős idegzetűeknek, bár inkább nekik sem!
Gonosz OFF

(#137) Vaanhool


Vaanhool
tag

Az anyád!!!

(#138) acer_ válasza lesaux (#136) üzenetére


acer_
aktív tag

ezt velem megjátszották a nyáron.. szidtam is a felmenőit.. ugye ez az, amikor az az ocsmányság jön elő ordítva abban a szobában.. (közelről nézd, és hangosítsd fel..)

(#139) Vaanhool


Vaanhool
tag

Ez tetszett...

:))

(#140) acer_ válasza Vaanhool (#137) üzenetére


acer_
aktív tag

te meg remélem beszartál :DDD

(#141) tray


tray
aktív tag

Érintett már meg közületek valakit szellem?

1. Éjjel mikor felébredtem, láttam hogy egy elmosódott fehér alak bejön a szobámba. Egyenesen az ágyamhoz. Leült, megfogta a kezem, és én nagyon nyugodt voltam, tudtam, hogy nem kell félnem tőle. (Ez nem irónia volt.) Ekkor 12 éves lehettem.

2. Éjjel felébredtem, egy szürkésen fénylő alak volt a szobámban. Egy tizedmásodpercig tartott, amíg rámugrott. A kezei a mellkasomon voltak, és rohadt hidegnek éreztem. Mozdulni nem tudtam, hiába akartam. A srácnak egyébként valami nagyon szar B-kategóriás horrorba illő feje volt (Nekem csak egy B-kategóriás szellem jutott...), mert csontfehér, homályos, koponya volt, fehér csapzott hajjal. És valami baszottul félelmetes sikítást hallatott. Úgy éreztem, hogy egyre közelebb járok az eszméletvesztéshez. Próbáltam csapkodni, de kezeim nem mozdultak, erőtlenek voltak. Minden erőmet összeszedve a fejemet ráztam, hogy tudattomnál maradjak. Néhány másodperc múlva eltünt. Ez15 éves koromban történt.

Egyébként 14 éves koromban vettem észre, hogy megálmodom a jövőt. Volt hogy heti 2-3 alkalommal, de volt, hogy 2-3 hónapig egyáltalán nem. Mindig csak a következő napi eseményeket: váratlan találkozások, szituációk, levelek, stb. Volt, hogy egy az egyben, és volt, hogy eléggé elvonatkoztatva (belemagyarázósan). Most 26 vagyok, és már nem emlékszem, mikor volt ilyen.

18 éves koromban volt egy kb. fél perces testen kívüli élményem. Bevertem a fejemet a padlóba, arra tértem magamhoz. Felpattantatm, de valaki ott volt az ágyamban. Megnéztem alvó testemet, majd körbementem a szobámban, a falon át ki az udvarra. Tél volt, éreztem a kályha melegét és kint a ''lábammal'' a bokáig érő hó hidegét. Aztán vissza a testembe.

Egyébként 13 éves korom óta voltak olyanok, hogy éjjel ha felébredtem, arra koncentráltam, hogy elhagyom a testem. Zsibbadás, egy furcsa, de jellegzetes hang, lebegés érzése pár másodpercig. Néha furcsa színek.

Hát ennyi...

Nem tudom miért van az, hogy ha hozzászólok egy fórumban, onnan kezdve az a fórum halott.

(#142) Vaanhool


Vaanhool
tag

Lefordultam a székröl és majdnem megakadt az óma!!!!

:DD

(#143) lesaux válasza Vaanhool (#142) üzenetére


lesaux
veterán

Hogy mi történt pontosan? :)

(#144) Vaanhool


Vaanhool
tag

Hátrazakóztam és közben almát ettem, ez akadt meg majdnem a tokoromon..

:D

[Szerkesztve]

(#145) Agyasima válasza Tütüm (#45) üzenetére


Agyasima
senior tag

Jó kis totyik, de azért én még le merek menni ásványvízért...;]
Tütüm, viszont veled eltöltenék 1 hetet, mert én még sosem láttam szellemet, pedig megnéznék 1et magamnak, lehet.

Most nem upolom a jóccakát topikot, aluggyatok yoóóol. Kezeket a paplan fölé...

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#146) Vaanhool


Vaanhool
tag

Ezt a flash-t már agyon néztem!

(#147) Vaanhool


Vaanhool
tag

Na mentem aludni! Csö mindekinek...

(#148) dzsoni


dzsoni
senior tag

Nah csakhogy én is hozzászóljak... :)

Úgy tudom mindenkivel előfordul hogy azt álmodja/álmodta hogy zuhan, vagy kergetik, és nem tud elmenekülni.

Gyerekkoromban folyamatossan azt álmodtam hogy egy temetőben vagyok, egy hapsi sírt ás, én benn ülök egy autóban és nem bírok elszabadulni...

Az álmok elmúltak, de pár évvel ezelött találkoztam a férfival és az autójával fényes nappal... kissé akkor beparáztam...

(#149) lesaux


lesaux
veterán

Kisebb koromban sokszor álmodtam, hogy egy magas, öblös barlangban mászom felfelé a falon, már nagyon magasan vagyok, sehogy nem fogok tudni lemászni. A szüleim lentről figyelnek, kétségbeesetten nézek le rájuk, és egyszer csak csönd lesz, hirtelen minden elhalkul egy pillanat alatt. És lehet hallani a csendet, ahogy zakatol.
Aztán ez, hogy megijedek a hirtelen csöndtől, gyakran előfordult, amikor ébren voltam, akkor is.

(#150) G@ben


G@ben
addikt

Velem tavaly év végén történt a következő eset: otthon voltam, aludni akartam, de csak forgolódtam az ágyban. Legalább egy óra eltelt így, amikor azt éreztem, hogy valaki van a szobában. Kinyitottam a szemem és a sötétségben egy olyan körvonalat láttam meg kb 1 méterre az ágyamtól, mint egy nagyranőtt tekebábu, csak kicsit kövérkésebb. Kb 1,5 m magas lehetett és csak ott állt. Zöldesen fénylett a körvonala, ami miatt rögtön UFO-ra gondoltam (csak mellékesen: hiszek az UFO-kban), meg a formája is olyan volt, amilyennek ábrázolni szokták. Nagyon megijedtem, megpróbáltam elérni a kétszemélyes ágy másik oldalán levő olvasólámpa kapcsolóját, de el volt zsibbadva a kezem és a lábam is, úgyhogy csak dobáltam magam. Nagy nehezen elértem a kapcsolót, felkapcsoltam a lámpát, illetve csak felkapcsoltam volna, mert nem világított. Na ekkor kezdtem igazán parázni! Kb 1 méterrel arrébb van a teknős lámpája, amit nem tudom hogy, de elértem és felkapcsoltam. Na, az sem világított!
A következő momentum, amire emlékszem, hogy felülök az ágyban verejtékezve és felkapcsolom az olvasólámpát. Világított. Aznap nehezen aludtam vissza, de elhitettem magammal, hogy csak álom volt. Másnap meg azt álmodtam, hogy este bemegyek a sötét szobámba, felkapcsolom a nagyvillanyt és nem világít. Szinte ordítva ébredtem fel.
De a vicc az egészben, hogy visszajöttem a koliba, elmeséltem ezt szobatársamnak, és ő kérdezte, hogy fáztam-e. Mondtam, hogy nem emlékszem. Erre ő: aki UFO-t lát, sokszor nem tud mozdulni meg fázik, legalábbis ő beszélt egy ilyen kutatóval, aki ezt mondta neki.
Na, onnantól kezdve kezdtem parázni, hogy most álmodtam, vagy nem. Pár hétig ha otthon voltam, félve kapcsoltam le a villanyt este.
Ez álom lehetett vagy valóság?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Paranormális jelenségek
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.