Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wizard8


Wizard8
tag

Sziasztok!

Nem találtam megfelelő témát pedig nagyon érdekelne az Online TV nézés.
Elegem lett a kábeltévé szolgáltatókból, aranyárba mérik a Tv-t és elég szegényes a kínálat. Parabolán keresztül boxal és külföldi előfizetéssel fillérekért lehet több ezer csatornát nézni. Ennek keresném az Online megfelelőjét. Tehát:

- Olyan szolgáltatás keresek (akár fizetős), ami lehetővé teszi az online TV nézést
- Nem pár ingyenes csatornát, hanem bármit, magyar csatornákat is
- Normális minőségben
- HTPC-ről TVn nézném vagy Chromecast/media box segítségével streamelném

Van tapasztalatotok ezzel kapcsolatban? :))

(#2) cigam válasza Wizard8 (#1) üzenetére


cigam
félisten

Tudtommal jelenleg az alábbiak érhetők el:

- myTV
- TVGO
- IttOtt.TV

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#3) eeXaa válasza cigam (#2) üzenetére


eeXaa
addikt

ok, jó ötlet... mentem az oldalt...
...de gondolom ezek sem jók külföldön, vagy csak részben....
kiváncsi vagyok, menyit fejlődik a dolog idén.....

[ Szerkesztve ]

(#4) eeXaa válasza cigam (#2) üzenetére


eeXaa
addikt

A tvgo használható folyamatosan is külföldről?

(#5) cigam válasza eeXaa (#4) üzenetére


cigam
félisten

Nincs külföldi tapasztalatom, de amit a másik topikban is linkeltem, 2018 első negyedévében meg kell oldani a szolgáltatóknak, hogy az egész EU-ban elérhető legyen a szolgáltatásuk.
Az ittott.tv nekem a legszimpibb(jó a képminőség,megy linux-on, és van WindowsPhone app is), és elméletileg náluk már működik: Az ITT/OTT TV internetes televíziós szolgáltatás honlapjára történő regisztráció csak Magyarországról érhető el, érvényes regisztrációval a profilban az EU hozzáférés beállítását követően a szolgáltatás az Európai Unió tagállamainak területéről érhető el.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#6) eeXaa válasza cigam (#5) üzenetére


eeXaa
addikt

...nem akarom elkapkodni, nem létszükséglet, de mivel láttam most a médiaklikk elég jól működik, gondoltam megoldották már ezt is rendesen... viszont inkább kivárok nyárig... mindenképpen szeretnék makj valamit, de csakis szupergrín hivatalost...

[ Szerkesztve ]

(#7) Foremi


Foremi
tag

Én most tesztelem az Itt/Ott TV-t. Pontosabban előfizettem egy hónapra az alap csomagra.
Amért megrendeltem, hogy megfizethető árban van, 29 csatorna 1590 Ft havonta (2021 június). Akinek ennél többre van szüksége, van két nagyobb csomag is, meg egyenként rendelhető csatornák, de én inkább a kedvező árra mentem rá, a 29 csatorna nekem bőven elég lesz (benne van pár régi kedvencem, illetve minden tematikában vannak csatornák, pl. ismeretterjesztő, film, sorozat, gyerek, sport).

Én egy ideje nem TV-tem hagyományos módon, csak laptopon és mobiltelefonon néztem tartalmat (főleg YouTube). Olyan megoldást kerestem, ami ezen használható, egyszerűen leszoktam a TV-ről. A családban édesanyám TV-zik, van kábel TV előfizetésünk, de én azt nem nézem (nagyon megszoktam, hogy mindent laptopon és mobilon nézek). Úgy is mondhatnám, hogy ezen fogok visszaszokni a TV-re (vagy nem, majd meglátjuk mennyire jön be a dolog).

Ami tettszik, hogy kiváló a képminőség, több TV csatorna HD minőségben nézhető. Laptopon, mobiltelefonon és tableten is használható (ez is fontos szempont volt). Laptopon (és számítógépen) lehetőség van az elő adás megállítására, ami utána onnan folytatható, ahol abba hagytam (azt még nem teszteltem, maximum mennyi időre állítható meg, de a már megnézett műsort - amíg nem váltok csatornát - vissza is tudom nézni). Ez jó, mert ha valami érdekel, régebben sem szerettem félbe szakítani. Így kevésbé vagyok időhöz kötve.

Pozitívum, hogy nincs hűségidő. Előre kell fizetni bankkártyával. Azt is olvastam, hogy automatikusan nem vonnak le semmit, ha ismét kell, 30 nap után újra előfizethetek. Szóval ha mégsem nézem annyit, akkor nem kötelező megtartani, illetve ha annyira bejön, hogy több csatornát szeretnék, bármikor válthatok nagyobb csomagra (bár az alap csomag szerintem bőven elég lesz nekem, meg nem is szeretnék magasabb díjat fizetni érte).

(#8) rdi


rdi
veterán

Üdv,
sikerült valakinek feltenni az itt/ott -ot H96 Max H616 -ra?

Fej! Tor! Potroh!

(#9) WallAto válasza rdi (#8) üzenetére


WallAto
csendes tag

Az alkalmazás felmegy, de egér kell hozzá, a távirányító nem használható.

+36 70 646 1213

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.