Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 30 [Vad szex inszájd] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3051) Racecam válasza Kidus (#3048) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Én is ráültem, de nem perverzitásból, nekem kötelező volt, különben a mosógép leverte a mosdót! ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3052) Kidus válasza tildy (#3050) üzenetére


Kidus
őstag

;]

Amugy fel 12-kor szall le a gepem, ha gondolod, gyere, megkoszonnem, viszont fel 1-kor Sipivel van talalkozonk KoKi-n ( egy verengzo vadallat ugyeben ) :)

Assuming Control

(#3053) tildy válasza Kidus (#3052) üzenetére


tildy
nagyúr

Az is vérengzik?:Y:Y
Megyek:) De akkro viszem az én két vérengzőmet is;]
(Ma még kiszedem alóluk az almot, kiváncsi vagyok, megúszom-e épp bőrrel...)

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3054) norbiphu válasza Kidus (#3048) üzenetére


norbiphu
senior tag

Én nem ültem rá, csak rajta tartottam a kezem, és a kezemen keresztül rázta a gép a testem. :DDD

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#3055) ngabor2 válasza tildy (#3050) üzenetére


ngabor2
nagyúr

és még nekünk piszkos a fantáziánk... :U ;]

(#3056) Hasek válasza norbiphu (#3054) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Én a számítógép házra raktam rá a kezem a múltkor, és engem meg az ''rázott''.... Megrázott.... Elromlott az elosztó, és rázott az egész ház... :D

[Szerkesztve]

Üdv. H

(#3057) tildy válasza ngabor2 (#3055) üzenetére


tildy
nagyúr

Azt hiszem azóta ilyen az enyém, mióta egyedül tengetem napjaim;] Hát igen... A magány nagy úr:U ;]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3058) (Kolombusz) válasza Hasek (#3056) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Örülj, hogy van még géped...

Mi eláztunk a hétvégén, mig nem voltunk itthon. A boiler csöve eltört (most volt cserélve) és vagy 2 napig tuti folyt a viz. Átázott a fürdő fala és padlója, alatta pedig a dolgozószoba plafonja és lambériája, meg a szőnyegek, stb.

(#3059) norbiphu válasza Hasek (#3056) üzenetére


norbiphu
senior tag

Gondolom te nem élvezted annyira, mint én a mosógépes játékot :DDD.

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#3060) Hasek válasza norbiphu (#3059) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

De! kifejezetten tetszett! :D Oly annyira, hogy utána elmondtam egy aranyos kis köszönetet is az élményért. Olyan megható volt... :D

(Kolombusz): Az igen! :Y Gondolom nem volt éppen derüs a hangulatotok utána... :Y

#3061; Bubu79: Igen! Szal kétség telenül kezet rázott! De hogy pont akkor kell zaklatnia a ''barátságával'', mikor én a gépemmel foglalkozom!

[Szerkesztve]

Üdv. H

(#3061) Bubu79 válasza Hasek (#3060) üzenetére


Bubu79
addikt

És még azt mondják, hogy az áram egy barátságtlan dolog...
Pedig szívesen kezet ráz bárkivel, aki hajlandó bratyizni vele :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3062) MarKoo


MarKoo
őstag

Valakinek van valami tippje, hogy mit tudnék kezdeni a kb. 1 hónapja tartó fáradékonyságommal? Olyan szinten, hogy lefekszek 23:30-kor, másnap 6-kor kelek, hazajövök - k.o. vok, lefekszek 15:00-kor, felkelek 21:00-kor, gépezek, lefekszek 23 óra után nem sokkal, reggel kelek 6-kor és tudnék még nagyon nagyon sokat aludni. Most is ez volt a helyzet, csak most 14-kor feküdtem le és 19:00-kor keltem mert anyám b@szogat és azt mondja, ha fáj a fejem Quarelint vegyek be, ne pedig aludjak. Rendes... A koffeint felejtsétek el, lényegtelen hogy miért, de nem iszok már se kólát se kávét.

(#3063) parandroid válasza MarKoo (#3062) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Feküdj korábban, de ne aprózd el. A rendszeres pihenés sokat számít: inkább este 10-kor menj aludni, de jobb délután nem szunyókálni, akármilyen fáradtnak érzed magad. Egyébként meg sok folyadék (lehetőleg csak ásványvíz) is használ fáradékonyság ellen (ha más nem, éberen tart, hogy félóránként pisilned kell :D).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3064) (Kolombusz) válasza Hasek (#3060) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Gondolhatod. Még jó, hogy biztositás van a házon.

MárK:Orvos...orvos...orvos... Az majd megvizsgál.

(#3065) ngabor2 válasza MarKoo (#3062) üzenetére


ngabor2
nagyúr

vitaminpótlás, alvás... egy fejlődésben levő szervezetnek kell az utánpótlás.
(most mondhatnám, hogy gyógytea, de azzal már sokan a pokolba kívánnának, hogy mindenhol ezt hozom fel :D tényleg, nem kell egy kis gyógytea? asszem kóstolót adtam a múltkor :DDD )

[Szerkesztve]

(#3066) Hasek válasza MarKoo (#3062) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Engem is sokszór elkap a fáradékonyság, és amint hazaérek, megtámadom az ágyam... Mostanság azzal próbálkozok, hogy akkor sem fekszek le aludni, hanem elkezdek valamit csinálni(kosarazok, haverokkal lógok). De semmi féle képpen nem gépezek, illetve TV-zek olyankor, mert az fárasztja nagyon a szemet. Valszeg ezért is vagy fáradt. Gépezel addig amíg le nem fordulsz a székről, romlik a szemed, és napról napra egyre jobban terhelődik, és egyre jobban fárad... És ezért érzed az alvás szükségét... Szal kevesebett gépezz, és ne feküdj le aludni du.-án, hanem csak este... Ez az én tapasztalatom...

Üdv. H

(#3067) Integra válasza MarKoo (#3062) üzenetére


Integra
titán

szigorúan legkésőbb 22kor sipirc aludni.
minden nap, mindegy, hogy mi van az interneten, vagy a tévében.
ez az egy megoldás, nem a pirulák!
:)

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3068) Scream007 válasza [Anduriel] (#3027) üzenetére


Scream007
őstag

de még mindig jobban megúszta mint ha a naciba tette volna bele mert nem száll ki. :C

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#3069) MarKoo válasza parandroid (#3063) üzenetére


MarKoo
őstag

Iszok kurv@sokat mert, mert... :) és most még aludtam 3x kimentem pisikélni, de ahogy visszadobtam magam az ágyba, egyből elaludtam. Vitaminpótlás? Amíg az Activalt szedtem addig is ilyen koki voltam, ráadásul zabálok is rendesen. Még a napi ch szükségletem is megvan maltodextrin (szőlőcukor) formájában aminek fel kéne pörgetnie. Azért furcsa mert hirtelen elég drasztikusan elkezdtem igényelni a több és több alvást. Viszont ha alszok annyit, amennyit igényelek akkor nagyon elememben vagyok. És úgy egy nagyobb fizikai megterhelés után se igénylem az alvást.

(#3070) Drótszamár válasza MarKoo (#3062) üzenetére


Drótszamár
őstag

Tolj be az arcodba toxiskus mennyiségű magnéziumot (pl plussz forte magnézium) vitamint, meg ne kajálj cukros szarokat.

szerk: a szőlőcukor elég gáz szerintem, gyorsan múlik a hatás (lezuhan a vércukorszint) és még fáradtabb leszel mint előtte.

[Szerkesztve]

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#3071) MarKoo válasza Drótszamár (#3070) üzenetére


MarKoo
őstag

Magnéziumra már gondoltam, de tudtommal azt is szedek nap mint nap. Mindjárt megnézem. Szinte rizsen meg csirkemellen élek, néha lemegy egy-egy csoki, de régen ennél több is lement. :B

Viszont ott van mellette a dextróz ami lassan felszívódó szőlőcukor. ;)

(#3072) Integra válasza MarKoo (#3069) üzenetére


Integra
titán

felejtsd el ezeket a vitamin szarokat, az összes átbaszást, minden ilyen szutykot..
először is tartsd be szigorúan az alvást, és egyél egészségesen, sokat, táplálóan és kiadósan, rendszeresen.
nem csodálom hogy mo. az egyik legnagyobb gyógyszerfogyasztó... :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3073) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Na gyerekek, találjátok ki, mennyibe került a kocsim műszakija!


[Szerkesztve]

(#3074) Racecam válasza MarKoo (#3062) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Azért a délutáni 5 óra :Y alvás, nem egészséges. Én minden nap szúnyókálok, 1-2 órát, de ez nálam szakmai ártalom. (Éjszaka is dolgozom.)
Viszont azzal én sem értek egyet, hogy akinek fáj a feje (ha sokszor, sokat fáj orvoshoz kell menni), akkor le kell feküdni aludni. Bizony ilyenkor be kell venni egy fájdalomcsillapítót, sokkal jobb, mint tűrni a fájdalmat feleslegesen. :U
Ha ilyen fáradékony vagy, mindenképpen menj el orvoshoz, egy teljeskörű vérvétel, vizeletvizsgálat indokoltnak látszik!!

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3075) _Volkovy_ válasza MarKoo (#3062) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Én is így voltam jóideig, aztán fogytam 15 kilót, és már jobb.

(#3076) Vangelis válasza _Volkovy_ (#3073) üzenetére


Vangelis
nagyúr

semmibe mert sikertlen volt:)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#3077) _Volkovy_ válasza Vangelis (#3076) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

természetesen gond nélkül sikerült:)
de mennyiért vajon?

mindent beleértve?

(#3078) Arhel válasza _Volkovy_ (#3073) üzenetére


Arhel
senior tag

100K :P

(#3079) Scream007 válasza MarKoo (#3062) üzenetére


Scream007
őstag

nekem is volt ilyen kb 1 hete elmúlt,, és kb 3 hétig.
Csont ugyanez bármennyit aludtam fáradt voltam nagyon el akartam aludni pedig semmi extrát nem cisnáltam.
Szeruintme szimpla tavaszi fáradtságos téma :DDD

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#3080) Scream007 válasza _Volkovy_ (#3077) üzenetére


Scream007
őstag

20

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#3081) MarKoo válasza Racecam (#3074) üzenetére


MarKoo
őstag

Nem azért feküdtem le mert fájt a fejem, hanem azért mert a lábam alig bírtam emeleni a kimerültségtől... A fejfájás csak nagyon enyhe volt és úgy jött... Aztán kifogásnak mondhatom azt, hogy naon fáj, így legalább békénhagy. ;] Amúgy várok még egy kicsit és ha nem változik semmi, akkor tényleg orvos bármennyire is utálom őket.

MOD: 2 hete még én is azt mondtam hogy úgyis csak tavaszi fáradtság. :)

(#3082) Scream007 válasza MarKoo (#3081) üzenetére


Scream007
őstag

Viszont amit a többiek mondtak az igaz ha délkután alszol azzal csak rosszabb lesz.éjszaka nem fogsz tudni aludni, ugymond ''túlalszod '' magad, és még fáradtabb leszel. :B
Amikor érzed a fáradtság legkisebb jelét akkor kapcsolj ki 5 percre mert ha nem akkor onnantól kb négyzetre emelődika fáradtságod.
Illetve fontos az alvási ciklus, tudom most majd jön hogy ez hülye pszichológus duma, de nem, mert én is tapasztaltam. ha 8 órát alsziok nem jó mert a 1.5 órás alvási ciklusok ugy jönnek ki hogy pont orsszkor ébredsz fel, én ha 7 órát alszok akkor vagyok a legfitebb. ;) De ezt többen is mondták már jobb a 7 mint a 8, a 8nál csak a 9-10-11... a rosszabb.
Próbálj meg csak este aludni.

[Szerkesztve]

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#3083) ngabor2 válasza _Volkovy_ (#3075) üzenetére


ngabor2
nagyúr

láttad már márkot? ha lefogyna 15kilót, erősen hasonlítana az avatarjára. :D

márk: az egészséges táplálkozás valóban szükséges. nem rizs-csirkehús-maltodextrin-vitamintabletta, hanem normális kaja. így ezzel a ''spéci'' kajákkal épp azt veszted el, amiért értelme lenne így táplálkoznod. talán gyorsabban gyarapszik az izom, de szarul érzed a hiányos táplálkozás miatt magad.

(#3084) _Volkovy_ válasza ngabor2 (#3083) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

láttam.:)

(#3085) erdey_a


erdey_a
őstag

Csakhogy a topik címe utaljon a tartalomra is: bejelentem, hogy fürödni megyek. [kép]
A perverzebbeknek elárulom, hogy hajat is mosok. Váhúúú...

Vérboci

(#3086) _Volkovy_ válasza erdey_a (#3085) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

kívánatos vagy
lehet, hogy váltok

(#3087) Racecam válasza MarKoo (#3081) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nézd ártani nem fog egy vérvétel, és Te is nyugodtabb lehetsz utána, hogy nincs semmilyen szervi bajod!

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3088) MarKoo válasza Racecam (#3087) üzenetére


MarKoo
őstag

Legalább nem kellene a sok hülyét tovább elviselnem... :U

(#3089) erdey_a válasza _Volkovy_ (#3086) üzenetére


erdey_a
őstag

A felhívásom kizárólag nőknek szólt. :P

Vérboci

(#3090) Racecam válasza MarKoo (#3088) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

:F

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3091) Arhel válasza _Volkovy_ (#3077) üzenetére


Arhel
senior tag

nah? menyni az anyni? :F

(#3092) jasszer válasza MarKoo (#3062) üzenetére


jasszer
senior tag

Én is fáradékony vagyok, pulzusom a béka segge alatt, vérnyomásom normális. Kb. egész délelőtt olyan vok mint a mosott sz*r, de egy-két napig simán ébren tudok maradni, a fáradtságérzet viszont álladó. Jah: én sem vagyok kifejezetten kövér...

Szerk.: A vérvétel meg semmit sem mutat, minden százas. (a kalcium kicsit magas, de az más tészta)

[Szerkesztve]

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#3093) bobsys


bobsys
addikt

Én is fáradékony vagyok. Szinte bármikor, bármelyik napszakban képes vagyok elaludni. Nálam ez alap nincsen semmi fiziológiaimagyarázata. Anno én is elmentem az orvosohoz teljes vérvizsgálat és semmi nem mutatott ki minden normális volt. Vérnyomásom könyvbe illően 120/80 néha egy picit alacsonyabb de nem vészesen. Ha iszom kávét hanem mindig ennyi ezért nálam nem is használ. Csak azért iszom, mert szeretem az ízét.
Én is próbálkoztam vitaminokkal asszem csntrumot vagy mit szedtem, ideig rendbe is rakott nem voltam fáradt, de ez elmúlt. Én úgy oldottam meg, hogy eszem rendesen valami kis reggelit, rendes ebéd. Az esti vacsi kiszokott maradni, ert ha ilyen 1-2 fele ebédelek akkor este nem vagyok éhes. Ezért fogytam is 7-8 kilót, de ez mindegy.
Valamint ha egész nap ülök és nem mozgok akkor kész vagyok, mint egy élőhulla úgy nézek ki, tehát megpróbálok melő közben mozogni. Kb. ennyi

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#3094) _Volkovy_ válasza Arhel (#3091) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

50

a vizsgadíj 15, a csávó aki vitte ötöt kért, öt ment vizsgán zsebbe a hiányzó belső miatt.

25.000 volt megcsinálni a fékemet.

[Szerkesztve]

(#3095) Arhel válasza _Volkovy_ (#3094) üzenetére


Arhel
senior tag

hmmm.. haverhoz képest egész jól megúsztad.. neki 100 volt, és neki is meg kellett csináltatni a fékjeit, plusz kipufogón is heggesztettek, meg kerekeket is cserélnie kellett

(#3096) _Volkovy_ válasza Arhel (#3095) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

tényleg jól megúsztam, nekem 20.000 van havonta a kocsira összesen.

(#3097) jasszer válasza bobsys (#3093) üzenetére


jasszer
senior tag

Én még csak nem is eszem rendesen. Van h 2-3 étkezés is kimarad. Szvsz nincs ezzel baj, a környezetem megszokta már h kóma vagyok délig. Az orvos meg csak vonogatni fogja a vállát.

[Szerkesztve]

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#3098) bobsys


bobsys
addikt

Nekem bejött ez a dolog. Ha nem kajálok akkor nem lehet velem kezdeni semmit. Nálam is megszokta mindenki, hogy ha elborulok akkor annyi és inkább hagynak egy fél órát aludni, de engem zavar és próbálok tenni ellene.

[Szerkesztve]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#3099) bmx powa válasza Kidus (#3048) üzenetére


bmx powa
tag

aha, a lelkedet, mi? nemvolt közéd, és mosógép közé iktatva egy eszköz?






és én persze a kispárnára gondoltam ;]

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#3100) Arhel válasza _Volkovy_ (#3096) üzenetére


Arhel
senior tag

havernak még annyija sincs :D családi kölcsönből fedezte a szervízeltetést :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 30 [Vad szex inszájd] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.