Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Outlet-ek pesten...hol??

Hozzászólások

(#1) dane


dane
senior tag

Sziasztok!

Azért nyitottam mert szeretnék minél több személyes tapasztalatot gyűjteni a pesti outletek ügyében!

Kérdések:
Hol vannak helyileg?
Hol éri meg?
Hol a legolcsóbb?

Nem kötöm ki hogy ruházati ill milyen outlettel kapcsolatban müködjön a topic,
bár engem kifejezetten a ruházati része érdekel!!

Ma pl elmentem ide: DIESEL OUTLET (VI.ker. Desseffy u. 13...asszem..) és baromira nem volt ott semmi a megadott cim alatt! Szal én megszivtam ezért is lenne jó néhány személyes tapasztalat!!!

Voltam a REPLAY OUTLET-ben is! a 40000-es gatya csak 22000 volt!! ...na ez pl a nem éri meg még igy sem odamenni kategória!! :)


Aki esetleg nem tudná:
Outlet üzlet = olyan hely ahol a kicsit hibás illetve kifutott, el nem adott termékekek kiárusítják nagy kedvezményekkel (-50%, -70% stb...)




[Szerkesztve]

(#2) Razor1 válasza dane (#1) üzenetére


Razor1
aktív tag

Biatorbágynál nyílt nemrég egy baromi nagy soppingolda ahol csak outletek vannak. Én még nem voltam de őseim szerint sokminden van, főleg sportos/fiatalos cuccok.

Na igen, a nagy márkák még az outletben sem olcsók, pl. Calvin Klein öltöny 150 helyett 110, wow :D

[Szerkesztve]

(#3) _az válasza dane (#1) üzenetére


_az
senior tag

boráros térne van az a kis üzletközpont szerűség a hévvel szemben, ott egy adidas outlet vagy mi...

az

(#4) Drizzt válasza _az (#3) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Van, de pl.: cipő igazából annak éri meg, akinek nagy a lába, mert arra vannak tök jó focicipők 7K körül adidas, de szerintem akkor is sokkal jobban jártam az 1500-ös sandiccal. :DD

I am having fun staying poor.

(#5) dane válasza Drizzt (#4) üzenetére


dane
senior tag

nekem valami minőségi farmer(ek) kellene....DIESEL vagy ilyesmi...persze olcsón!

(#6) dane válasza Razor1 (#2) üzenetére


dane
senior tag

Biatorbágy

ide hogy lehet eljutni???

(#7) Notes


Notes
senior tag

Én kábé egy éve voltam egy ilyen outlet center-ben. Nagyon LOL volt. Csupa piacos, gagyi, hamisított cucc volt embertelen elszállt árakon. Soha a közelébe sem megyek.

Romanes eunt domus!

(#8) dane válasza Notes (#7) üzenetére


dane
senior tag

És hol volt ez? Mert akkor én sem megyek a közelébe!!!

(#9) Versus69 válasza Notes (#7) üzenetére


Versus69
csendes tag

az akkor nem outet center volt hanem kínai-center:)

Tatabányán az Intersparban van Puma-outlet, cipőt, trikót mindig ott veszek....( cipők 5-10k között vannak, trikók 2-4 ezer)

''Fa*kabát, mr. fa*kabát, rendőrnek szült meg a jó anyád...kiváncsi lennék,miért ez a neved??''

(#10) dane válasza Versus69 (#9) üzenetére


dane
senior tag

csá!

Cool hogy esélyem sincs elmenni Tatabányára! Viszont nagyon megéri ott vásárolni!

(#11) dane


dane
senior tag

felhivtam a DIESEL Outletet és közölték velem hogy már megszünt 1 éve!!!
És egész pesten sehol sincs Diesel Outlet....

(#12) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Én is voltam már ilyen outlet izében, és hát kicsit nagyon el voltak szálva az árakkal, egy ing 30 ezer meg ilyenek, szóval nem olyan olcsó mint ahogyan hiszik sokan, na meg az adidas izé a borárosnál is elég kamus mert ugyan annyiba kerül minden mint bárhol máshol:D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#13) e.vid válasza dane (#1) üzenetére


e.vid
senior tag

Bővebben: link

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#14) dane válasza e.vid (#13) üzenetére


dane
senior tag

ezt ismerem. innen néztem a Diesel Outletet...ugyhogy kösz!!

(#15) dane


dane
senior tag

up

(#16) Divi


Divi
aktív tag

A Sugárban a földszinten van egy outlet.

lá lá lá lá lá lá lá Lila Liba gá gá gá gá gá gá

(#17) dane válasza Divi (#16) üzenetére


dane
senior tag

milyen outlet?

(#18) concret_hp válasza dane (#6) üzenetére


concret_hp
addikt

haverral voltunk multkor.
elmész a kelenföldi pályaudvarhoz, ott elmész a távolsági buszpályaudvarra, azt veszel 1 jegyet, diákr returjegy vmi 120huf kb 20p alatt ottvagy
fontos: kérdezd meg h bemegy-e az outlethez (mármint a busz) ha bemegy akkor nem tudod eltéveszteni (bár nekünk sikerült :D (persze olyan busszal mentzünk ami nem ment be oda :C))
van ott minden...vagy 40 világcég 1-1 üzletszerű valamivel

adidasban a bolti ár kb 40-70% áért lehet venni cuccokat. van pl ami kimondottan olcsó, (mondjuk labdákhoz nme értek) haver vett labdát asszem 2k ért ami állítólag boltban 6-7k

vagy fullba vagy sehogy :D

(#19) dane válasza concret_hp (#18) üzenetére


dane
senior tag

na akkor oda elnézek ...

[Szerkesztve]

(#20) dane


dane
senior tag

nyílt valami új outlet center! láttam a reklámját! nem tudjátok hol van pontosan?

(#21) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

Blaha Lujza tertol a duna iranyaba par utca a burger king oldalan a factory outlet, a legnagyobb replay/retro outlet

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#22) lord_m


lord_m
senior tag

Törökbálinton is van egy OUTLET center, mindenféle világmárka.

Bővebben: link:))

(#23) Csilluka


Csilluka
újonc

Sziasztok! Van 1 nike outlet a ferenciek tere és az astoria között( pl.:7-es buszok,233E+kék metró) valamint az astorián 1 converse pont a buszmegáállóban( ugyanezek a buszok),bár ott még nem jártam bent, de tervezem :)

(#24) Mimoid


Mimoid
csendes tag

Vettem egy adidas baseball sapkát a boráros téri outletben, 2090 volt. Elötte voltam az Europarkban a Hervisben pedig 3000-be került ugyanaz, sztem jóval olcsóbb volt emitt!

ne aggyad az agyad

(#25) geri08


geri08
csendes tag

sziasztok! nekem rengeteg márkás eredeti cucaim vannak!!! rendelésre is tudok hozni minden ruhára garanciát vállalok !!! lehet válogatni föl lehetpróbálni stb.... rengeteg márkáju ruhám van ed hardy,replay,Armani,D&G,GFF,A&F everlast, lacoste ,RP)polo sport) és millio féle fajta ruha sokkal olcsobban mint boltban!!! minden ruhám eredeti!! nemsokára elkészül a boltom szeptember fele és az internetes webshopom!!!
nyugodtan érdeklödjetek a ruhák után megtudunkmindent beszélni!!! csak egy példa az áraimra! GFF rövid ujju licra póló 250 euro ami ojan 55.000 ft körül van! én aszt a pólót adom 13 e ft ért... és garancia van minden ruhára! rengeteg szép és jó ruháim vannak és NEM csak Férfi cuccaim vannak hanem vannak NÖI ruháim is!!! abbool is rengeteg választék elöfordul h cipöim is vannak de aszt nem mindig kapok nagykerben!!!
ha bármi kel vagy érdekel valakit akkor nyugodtan irjatok vagy szoljatok!!! :) [P][/P]

(#26) geri08


geri08
csendes tag

jah és amugy Budapesti vagyok! és h ir valaki akkor privit!!! köszi sziasztok!! :) :)

(#27) geri08


geri08
csendes tag

sziasztok! nekem rengeteg márkás eredeti cucaim vannak!!! rendelésre is tudok hozni minden ruhára garanciát vállalok !!! lehet válogatni föl lehetpróbálni stb.... rengeteg márkáju ruhám van ed hardy,replay,Armani,D&G,GFF,A&F everlast, lacoste ,RP)polo sport) és millio féle fajta ruha sokkal olcsobban mint boltban!!! minden ruhám eredeti!! nemsokára elkészül a boltom szeptember fele és az internetes webshopom!!!
nyugodtan érdeklödjetek a ruhák után megtudunkmindent beszélni!!! csak egy példa az áraimra! GFF rövid ujju licra póló 250 euro ami ojan 55.000 ft körül van! én aszt a pólót adom 13 e ft ért... és garancia van minden ruhára! rengeteg szép és jó ruháim vannak és NEM csak Férfi cuccaim vannak hanem vannak NÖI ruháim is!!! abbool is rengeteg választék elöfordul h cipöim is vannak de aszt nem mindig kapok nagykerben!!!
ha bármi kel vagy érdekel valakit akkor nyugodtan irjatok vagy szoljatok!!!

(#28) geri08


geri08
csendes tag

sziasztok! nekem rengeteg márkás eredeti cucaim vannak!!! rendelésre is tudok hozni minden ruhára garanciát vállalok !!! lehet válogatni föl lehetpróbálni stb.... rengeteg márkáju ruhám van ed hardy,replay,Armani,D&G,GFF,A&F everlast, lacoste ,RP)polo sport) és millio féle fajta ruha sokkal olcsobban mint boltban!!! minden ruhám eredeti!! nemsokára elkészül a boltom szeptember fele és az internetes webshopom!!!
nyugodtan érdeklödjetek a ruhák után megtudunkmindent beszélni!!! csak egy példa az áraimra! GFF rövid ujju licra póló 250 euro ami ojan 55.000 ft körül van! én aszt a pólót adom 13 e ft ért... és garancia van minden ruhára! rengeteg szép és jó ruháim vannak és NEM csak Férfi cuccaim vannak hanem vannak NÖI ruháim is!!! abbool is rengeteg választék elöfordul h cipöim is vannak de aszt nem mindig kapok nagykerben!!!
ha bármi kel vagy érdekel valakit akkor nyugodtan irjatok vagy szoljatok!!!

(#29) concret_hp


concret_hp
addikt

baloldalt keresd meg az apróhírdetéseket és oda írj, ne ide.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#30) geri08


geri08
csendes tag

jolvanna na! amugy ha kell bicó szoj! tudoK!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Outlet-ek pesten...hol??
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.