Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TasiA

    senior tag

    válasz Daywalker #9391 üzenetére

    Igen, jól mondod, igazad van!
    Az 1.8, az már teljesen jó szerintem, azzal nem égsz mindenhol. :DDD Legalább is én úgy gondolom, egy olyan jellegű formához, stílushoz, minimum 10 seces gyorsulás 100-ra, meg azért az se baj, ha utánna is azért érzékelhető valamit nyújt, ez ilyen alap , h amár "sportos" kupét vesz az ember. Semmi bajom a kis motorokkal, félre ne érts! Teljesen jól el autókázok anyám 1.4-esével, csak jelen esetben a kollega egy erős autóból fog átülni másikba.

    Nem rossz az a tuningolt 1.4-es sem a videón, de már a videón is látszik, hogy 100-után már rendesen harmatos az a gyorsulás, főleg mikor 4.-be vált. ;)

    [ Szerkesztve ]

  • Tomoty

    aktív tag

    válasz Daywalker #9391 üzenetére

    Nekem 1,8-as GTC-m van, még a 126LE verzióból. Rengetegen szídják az 1,6-1,8 szériát :((
    Nincs vele semmi gondom. Kb 9,7-10,2sec alatt futja a 100-at, 212Km/h-t mentem már vele, és városi pötyögésben se eszik 9 lityónál többet. Átlagban 7,5-8 között fogyaszt.
    Szóval teljesen elégedett vagyok vele. 1 hibát tudnék felróni: Kb 4-6 hét alatt tudtam elsajátitani a "dinamikus vezetés" technikát. Ha 1400-2200 U/min között ugráltatod a fordulatot, akkor Antidinamika= gyorsulás sz*r. Fölötte nagyon megy (2500-6500 között).

    Postázás mostanában elég nehézkes, van egy extra aktív 3 éves fiam (aki a 2 nap ovi - majd 1 hét megfázva otthon periódusát éli). Szóval elnézést, ha csúszik az alkatrészek postázása. Sajnos amíg nem hívsz fel, addig nincs módomban jegelni a vásárolandó alkatrészt. Előre köszönöm a megértésedet.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés