Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Paragon

Hozzászólások

(#1) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Műfaj: MOBA/TPS
Fejlesztő: Epic Games
Kiadó: Epic Games
Megjelenés: 2016
Platform: PC, Playstation 4

A Paragon az Epic Games Unrel Engine 4 alapokon nyugvó TPS nézetű MOBA akciójátéka, mely valamikor 2016-ban jelenik meg PC és PS4 platformokra. 2016 tavaszán előreláthatólag Early Access státuszba lép a program, majd a tervek szerint nyárron kerül open béta állapotba.

Announce Trailer

Gameplay First Look

Twinblast Reveal

Steel Reveal

Sparrow Reveal

Dekker Reveal

Grux Reveal

Hivatalos oldal

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2) .LnB válasza Bad Pritt (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De gyors voltál. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) Bad Pritt válasza .LnB (#2) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Regeltem a honlapjukra még régebben, nézegettem a kiadott videókat meg dolgokat, aztán a mai videók után úgy döntöttem, hogy ez tényleg érdekes lehet, szóval megérdemel egy topikot. Legfeljebb kihalt lesz. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#4) Ch0b


Ch0b
tag

És ez f2p vagy b2p? Tetszik amúgy, érdekes a kártyás dolog.

(#5) .LnB válasza Bad Pritt (#3) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Leírom a gondolataimat az eddigiek alapján. Természetesen korai még messzemenő következtetéseket levonni bármiből is.
Az Announce Trailer trailer azzal a zenével nagyon ütős. És nagyon bejön az a teleportálós karakter. Pont azt nem mutatták még be.
A TPS nézet kicsit idegen nekem, de a gameplay trailer többszöri megnézése után úgy gondolom működhet. A Smite is működik több/kevesebb sikerrel. Viszont az amiért én imádom a mobát, a Dota2-t, azok a hihetetlen brutál kombók, egyéni reflexen és tudáson alapuló megmozdulások. Azok nem megvalósíthatóak TPS-ben szerintem. Mint például ez: [link]. Vagyis nem úgy valósíthatóak meg mint amit eddig megszoktam. Biztos meglesznek ennek a játéknak is az epic dolgai. Ez majd később derül majd ki.

Egyébként néhol nekem az Overwatch is beugrott valamiért, pedig az FPS és nem Moba.

Az UT engine külön érdekes pont. Én az egérkezelése és fizikája miatt mindig is utáltam (Quake-hez vagyok szokva). De gyönyörű. És az UT(2015) nagyon szépen fut az én gyengusz VGA-mal is fullon ha jól emlékszem (pár hónapja próbáltam).

Lehet jó ez még. Követni fogom a híreket, de nincs meg az a nagy izgalom azért.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) Bad Pritt válasza .LnB (#5) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Reflektálnék a gondolataidra:

Az első pár reveal trailer után reménykedtem benne, hogy valami olyat hoznak, ami az arena shooterek között leváltaná az UT-t, de ahogy egyre többet lehetett látni a karakterekből, le kellett mondanom erről. Persze hülyeség is lett volna, hisz párhuzamosan viszik az új UT projektet, de a potenciál benne lett volna.
Második gondolatom egy Warframe-szerű kooperatív játék volt, de egyszerűen figyelve a mai trendeket, hogy boldog-boldogtalan mobát fejleszt, 2D-ben, izometrikus nézetben, tps-ben, tudtam már, hogy ez is az lesz, csak kérdés, hogy milyen minőségben.
Összességében a tegnapi két videó után döntöttem úgy, hogy tényleg megér majd egy próbát a játék, és figyelemmel kell kísérni, egyrészt az Epic-re jellemző elsőrangú dizájn, másrészt az eltérő, színvonalas karakterek miatt. Az is plusz pont a szememben, hogy próbálták hasznosítani azokat a tapasztalatokat, amiket az arena shooterek terén szereztek, tényleg más, mint a többi, de meglátjuk majd, hogyan fog működni ez a concept.
Az Overwatch és a korábbi UT-k jutottak eszembe nekem is, meg talán egy csipetnyi Halo, a Twinblast nevű karakter meg kiköpött Adam Jensen. :D
Összességében én is várom, kíváncsi leszek a terjesztés módjára és arra, hogy ha freemium játék lesz, akkor miként fog működni az egész koncepció, de azért összességében az Overwatch szerintem sokkal érdekesebb lesz jövőre, főleg ha pénzt is kell majd adni valamelyikért.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#7) .LnB válasza Bad Pritt (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért sem Arena FPS mert abban nincs pénz. Akármennyire is szeretem azt a stílust, sajnos mára jelentéktelen az a féle játékstílus a competitive szférát nézve. Változott annyira a világ, hogy mostanra csak azt játszik UT-vel, Quake Live-al aki régóta játszik. Kezdőként nagyon nehéz belejönni. NAGYON.

Egyébként én rá voltam izgulva az Overwatch-ra. Természetesen nem kaptam invite-ot, ezért kipróbálni nem tudtam. De sok streamet néztem, leginkább stermy-től. Ő Quake-ben elég jó. És huss elszállt a lelkesedés. Nem tudom miért. Egyszerűen valami nem oké nekem vele. De majd ha kipróbálom akkor tudok végleges döntést hozni.

Az a baj, hogy ott a TF2. Az kiforrott, azt ismerem. Ha olyannal akarnék játszani akkor előveszem azt (nem mellesleg pont most vannak benne Batman-es cuccok ;) )

Meg ugye ott van nekem a Dirty Bomb. Ami igaz, hogy pihen a Fallout láz miatt. De dizájnra jobban bejön. És eléggé jól elvagyok benen. Jól megy.

Ezért a Paragon jobban érdekel mint az Overwatch, mert nagyobb újdonsági faktor van benne. De az, hogy a kettőből melyik lesz sikeresebb az nem kérdés. Szerintem a Overwatch. A Blizzard áll mögötte, mindazzal a tőkével és tapasztalattal ami nekik van.. Bár FPS tapasztalatuk pont nincs.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) Ch0b válasza .LnB (#7) üzenetére


Ch0b
tag

Amúgy ezt miért is kell az Overwatch-hoz hasonlítani? Ez egy TPS MOBA, inkább a Smite-tal kellene összehasonlítani.

(#9) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Lehet jelentkezni a bétára december 10-éig. Nem találtam meg sehol külön, én regisztráltam a Paragon oldalán és így kaptam e-mailt a kérdőív kitöltésére.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#10) Honzi


Honzi
senior tag

Első online test:

Tuesday, Dec. 22
1 p.m. - 5 p.m. EST
6 p.m. - 11 p.m. GMT

Most este küldték az emailt hogy megnézhetem milyen a játék illetve ezzel már bent vagyok a többi tesztben is.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#11) .LnB válasza Honzi (#10) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor szerencsés vagy. Én sajnos nem kaptam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12) Honzi válasza .LnB (#11) üzenetére


Honzi
senior tag

Kétlem hogy sokat vesztettél volna az első teszteknél kb játszhatatlan szokott lenni a játék. :DDD
De majd este kiderül.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#13) lofagi


lofagi
addikt

Ma újabb teszt lesz elérhető azok számára akik megkapták a lehetőséget az elsőre is.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#14) lofagi


lofagi
addikt

Hétvégén megint lesz lehetőség.

OFFICIAL PLAYTIMES:

January 16th & 17th
NA: Sat 12:00pm EST - Sun 7:00pm EST
EU: Sat 17:00 GMT - Mon 00:00 GMT

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#15) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kaptam meghívót. Bár pont semmi kedvem nincs játszani vele. De azért ha már kaptam, felteszem és kipróbálom majd. Szombaton és Vasárnap lesz újabb teszt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16) Bad Pritt válasza .LnB (#15) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én is kaptam meghívót, megint kb. 2 meccsre lesz időm majd, úgyhogy kíváncsi leszek. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#17) .LnB válasza Bad Pritt (#16) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tényleg te már próbáltad az elsőnél is ugye? Gondolom akkor tetszett ha megint játszani fogsz vele.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18) Bad Pritt válasza .LnB (#17) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én nem jutottam be, egy barátom e-mailjével is beregeltünk anno a honlapra és az bejutott, szóval csak kipróbálni tudtam. Ő nagy mobás, neki nem tetszett, nekem alapvetően bejött, de azért még elég csonka volt a játék az első teszt alatt. Viszont nem látok a piacon olyan rést, ahova ezt be lehetne tömni, van benne minden, arena shooter, hordamód, moba, de semmiben nem kiemelkedő. Ha csak az alap mechanikáját nézzük, akkor moba, viszont mindenben ellentéte a legnépszerűbb mobák többségének, nem izometrikus, nem csúnya, nem a szintfejlődés a karakterépítés kulcsa, ilyesmik.
Amit viszont meg kell adni neki, hogy istentelenül hangulatos és gyönyörű, de ez hosszútávon nem lesz elég.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#19) .LnB válasza Bad Pritt (#18) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"nem csúnya" :D A dota 2 sem az. Csak megfelelően kell nézni! (elvakultként :D)

Azt tudtam, hogy haverod kapott invet. Én is így vagyok vele, hogy mivel van Dota2 tapasztalatom így nem várok tőle sokat. Pedig ArenaFPS-t is szeretem, de a TPS kicsit fura nekem. Majd meglátom, kap pár órát.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20) Bad Pritt válasza .LnB (#19) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Pedig iszonyat rusnya, néha rossz ránézni. :D Cserébe egy előző évtizedből szalajtott olcsó laposon is elfut, erre a Paragon sose lesz képes (még egy ok, amiért nem lesz népszerű).
Ez a tps dolog nekem is rohadt furcsa, de imádtam a Gears of Wart, ez meg mintha annak lenne a távoli uncsitesója, szóval annyira nem idegen, csak én a tps-eket kivétel nélkül kontrollerrel játszom, ezért nem érzem annyira. :(

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#21) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kipróbáltam a játékot. A tapasztalataim.

Engem nem fogott meg. Egy meccset játszottam, utána egy percig álltam konkrétan a menüben és gondolkodtam, hogy játsszak még egyet? És kiléptem. Le is zártam magamban ezt a Paragon dolgot.

Mondhatjátok, hogy egy meccs kevés. Igaz is. De semmi olyan nem volt ebben az egy meccsben ami megfogott volna. Semmi rossz érzésem nincs viszont.

Feng Mao-val játszottam, nyertünk. Ez a hős kinézetre tiszta Phantom Lancer a Dota2-ből. De képességeiben semmi köze nyilván hozzá.
Az egész játék az első pár percben tiszta káosz volt nekem. De ez nem negatívum. Hamar átláttam a képességeket, kártyákat. És minden moba hasonló elsőre. Ha valakinek van moba tapasztalata akkor könnyebben boldogul. Komplexitásra inkább LoL-ra hajaz. Nem túl mély.

Grafika szép, de semmi egetrengető, kétlem, hogy később majd a grafika adná el ezt a játékot. Szép mint az átlag UT4 motoros játékok. De a Star Wars Battlefronthoz nem ér fel.

Ami engem a legjobban zavar, hogy az egész koncepció össze-visszaság a design-t illetően. A karakterek nem passzolnak össze, nincs meg az az érzete az egésznek, hogy ez egy egyedi, élő univerzum.

Ui: Benne van a szabályzatban, hogy semmilyen információt nem lehet megosztani a játékkal kapcsolatban. :D Ez általában mondjuk így is van alpha teszteknél.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#22) Bad Pritt válasza .LnB (#21) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Engem se fogott meg annyira, az Adam Jensen csávóval mentem. Az látszik, hogy csomó minden bele sincs még rakva, viszont ez a kártyás rendszer tetszene, ha több mindent lehetne a kártyákkal befolyásolni (majd belerakják).
HotS sokkal jobban tetszik. ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#23) .LnB válasza Bad Pritt (#22) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"HotS sokkal jobban tetszik."

Kedves egészségére kolléga! ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24) Szeszkazán


Szeszkazán
senior tag

Sziasztok, ha valakinek esetleg van egy felesleges friend inviteja , kérlek , engem nagyon érdekel ez a játék.

(#25) .LnB válasza Szeszkazán (#24) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Küldtem az adatlapodon szereplő email címre invite-ot.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Itt is megvolt a próba. Törölve.
Eleget játszottam ilyen próbálkozásokkal, hogy kijelentsem, ez a stílus FPS/TPS-ben nem működik. Kusza káosz az egész. Nincs értelmes leírás, library, tutorial a játékban. Mindenki összevissza csinálja a hülyeséget, megy amerre a farka áll. Skilleket ott kell kipróbálnod élesben, sőt ott kell megtudnod, hogy mégis mi az istent csinálhat.
A shop baromi értelmetlenül van megoldva, mintha ostoba konzol irányításra lenne tervezve.

Grafika standard UE, semmi extra.

Összességében 2/10 :(
Ha tetszik a Smite, akkor inkább maradj annál.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#27) Szeszkazán válasza .LnB (#25) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Köszönöm szépen, megkaptam ! Örök hálám

(#28) ricshard444


ricshard444
veterán

Sziasztok, megtudna valaki hívni a játékra? Nagyon megköszönném, ígéretesnek látom a játékot. :R

Vannak dolgok...

(#29) piqla


piqla
őstag

valaki kuldene egy inviteot, legyszi?

adatlapomon ott a mail. elore is koszonom

Szereted az állatokat?

(#30) promagus00


promagus00
tag

Valaki,megvette már? :D

Villanyszerelés, és minden más: https://nemmukodik.hu/

(#31) GDani21©


GDani21©
csendes tag

Valaki csapatba?

(#32) kzolee216


kzolee216
aktív tag

Sziasztok. Valaki tudna küldeni egy meghivot? Megkoszonnem :)

(#33) Madwe


Madwe
nagyúr

Ha valakit érdekel 20 dollárért a founder pack szóljon a héten mert akkor a nagyobb csomagot veszem amiben van egy extra s annyiért odaadom neki.

(#34) promagus00 válasza Madwe (#33) üzenetére


promagus00
tag

Engem először egy guest pass érdekelne,utána lehet érdekelne,csak sehol sem tudok szerezni guest passt ://

Villanyszerelés, és minden más: https://nemmukodik.hu/

(#35) Surprise válasza jaffa 2843 (#26) üzenetére


Surprise
csendes tag

Kedves jaffa 2843!
Amikor ezt írtad még alpha sem volt sehol, hogy lehet egyáltalán pontozni egy félkész játékot és teljesen leírni? Elámultam az írásodon és nem tudtam hova tenni :)
Csak azt sajnálom hogy aki esetleg kipróbálná a játékot, elolvassa a te írásodat és elmegy tőle a kedve, pedig amit írsz az teljesen alaptalan és hibás.
Standard grafika? :C
Skilleket élesbe - play against bot :))
Értelmes leírás, library, tutorial..

Nem a szapulás a hsz.-om lényege és bátorítanám az érdeklődőket mert a játék kiváló, mindent tud amit egy moba-nak tudnia kell, szinte ki is lehetne adni a játékot, pár apróságot leszámítva. A grafika pedig lélegzetelállító.

Szóval hajrá mert nagyon megéri az árát.
Köszönöm,
Üdv

work.hard.play.hard

(#36) jaffa 2843 válasza Surprise (#35) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Amiket írtam az akkor aktuális volt. Engem nem érdekel különösebben, inkább DOTA, ha már normális MOBA-t akar játszani az ember. Átláthatóbb, meg több ész is kell hozzá.

Legalább figyelmesen olvastad volna el. "Grafika standard UE", vagyis minden UnrealEngine játék tud ilyet, ezért nem kell térdre borulni előtte, nem a játék érdeme és ettől nem lesz jobb.

De még egyszer leírom, hogy az akkori állapotot véleményeztem. Az, hogy azóta jött valami hozzá, már nyilván nincs odaírva.
Pénzért meg amúgy sem lehet sikeres, főleg, hogy sokkal jobb MOBA-k vannak a piacon gyakorlatilag ingyé'. Epic inkább UT-t fejezze már be. :D

A "félkész játékot pontozni" mondatot még oda is adnám neked, ha nem az lenne a normális mindenhol, hogy kinyomják a beta-t/alpha-t, majd mindenki azt mondja, hogy majd a final release-ben kijavítják, meg majd más lesz. Majd arra eszmél a szerencsétlen vásárló, hogy ugyanolyan bugos és félkész szemetet nyomatnak a DVD-kre, mint a beta/alpha.

Ne legyen igazam, de manapság 95%-ban ez van a nagy kiadók szemeteinél. :R

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#37) Madwe válasza jaffa 2843 (#36) üzenetére


Madwe
nagyúr

Alpha alatt még a core gameplay is változik kb minden játék esetében, beta szól az optimalizálásról s bugvadászatról. S a beta már stabil s szép is...

A játék mellesleg ingyenes lesz uh nem értem azt a bekezdésedet ami azt firtatja.

A tps perspektíva meg pont annyira különbözteti meg a standard dota/lol/hots nézettől h nehéz velük összehasonlítani. Mellesleg ehez is kell "ész" bőven, nyilván még fejlődik a meta amikor még ki se jött, akkor meg pláne :D

(#38) jaffa 2843 válasza Madwe (#37) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Fogalmam sincs, hogy milyen modellel jön, csak erre reagáltam."Szóval hajrá mert nagyon megéri az árát." Viszont akkor az úriember sem tudja, hogy ingyenes lesz.

"Alpha alatt még a core gameplay is változik kb minden játék esetében, beta szól az optimalizálásról s bugvadászatról. S a beta már stabil s szép is..."

Ezen meg jót mosolyogtam. :D Feltételes módban még fedné is a valóságot. ;]

Ha végleges lesz úgyis adok neki még egy esélyt, de az alfa nagyon "ősemberes" volt.

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#39) Madwe válasza jaffa 2843 (#38) üzenetére


Madwe
nagyúr

A rendes játékoknál továbbra is az a jellemző, az más kérdés h néhány (99%ban free2play) játék a beta meg alfa alatt a fizetős korai hozzáférést érti, főleg steamen jellemző az ilyen egyébként, konzolokon kevésbé.

(#40) Surprise


Surprise
csendes tag

Ha lesz agyam és időm érdemben is válaszolok.. :(

A topicot viszont verbuválás céljából kerestem fel, szóval ha valaki akar értelmesen játszani, írjon.

:R

work.hard.play.hard

(#41) #78687232


#78687232
törölt tag

Ingyenes hétvége, dupla xp-vel!
Ápr. 28 - Május 1-ig.

Már lehet tölteni, 5,5 giga. Végre én is kipróbálhatom :o

(#42) oriic válasza #78687232 (#41) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PC-n és PS4-en is. :)

Live-Die-Respawn

(#43) #78687232


#78687232
törölt tag

A hangok nagyon jók, a grafika gyönyörű, de a játék valami brutál unalmas. Igaz, még egy mobának sem sikerült beszippantania, úgyhogy lehet nálam van a gond.

(#44) la_cc válasza #78687232 (#41) üzenetére


la_cc
addikt

Honnan lehet leszedni?

Leszedtem az Epic Launcher-t meg be is regeltem, de nem találom a letöltés részt... :F

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#45) la_cc válasza la_cc (#44) üzenetére


la_cc
addikt

Meghívásos... Fsza. ;]

Vkinek nincs fölös meghívója? :))

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#46) #78687232 válasza la_cc (#45) üzenetére


#78687232
törölt tag

Csak az első 500.000 feliratkozó kapott rá meghívót, amit szerintem nem tudsz átadni másnak, mivel nekem nem kellett semmit sem aktiválnom. Megkaptam a mailt, beléptem a launcher-be és már tölthettem is.

Itt tudsz jelentkezni a következő tesztre (Beta Sign Up gomb), ami május 5-8-ig lesz. Innen már te sem fogsz lemaradni, mert az összes feliratkozó megkapja a lehetőséget.

(#47) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Public beta május 5.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#48) la_cc válasza #78687232 (#46) üzenetére


la_cc
addikt

Most a hétre kaptam is már meghívót... :))

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#49) Ragnar_ válasza #78687232 (#46) üzenetére


Ragnar_
addikt

Kb. mennyi lehet az időeltolódás ? 05/05 van, le van töltve, de még nem játszható a játék.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#50) la_cc válasza Ragnar_ (#49) üzenetére


la_cc
addikt

Official Playtimes:

May 5th - May 8th
US East Coast: Thur Noon - Sun 9pm EDT

US West Coast: Thur 9am - Sun 6pm PDT

London: Thur 5pm - Mon 2am BST

Berlin: Thur 6pm - Mon 3am CEST

Paris: Thur 6pm - Mon 3am CEST
Moscow: Thur 7pm - Mon 4am MSK

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Paragon
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.