Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 25 [Jubileumi Kiadás] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4801) Xpod válasza rii (#4799) üzenetére


Xpod
addikt

Én csak a sötét embereket tudom sajnálni. A playmate-ket nem sajnálom, mint ahogy a modelleket sem, mert ők legalább dolgoznak.
Őt sem azért sajnálom ami, hanem azért mert mert ilyen a látásmódja.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#4802) parandroid válasza rii (#4799) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Miért teszed? Ha egyszer ez jó neki... És eltart 2 kozmetikust, 1 plasztikai sebészt, 1 pedikűröst, 1 manikűröst, 3 fodrászt, 2 személyi trénert, 1 menedzsert, 1 producert, 1 kutyasétáltatót, 1 kertészt, 1 sofőrt, 1 lakájt és 1 kézilányt. Forog a pénz, pörög a gazdaság. MIndenki jól járt. Azt meg, hogy miből telik neki, személy szerint leszarom. Sajnálni nem fogom, de még csak nem is érdekel. Egyébként gondolom az egynyári kis énekes-táncos tingli-tangli-sztárocskák, tévés celebritik és politikuscsemeték ugyanezt csinálják. Meg még egy csomóan. Ki nem szarik bele?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4803) rii válasza Xpod (#4801) üzenetére


rii
nagyúr

Ja, egy playmate, meg playboy sem sötét ... had' ne nevezzük már azt dolgozásnak, amit Ők csinálnak. Trendinek kell lenni és kész.

PeterkeT: én ''csak'' azért sajnálom, mert szerintem nem emberi fogalakozás szexlapokban mutogatnia magát, pénzért odaadnia a testéről fotókat az egész világynak, hogy aztán a buvásjatótól kezdve mindenki rajta csámcsogjon.

Én úgy értem a sajnálatotm, hogy amikor meglátok egy ilyen csillivilli műbabát, akkor egyből az jut ezsembe, hogy mekkora árat kellett neki fizetnie, hogy ott legyen ahol miost van. Túl nagyot.

[Szerkesztve]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#4804) parandroid válasza rii (#4803) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Rii drágám: légy trendi. És dől a pénz.

Vlad, XPod: fejezzétek be, mielőtt elkezdenétek.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4805) Poctar


Poctar
senior tag

Én is akarok képeket. :D

Valaki tudd olyan oldalt, ahol ahát csigák teljes leírása megtalálható? Szaporodást is beleértve. Lehet, hogy az egyik csigám lerakot egy petét. :D

[Szerkesztve]

(#4806) rii válasza parandroid (#4804) üzenetére


rii
nagyúr

Hát a munkájukhoz csak az kell. Trendi- nek lenni.

Legközelebb tájékoztass, hogy valami ''más'' is van köztünk, majd leestem a székről meglátva nekem címzett ''drágám''-t ... :DDD

valakik tenganp nyavajgott, hogy hűvös itt a légkör. Remélem, most már enyhülést érez Ő is ... :D

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#4807) Yaye válasza Bubu79 (#4103) üzenetére


Yaye
őstag

Utánanéztél, ember? Nem lehet hogy csak a te tudatlanságod a LOL? Én sem hallottam róla ezelőtt, de gugli a barátom, és rögtön találtam is pl ilyet: [link]
meg ilyet: [link]
meg ilyet: [link]
... és nem foglalkoztam 3 percnél többet a kereséssel. Helyedben kicsit vigyáznék mielőtt másokat ''leandersenezek'' :U :U :U

(#4808) parandroid válasza rii (#4806) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én voltam. Minden tőlem telhetőt elkövetek.

most mentem enni.

Izé: csinálok egy kávét.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4809) ladybug válasza parandroid (#4808) üzenetére


ladybug
őstag

Meglepődtem volna, ha még fér beléd étel.:)
Amúgy csinálsz nekem is egyet? Légyszi... :B

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#4810) parandroid válasza ladybug (#4809) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nocsetplz. És akkor kaphatsz...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4811) Bubu79 válasza Yaye (#4807) üzenetére


Bubu79
addikt

Mielőtt nekiállsz flamelni megkérlek, nézz utána egy kicsit, hogy mik történnek más topikokban, és ne csak keresni tanulj meg, hanem olvasni is...

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#4812) Kidus válasza parandroid (#4810) üzenetére


Kidus
őstag

kockák :P

Assuming Control

(#4813) VladimirR válasza Yaye (#4807) üzenetére


VladimirR
nagyúr

igen, ecs-mnek vannak ilyen deszkai, foleg a microATX-es lapok kozott
Bovebben: [link]

egyebkent az a post mas miatt volt szamomra erdekes, andersen lehetne annyira tajekozott, hogy tudhatna, ha raz a gep, az azert van, mert foldeletlen a konnektor, de mindegy
azt a topic-ot egyebkent en ritka egy szanalmas dolognak tartom, de ebbe meg nem kivanok belemenni

(#4814) rii válasza parandroid (#4808) üzenetére


rii
nagyúr

nem Te voltál ...
[link]

[Szerkesztve]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#4815) Xpod


Xpod
addikt


peterkeT részemről a nyilvános be van fejezve.

rii: az hogy mennyire emberi, ne menjünk bele. Ha neki az tetszik és van olyan aki megfizeti, csinálja. Legalább addig sem az állam tartja el, mint munkanélküli. Az hogy munka nem munka az egyéni vélemény.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#4816) parandroid válasza Xpod (#4815) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Köszönöm.

Rii kedves, én a helyedben nem fogadnék: [link]. ;)

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4817) neduddki válasza parandroid (#4816) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

RobiBaba megneszted amit Neked is csinaltam???:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#4818) parandroid válasza neduddki (#4817) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A TFT-fogyasztástáblát, Cicamica? ;] Meg. Nagyon szép lett, köszönöm... Bár tök nem értek hozzá, de ha jól értelmeztem, akkor pont olyasmi jött ki, mint amire számítottam. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4819) rii válasza parandroid (#4816) üzenetére


rii
nagyúr

Egy döntelebne kiegyezünk? ;) mert akkor nem csak Te írtad, illetve Te is írtad ... :D

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#4820) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

VladimirR!!!
Miképp' oldottad meg, h. a jelenlegi aláírásod második sora elkülönül az elsőtől???
Próbáltam kimásolni a szóköz, nem törölhető szóköz sorozatot, de az sem hozta meg számomra a kívánt eredményt...

Xiaomi 13T

(#4821) ladybug válasza parandroid (#4818) üzenetére


ladybug
őstag

Figyelj Drágám. Ne vedd át a stílusom, mert még azt hiszik, hogy én írok be a Te nickedről. :)

Amúgy nekem is ilyen ''mindenkit szeretek'' hangulatom van. Mi is volt abban a kajában? :U :F

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#4822) parandroid válasza rii (#4819) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nincs kompromisszum. Tessék megtanulni mindig az eredetit keresni.

Lemaradtál, kutyuli... ;]

Ladybug: só ezúttal biztosan. Majd szomjan halok...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4823) ladybug válasza Viktor0610 (#4820) üzenetére


ladybug
őstag

Hát, próbáld még. Majdnem jó már. Még pár space, és jó lesz. :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#4824) rii válasza parandroid (#4822) üzenetére


rii
nagyúr

kutyuli, cicamica, kedves, drágám ... ;] mi tört...? :D

szerintem is Ladybug van bejelentkezve a Te accountoddal (vagymi) :D

[Szerkesztve]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#4825) neduddki válasza ladybug (#4821) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Ovoneni, Ojoneni nalam vot egy ksi zacsko ami zodfuszernek nezett ki, de egy ido ota nem tanalom, nemteccel tunnyi roal vmit??? /ha amijjen szeretlmetes hangulatba leedczel???:- ))))/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#4826) ladybug válasza rii (#4824) üzenetére


ladybug
őstag

Francba. Tudtam, hogy zellert kellett volna tennem az ebédbe. :B

neduddki: Gyere Kincsem. Meséld el, hogy milyen zacsi volt? :D

[Szerkesztve]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#4827) parandroid válasza rii (#4824) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Á, csak túltengenek bennem a feromonok. De nem kell félni, fiúkák, úgyis mindig kíváncsi voltam, milyen lehet leszbikusnak lenni... ;] :P

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4828) Viktor0610 válasza ladybug (#4823) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

:B

Xiaomi 13T

(#4829) neduddki válasza ladybug (#4826) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

JObban tudiodTe aszat, ha mar ennyire hangulatban vagy:- ))) tessek mondani nem vagy SuccIla-nak oltozve takaritionenei cuccba???:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#4830) ladybug válasza Viktor0610 (#4828) üzenetére


ladybug
őstag

Ügyes vagy. Éljen. :C
[kép]

neduddki: Nem. Én ójónéni vagyok. Meg esetleg katica.

[Szerkesztve]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#4831) Xpod válasza parandroid (#4827) üzenetére


Xpod
addikt

Volt bika, van bika, leszbika ? :D

rii #4819 a közelmúltban volt már hasonló megtévesztés. :D

ladybug: meg a főzőiskola vezetője. :)
-----------------------------------------------------------------------

Úgy látom megint egy hőhullám söpör végig a PH!-n. (Az előzőnek még asszem nincs egy hete sem. :) )

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#4832) neduddki válasza Xpod (#4831) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Mas vetueltbol:
Hat nincs is annal szebb dolog mikro ket izmos ferfitest egymashol simul...

udv

neduddki

p.s. es reszegen tantorog haza:- ))))))))))


mod: az biszto hogy az volt nem pedig csak egy felejtes??? amugy a Siraly-os eset re teccen goldololadni???

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#4833) WN31RD válasza Viktor0610 (#4820) üzenetére


WN31RD
addikt

Bizonyos böngészőkkel és beállításokkal kerül csak az aláírás megfelelő része új sorba. Nálam pl. minden ilyen design-olt aláírás szét van csúszva, mert nem Linux/Firefox-hoz méretezik őket. :D

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#4834) parandroid válasza WN31RD (#4833) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Használjon rendes böngészőt a kolléga, nem amolyan... ááá, úgyis tudod. :P

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4835) WN31RD válasza parandroid (#4834) üzenetére


WN31RD
addikt

Erről van szó. Én pl. rendes böngészőt használok, amely egy operációs rendszer felügyelete alatt fut... ;)

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#4836) Xpod válasza neduddki (#4832) üzenetére


Xpod
addikt

Azt nem tudom, én a #2528-tól kezdődőre gondoltam.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#4837) tildy válasza ladybug (#4821) üzenetére


tildy
nagyúr

Biztos spacekcaket sütögettél délelőtt:D:D:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4838) brownus válasza parandroid (#4810) üzenetére


brownus
veterán

:D :DDD

megyek csinálok én is 1et:)

(#4839) VladimirR válasza WN31RD (#4833) üzenetére


VladimirR
nagyúr

mer' a szrfsbugroka meg hasonlo linux a betutipusokat sem kepes normalisan megjeleniteni

en most igy hirtelen 8 bongeszovel neztem meg, es csak a 4.8-as netscape alatt esett szet (de van egy olyan sejtesem, hogy ez az adott brozer fejlett css tamogatasa miatt van)

[Szerkesztve]

(#4840) Bubu79 válasza Xpod (#4831) üzenetére


Bubu79
addikt

Még szerencse, hogy ezt most nem mi gerjesztjük :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#4841) Xpod válasza Bubu79 (#4840) üzenetére


Xpod
addikt

Hagyni kell másokat is élvezkedni. :D

Tildy: ha azt sütött, akkor mivel van tele peterkeT? :)

neongorack: szerintem először szedd le minden kodekedet és utána rakad újra.


[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#4842) neongorack


neongorack
senior tag

Nemtudja valaki, hogy az miértvan, hogy szaraxik a windows media playerem, meg a tv tuner is csak fekete képet ad már egy ideje!Habár néha beugrik...(kártyával tuti nincs gond, itt szoftveri hiba lesz kérem!:) )
Először azthittem valami codek gond és mégegyszer felraktam a Gordian-t, de még most is csak bizonyos videókat játszik le wmp!

(#4843) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Ilyen csak velem történhet.előbb írom (néhány órája) hogy most mosogattam. Ahhogy a postot elküldtem jön a fater hogy egy bazi fadarabot ismerős telkéről el kell szállitanunk darabokban. Odamegyünk, kiderül hogy a láncfűrész nem vágja, kilazul a lánc, tönkremegy. Akkor huzzuk ki a merdzsával. elkezdi húzni, elpattan a kötél végén az akasztó. Elmegyünk egy darus kamionért, motorral hozok 3 spanifert, daru elkezdi huzni, eggyik elszakad. Rákötjük a másikat, az is elszakad. Motorral visszamegyek drótkötélért, nagynehezen kihuzzuk felrakjuk. Lerakás +1 óra, hazaérek, moshatom le a motort. Most tiszta ideg vagyok, ha hozzámszól valaki munka ügyben megfojtom.[kép]

[Szerkesztve]

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#4844) Xpod válasza sharpapa (#4843) üzenetére


Xpod
addikt

Elmosogattál már? :D

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#4845) Bubu79 válasza Xpod (#4844) üzenetére


Bubu79
addikt

Hogy Te minlyen gonosz vagy... :U :DDD
De tényleg, :
Sharpapa: lenne egy kis melóm a számodra... ;]
Fel kéne darabolni az egyik rokonomat bőrönd kompatibilisre... Ha már egyszer kézben a szerszám ! :D

Csak mi ketten, meg a mosószeres víz... :D Már alig várom :D

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#4846) sharpapa válasza Xpod (#4844) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Mind2-en mosószeres vizbe fogtok megfulladni !!!!!!! [kép][kép]

És most megyek kajálni, akinek a munkaerőm kell az [kép].

[Szerkesztve]

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#4847) neongorack válasza Xpod (#4841) üzenetére


neongorack
senior tag

szerinted wmp is rakjam újra?
sharpapa: Nyugi, ott a Xanax (hatásos én márcsak tudom ;) ) Ha gyors motorra pattansz akkor még vehetsz egy közeli gyógyszertárban ;] , de csak ha utána újra lemosod a mocit :) Leonardoval mentél?

(#4848) sharpapa válasza neongorack (#4847) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Még szép, lassan tankolni kell, már 20 km-óta ég a lámpa. Bratyó tapasztalatai szerint lámpával 40km-t megy, ha nem nyúzod, én viszont most végig padlóztam a dolog sürgőssége miatt. Viszont ha leáll, nem kellemes dolog 180 kilót tologatni.

Bubu:beteg. Dehogy komoly eriggymá.Csak kvára ideges vok, mondom a macska is itt csesztet miközben kajálok.

A macska nagyon pályázik a kalyámra:)


[Szerkesztve]

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#4849) Bubu79 válasza sharpapa (#4848) üzenetére


Bubu79
addikt

Ez most komoly ? Mi bajod van ? :DDD
Meg ne üsd szegény állatot, mert még vízbefolytás előtt megkereslek... :DD

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#4850) neongorack válasza sharpapa (#4848) üzenetére


neongorack
senior tag

Nekem meg multkor ''kigyulladt'' a lámpa, hogy nincs benne olaj pedig azt a pénzt tankolásra szántam!Szal el kellett csesznem az össze pénzem, de így is csak ilyen gagyi legoccsóbb 2T-s noname olajat tudtam venni, de eddig semmi baj nincs vele!
Igaz a benzinkúton 600x elmonták, hogy azzal nem megy olyan jól, meg, hogy így meg úgy, meg hogy vegyem az 1800ért az Essos-olajat aztán szerintem most sokkal jobban húz :DD Béna pancserek, nem tudtak volna rábeszélni különben se, mert annyi pénz nem volt nálam, mert tankoltam előtte :DDD
Én meg hevesen mondogattam nekik, hogy jóvan persze, majd legközelebb a drágábbikat veszem, de tudod mit.... bekaphassák a fülem!:DD

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 25 [Jubileumi Kiadás] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.