Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 25 [Jubileumi Kiadás] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4951) tildy válasza sharpapa (#4948) üzenetére


tildy
nagyúr

Biztos átmentek, csak nem reklámozzák .... Esetleg nem erre verik az akármilyüket. Mondjuka mellényt;]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4952) Szalma válasza sharpapa (#4948) üzenetére


Szalma
őstag

(Bevallom, néha átlépem a korlátokat, de ha valakit megijesztek ezzel, magamra vagyok dühös, nem rá...)

Szeretettel:
Szalma

(#4953) Happy Jr. válasza sharpapa (#4948) üzenetére


Happy Jr.
tag

Nem mondtuk.

(#4954) escie válasza sharpapa (#4935) üzenetére


escie
őstag

''Elég jól ismerem az utcát, és jól tom hogy ilyenkor nyugottan oda lehet huzni.''
ez egy dolog. más meg nem ismeri, és magyarázkodhat, járhat bíróságra, ha aláfeküdt egy motoros. de mindegy.
a másik az, hogy esetleg (ne adja az ég!), tényleg fekszel, akkor már lehet magyarázni, csak már nincs mit.
lényeg, legyen ez tanulópénz.
remélem azért písz van, csak ezért mondom, hogy láss egy másik szempontot is.

(persze, mindenki biztos ment már gyorsabban, de legalább nem próbálja megmagyarázni, ha gebasz van belőle.:D )

[Szerkesztve]

I'm back, baby!

(#4955) ngabor2 válasza Bubu79 (#4939) üzenetére


ngabor2
nagyúr

igazából nem legyekre és szöcskékre van méretezve, csak muslicákra (és monitorbogarakra ;)). majd csinálok róla egy pár képet, hogy lásd, mi lett most az ablakban... tiszta őserdő, a napfény alig jut be a szobába. amúgy pont déli fekvésű az ablak, ezért a növénykék szeretik, ki tudnak általában telelni.
most olvasom, hogy a hízóka téli álmot alszik, úgyhogy lehet, hogy ki fog kerülni hamarosan a folyosóra.

(#4956) mayerlaci válasza Bubu79 (#4946) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Jaa lehet:) de azt ValdimirR adta kölcsön a táborbol.

Rii.Kérdezd meg őt.
PeterkeT: Főszereplő Vlad.

[Szerkesztve]

(#4957) sharpapa válasza Happy Jr. (#4953) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Csak itt nekem mindenki ugy beszél mintha ő lenne az álszent....

PeterkeT:papiron kismotor, de továbra is az vesse rám az első követ aki bűnt még nem vétett!

tildy:látom értelmes ember is van itt.

mayerlaci:mennyiért lehet bérelni?

[Szerkesztve]

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#4958) neongorack válasza mayerlaci (#4936) üzenetére


neongorack
senior tag

aláírásod!
NO COMMENT :((( -kicsit felrántottam az agyam (csak egy csöppecskét habár tudom, hogy bérelhető volt)

(#4959) Bubu79 válasza ngabor2 (#4955) üzenetére


Bubu79
addikt

Mázli ez a déli fekvésű szoba... Az enyém nyugatra néz, nyáron kész pokol... lenne, ha nem raknám fel a klímát, meg nem ereszteném le a redőnyt, hogy az ablak se melegedjen fel túlzottan :DDD
Kíváncsian várom a képeket ;)

Neongorack: lyen csekélységeken felhúzod magad? Nem egészséges dolog a magas vérnyomás... Lesz még épp elég f@szság az életben, ettől durvább dolgok is... :( ( elnézést kérek a vulgáris megnyilvánulásért :R )

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#4960) Loretto válasza parandroid (#4950) üzenetére


Loretto
veterán

Mindenképp. Persze ilyenkor lehetne szapulni a gyártókat, hogy mért készítenek a szabályok megszegésére alkalmas eszközöket. :U

Soirée...

(#4961) tildy válasza sharpapa (#4957) üzenetére


tildy
nagyúr

Csak csipkelődtem.:U
Én egyébként vethetem rád a követ, ugyanis én még sehol sem léptem át a sebességkorlátot;]
szvsz jobban jártál volna, ha nem mondod, hogy kihúzattad a motort.... Felelős vagy mind magadért, mind a közlekedés többi résztvevőjéért(is részben).

Nem akarok vészmadár lenni, de igencsak veszélyes ha így kijön egy motor elé valaki, ha gyorsan megy a motor , ha nem... De ugye ha gyorsan megy, akkor meg nagyobbat is zakózik:(

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4962) mayerlaci válasza sharpapa (#4957) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Rám meg az aki mondta hogy te vetettél


Ingyen lehet.

4953:Redőny az muszály nekem is délután szembe nap.

[Szerkesztve]

(#4963) neongorack válasza sharpapa (#4957) üzenetére


neongorack
senior tag

Én kiállok a mocisok mellett, de tényleg vigyázz (Már megint én mondom)
Nem akarom, hogy 1 mocissal kevesebb legyen, egyébként meg tudom milyenek az autósok, mindíg ott jelennek meg ahol nem kéne! Tiszta SA!:)

(#4964) rii válasza Loretto (#4960) üzenetére


rii
nagyúr

minden járművel legalább 2x-esen meg lehet szegni a rá vonatkozó sebességkorlátozást.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#4965) neongorack válasza Bubu79 (#4959) üzenetére


neongorack
senior tag

Én sem úgy értettem, hogy most totál idegbeteg lettem :))
Habár igazad van, de tényleg nem úgy gondoltam!Hirtelen idegességet a hülye apámtól örököltem, de most erröl nincs itt szó!:D

(#4966) Bubu79 válasza neongorack (#4963) üzenetére


Bubu79
addikt

A különbség, hogy a San Andreas-ban ha felborulsz 120-szal, simán felkelsz, valójában pedig már 50-nel ütközni is halálos motorral... :(

#4959 ;)

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#4967) parandroid válasza sharpapa (#4957) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mindenki áthágja néha a szabályokat. De nem mindegy, hogy 40 helyett 50-60-nal, vagy 100-zal megyek. Nagyon nem mindegy. És ha legközelebb kigurul eléd egy labda, azt menetrendszerűen követi egy körül nem néző gyerek, és te elgázolod, akkor jó nyaralást kívánok a fiatalkorúak bv-intézetében. Ha előbb nem lincselnek meg a hozzátartozók.

Ja, és tudom, álszent fasz vagyok, és rohadjak meg. Viszont én már éltem át ezt. Kétszer. És mindkétszer volt olyan szerencsém, hogy szabályosan közlekedtem, és így a legnagyobb baj, ami történt, hogy otthagytam párszáz km-nyi gumit az aszfalton.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4968) ngabor2


ngabor2
nagyúr

A nyáron én is akartam venni egy robogót. már ki is néztem egy kellemes darabot, a pénz is megvolt, erre anyám teljesen bepánikolt, azt hitte, csak egy pillanatnyi fellángolás, és majd elmúlik. Teljesen kétségbeesett, ezért nem lett belőle semmi. Mindenáron azt akarja, hogyha már motoros járművet akarok venni, akkor kocsit vegyek. oké, vannak előnyei, de egy robogónak is vannak előnyei egy kocsival szemben (kisebb helyen elfér, kevesebbet eszik, nem kell a rendszámmal és egyéb hülyeségekkel vesződni, egy olcsó biztosítás +adás-vételi és kész). azt hangsúlyozta (ami amúgy igaz is), hogy ha esik az eső, nem lehet robogóval menni. meghogy a robogón csak egy ember mehet, a kocsival meg több is. csakhogy amennyiért egy használt robit megveszek, azért kocsiban semmit nem tudok csinálni, kezdőrészletnek is kevés.
lehet, hogy a kocsiból hamarosan lesz valami, de utána én veszek egy normális motrot, az biztos.

(#4969) mayerlaci válasza neongorack (#4965) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Akkor hogy gondoltad?Igazat mond:)

Bubu:Saan Andreas az csak 1 játék ne keverjük.

PeterkeT: kisgyereket követi rémüldöző szülő azt fater azt macska azt kutya és igy tovább:)

(#4970) neongorack válasza mayerlaci (#4969) üzenetére


neongorack
senior tag

1. Én kevertem engem csesszé le :)
2. haggyá.... ;] ;) Szerintem te sejted aztatat....
3. Há de LOL :DMacskája?:DDD

[Szerkesztve]

(#4971) tildy válasza ngabor2 (#4968) üzenetére


tildy
nagyúr

Múltkor barátnőmékbe mentek bele hátúlról.... kIcsit lerepültek a mociról...:(

Páromra is rájött egyébkétn a mocimizzéria, szvsz elege lett a pesti dugókból(gondolom azt hiszi motorral majd jobban halad.. Én is féltem....)
De vidékre én egy ilyet nagyon elfogadnék:
[link]
Te miylet néztél ki?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4972) Happy Jr. válasza sharpapa (#4957) üzenetére


Happy Jr.
tag

Ha elmesélném,hogy mentem már 60-as táblánál 205-el,megnyugtatna?

(#4973) Bubu79 válasza mayerlaci (#4969) üzenetére


Bubu79
addikt

Lehet, hogy hihetetlen, de ismerem a játékot, sőt, még játszottam is vele, nem csak néztem :DDD
Egyébként az igaz, hogy nem kishazánkban divat a játékokat véresen valóságosnak kezelni ( hála a magasságosnak ! ), hanem a játék származási országában ;)
Egyébként ez az évődés nem passzolna pontosan ide? [link] :D

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#4974) Happy Jr. válasza tildy (#4971) üzenetére


Happy Jr.
tag

jól néz ki!bár azt hiszem,egy ilyenen ülve kicsit átalakulnának a fogalmaid a sebességhatárokról,és azok túllépéséről.:)

(#4975) tildy válasza Happy Jr. (#4974) üzenetére


tildy
nagyúr

Még nem tudom.Egyelőre félek a nagy sebességektől, ha én vezetek...(90 -nél már elég para voltam a tanulókocsiban) Ez a moc amúgy sem száguldozásra van, csak 125 köbcentis... (párom szerint max 100al megy...) hm. Sebességmérő 140ig mér... [link]

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4976) mayerlaci válasza Bubu79 (#4973) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Elhiszem hogy toltad vele:) nem arrol van szo.
idézem: Egyébként az igaz, hogy nem kishazánkban divat a játékokat véresen valóságosnak kezelni

Háát nem tudom ;]

(#4977) Happy Jr. válasza tildy (#4975) üzenetére


Happy Jr.
tag

Tényleg 90-nél para voltál?És akkor is para,ha más megy annyival?

Nem vagyok egy nagy gyorshajtó,de 110-120-al azért szoktam menni,abszolút nyugisan.
Esetleg próbálj először szimulátorokon száguldozni:FVagy nemtudom:F Szokd a sebességet..A barátunk.;)

(#4978) Bubu79 válasza mayerlaci (#4976) üzenetére


Bubu79
addikt

Csak arra gondoltam, hogy itthon még nem hallottam olyat, hogy gerekek egymást lőtték volna le, csak mert a játékban ''éltek''

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#4979) neongorack


neongorack
senior tag

Mindjárt itt az OT 26! Ez pontosan mennyit is bírt ki? Hány napot?

[Szerkesztve]

(#4980) mayerlaci válasza neongorack (#4979) üzenetére


mayerlaci
senior tag

harmincegybőltizenhárom az ?

(#4981) rii válasza Happy Jr. (#4977) üzenetére


rii
nagyúr

Aftó adja a sebsséget, nem? Mondjuk egy 1995-ös, jól karbantartott kocsi kéri is a160-at. De egy újjab, utcai autóval már a 180 is csak akkor tűnik soknak, ha kinézel oldara, nem. Hovatovább egy 7-es bömös ben lehet, a 200-yt sem nagyon venni észre, annyira szépen megy ... de egy szuziki swiftben 120-nál már érzeni a motor ''végét''

mondom én, aki vajmi keveset vezetek. mostanában semmit.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#4982) hapci007 válasza tildy (#4975) üzenetére


hapci007
csendes tag

Egy ilyen se lehet rossz: [link] főleg hosszabb távra, igaz annyiba kerül, mint egy autó.

Vitam impendere vero! ----- So say we all!

(#4983) tildy válasza Happy Jr. (#4977) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem, ha más vezet, akkor nem parázom egyáltalán. Csak tudod ha én, (mégha mellettem ül az oktató) , akkor az nekem durván soknak tűnik. Egyszerűen túl sok az információ ami ér, meg még az autót sem kezelem rutinosan.. szal igen a 90 nekem még -egyelőre- sok(k)...
hapci:nagyon tetszetős:U:C

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4984) neongorack válasza mayerlaci (#4980) üzenetére


neongorack
senior tag

passz...matekból sose nem voltam jó... :D:D
18 egyébként! beépített számologép de jó is!:DDD ;]

(#4985) ngabor2 válasza tildy (#4971) üzenetére


ngabor2
nagyúr

mivel nincs A-s jogsim, ezért maradt az 50-es kategória. először egy derby atlantist néztem ki
majd láttam egy 14''-os kerekű tgb-t, az jobban megtetszett. de igazából úgy volt, hogy bármelyiket el tudtam volna fogadni, a végén már szinte csak az volt a feltétel, hogy min. 13-as kereke legyen, mert egy 10-es kerékkel 35km-t lehúzni kissé húzós.

(#4986) escie válasza neongorack (#4963) üzenetére


escie
őstag

''az autósok, mindíg ott jelennek meg ahol nem kéne! ''

most meséljek neked kanyarban(!) jobbról(!) előző, autós elé bevágódó, vagy kocsisort záróvonalon 140 felett( város) előző, vagy 180-nal(város) hátsófutómű kiszakító, aszfaltonelvérző(nyugodjon békében) barátainkról.

na _ezek_, olyan felbukkanások, amik valóban váratlanok. nade sebaj, kell a friss fiatal szervdonor. :((( csak mást nem nagyon kéne veszélyeztetni.

(tudom, hogy raktál :)-t, de egyáltalán nem vicces.)

bocs a hőbörgésért.


egy hülye autós.



[Szerkesztve]

I'm back, baby!

(#4987) fokukac válasza sharpapa (#4935) üzenetére


fokukac
nagyúr

namost, egyre mélyebbre ásod magad előttem... :D

egyrészt tökmindegy, hogy megdolgoztál-e már érte, még ha úgy érzed, igen, akkor is lehetne kisebb a szád, pláne, hogy Te okoztál majdnem balesetet. szóval, mint ahogy már mások is mondták, örülj neki, hogy nem lett bajod. és nem káromkodnod kéne, meg eldicsekedni, hanem mélyen magadba szállni, és szépen csöndben maradni...

másrészt nekem raknak közeli rokonaim nyíregyházán, történetesen a korányin, és éppen a végén, és amikor ott vagyok, örömmel tölt el az a sok száguldozó barom, aki ott közlekedik. habár már a nyíegyháza vége tábla után van az egész, de lakott terület, és hiába van kint a 60-as tábla, minden f*sz 100-zal megy ott...


a motorosokat meg alapból nem szeretem (itt most a nagy motorra kell gondolni), mert kétszázzal mennek, s olyan mértékű zajszennyezést okoznak (egy kilométerről hallani)
másrészt az őrült motorosok a legveszélyesebbek, és nem konkrétan őket sajnálom, hanem az ártatlan embereket, akiket megölnek a baleseteikkel.

pl. ha egy motor száll bele egy kocsiba frontálisan, attól nem véd meg semmilyen ütközésvédelem. a motorsnak esélye nincs, oké, de az autó utasai is meghal(hat)nak, vagy nyomorékká válhatnak egy őrült miatt, mert a motor mint egy ék fúródik a kocsiba.

itt a ph-n is volt olyan srác (már nem emlékszem ki), aki így lett nyomorék, és a barátnője meghalt - egy f.sz motoros beléjük szállt egy kanyarban frontálisan.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4988) MarKoo válasza Happy Jr. (#4977) üzenetére


MarKoo
őstag

Jah, száguldozni eszméletlen érzés. Főleg jetskyvel 90 és 100km/h tájékán menni és várni, hogy a hullámok feldobjanak a magasba. :B (azért jó, mert ha esel, akkor vízbe, bár ekkora sebességnél már rendesen üt a víz, de van egy csomó enyhítő körülmény) Ha lehetőségem adódik, akkor motorral is annyit megyek amennyit lehet. Eddigi leggyorsabb motorozásom 270km/h volt (repülőtér, közúton nem volt ennyi ;]), úgy hogy vittek. Feledhetetlen.

Tarthattok hülyének, de szerintem alapvetően két ember létezik: aki fél a sebességtől és aki nem. Ez nem ész meg felelőtlenség kérdése. Ez inkább a saját magadban való megbízás és egy kis kockáztatás.

(#4989) Happy Jr. válasza rii (#4981) üzenetére


Happy Jr.
tag

Adja,a kurvaaannyát..
Én azért azt,hogy vki 90-nél parázik,kicsit meredeknek tartom,de bárcsak inkább mindenki beismerné,hogy nála mennyi ez a para sebesség,és inkább nem menne annyival.Az a legrosszabb,amikor valaki úgy száguld,hogy egyáltalán nem ura a kocsinak.Ilyen is van,sokszor.Látok olyanokat..:(

(#4990) neongorack válasza escie (#4986) üzenetére


neongorack
senior tag

Én nem úgy gondoltam.... :( és bocs ha másképp lehetett érteni....:(

(#4991) tildy válasza ngabor2 (#4985) üzenetére


tildy
nagyúr

Hm. tényleg picuriak a kerekei a derby atlantisnak... Végülis, attól függ mire kell neked;)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4992) ngabor2 válasza neongorack (#4979) üzenetére


ngabor2
nagyúr

csak a poén kedvéért, mi lenne, ha a modokat meggyőznénk, hogy ez az ot hadd fusson 6000-ig? vagy tovább is akár. túl gyorsan betelnek...

tildy: mindennapos bejárásra, 2x35 km. ilyen távon a kocsi elég határeset szerintem, bár a robogó is.

[Szerkesztve]

(#4993) rii válasza MarKoo (#4988) üzenetére


rii
nagyúr

tudod ... vigyázz, le ne maradjon az őrangyal .... ;)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#4994) MarKoo válasza rii (#4993) üzenetére


MarKoo
őstag

Motorra ha akarnám se tehetném le a jogsit. Father nem engedte és a tiltását tiszteletben is tartom. Hobby szinten szoktam néha rászabadulni egy ismerősöm motorjaira és elhagyatott környéken megyünk, de amúgy nem.
Inkább kocsiba 250 (mondjuk itt már nincs tv. 220-nál még van ha nem döcögős az űt :DDD és le nem maradnék a szuper retekklubb adásáról) , mint motorral.

(#4995) parandroid válasza MarKoo (#4988) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

''Tarthattok hülyének, de szerintem alapvetően két ember létezik: aki fél a sebességtől és aki nem. Ez nem ész meg felelőtlenség kérdése. Ez inkább a saját magadban való megbízás és egy kis kockáztatás.''

Keress egy elhagyatott repteret, és nyomd neki. De ha kockáztatsz és elbaszod, és történetesen az én autómba rohansz bele hátulról, a gyerek(ek) meg hátul ül(nek), és esetleg élsz még, akkor a motorod szanaszét heverő alkatrészeit egyesével dugom fel a seggedbe. Csakazért sem teszek szmájlit.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4996) tildy válasza Happy Jr. (#4989) üzenetére


tildy
nagyúr

Mondom, ha más vezet nem félek. :U viszont nekem se rutinom, se semmim, egyelőre biztonságosabbnak tartom a lassabb haladást. (Egy hónapja 50nél volt a lélektani határ-> atyaáég, már 50el megyek?:F:Y) Legalábbis a földön:U Levegőben lazán megyek 100-al :D(vitorla) Sőt még 110el is:U

szal nem sebesség , hanem inkább veszélyérzet/rutin függő a dolog.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4997) mayerlaci válasza ngabor2 (#4992) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Uj motornál nem több a limit?

(#4998) neongorack válasza ngabor2 (#4992) üzenetére


neongorack
senior tag

Felőllem,de uccse mennek bele!Miért is lenne mondjuk baj az, hogy 7000-ig lenne csak az ot vagy 10000-ig vagy soha nem tellne meg....:D;]
Nem lenne vita abból, hogy ki nyissa a következőt, tiszta jó :))

(#4999) Happy Jr. válasza MarKoo (#4988) üzenetére


Happy Jr.
tag

Jahhh.Nekem eddig 2xx a rekordom kocsival,ahol xx>20.
Autópályán,ötösben leforgatva történt,mindenki a másik irányba ment,azaz álltak a dugóban.Az feeling volt,de hozzátartozik hogy kanyarodni csak az út teljes szélességének kihasználásával,ideális íven lehetett.De üres úton szvsz ez annyira nem baj.;)

A motor más,1.:két kerék,önmagában nem áll meg,nem stabil.(ugyanez a parám a repülővel) 2.:másban nem bízom 200 fölött.

(#5000) fokukac válasza MarKoo (#4988) üzenetére


fokukac
nagyúr

''Tarthattok hülyének, de szerintem alapvetően két ember létezik: aki fél a sebességtől és aki nem. Ez nem ész meg felelőtlenség kérdése. Ez inkább a saját magadban való megbízás és egy kis kockáztatás.''

figyelj, amíg a repülőtéren vagy, addig oké.
de a közlekedés tényleg társasjáték, és bármikor jöhet valaki váratlanul. és hiheteted azt, hogy Te annyira jó vagy, hogy bármilyen veszélyes szituációt elkerülsz, de ez nem így van.


Ui. egyébként én is szeretem a sebességet... ;)
de városban nem megyek százzal.

Pleased to meet you - hope you guess my name

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 25 [Jubileumi Kiadás] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.