Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 5 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#751) Apika válasza Panther (#749) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Közel másfél órán keresztül klikkelgettem a PH!-ra, mire beindult újra. Borzasztó érzés volt. Mint egy erős dohányos, aki nem cigizhet órákig... :DDD

(#752) ebx válasza Ye_Nő (#745) üzenetére


ebx
aktív tag

Nem is csodálom, hogy csak te voltál egyedül, mert ha nem működött az oldal...

For every complex problem, there is a solution that is simple, neat and wrong.'' H.L. Mencken

(#753) Ye_Nő válasza ebx (#752) üzenetére


Ye_Nő
tag

No comment. :(((

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#754) Cane válasza ebx (#752) üzenetére


Cane
őstag

;]

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#755) KovacsUr


KovacsUr
addikt

[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=25791[/L]
A topic címe megrémített. :DDD

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#756) rog


rog
addikt

''Hímvesszőtolvajt, vagy legalábbis hímvesszőtolvajnak hitt férfit vertek agyon örjöngő emberek Gambiában. A 28 éves illetőt azzal vádolták, hogy boszorkányság révén ellopta egy másik férfi péniszét. A Reuters jelentése szerint a Baba Jallow nevű, a tömeg által ''péniszmetszőnek'' kikiáltott férfit tíz örjöngő ember lincselte meg Serekunda városban, amely 15 kilométerre fekszik a fővárostól, Banjultól.
A péniszlopkodás - hiedelme - erősen tartja magát Nyugat-Afrikában. ''Áldozatai'' általában azt állítják, hogy boszorkányok érintés útján összezsugorítják vagy eltüntetik nemi szervüket, majd pénzt csikarnak ki tőlük a ''visszaadás'' vagy ''visszanövesztés'' fejében.
A rendőrség szóvivője szerint Serekunda városban úgy eluralkodott a péniszpánik az embereken, hogy már kezet se mernek fogni. A hatóság óva inti a lakosságot, hogy hitelt adjon a péniszeltűnésekről szóló híreknek, ám úgy tűnik, a lakosság álláspontja eléggé merev.
A szintén nyugat-afrikai Ghanában 1997-ben 7 feltételezett pénisztolvajt és zsugorítót vert agyon feldühödött tömeg - emlékeztet a Reuters. ''

MTI

:DD

(#757) KovacsUr válasza rog (#756) üzenetére


KovacsUr
addikt

Még viccesebb lenne, ha nem vernének agyon senkit... :U

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#759) rog válasza Kalandor (#758) üzenetére


rog
addikt

DJ..

(#761) Ye_Nő válasza Kalandor (#760) üzenetére


Ye_Nő
tag

DJ Mixer, kicsikém! :DDD

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#763) Ye_Nő válasza Kalandor (#762) üzenetére


Ye_Nő
tag

Nem, dehogy vagy hülye, csak elkerülte a figyelmedet:

[L]http://prohardver.hu/rios3_popup.php?mod=27&id=6216[/L]

és még esetleg ezzel tudok segíteni:

[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=12135[/L]

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#764) Ye_Nő


Ye_Nő
tag

Az igazsághoz azért az is hozzátartozik, hogy DJ Mixer tényleg ''lenyugodott'', ahogyan a róla szóló topicban is mondotta volt, és itt van köztünk. :)

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#765) KovacsUr válasza Ye_Nő (#764) üzenetére


KovacsUr
addikt

Bár néha még mindig egy picit türelmetlen. :)

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#766) Ye_Nő válasza KovacsUr (#765) üzenetére


Ye_Nő
tag

Hááát, tudod, KovacsUr, senki sem tökéletes... :DDD)

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#767) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Volt nekem is egy ''Aiii shot the DJ'' című topikom, amiben ezen Scooter-számról akartam beszélgetni, de valahogy az első 3 hsz alatt eloffolódott DJ Mixer irányába :U

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#768) PeliScan


PeliScan
addikt

Mit jelent az, ha a Prime95 hibát jelez?

Mindenképppen processszorhiba, vagy lehet az alaplap is, esetleg a memória is..?

(#769) PeliScan válasza PeliScan (#768) üzenetére


PeliScan
addikt

:( Most raktam a össze az új konfigot, és a második számolásnál már hibázik. Pedig alapfreki, alapfesz. :( 1700+, Abit NF7S, Samsung400....

(#770) PeliScan


PeliScan
addikt

miért is hittem azt, hogy minden egyszerű és szép lesz...? a vga-hoz nincs svideo>rca átlakító, a prime95 kifagy, a 3dMarkt is....

(#771) PeliScan válasza PeliScan (#768) üzenetére


PeliScan
addikt

Pedig ez télleg izgatna.... nem lenne jó, ha egy hibás 1700+es vettem volna meg... ráadásul Miskolcon garis..! :O

(#772) twollah válasza PeliScan (#771) üzenetére


twollah
nagyúr

Ez a téma szerintem elég OFF az OFF TOPICban.

(#773) twollah válasza PeliScan (#771) üzenetére


twollah
nagyúr

Nem lehet, hogy kevés a táp?

(#774) Cathfaern válasza PeliScan (#769) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Tudom hülye kérdés, de nem melegszik túl?
Ha nem: memtest-el kizárható a memória.
Ha nem az: próbáld meg visszavenni a processzor órajelét(/feszültségét)
Ha így is hibázik: valószínűleg az alaplap a ludas. Azért érdemes kipróbálni egy másik alaplapban.

(#775) PeliScan


PeliScan
addikt

Köszönöm a válaszokat, sajna egyik sem túl valószínű... :(

A proci terhelve, alap fesz&feq 43 fok, és így hibázik... de nem is egy óra után, hanem 1-2 perc Prime kikészíti. :(

A táp pedig egy 300W ChiefTec, a ventije olyan 1200rmp-et forog, így az sem valószínű, hogy a táp lenne a kevés. (van rajta egy Abit NF7S, 2 vinyó, 1 CDRW, egy DVD és egy Ati900pro. elégnek kell lennie.)

(#776) PeliScan


PeliScan
addikt

Rekordot döntött az édeske... 9 percig bírta. :(

(#777) zsoltee10 válasza PeliScan (#776) üzenetére


zsoltee10
addikt

Proci vissza gariba. :( Lehet, hogy a tulaj széttuningolta. ezért necces, ha az ember használt cuccot vesz. :(

Egyébként, nekem is csinál a prime hibát, ha 1.4 fölé húzom, de érdekes módon a rendszer stabil volt még 1480 MHz-n is, a 3dmark sem fagyott ki, órákon keresztül fut, de a prime95 fél perc után megáll. Érdekes.

(#778) PeliScan válasza zsoltee10 (#777) üzenetére


PeliScan
addikt

Ejha, mikről marad le az ember, ha 1 hétig nem PH!zik... :) grat a moderátorságodhoz. :o
[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=25854&start=#msg1[/L]

(#779) Warlock_42 válasza twollah (#773) üzenetére


Warlock_42
senior tag


Hm, mi az a sUppLeX ?

Miről maradtam le?

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#780) zsoltee10 válasza PeliScan (#778) üzenetére


zsoltee10
addikt

Köszi a gratulációt. :B
Írtam a topikodba.

(#781) twollah válasza Warlock_42 (#779) üzenetére


twollah
nagyúr

Majd elmondom.

(#782) Bash válasza twollah (#781) üzenetére


Bash
őstag

Jó reggelt twollah. Ma két órával később keltél, mint szoktál. Arcképügyben mi a fejlemény?

http://bashtravel.com/

(#783) twollah válasza Bash (#782) üzenetére


twollah
nagyúr

Azért keltem később mert ma nem megyek melózni.

Az őrpltek háza is csillapodik egy kicsit benn a melóhelyemen.
Visszaállunk a 2 műszakos munkarendre, így a jövő héten délutános leszek, és csak 8 órát fogok melózni...
...remélem csak 8 órát.

Arckép ügyben még nem tudok semmit sem mondani.
Majd lesz valami.

(#784) twollah válasza Warlock_42 (#779) üzenetére


twollah
nagyúr

Sok mindenről lemaradtál.

Ha nem vagy otthon az elite BBSek világában akkor hiába magyaráznám neked, hogy miről van szó.

A lényeg, hogy felkértek, hogy csatlakozzak a sUppLeX csapathoz mint trader.

(#785) Apika válasza twollah (#783) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Akkor legalább több időd lesz a pihenésre is, és egy kicsit megnyugszol...

(#786) Apika válasza twollah (#784) üzenetére


Apika
Közösségépítő

És ott mit kellene csinálnod?

(#787) twollah válasza Apika (#785) üzenetére


twollah
nagyúr

Remélem lesz időm a pihenésre.

Megnyugodni meg nem fogok.
Én ilyen vagyok alapból is.

(#788) twollah válasza Apika (#786) üzenetére


twollah
nagyúr

Nem kellene hanem csinálni kell, amit eddig is csináltam azt csinálom továbbra is.

Tradelek.

(#789) twollah


twollah
nagyúr

Nem tudjátok mennyi kerülnek a jegyek a PeCsa beli Public Enemy koncertre?

(#790) Apika válasza twollah (#788) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Értem...

(#791) twollah válasza Apika (#790) üzenetére


twollah
nagyúr

Majd elmagyarázom, most mennem kell.

Csak holnap délután, este fele leszek újra.

Addig próbáld meg kitalálni magad, hogy az a trade.

(#792) Apika válasza twollah (#791) üzenetére


Apika
Közösségépítő

A trader - kereskedőt jelent. A trade - foglalkozást. Ettől nem lettem okosabb...

(#793) Apika válasza twollah (#789) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Public Enemy koncert. 2003.10.21 19:00 Helyszín: Petőfi Csarnok. Jegyár: 5990 Ft

(#794) slug válasza twollah (#789) üzenetére


slug
senior tag

Public Enemy az jóóó, csak nem te szeretnél menni?

(#795) slug


slug
senior tag

Parci! Légyszíves olvass mail-t!

(#796) tildy


tildy
nagyúr

Mitől lehet az hogy így befájdul hirtelen az ember szíve?Mintha így megállna majd dobanna egy nagyot?!Egy hirtelen szúrás , de aztán oké.Érdemes kivizsgáltatni?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#797) KovacsUr válasza tildy (#796) üzenetére


KovacsUr
addikt

Egy ilyen műtét után szerintem mindenképpen... legfeljebb megnyugtatnak, hogy ez normális.

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#798) tildy válasza KovacsUr (#797) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát nem tudom.Már régen is volt ilyen.De egyre jobban félek.Vagy csak túl para vagyok:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#799) Bash válasza tildy (#796) üzenetére


Bash
őstag

Szerintem ez valami vírus lesz, nem jut eszembe a neve. Az emberi szervezet egyik hibáját használja ki. Elvileg valami belső hang is jár vele, valami ilyesmit mond, hogy 1 perc múlva meghalsz, és elkezd visszaszámolni. Volt már vagy 15 ilyen topic.
Megoldás: vitamin beszed, vírus eltávolítása feszítővassal, hegesztőpisztollyal, végén egy hideg vizes zuhany felfrissülésként.:P

http://bashtravel.com/

(#800) tildy


tildy
nagyúr

Hm.Van egy mondás:Izlések és pofonok.
Ez honnét jön, mi a mélyebb értelme.Mert tudom mit jelent, de miért izlések és pofonok?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 5 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.