Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 25 [Jubileumi Kiadás] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3901) tildy válasza kymco (#3899) üzenetére


tildy
nagyúr

ÓÓÓ pedig még tiv83us elég szolid fotót linkelt... Nézd meg pl. ezt:
[kép]
tv2-n talaltam
''Név: Kelemen Anna
Születési hely, idő: Budapest, 1980.01.15.
Méretek: 93-69-92
Munkahely/foglalkozás: modell

Anna igazi szőke bombázó. Bukik a jófej, intelligens és romantikus pasikra és bár éppen harmonikus kapcsolatban él, és minden idejét a felkészülésre fordítja, partnere ugyanis ebben is támogatja. Sokat sportol, törődik a testével, mindig, mindenhol a csúcsformáját szereti hozni. Elmondása szerint kicsit exibicionista, amely egy esetleges győzelem esetén egyátalán nem baj. Elégedett magával, nem szeretne semmin változtatni. A média nagyon vonza, de még nem tudja pontosan merre viszi majd a útja. Most mindenek előtt a győzelemre koncentrál. Lehetne akár ő is az év nyuszilánya.''

Magyarán igen, valószínűleg a párja tartja el.

tiv:
''Na látod
Túl vagy az egészen és itt vagyunk
Egészen egészben, egészen közel
És hogy te kizuhanj a képből
Amíg engem egy gépből
Hallgatsz, azt felejtsd el
Tudod te is simogatni magadat
És élvezni az agyadat
Neked használ az is, ami árt''

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3902) kymco válasza tildy (#3901) üzenetére


kymco
veterán

Ennyi pénzből lehet, hogy Jakab Józsiból is playmate sztár lenne :D

www.refujvaros.hu

(#3903) Sianis válasza tildy (#3901) üzenetére


Sianis
addikt

Ez nem egy guminő képe?

A szája pont olyan, a keze is stimmel... :D

(#3904) ngabor2 válasza tildy (#3901) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Atyaég, és ezt a valamit (mert embernek nevezni erős túlzás) valaki szépnek találja? Mi az, ami nem mű rajta?
Kis túlzással azt mondanám, hogy én is szebb vagyok nála, pedig...
Elmondása szerint kicsit exibicionista, amely egy esetleges győzelem esetén egyátalán nem baj. én meg kis tulzás nélkül mondanám, hogy egy bunkó, aki tudta, hogy melyik testnyílását hova kell tartani...

(#3905) Loretto válasza Rez_Grof (#3871) üzenetére


Loretto
veterán

ő nos akinek ilyenre van igénye az meg is érdemli hogy.Az így felsoroltak alapján mennyi ideje van akármi másra? Merthogy ezt nem mind saját keresetbeől hozza össze :P az fix, de ezért viszont ''teljesíteni'' kell :)

Soirée...

(#3906) jeges válasza Sianis (#3895) üzenetére


jeges
senior tag

sia:mit is nem hiszel el?

tildy+mindenki:
azt a hölgyet egyébként nem ösmerem (most hallom először a nevét, most láttam először a képét), de meglepett, h mindenki helyből elítéli egy cikk alapján. :U

erd: mi köze a p4nek a politikához? kicsit lassú vagyok ma...

[Szerkesztve]

(#3907) kymco válasza Sianis (#3903) üzenetére


kymco
veterán

Te honnan tudod, hogy pont úgy néz ki :D?

www.refujvaros.hu

(#3908) kymco válasza jeges (#3906) üzenetére


kymco
veterán

Én nem elítélem, hanem sajnálom....40-50 évesen mi lesz vele, nem merek belegondolni.....

www.refujvaros.hu

(#3909) tiv83us válasza kymco (#3908) üzenetére


tiv83us
veterán

Akkor majd rakolt havi 5 milkat, hogy ne essen szet az, amit most osszerakosgatnak neki havi masfelbol...

ui: marha akkor lesz arrahajlando ferfi, hogy egy 50-es ''bomladozo'' nore koltse a gatyajat akit meg megizelni se lehet mert szetesik...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3910) tildy válasza jeges (#3906) üzenetére


tildy
nagyúr

Emlékeim szerint én nem mondtam ítéletet...:U
Mindenesetre meglepő, hogy valaki ennyi pénzt költ a külsejére, és csak belelovalja magát , hogy igen, ényleg szép lett, tényleg bombázó, miközben lehet sokkal szebb volt, mielőtt belekezdett volna az egészbe. Valószínűleg nála ez olyan mint idült alkoholistáknál az alkohol : nem lehet abbahagyni...
Emlékeim szerint angliában is él egy ilyen stílusú nő, akinek már tiszta oroszlánarca lett a sok beavatkozástól...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3911) jeges válasza kymco (#3908) üzenetére


jeges
senior tag

nos, fogalmam sincs, mi lesz vele 40-50 évesen, de azt gondolom, h amit csinál, ő választotta - persze az összes következményével együtt. egyáltalán nem vagyok meggyőződve róla, h neki ez akár most, akár később nem felel meg.
az anyaság, a családalapítás pedig lehet független az aktuális munkakörtől.
szerintem.

tildy: és Te elhiszed, amit az újság ír? elhiszed, h ez a valóság, és (jó esetben) nem csupán az a kép, amit vki ki akar alakítani róla? :U

[Szerkesztve]

(#3912) erdey_a válasza jeges (#3906) üzenetére


erdey_a
őstag

Egy erőltetett párhuzam volt csupán, hogy csak a bolond vesz pé négyet és csak a bolond szavaz a... :D

no flame :R

Vérboci

(#3913) tildy válasza jeges (#3911) üzenetére


tildy
nagyúr

Jeges: ''tildy: és Te elhiszed, amit az újság ír? elhiszed, h ez a valóság, és (jó esetben) nem csupán az a kép, amit vki ki akar alakítani róla?''

Feltételesen de el. Viszont ha mindenhez hitetlenkedve állnánk hozzá, akkor nagy valószínűséggel paranoidokká válnánk igen hamar.
Lehet (sőt kell is) kételkedni abban amit a tv , rádió mond, újság ír, de ha nem bízol senkiben , nem hiszel senkinek, akkor ... Akkor nagy bajok lehetnek...

Remélem sem te, sem a többiek nem haragszotok meg az alábbi, kicsit hosszú idézetért:

''Nemrég, körülbelül három hete, egy fiatal, huszonegy éves lány jött hozzám terápiába. Nagyon mély... ő diagnosztizálta önmagát és azt mondta, mély depressziótól szenved. De amikor kérdeztem, hogy ez miben nyilvánul meg és hogy mi történt és hogy mikor kezdődött stb. Akkor végeredményben elmondta, hogy ő meg akar halni, soha többé nem akar párkapcsolatot, mert szerelmes volt egy fiúba és a szeretője hazudott neki, és attól a ponttól kezdve teljesen meghasonlott. Sokkal kisebb – látszólag – a fájdalom, mint amin Jean Amerie ment keresztül, de ugyanaz a reakció. Mert a nyelvről, ez mind a nyelvről szól... Hogy nagyon fontos az, hogy ne is a másikban, hanem a nyelvben bízni tudjunk. Sajnos, amikor valaki bízik egy másik emberben és ez az ember hazudik neki. És hazudik arról, hogy hazudik. Mert általában ez úgy van, mert nagyon gyakran megkérdezed azt, aki hazudik neked: „Az igazat mondod nekem? Mert nekem mindenféle gyanúim vannak. Biztos, hogy te nem csinálod...? – „Ó, hogy lehetsz ilyen féltékeny...”. Tehát nem csak az történik, hogy valaki hazudik, de belenéz a szemedbe és úgy hazudik. És hogyha valami intuíciód van, hogy mi történik, akkor nem mondja meg, hogy neked tulajdonképpen igazad van, nem igazolja az intuíciódat – tehát nem csak hogy megcsal, hanem bolonddá tesz! És mind a két értelmében: nemcsak, hogy bolonddá tesz minthogy becsap, hanem – tényleg – az ember megőrülhet! Mert tulajdonképpen mi az őrület? Az őrület az, amikor elveszítjük a kapcsolatunkat a valósággal. Én – feltétlenül – függök más emberektől, én elvárom, hogy ők azt mondják nekem, ami igaz. Csak úgy tudok kapcsolatban maradni a valósággal, hogyha tudom az igazat. Ha elgondolkozunk ezen, tulajdonképpen ha én nem mondom meg az igazat a másiknak, akkor elveszem tőle, meggátolom őt abban, hogy tudja, hogy mi a valóság. Tehát megőrjítem.'' Feldmár András pszichiáter, www.daath.hu

És hogy miért idéztem? : Bizalom + Hit.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3914) kymco válasza jeges (#3911) üzenetére


kymco
veterán

Egy kicsit nem értelek..
Egy olyan embert is lehet sajnálni, aki saját akaratából tesz hülyeséget már csak azért is, mert nem látja a következményeit....
Az anyaság minősége pedig jelentősen függ attól, hogy hogyan viszonyulok magamhoz és másokhoz....
Az alattunk lakó szomszédok annyira maguknak élnek, hogy nagyon megbánták, hogy kisgyerekekkel teletüzdelt helyre jöttek lakni (társasház). Fizikailag kikészíti őket a gyerekzsivaj.... Na náluk látom, hogy minden dolog körölöttük forog....
Bár többszőr bunkón beszólt nekünk már, de mégis inkább sajnálom őket, mert nem tudnak partnerek lenni más örömében... Csak az a jó, ami velük történik, nincs empátia bennük.... és bár két autójuk van és több lakásuk, mégis szegények.....

www.refujvaros.hu

(#3915) kymco válasza jeges (#3911) üzenetére


kymco
veterán

Lehet, hogy az újság annyira torzit, mint a fényképek retusálása, de ezt tudatosan vállalta a trendiélete miatt. Vagy ez, vagy az miatt, de nagy hülyeséget csinált és csinál......

Megyek takarítani, mert ma temérdek vendégünk lesz..... meg torta három gyertyával :)

[Szerkesztve]

www.refujvaros.hu

(#3916) jeges válasza tildy (#3913) üzenetére


jeges
senior tag

vannak emberek, akikben megbízom, vannak források, amiknek (néha feltételekkel, néha feltétel nélkül) hiszek. ezek közé azonban nem tartozik sem ez a cikk, sem a playboy, sem más hasonló profilú lap.

szerk: nálam egyébként a bizalomnak meg a hitnek semmi de semmi köze ahhoz, h mit látok egy újságcikkben a playboyban

[Szerkesztve]

(#3917) ladybug


ladybug
őstag

Szervusztok. Látom a szokásos társaság már itt van.
[kép]

Ez a nő téma tud lenni? Szerintem ezzel a cikkel pont annyira felfigyeltek rá, amennyire szerette volan, mert másképp a kutya nem vette volna észre ''őszépségét''. Azon gondolkoztam, hogyha netalán lenne barátja, partnere, vajon engedné-e, hogy hozzáérjen a testéhez (bárhol), vagy csak mellette mehetne, esetleg ülhetne. :D
Komolyan, az ilyen nőktől rosszul vagyok. Rendben van, hogy a plasztikai sebészettel az apróbb ''hibákat'' a testen el lehet tüntetni, de hogy csak plasztikából álljon v.ki... :(

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3918) tildy válasza jeges (#3916) üzenetére


tildy
nagyúr

Remélem sosem fogsz csalódni olyan emberben , aki közel áll hozzád, és akiben maximálisan megbízol.

Persze egy újság totál más téma ebben igazad van.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Remélem ma még kapok sulinetes ramot:U Tegnap anyáméknak besegítettem kcisit ebbe a sulinetes cumóba [link]

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3919) Szalma


Szalma
őstag

(Mindenki irigykedik. Mindenki máshogy szeretne teljes életet élni. Hogy unnánk magunkat, ha mindenki ugyanazt akarná, és uniformizált lenne mondjuk a szépség és okosság megítélése...)

Szeretettel:
Szalma

(#3920) Szalma válasza tildy (#3913) üzenetére


Szalma
őstag

(Feldmár urat kedveljük, de számomra inkább csak ''gondolkodásindítónak'' használható. Rajta jól látszik egyébként a fény... :B )

Szeretettel:
Szalma

(#3921) ngabor2 válasza tildy (#3918) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Én a múlt héten voltam havernak rendezgetni sunyinetes cuccait. Nézegettem az árlistát, mondam, hogy 2x512 DDR. Visszakérdez, hogy milyen márka. 3-féle volt, és arra akart (elég ügyetlenül) célozni, hogy nem biztos, hogy lesz. Az olcsóbb fajtákból már nem is volt, csak pqi. De az se annyival drágább, hogy ne érje meg.

Én is gondolkodtam még plusz dolgokon, de pillanatnyilag nincs rá keretem semmilyen értelemben.

A monitorhoz gratula, jó dolog a tft :C Remélem összejön neked, és nem a ''sajnos elfogyott'' kategória lesz.

[Szerkesztve]

(#3922) jeges válasza kymco (#3914) üzenetére


jeges
senior tag

a sajnálattal kicsit úgy vagyok, h szeretjük azt hinni másokról, h tudjuk, mi jó nekik, és mivel ők nem ezt választják (ha ez választás, döntés kérdése - de néha egyébként is), ezért sajnáljuk őket...
ebben sztem kicsit az is benne van, h a saját értékrendünk szerint ők vmi miatt nem olyanok, amilyeneknek szeretnénk látni őket (vagy magunkat?), és ebben az értelemben nem érzem szükségét, h sajnáljam.

bizonyára mások a tapasztalataink, de ez így van rendjén.

tildy: nem értelek, mi köze a playboynak a családtagjaimhoz? sok-sok csalódás ért már, ds nem látom az összefüggést

(#3923) Szalma válasza tildy (#3918) üzenetére


Szalma
őstag

(Ez a csalódás téma is érdekes. Ehhez ugyanis a célszemélynek kell tulajdonítanod a ki nem mondott, meg nem beszélt saját gondolataid... Tehát elsősorban magában csalódik az ember...)

Szeretettel:
Szalma

(#3924) Pacák


Pacák
senior tag

Álmos vagyok, fáradt vagyok. Eddig úgy nézett ki, hogy a gyermeket szoktattuk a mi napirendünkhöz. De mostanában egyfojtában szopizni akar. Szó szerint öt percre lehet csak letenni. Tegnap délután akkor aludt két órát, amikor elmentünk vele sétálni, meg postára, meg abc -be.
Addig nyugodtság volt, amíg haza nem értünk. Aztán megint szopi, nyüglődés, szopi nyüglődés. Fürdetés, szopi, nyüglődés, szopi, nyüglődés. Ősöknek kidőlés. :DDD Hajnalban úgy gondolta, hogy nem fog egyfolytában 6-7 órát aludni, ezért már hajnalban 3 óra körül szopit kért. Rendes körülmények között ezt 5 körül szokta megtenni. :) Tudtam, hogy másokhoz képest arany életünk van, de most megtapasztaltuk egy napra, hogy milyen az, ha a gyermek egész nap nyűgös és nem alszik. :DDD
Lehet, hogy nem is egy napra. :F A mai reggel is ilyen volt. :Y

Nuclear launch detected

(#3925) tildy válasza jeges (#3922) üzenetére


tildy
nagyúr

1. Nem a családtagjaidról beszéltem, hanem olyan, hozzád közelálló személyekről, akikben megbízol, akiknek hiszel
2. párhuzamot vontam -bár lehet nem kellett volna- azzal, hogy van bizonyos média , amiknek szintén hiszel.. (pl. ha tv-ben azt mondják, Meghalt II. János Pál, akkor valószínűleg nem gondolkodsz azon, hogy ez blöff lenne. kivéve ha ápr.1. vagy dec 31. van.
3. Csúnya dolog az előítélet, de sajnos errőla nőről eléggé elhihető, amit leírtak a playboyban. Lehet hazudnak, lehet nem is ''csináltatja'' meg ennyire magát.. Lehet csak egy szimpla csaj, onnét a szomszéd házból. De nem ez jön le róla...


Magyarán a kép és a leírt szöveg alapján úgy gondolom, a leírt szöveg egész hihető.:U (Lehet túl erős a fantáziám, de én el tudom képzelni e lányról, hogy tényleg ilyen ).
Ítéletet most sem mondok, (eddig sem tettem emlékeim szerint) , csupán én nem tudnék így élni...

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3926) jeges válasza tildy (#3925) üzenetére


jeges
senior tag

''olyan emberben , aki közel áll hozzád, és akiben maximálisan megbízol'' - ők elsősorban a családom tagjai, de tekintsd freud-i elszólásnak ;)

egy ideig (cca 1 évig) monica covet (jól írom?) szomszédságában laktam.- már ha ez a név mond vmit. nekem fel se tűnt, egy barátom vette észre, mikor nálunk járt.
pár szomszédi beszélgetés alapján egyáltalán nincs benne semmi különös, bár (ahogy egy másik barátom fogalmazna) nem az eszéér' szeretjük :DDD

(#3927) jeges válasza Szalma (#3923) üzenetére


jeges
senior tag

csalódás sztem pl., ha vkinek a múltban mutatott cselekedetei alapján várok valamilyen reakciót vagy választ bizonyos helyzetben, de homlokegyenest ellenkezőt tapasztalok. lehet, h ilyenkor a helyzetértékelésem nem megfelelő? nehéz ezt eldönteni, főleg ha egy bizonyos helyzet olykor megismételhetetlen...

(hű, de vitatkozós napom van ma :Y :DD)

(#3928) Szalma válasza jeges (#3927) üzenetére


Szalma
őstag

(''...cselekedetei alapján várok valamilyen reakciót...'' Ebben lehet csalódni, de ez a saját problémád. Nem a másiké...

Mindenki változik, minden nap új...)

Szeretettel:
Szalma

(#3929) jeges válasza Szalma (#3928) üzenetére


jeges
senior tag

részben egyetértünk (a vátozás állandóságában is).
''nehéz ezt eldönteni, főleg ha egy bizonyos helyzet olykor megismételhetetlen'' <- ezzel kapcs. vannak kétségeim...

(#3930) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Azt kell hogy mondjam, ez a reggel merőben más mint a tegnapi. Ma élvezem hogy 9-kor fent van a nap -- talán mert tegnap ilyenkor feküdtem le, ma meg most keltem. Dél előtt! És ez nem kis szó. Próbálok visszaállni nappali üzemre, most hogy elkészültem a honlappal (reményeim szerint). Szóval jöhet a pénz... :)

[Szerkesztve]

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#3931) Szalma válasza jeges (#3929) üzenetére


Szalma
őstag

(Ne legyenek kétségeid: minden szituáció új, garantáltan nem fordult még elő. Több-kevesebb hasonlóságot esetleg fel lehet fedezni...)

Szeretettel:
Szalma

(#3932) Loretto válasza Szalma (#3919) üzenetére


Loretto
veterán

Bennem csepp irígység sincs egy olyan életforma iránt, ami ellenkezik a nézeteimmel...

Soirée...

(#3933) erdey_a


erdey_a
őstag

Az mit jelent az hogy egy termék neve után oda van írva, hogy ''bulk''?
Valmikor tudtam... de már nem...

Vérboci

(#3934) Shim válasza erdey_a (#3933) üzenetére


Shim
őstag

szótár szerint nagy tételben, sorry, ha nem ez

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#3935) erdey_a válasza Shim (#3934) üzenetére


erdey_a
őstag

értem... köszönöm

Vérboci

(#3936) Panther válasza erdey_a (#3933) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

www.e-connect.hu alapján:
BULK: általában zacskós, vagy doboz nélüli kiszerelés

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#3937) jeges válasza Szalma (#3931) üzenetére


jeges
senior tag

eegen, bizonyára, de ezzel a definícióval ill. hozzáállással a gyakorlati életben nem sokat lehet kezdeni
szerintem

(#3938) Szalma válasza jeges (#3937) üzenetére


Szalma
őstag

(Nyilván nem 100%-osan így működöm, de törekszem rá a kapcsolataimban. Például autóvezetés közben szeretek hinni a bizalmi elvben. Emberekhez viszont próbálok prekoncepciók nélkül hozzáállni. (Nem megy. De akarom. :B )

A gépek kiszámíthatóak. Egy gépbe zárt ember fizikailag korlátozott cselekvéseket tud végrehajtani. De egy kommunikáló ember esetében (face-to-face) szembesülhetünk csak igazán indivídumának egyediségével. Pillanatról pillanatra.)

Szeretettel:
Szalma

(#3939) kymco válasza jeges (#3922) üzenetére


kymco
veterán

Nem az a baj, hogy nem úgy néznek ki és nem úgy viselkednek, ahogy mi szeretnénk, hanem az, hogy ők saját magukat nem tudják elfogadni..... tehát a sajnálat annak szól, hogy számára nem elfogadható az, ahogy kinéz, és havi másfél-kétmilla kell a karbantartáshoz....
És ez elég rossz állapot. Továbbá a szokott frázis is ideillik: a szépség belülről kezdődik....

www.refujvaros.hu

(#3940) jeges válasza Szalma (#3938) üzenetére


jeges
senior tag

így érthetőbb a dolog, bár én magam nem beszéltem ''prekoncepcióról''. úgy gondolom igazán csalódni olyanban lehet, akit ölég jól ismerek ahhoz, h csalódni lehessen benne.
([asszociáció] ettől még a csalódás az marad, ami. nem mintha ez baj lenne, csak a való életben az utólag levont konzekvenciák (vö.: a ''felelős'' kérdésének boncolgatása, kiben is csalódtam valójában) nem teszik szebbé vagy könnyebbé a dolgot.[/asszociáció])

(#3941) jeges válasza kymco (#3939) üzenetére


jeges
senior tag

ok, máshogy kérdezem: hogy döntöd el vkiről, h el tudja-e fogadni magát?

(#3942) Loretto válasza jeges (#3941) üzenetére


Loretto
veterán

Sehogy.Ismerni kell valamilyen szinten az egyént,persze vannak olyan emberek akikre jó ránézni, de a megtévesztés kellékeit mindenki tudja használni.Imho.

Soirée...

(#3943) Szalma válasza jeges (#3940) üzenetére


Szalma
őstag

(''...kiben is csalódtam valójában) nem teszik szebbé vagy könnyebbé a dolgot...'' Viszont ''kezelni'' csak saját magadban tudod. Ha másra fogod a csalódásod okát, akkor ugyan könnyítesz saját magadon, de megterheled a kapcsolatot -> nem segít senkin, sőt...)

Szeretettel:
Szalma

(#3944) jeges válasza Szalma (#3943) üzenetére


jeges
senior tag

hopp, lehet, h félreérthető voltam. :B
én is ilyesmire gondoltam.
(a számomra fontos dolgokban nem szoktam felelősöket keresni, inkább megpróbálom elfogadni, h akkor és ott a ''célszemélynek'' éppen azt kellett cselekednie, amit cselekedett.)

(#3945) Szalma válasza jeges (#3944) üzenetére


Szalma
őstag

(Értem, bocsánat. Látod, olyan gondolatokat tulajdonítottam neked, melyek inkább csak beleillenek az érvelésembe. :)

Ez már a sokat emlegetett kommunikációs probléma témakörébe vezet, ami aránylag szorosan kapcsolódik az erőszakos nyugati-keresztény kultúrkörhöz, mely elvezet minden gondok forrásához: az ''üzemszerű'' mezőgazdasági termelés megjelenéséhez és az ember etológiájához. Szép téma mindegyik. :) )

Szeretettel:
Szalma

(#3946) Bubu79 válasza erdey_a (#3900) üzenetére


Bubu79
addikt

LOOOOL! Az utolsó mondatod üt, mint az ipari áram :DDD :D

Egyébként jó reggelt mindenkinek :) ( a kései köszönés oka, hogy most ébredtem Csipkejózsika álmomból bagolyműszak után :B )
Ahogy elnézem, meglehetősen termékenyre sikerült a tegnapi este :C

Panther: Az nem az OEM :F

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3947) Solad


Solad
őstag

joreggelt mindenkinek!

Most hozta a futar a jegyeimet a FIRE OF ANATOLIA cimu eloadasra :C :C

[Szerkesztve]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#3948) crab


crab
senior tag

be kellett kapcsolnom a légkondit.. nyáron nem sokszor volt ilyen meleg, nem hogy november környékén :(

(#3949) erdey_a válasza Bubu79 (#3946) üzenetére


erdey_a
őstag

Most hogy mondod, tényleg el lett találva. Nekem is tetszik ;)

Vérboci

(#3950) erdey_a


erdey_a
őstag

Vazz... most tudtam meg, hogy figyelik az internetforgalmat a cégnél.
Letöltés nélküli sima honlapnézegetés mennyit eszik?
Letöltésnek számít, ha frissítem mindig az oldalt?

Vérboci

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 25 [Jubileumi Kiadás] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.