Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Ördögűző! Szókimondó durva szöveg? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Mazka05


Mazka05
őstag

Nah szóval most megy a TV2 ön az Ördög üzö de ez még nekem is sokk ugy hogy most lekapcsoltam egy idöre :)) Ez már durva ... Valaki tapasztalat estleg?? :C

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#2) Viktor77 válasza Mazka05 (#1) üzenetére


Viktor77
titán

És? Mi a gond? Kint van a 18-as jel, és éjfél után kezdték vetíteni.

Aki ekkor még megnézheti, annak ez nem fog ártani.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3) Club válasza Mazka05 (#1) üzenetére


Club
őstag

Régebben láttam már.
Nagyon durva, és izléstelen film.
De egyszer mindekkinek meg kellene néznie..

(#4) anulu


anulu
félisten

mintha belenéztem volna már valaha. durva szöveg? hmmm... szerintem nem.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5) ShadowLord


ShadowLord
senior tag

isten császár film, és majdnem olyan parás mint a Kör:D

[Szerkesztve]

Aki kételkedne megbizhatóságomban: http://pics.coldline.hu/pics/632701-20120805-68R28Z.jpg

(#6) Mazka05


Mazka05
őstag

a kör töl egy hétig nem bitam aludni :DD Az elég durva még most sem szivesen emléjkszem vissza de ahogy itt irok rola jönnek az emlékek ugyhogy abba is hagyom... :)

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#7) PeliScan


PeliScan
addikt

Na ne már. Ez az a redigitalizát csoda? Hát én majdnem elaludtam rajta, pedig moziban néztem... szörnyű unalmas egy film, és hatásvadász eléggé.

Bár, maikor úgy pókként lótifutizik a csajszi, na az engem is mellbevágott. :) De amúgy a Körben is csak akkor szisszentem fel (de akkor eléggé :P) amikor a tévéből kijött, elkezdett köledni, és utén így ''megugrott'' huh. :o

(#8) ShadowLord válasza Mazka05 (#6) üzenetére


ShadowLord
senior tag

megirattam a Kört dvd-n de még nem volt lelki erőm megnézni a hétvégén ki akarom aludni magam:DDD

Aki kételkedne megbizhatóságomban: http://pics.coldline.hu/pics/632701-20120805-68R28Z.jpg

(#9) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Szerintem az Ördögűzőn nagyon sokat ront a szinkron... Eredeti hanggal sokkal jobb.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#10) Mazka05


Mazka05
őstag

Aludni Fredy Kruger-el kell :DDD a Körben szerintem az volt a legdurvább...(amikor köjöt a kis csaj a tévéböl) De az Ördög űzőben elég vices volt mikor a lábába döfköte a kést és azt mondta fel és le vagy valami ilyes mit otána meg megfokta az anya fejét és bele nyomta a nemi szervébe ezt mondta meléé nyaljá :DDD

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#11) Lortech


Lortech
addikt

Szerintem elég gyér a film. Mikor először láttam akkor jobban paráztam, mert még igen fiatal voltam, biztos azért, meg most nem vagyok ráhangolódva sem. De a szövege az tényleg elég vicces... :D:F

Thank you to god for making me an atheist

(#12) Mazka05


Mazka05
őstag

Én egyébként 14 vagyok és így mondom ezt, ugyhogy mondhatjátok a 18-as karikát :))

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#13) ShadowLord válasza Mazka05 (#12) üzenetére


ShadowLord
senior tag

Nézétek meg a Gothic című filmet az is elég para:)

Aki kételkedne megbizhatóságomban: http://pics.coldline.hu/pics/632701-20120805-68R28Z.jpg

(#14) Mazka05


Mazka05
őstag

OFF
Hu abból csak a játék van meg : Gothic 2...
ON
És miröl szól??

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#15) ShadowLord válasza Mazka05 (#14) üzenetére


ShadowLord
senior tag

egy pszihomokus nőről aki nem hiszi el a pacienseinek hogy szellemeket látnak és azok megszálják őket:)ztán rábaszik és őt is megszálja egy miáltal egy baltával széttrancsirozza a férjét majd ő is diliházba kerül:DDDa többit majd meglátod!

Aki kételkedne megbizhatóságomban: http://pics.coldline.hu/pics/632701-20120805-68R28Z.jpg

(#16) Mazka05


Mazka05
őstag

Nah megyek aludni :)) csé.. Nektek jó alvást Fredy-vel :DDD nah jó nem

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#17) HiperG válasza Mazka05 (#10) üzenetére


HiperG
addikt

Nem a lábá és nem kést, hanem a nemi szervébe és a keresztet és valami ilyesmit mondogatott közbe hogy ''Jézus majd megdug''

(#18) eziskamu


eziskamu
addikt

A körből én az eredeti japán változatot láttam, de akkor még nem hallottam róla, és az amerikai változatnak se volt híre még. Hát gyerekek én is féltem egy hétig, de azért hogy mi lesz velem az egy hét leteltével :DDD

(#19) -=Sawtooth=-


-=Sawtooth=-
tag

en csak olvastam :D anno
brutalfilm kell? battle royal -japan film. kozeljovoben tulnepesedes>> minden evben egy osztalyt elvisznek egy szigetre, minden gyerek kap vmilyen eszkozt,es 3 napjuk van arra, hogy megoljek egymast, es csak 1 maradjon. kulonben a nyakukra erositett bomba megol mindenkit. es a kedves gyerekek 3 nap alatt lemeszaroljak egymast kulonfele modokon,kulonfele eszkozokkel. betegek ezek a japanok :D

[Szerkesztve]

szex,drog,rák&roló

(#20) Mazka05


Mazka05
őstag

''Jézus majd megdug'' Há nem tom akkor mitöl vérzet a lába? :F De utána vicesen nyalata ki az anyával a nemiszervét :D

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#21) tigga


tigga
tag

Hát ha 14 vagy minmek nézel 18 as filmet? :)
Vigyázz nehogy bepisilj este :D

Az ördögűzőből van rendezői változat is az picit jobb :)

Én személy szerint nagyon hiányolom a jó horrorfilmeket. Sajna eléggé kihalt ez a műfaj.

Mai próbálkozások sajnos eléggé szánalmasak pl: ghost ship, texaszi láncfűrészes stb stb :(

A kör az egész jó volt főleg hogy megcsörrent közben itthon a telcsi :D

Kötözz egy macska hátára egy vajaskenyeret és dobd fel a levegőbe......

(#22) Mazka05


Mazka05
őstag

:DDD És csak egy hét van hátra :DDD Nem szoktam hugyálnbi.... Csak ha nagyon kell akkor is WC-be :)

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#23) TexT-BoY válasza Mazka05 (#6) üzenetére


TexT-BoY
addikt

osztálytársam nővére látta moziba aztán 1hétig a vele aludt:DDD egy 90cmes ágyon... mondom ménem én vagyok a huga:DDD aztán csöngött a telefonya is:DDD a probléma az hogy a barátjja hivta és csak ijesztés volt:O:O;]:D

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#24) joey7


joey7
őstag


Ennél undorítóbb filmet még nem láttam...! :(

(#25) gabranek válasza -=Sawtooth=- (#19) üzenetére


gabranek
aktív tag

battle royale-nak már van 2-ik része is. ha érdekelnek a japán horror filmek, érdemes körülnézni az alábbi linken :)
[L]http://www.mandiapple.com/snowblood/index2.htm[/L]

田中れいな

(#26) -=V3rthil=-


-=V3rthil=-
őstag

Szerintem jó film, tényleg hatásvadász, de horrornak nagyon jó! Persze érzékeny lelkületűeknek és hívő embereknek nem feltétlenül jó... Mámrint elég megrázó lehet nekik megnézni, az tény, hogy felkavaró alkotás, de szerintem a műfajban alapműnek számít:)

hey-ho-let's-go

(#27) zotyesz01


zotyesz01
tag

Ez volt az első komolyabb ''horror'' film (1973), nem tudom, ki az, aki a Freddy Krueger-hez hasonlítja. Nekem mindenesetre nem volt idegem végignézni harmadszor, úgy látszik kiöregedtem az ilyesmiből. Nem tartom hatásvadásznak, volt egy szobatársam, nagy metálrajongó volt a srác, de a film után valahogy nem tartotta jó bulinak a sátánizmust.
Szerintem igen jól formálja meg a film a Gonoszt.

(#28) Mazka05


Mazka05
őstag

Hát az lehet szerintem ezzel a szöveggel király :)) Nem Fraddy Kruger hez hasonlitotam csak tegnep elmentem aludni Freddy Kruger-el :DDD

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#29) burgatshow válasza Mazka05 (#6) üzenetére


burgatshow
veterán

Akkor nem vagy nooormális! :(

Én a körön elsőre elaludtam pedig éjcaka néztem! :DD

(#30) burgatshow válasza tigga (#21) üzenetére


burgatshow
veterán

Nálunk az volt a poén, hogy barátnőmmel néztük, majd kerek perec a film után rögötn megcsörrent a vezetékes. :DDD

(#31) Dilikutya


Dilikutya
félisten

lűáttam anno 2 éve amikor leadta a tv kettő, az új TV karimon néztem aznap este szereltem be:)) én nem tudom, lehet én vagyok ilyen de bizony no para volt... a szöveg ugy emlékszem valami nagyon gyenge Kartell utánzat volt:) én nem tudok félni ilyen filmeken... lehet velem van a baj? :O

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#32) Mazka05


Mazka05
őstag

Nekem akkor is teteszet a Kör lehet hogy fáradt voltál :C:C:C

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#33) burgatshow válasza Mazka05 (#32) üzenetére


burgatshow
veterán

Nem hinném! Buli után az ember nem mindíg fáradt! :B

(#34) Mazka05 válasza Dilikutya (#31) üzenetére


Mazka05
őstag

Lehet:DDD De nem hiném:) De röhögni lehet rajta :DDD

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#35) hungeek válasza ShadowLord (#13) üzenetére


hungeek
senior tag

az a film 1általán nem para.... az egyetlen ami tetszett benne Halle Berry

(#36) Mazka05


Mazka05
őstag

Jó akkor valamire kiváncsi lennék ki szerint melyik a legdurvább vagy legparásavv horror film?? ;]

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#37) hungeek válasza Mazka05 (#36) üzenetére


hungeek
senior tag

Hellraiser-ek elég jól sikerült horrorok pl, csak kevés benne az rettegős rész, sok és hosszú átkötő rész van bennük.
House of 1000 corpses sem rossz.

(#38) hungeek válasza hungeek (#37) üzenetére


hungeek
senior tag

még a Cabin Fever tetszett, bár itt nem para volt hanem hányingerem.

(#39) Damage válasza Mazka05 (#36) üzenetére


Damage
senior tag

Nekem a Gonosz halottak és a Hullajó jött be nagyon, de ezek horrorparódiák. Előbbiben a kedvenc részem, amikor a főhős kezét megszállj a ''gonosz'' és a saját fején tördeli szét a tányérokat, majd levágja a kézfejét és ráműti a láncfűrészt :) Van benne egy olyan rész is, amikor a zombik ki akarnak jönni a pincéből, a fejét kidugja az egyik, amikor afőhős ráugrik a pinceajtóra. A kilógó fejből a nyomás hatására kirepül a szemgolyója, egyenesen bele az egyik nőci szájába ;] Az sem rossz, amikor a harmadik részben a vállából kinő a hasonmása és nekiáll harcolni saját magával :D
A hullajóban is van sok poénos rész. A híres pudingos rész. Amikor a füle beleesik a pudingba és a csóka jóízűen megeszi a fülével együtt. természetesen kijelenti, hogy ilyen jó tejsodót még soha nem evett ezelőtt :D A kertitörpés rész, amikor a fejetlen hullának a tetejébe beledöfi a kertitörpét úgy, hogy a feje pont a hullának a feje helyébe kerül :) A félbevágott hulla, amelyiknek megszökik a bélrendszere, a tükör előtt szépítkezik egyet, majd szellent egyet ''jó ízűen'' :))
És a kedvenc részem, amikor megszületik a kis zombi és elviszi sétálni a főhős. Amikor ráteszi a zsákot és püfföli :DD Kegyetlen, azon szétröhögöm magam a mai napig :D A sok anyuka meg ott csodálkozik :C

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#40) Damage válasza hungeek (#37) üzenetére


Damage
senior tag

A Hellraiser mai szemmel már nagyon ''mű'', de tény, ohgy alap és nagy klasszikus! Clive Barker ;] Ajánlom mindenki figyelmébe az Undying c. játékot, azóta sem találkoztam még egy ilyen hangulatos horrorjátékkal!

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#41) Mazka05 válasza Damage (#39) üzenetére


Mazka05
őstag

Nem mondom ahogy így elmondtad lefogom tölteni és én is szétröhögm az agyamat :DDD a cimét még1szer :DDD

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#42) Lager


Lager
tag

A kör nagyon durva!!! Én kb egy hétig paráztam a sötétben utána. Faterom pedig ''tv-ből kimászó APEH ellenőrrel'' álmodott:DD

(#43) hungeek válasza Lager (#42) üzenetére


hungeek
senior tag

azt képzeld el hogy nekem csöngött a telefon a filmnézés közben :))

(#44) Mazka05


Mazka05
őstag

a Kör-t én is láttam az eddigi legdurvább film amit láttam

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#45) Mazka05


Mazka05
őstag

és én se aludtam utána jól :D

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#46) Mazka05


Mazka05
őstag

Bele néztem a Kör-be amikor kijön a Zombi tvböl.., rossz vissza nézni::DDD

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#47) -=V3rthil=-


-=V3rthil=-
őstag

Tényleg elég durva a kör, nekem nagyon bejött:) Rég csináltak ilyen jó para filmet... Igaz, ez is csak a japán eredeti remake-je. Nem tudjátok, mikor jön a másik két rész (úgy hallottam, hogy a teljes japán trilógiát megcsinálják) ?

hey-ho-let's-go

(#48) Batman


Batman
őstag

Egyszerüen nem tudom a körben min lehetett félni!Én szeretem a horrorokat mar nagyon sokat lattam , de a körön szo szerint unatkoztam azt vártam mikor lesz már vége!Szal ezen a filmen félni pff .... :F
Lattam az ördögűzöt de, szerintem ennek ilyenek kellet lenni ezt nem lehetett volna megcsinalni szolíd külsőben különben ne ütne a film!

[Szerkesztve]

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#49) Lager válasza Batman (#48) üzenetére


Lager
tag

Mért a kör nem ''és ömlött a vér'' típusú horror. És nagyon nyomasztó tud lenni a képi világa, rám hatott...

(#50) Shim


Shim
őstag

bezzeg én kikapcsoltam a telóm kör alatt jó előre :) felesleges volt, az elején paráztam aztán majdnem bealudtam...
hullajó vicces, csak éppen hányinger kerülgetett néhol annyira gusztustalan.
én azokat a horrorokat nem komálom ahol arra megy ki a játék h minél undorítóbbb legyen. az egyszerűen gagyi, hatásvadász lehet csak. ahol egy kilógó bél nélkül is meg tudnak paráztatni, na ott megemelem a kalapom.
kedvenc horrorom meg a teletubbies. na az para :DDD

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Ördögűző! Szókimondó durva szöveg? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.