Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) _Yvorl_ válasza Poctar (#1) üzenetére


_Yvorl_
tag

Nyugi nem kell izgulni, hidd el olyan még nem fordult elő sosem, hogy egy gép fentmaradt volna. :D

Egyirányú jeggyel igenodafele repülsz hazafele meg úszol. :DDD Általába ajegyek odavissza szólnak, mégha nyitott is a hazafelé jövetel dátuma. Így olcsóbb általába egy normál légitársaságnál mintha csak egy irányba vennél.

Az olcsó légitársaságok, meg sok esetben nem is annyira olcsóak, mert megszéditenek ezekkel az 1-2000 forintos repjegyekkel de nem teszik ott meg hozza hogy ja es tizen huszon ezer forintos illeték plusz és a jegy még csak egyirányba szól náluk visszafele megint ennyi, plusz sok esetben nem is ugyanarra a repterre mennek mint a nagygépek hanem valami bivajbasznádi kuva sok kilometerre levo repterre ahonnan taxizhatsz vissza ami megint nem olcso pl egy london esetében, szóval lehet kifogni jót de azért ésszel kell vásárolni, arról nem is beszélve, hogy pl én az easyjetnel probaltam atvenni egy jegyet egy ismerostol és semmi magyar ugyfelszolgalatuk nincs hivd kvetlen angliat igen szep summaert, ha kerdesed van es azt is en egy hetig hivtamminden nap azzal az eredmennyel hogy mar kivulrol tudtam az automata menupontjait aminek a vegen mindig oda jutottam hogy szetkapcsolt vagy az elejere kapcsolt ahonnan kezdhettem előröl az egeszet tovabbi kb fel fontert percenkent. Szóval ha nem tiszta ügy vagy akkor elég körülményes az ügyintézés náluk. (mielött valaki mondaná, hogy jegyet ehet neten is átiratni mondom hogy tudom csak mivel ket jegy volt azzal nem lett volna problema de mivel kellett volan hozz aegy babajegy ami elvileg vagy ingyenes vagy par ezer forint csak de azt meg nem lehet kulon bejegyezni uj jegyvasarlas nelkul)

You can't teach new tricks to an old GOD!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.