Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Paragon

Hozzászólások

(#151) aleister válasza myckey (#150) üzenetére


aleister
veterán

Jézusom, de fos lett ez az új játék. Uninstall.
Valaki ismer valami jó moba-t? :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#152) myckey válasza aleister (#151) üzenetére


myckey
veterán

Mi a próóblééma? ;]

Nagyon adja az új map. :D

Csak bele kell tanúni.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#153) aleister válasza myckey (#152) üzenetére


aleister
veterán

A grafikája elnagyoltabb, mint az előző verziónak volt. A megváltozott játékmechanika egy kalap kaki. Gondolok itt a mozgássebességre, valamint az átdolgozott páncélrendszerre. Egy rakás hős használhatatlan lett, egy másik rakás meg OP. A térkép teljesen kusza.
Összességében amennyire tetszett a legacy verzió, annyira élvezhetetlen ez az egész.

Ma sokadjára próbáltam meg, aztán kapott egy uninstallt. Pedig már közeledtem a platina ligához, de erre a förmedvényre én nem pazarlok több időt.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#154) myckey válasza aleister (#153) üzenetére


myckey
veterán

A gépigénye sokkal barátságosabb lett.
Nálam még mindig nagyon szép 1440P -Ultra beállításon ;]

Szerintem a mozgás több lehetőséget ad a túlélésre, jobban lehet blokkolni az ellenfelet is. A "trambulin" pedig jó móka.

Kártya tulajdonságok se lettek már olyan OP-k.Tetszik hogy módosították az armort. Basic vagy képesség szintűre.

A térkép meg használható, összetettebb, sokkal nagyobb hangsúly van a Jungle részen, összességében jobban lehet támadni. Jók a bevezetett újítások is.

Mi még toljuk ám ezerrel. :C

De hát nem lehetünk egyformák.

Egyébként meg miért nem jöttél velünk, kell neked solozni. :P :DDD

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#155) aleister válasza myckey (#154) üzenetére


aleister
veterán

Soloban valahogy jobban ment. Ne kérdezd miért! :)
Pillanatok alatt felmentem 1410 környékére, pedig volt már kilépő csapattárs is. Meglett volna a platina liga is, de inkább indítottam egy smurf profilt. :)
Az is felment 12 meccs alatt aranyba magabiztosan. A két vesztes meccs is 3v5 miatt volt. Szóval meglett volna 8 alatt is. :)

Erre jött ez az új izé... :W

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#156) myckey válasza aleister (#155) üzenetére


myckey
veterán

Mondjuk én inkább szeretek társaságban játszani.

Kivéve most, mert az xp event miatt pve ben faramolom a master szintet a steel-re. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#157) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Nemrég mentem én is némi kihagyás után 2 coopot botok ellen, és szerintem reszponzívabb lett kicsivel a game. Olyan mintha a hero to creep damaget növelték volna, nem követem egyébként a változásokat. Igaz ugye playerek ellen általában mindig nehezebb, majd úgy is teszek egy próbát, én eddig úgy láttam, hogy előnyére változott a game. A Hero poolom még elég szerény, Sevarog, Iggy kb. amikkel értékelhető szintre jutottam eddig. Játékmechanikát még nem teljesen vágom.. De az majd kialakul :)

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#158) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Ajjaj volt egy jó nagy update, kártyák is átrendeződtek valamelyest. Nekem személy szerint az előző pályadesign jobban tetszett. Annyira meg nem vágom a játékmechanikát, hogy tudjam értékelni, ha jobb a jelenlegi layout.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#159) myckey válasza Ragnar_ (#158) üzenetére


myckey
veterán

Te még most frissítettél ? :D :C

Másabb lett az egész, valóban.

Fentebb kicsit kipofáztam.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#160) Ragnar_ válasza myckey (#159) üzenetére


Ragnar_
addikt

Jah, de tegnapelőtt meg még a régi mapon játszottam.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#161) myckey válasza Ragnar_ (#160) üzenetére


myckey
veterán

Tegnap előtt? :F

Csütörtökön nem játszhattál a régi mapon, mert kedden érkezett a frissítés. ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#162) Ragnar_ válasza myckey (#161) üzenetére


Ragnar_
addikt

Akkor valószínűleg még előbb volt..

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#163) TBT


TBT
addikt

Játszotok még a játékkal, illetve az új karakterekről mi a véleményetek?

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#164) lyco


lyco
újonc

Igen, én pl tolom vele :)

https://youtu.be/9ky2oYSooms

[link] ITT :))

[ Szerkesztve ]

(#165) lyco


lyco
újonc

Ha valakit esetleg érdekel, itt a Youtube csatornám, egy jópár paragon gameplayel! :DD

https://www.youtube.com/channel/UCY_FNMFvM_BQGfYYuYKNU9g

[link]

(#166) Tuhajohn


Tuhajohn
tag

Játékosokat kerese. Még 3 kellene. Random csapattársakkal nem lehet nyerni, egyszerűen azt hiszik, hogy ez egy tps.
Akit érdekel Tuhajohn a nevem, de jó lenne, ha előtte egy privát üzenet, mert általában elutasítom a random jelöléseket.

Minden Paragon-nal kapcsolatos magyar oldal halott. Remélem itt nagyobb szerencsém lesz.

(#167) Callisto válasza Tuhajohn (#166) üzenetére


Callisto
őstag

Az a baj, hogy azért halott, mert valóban TPS (TDM) lett belőle. EPIC tönkretette.

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#168) Tuhajohn válasza Callisto (#167) üzenetére


Tuhajohn
tag

Valóban nem olyan jó, mint még 2016-ban volt. Szerintem ott volt az első gond amikor kicserélték a mapot. Utána meg minden egyes update-el gyorsítottak a játékmeneten. Régen taktikázni kelett, most a kis map miatt nincs rá nagy esély. Teamfight-ok max fél percig tartanak. A hősök közti egyensúly nem túl jó. Nem értem miért akarják minél gyorsabbra csinálni. Régen mikor 2 hős összecsapott 2 percig is ment az 1v1.

De ettől függetlenül jó játék, csak kellenének csapattársak.

(#169) Pedro78


Pedro78
senior tag

Sziasztok, en nemreg kezdtem, egyenlore kostolgatom a jatekot, ai ellen coop-ban szoktam menni. Ha van aki jatszik nyugodtan addoljon, csak egy uzit ide vagy privibe dobjon elotte.

Tuhajohn, teged felvettelek.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#170) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Újra feltelepítettem a játékot és wow. Fogalmam nincs milyen rendezvényen vagyok gyakorlatilag :D A paklik amiket előzőleg csináltam nincsenek meg, sőt az egész rendszer át lett variálva, még a hős skillek is. A grafika az szebb lett, de lehet, hogy csak a Halloween event miatt. Több ismeretlen hős is van azóta mióta utoljára játszottam. Most meg meg kell néznem valami youtube videot, hogy mi is a helyzet a játékmenettel jelenleg.. (sejtéseim vannak, de biztosabb a biztos)

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Paragon
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.