Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Olcsó gamer konfig (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23) Menthirist


Menthirist
veterán

Én videókártyánál Radeon 9200-at javasolnék, azzem kb 20 körül van( ÉS NEM 9200SE-t mert az lassabb - A honlapjukon is írják -) Alaplapnak mindenképpen egy nForce2-es kellene, mert nem sokkal drágább a kt-seknél, de azért jobb. Proci mindenképp AMD, mert ugyanolyan áron a Celeron lassabb(legalábbis a tapasztalataim szerint.) 2200+-osat ajánlok, mert azalatt minden kb annyi. Ha van pénz akkor 2500+-os Bartont. Ram 256 333DDR, de ne Noname, hanem lehetőleg márkás. Biztos ami biztos, mert a noname ramokkal nekem instabil volt a gépem, de amikor WinBond került bele, hirtelen láss csodát, jó lett. Ez utóbbi sem hatalmas márka, de megfizethető.
Én az ASUS A7V333-X-emet, 2000+-os Palomino:(( XP-vel, házzal, 256 rammal(Winbond 333DDR) 64e Ft-ért vettem nyár elején Ózdon.

Remélem segítettem.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Olcsó gamer konfig (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.