Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 36 [Ha egy kis melegségre vágysz] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1451) LucifeI2 válasza EQMontoya (#1449) üzenetére


LucifeI2
őstag

Ez a része már bonyolultabb. A lényeg hogy nemtudok. Buli.. áh.. szted buliba mennék amikor a kedvesem korházba van egyedül? Nincs olyan buli amit felcserélnék azzal hogy együtt lehessek vele.. sőt nem hogy buli.. nincs olyan dolog ami jobb lenne annál hogy együtt lehessünk. De sajnos most nem lehet. A cukorbetegségnél azért komplikáltabb és ezzel azért nehezebb együtt élni.

[Szerkesztve]

(#1452) EQMontoya válasza LucifeI2 (#1451) üzenetére


EQMontoya
veterán

ez esetben a telefon bejuttatása sem lesz teljesen egyszerü :) amivel mindenképp várnod kell január 2ig, mert minden zárva van addig. amúgy sztem alapba elég lenne NEKED 1 olyan dijcsomag, amivel ingyen hivhatsz adott hálózatot, stb... mi a szarnak 2, elég, ha Neked van, rádcsörög, és visszahivod, ha épp Ő szeretne beszélni.

Same rules apply!

(#1453) Speed® válasza EQMontoya (#1452) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

De honnan tudod,hogy a barátnője nem akar mással beszélni órákat (lásd még: Nők,nőügyek aktuális témája :D )

1ébként igazad van,persze hogy elég 1 ilyen díjcsomag,de ha teszemazt a bnője telóján is aktív egy ilyen bigyó,akkor a családjából vagy akárhonnan is hívhat hosszan másokat ha szükség van rá. :U

Lucifel2: A függetlenítés BPn nem nagy cucc,szinte minden bazárban megcsinálják sutyiban szvsz.Persze ha ki tud menni,vagy ki tudja vitetni valakivel a telót.
De ha így nem is, mennyit tart egy Nokia 3210-3310 kategóriájú teló beszerzése/kölcsönkérése ilyen célra (nem vagyok nagy telefonos,de nekem is van itthon ~4 telóm ''a múltból'' -GH768as T10es menűs csoda,'Cápa'erikson,T65ös,3210es-
Szóval kreatívan :)

(#1454) LucifeI2 válasza EQMontoya (#1452) üzenetére


LucifeI2
őstag

De én nem találtam ilyen díjcsomagot. Az tényleg egyszerűbb lenne ha csak nekem kéne, mert én könnyebben el tudom intézni a dolgokat innen. 2 napot még kibírok hogy csak kevesebbet beszélünk drágán, de 21et már nem.Szal az nem baj hogy nem azonnal tudjuk megoldani, csak legyen valami megoldás. Most felhívtam de nem vette fel sztem alszik... fél 4 kor igen valószínű :DDD Remélem független a telója :(

(#1455) LucifeI2 válasza Speed® (#1453) üzenetére


LucifeI2
őstag

Ezt a bigyót most kifejtenéd?:D Meg úgy ezt az egész díjcsomagot :B Nem vagyok otthon ilyen telefonos téren ^^

(#1456) EQMontoya válasza Speed® (#1453) üzenetére


EQMontoya
veterán

1ébként igazad van,persze hogy elég 1 ilyen díjcsomag,de ha teszemazt a bnője telóján is aktív egy ilyen bigyó,akkor a családjából vagy akárhonnan is hívhat hosszan másokat ha szükség van rá. <---bazzeg, ez esetben meg csak az övére kell :D

Same rules apply!

(#1457) EQMontoya válasza LucifeI2 (#1455) üzenetére


EQMontoya
veterán

[link] pannon 5 perc után 0 csomag, gondolom, nem 2 perceket beszélgettek :)

[Szerkesztve]

Same rules apply!

(#1458) LucifeI2 válasza EQMontoya (#1457) üzenetére


LucifeI2
őstag

Igen, ezt értem de ehhez mind a kettőnknek kell pannon, ha a csomag nem is, de az meg mind1, mert úgy is csak egymás hívására használnánk ezt a számot. Azt hittem még van vmi más lehetőség, de úgy látszik este van már és félre értelmeztem ^^

(#1459) EQMontoya válasza LucifeI2 (#1458) üzenetére


EQMontoya
veterán

nem látom sehol odairva, hogy a hivottnak is pannonosnak kell lennie :F De lehet, én vagyok vak igy 4kor... szal veszel 1 pannonos simet, azt telózol...

Same rules apply!

(#1460) LucifeI2 válasza EQMontoya (#1459) üzenetére


LucifeI2
őstag

A szolgáltatásunkat minden, kártyás és számlás lakossági ügyfelünk igénybe veheti - hálózaton belüli, maximum 60 perces hívásokra.

:(

(#1461) EQMontoya válasza LucifeI2 (#1460) üzenetére


EQMontoya
veterán

sry... ez igy überszar :( kurva magyar szolgáltatók

Same rules apply!

(#1462) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nos, azt hiszem más nem maradt hátra, mint előre.. :)
Ebből a napból és ezzel együtt az évből már nem sok van, éppen ezért szeretném itt és most megragadni a lehetőséget (és a bill.t), hogy megköszönjem, hogy ennek a társaságnak, ennek a fórumnak a tagja lehetek. Sok-sok szakmai tapasztalatot, és rengeteg baráti szót kaptam itt, aminek köszönhetően úgy érzem, több lettem, fejlődtem. Ígérem, hogy jövőre sem leszek még addikt és minden szabadidőmben,mikor a bill.t ide fogom koptatni,igyekszem hasznosan tenni. (ha már kell egy újévi fogadalom ;) )
Hatalmas köszönet a modiknak, az egész éves tevékenységük nyomán javuló minőségű fórumért és a sok-sok hasznos fejlesztésért, egy nagyon ütős csapat munkálkodik itt nap mint nap azon, hogy nekünk felhasználóknak ne lehessen semmi nyűgünk. :B :R
A továbbiakban az aktuális söröm befejezése után lezuhanyzok és beborulok az ágyamba, este ráérek majd ébrenlenni :) Akinek van ereje hozzá az előszilveszteri partyk után, az csináljon egy fergeteges napot ebből, az éj pedig hozzon mindenkinek egy percet, amiben elfér egy egyszerű gondolat: Jó volt 2006, vár egy még jobb 2007! Boldog Új Évet Kívánok minden PHsnak, jövőre.

K.Beni

(#1463) bandus válasza Speed® (#1462) üzenetére


bandus
veterán

Ehhez nincs is mit hozzátenni. Szép nap ez, fél 6-kor keltem. Megkezdődött a készülődés, megjöttem a fodrásztól. Délután folyamán rendrakás és takarítás következik. Remélem nem leszek álmos, mert akkor elalszom a hajam, és csinálhatom meg magamnak. Talán kéne még egy kis pia az esti bálra, eddig van egy üveg mézes vilmosom. Az öltönyömhöz vásárolt öv kicsit elméretezett, arra kell még 1-2 lyukat ütnöm. Nagyjából ez ami eszembe jutott, majd még úgyis benézek. Jelenleg Sting Englishman in New York című száma szól, szép napot mindenkinek...

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1464) EQMontoya válasza bandus (#1463) üzenetére


EQMontoya
veterán

Én sikeresen felkeltem 12:10kor, a szilveszteri bevásárlás már megvolt :)) Sül a kaja, vár a házibuli este... boldog újévet mindenkinet!

Same rules apply!

(#1466) EQMontoya válasza Kalandor (#1465) üzenetére


EQMontoya
veterán

nálunk is gőzölög a csülök, mire lecsücsülök ;)

ami jelenleg 1 szép nagy karaj egybe :D

[Szerkesztve]

Same rules apply!

(#1467) Loretto


Loretto
veterán

Most hogy két sör + 2 tequila combon túlvagyok, meg sem lepődtem, mikor anyum pezsgővel locsolta a husit:)

Soirée...

(#1468) EQMontoya válasza Loretto (#1467) üzenetére


EQMontoya
veterán

Te már a buliba is részegen fox érkezni, ha igy folytatod :DDD Go for it Billy

Same rules apply!

(#1469) Loretto válasza EQMontoya (#1468) üzenetére


Loretto
veterán

Nem feltétlenül, az elmúlt időben elég ''edzett'' lettem :DDD De ha netán úgy alakul, akkor sem fogok sírni... ;]

#1470: Kaposváron megtalálható leszek előreláthatólag...

Soirée...

(#1470) EQMontoya válasza Loretto (#1469) üzenetére


EQMontoya
veterán

Akkor jöhetnél hozzánk is bulizni ;]

Same rules apply!

(#1471) Kidus válasza Kalandor (#1465) üzenetére


Kidus
őstag

Mit is mondtatok, mikorra menjek ebedre? :P

Assuming Control

(#1472) Dictator^


Dictator^
veterán

B.ÚÚÚ.É.K mindekinek..!

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1473) KrAt


KrAt
veterán

bazmeg földregés volt kispesten :D

(#1474) Dictator^


Dictator^
veterán

rotfl, XVII ker mellett , Maglód-tól Monorig nemtudom mi ez de én aztmondanám földrengés volt ^^... maglódtól monor kb 25km ...

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1475) AMD Power


AMD Power
titán

Eredményekben és Sikerekben Gazdag Új Évet Kívánok Mindenkinek!!!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#1476) -Nemtom- válasza KrAt (#1473) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

12. kerbe is :) azt hittem a korai pezsgö miatt volt... de faterom is érezte ö meg nem ivott :DD

(#1477) Eastman


Eastman
őstag

Sziasztok!

Ha sofőr kell valakinek ma éjszakára, (Budapesten, vagy környékén) állok rendelkezésre! A Te autóddal, egy megbeszélt összegért. 70 / 278-84-93.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1478) Shodan válasza KrAt (#1473) üzenetére


Shodan
addikt

nálunk is budán! :D:Dlol

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1479) Dictator^ válasza -Nemtom- (#1476) üzenetére


Dictator^
veterán

telefonok nem müködnek a körzetbe ^^ de a net megy ez a lényeg még 3órát tartson ki és meek partyzni ;)P onnan meg csak a walkereket állithatnak meg, de nem a texasi kopó :DDD

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1480) KrAt


KrAt
veterán

Mondjuk én a 9-en vagyok egy széles hosszú házban. Ha többet nem írok, akkor meghótam :P :)
De tökjó volt, mégegyszer :D

(#1481) -Nemtom- válasza Dictator^ (#1479) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

nálunk van telefon :P

(#1482) tiv83us válasza KrAt (#1473) üzenetére


tiv83us
veterán

Na! Legalabb valami tortent 2006-ban Kispesten ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1483) I_Am válasza KrAt (#1473) üzenetére


I_Am
veterán

Jaja, olyan 3.5-4 körüli lehetett. Valahol már nagy buli van ha ekkorát szól a petárda. :DD

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1484) Boxer001


Boxer001
veterán

Jelentés:
Kistarcsán szintén rengés.

(#1485) KrAt válasza tiv83us (#1482) üzenetére


KrAt
veterán

Szép évzárás :D

(#1486) Dictator^ válasza tiv83us (#1482) üzenetére


Dictator^
veterán

de nem csak itt , hanem az egész Galaxisban is :DDD hülye árpi...amugy ja elég sok helyen volt...anyám pl. megdermedt és majdhogynem sirva fakadt aztán, engem baszogatott, hogy miért nem ilyedtem meg.. épp magyaráztam neki vmit a telefonról amit nem fogott fel :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1487) Shodan


Shodan
addikt

Anyám mondja rázkódik a tálaló szekrény.
Öcsém erre:, -ja csak én voltam a WC-n :D :DDD

[Szerkesztve]

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1488) -Nemtom- válasza Dictator^ (#1486) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

én anyám észre se vette, mikor mondtuk ugy nézett ránk mint a hülyékre :D

szerk: [link]

[Szerkesztve]

(#1489) divot


divot
veterán

Kíváncsi vagyok, hogy mekkora erősségű volt, mert itt, a XVII. kerületben majdnem leestem a csigalépcsőről.
Hátborzongató érzés volt, mozogtak a tetőn a cserepek. :Y

(#1490) KrAt válasza Dictator^ (#1486) üzenetére


KrAt
veterán

Enyim is mondja, hogy derossz volt.. Meg ilyenek..
Nemtom. Én élveztem :D

(#1491) -Nemtom- válasza divot (#1489) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

4,1-es

(#1492) Integra válasza divot (#1489) üzenetére


Integra
titán

én azt hittem, hogy beleszállt egy autó házunkba attól volt ez a remegés, meg hirtelem kinéztem, hogy szélvihar van e:DDD
rendesen beleremegett a ház :F

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1493) KrAt


KrAt
veterán

Arra lettem volna kíváncsi, h itt a panelen mekkora volt a kilengés... Sztem nem 1 centi.. :U

(#1494) KriszBoy


KriszBoy
senior tag

Hát csak annyit, hogy én is beszéltem vkivel és Bp-en a II. kerületben a Budakeszi úton is rengett a föld! Nálam viszont a XI. kerben nem!

(#1495) Whaskes


Whaskes
senior tag

itt a világvége! földrengés magyarország szerte! :Y

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#1496) divot válasza Integra (#1492) üzenetére


divot
veterán

Most azt mondják, hogy Gyömrő környékén volt az epicentrum, na most az tőlünk 14 km, magyarán a seggünk alatt volt az egész. Azért tűnt ilyen durvának.

(#1497) -Nemtom-


-Nemtom-
senior tag

Földmozgást jeleztek az InfoRádió hallgatói Budapestről és több környező településről. A távirati irodába betelefonálók is arról számoltak be, hogy az I., a XVII, a XIX. és a IX. kerületben különböző erősségű földmozgást tapasztaltak. Az InfoRádió a XI. kerületből, Csömörről és Sülysápról is kapott hasonló információt.
[link]

(#1498) tomcsi23 válasza -Nemtom- (#1497) üzenetére


tomcsi23
veterán

XI. kerület belváros felüli része lehetett az, a külsőbb rész közelében már semmit nem lehetett érezni.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#1499) Dictator^


Dictator^
veterán

Mobilról nem tok telefonálni. full K.O. :U

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1500) vzsolo2225


vzsolo2225
tag

Jelentem Üllőn is volt és Vecsésen is, sőt ha minden igaz még Mogyoródon is érezték!!!
Hát nem volt egyszerű az biztos... Közben befigyelt az időlassítás, meg az életem filmjének lepergése :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 36 [Ha egy kis melegségre vágysz] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.