Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zottty


zottty
aktív tag

üdv! a problémám hűtéssel kapcsolatos:DD szóval a gépem: Abit ST6,633Mhz Celeron,Ati Radeon 9200SE,80GB maxtor 7200prm winchester, MSI CD/DVD olvasó/író,250W-os táp,Realtek hálókártya,512MB 133Mhz SD ram.

A teljesítmény 950mhz-ről lett visszavéve, mert azon a frekin már sűrűn fagyott. Szóval eddig volt benne egy procihűtő most tettem bele egy 8CM-s házhűtőt egy 4cm vagy kisebb ezeréves procihűtőt a CHIPsetre (érdekes hogy halkabb mint az uj 8CM-s...) a videókártyára meg valami közepessen régi ventillátort kb 5-6cm-set. Namost így a gépnek olyan hangja volt mint a paksi atomerőműnek 100%-on:DDD így aztán levettem a videókártyáról a hűtőt. most maradt benne a házhűtő,procihűtő,chipsethűtő. a RAM-ok nem melegednek.. így a mostani értékek 10perc futás után:

Alaplap 36C fok
processzor: 43C fok
Maxtor: 35C fok

1:nem sok ez egy kicsit?:Y ja Cooler Master a procihűtőm...és orisi borda...
2:ha felhúzom 950-re akkor nem fog lefagyni ilyen hőmérsékletek melett?jönnek hozzám LAN-ozni és 633mhz-n a játékok nagyja bizt nem fog futni sajnos:O
A másik kérdés: Hővezető Paszta helyett megteszi a Blu Tack (kék ragacs:DD) na egyenlőre ennyi..most a házhűtő szól ugy mint egy Harley Davidson (noname és egy ezres volt:DD) de feljebbnyomtam a zenét. Help me!!!!

:D

Az élet kegyetlen és igazságtalan de ugy látszik velem tényleg csúnyán kibaszott

(#2) zottty


zottty
aktív tag

Processzor inkább 43-50C fok körül van bocs...:U

Az élet kegyetlen és igazságtalan de ugy látszik velem tényleg csúnyán kibaszott

(#3) zottty


zottty
aktív tag

ezek a pillanatnyi értékek Everest Home Edition szerint:

Mező Érték
Érzékelő tulajdonságai
Érzékelő típusa Winbond W83627HF (ISA 290h)
Alaplap neve Abit ST6 Series

Hőmérsékletek
Alaplap 34 °C (93 °F)
CPU 45 °C (111 °F)
Maxtor 6Y080L0 39 °C (102 °F)

Hűtőventilátorok
CPU 5037 RPM

Feszültség értékek
CPU mag 1.79 V
+3.3 V 3.23 V
+5 V 4.95 V
+12 V 11.98 V
-12 V -11.54 V
-5 V -4.90 V
+5 V készenléti 4.90 V
VBAT telep 2.96 V
VTT 1.52 V

Az élet kegyetlen és igazságtalan de ugy látszik velem tényleg csúnyán kibaszott

(#4) fasyrt válasza zottty (#1) üzenetére


fasyrt
őstag

Először cseréld le a Blútekkedet utána beszélhetünk... :DDD

(#5) mobal válasza zottty (#1) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

jah a kék csoda helyett egyszerű fehér. szvsz titan ezüstöt elfelejteni mert csak kisminkeled vele magad. ozt ha 9xx mhz ennyi a fok az bőven jó. nekem 2.4 p4 46fok jáccás után. szvsz ha megy a 3dmark monnyuk 3 órát nyugiban + prociizzító progi akkor no problemo.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#6) zottty


zottty
aktív tag

Blu Tach az miért nem jó?még nem használom de a videókártya ram-jaira szeretném ezzel ragasztani a dolgokat és nincs itthon hővezető paszta...

Az élet kegyetlen és igazságtalan de ugy látszik velem tényleg csúnyán kibaszott

(#7) fasyrt válasza zottty (#6) üzenetére


fasyrt
őstag

Vegyél 32-es Zalman bordát 1k-ért, ragazd fel NB-re. Aztán a maradék ragaccsak gazdálkozdhatsz... ;)

(#8) dannnnn válasza zottty (#3) üzenetére


dannnnn
aktív tag

a proci sztem nem olyan meleg.......... 80 celsius fok körül állnak le a gépek ,sőt aszzem inkabb ujraindulnak.

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.