Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 16 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3251) Caesarion válasza gLes (#3250) üzenetére


Caesarion
aktív tag

Hol tartottátok?

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#3252) gLes válasza Tithian (#3248) üzenetére


gLes
őstag

Simán :DDD Báli szezon van ;] (Szerényen megjegyzem, hogy a párom előző este az Operabál nyitótáncában is részt vett szal nem volt valami kipihent reggel a főpróbán :DDD)

Erről akartam topicot nyitni, hogy micsoda fölösleges felhajtás, meg miért nem lehet a mienk is valamikor novemberben és nem az érettségire való jelentkezés kellős közepén :U (Hopsz, az A meg B lapokat ki kéne tőteni, és ki kéne találni hogy mit írjak be 3. helynek :DDD) Nade I_Am jól letörölte ;] Nembaj, lehet hogy már megbántam volna a felét annak amit írtam volna :))

DVD: Természetesen :C Én másolom az egész osztálynak ;]

(#3253) gLes válasza Caesarion (#3251) üzenetére


gLes
őstag

Mit? :F

(#3254) gLes válasza I_Am (#3247) üzenetére


gLes
őstag

Be se rúgtam ;] Drága volt a sör, amit amúgy is utálok, az üdítő meg mégdrágább (120-130 HUF 1 deci :DDD) Nameg zsúfolt volt :))

Úgyhogy inkább hajnali fél 3-kor ellógtunk és du. 1-ig aludtunk :DDD

Ma négykor pedig vettem egy 2GHz-es procit a régi helyébe innen PH-ról (nem kell valakinek a régi 1.5-es?;]) és késő délutánra sikerült is beszenvednem annak árán hogy szinte mindent összepasztáztam :Y

Mára ennyi...asszem nyitok egy blogot :DD

(#3255) Caesarion válasza gLes (#3253) üzenetére


Caesarion
aktív tag

Természetesen a szalagavató bált! :D
a blog nem is volna rossz ötlet, biztos kelendő topik volna, szervezés, táncok, tánctanárok, büfések stb...

[Szerkesztve]

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#3256) gLes válasza Caesarion (#3255) üzenetére


gLes
őstag

Ja hát :DD

Körcsarnok :))

(#3257) Caesarion


Caesarion
aktív tag

Én haverom szalagavatóján voltam egy hete, ők a kertészeti egyetemen tartották, és igen pöpec szervezéssel. Minden ment óramű pontossággal. S az utolsó keringő amit két angol és egy bécsi keringő zenéjéből mostak össze és adtak rá koreográfiát, hát le a kalappal. Hogy utána ki mennyit ivott, nem néztem :P

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#3258) gLes válasza Caesarion (#3257) üzenetére


gLes
őstag

Re5pect :DD

Nálunk is ment minden simán...persze voltak apró csetlések és botlások, de azokat hál'isten csak mi vettük észre :DDD

És 10-kor vége volt a bálnak és kellett menni arra szar afterparty-ra :((( Pedig úgy megtáncoltattam volna még a lyányokat :DDD

Szerk.: látod I_Am, van érdeklődés a téma iránt ;]

[Szerkesztve]

(#3259) Caesarion válasza gLes (#3258) üzenetére


Caesarion
aktív tag

afterparty is szervezve volt vagy csak kollektív tudattal kijelöltetek egy nyitva tartó buleikosz helyet?

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#3260) TrollBalint válasza bbazsy (#3236) üzenetére


TrollBalint
addikt

sose hallottam ilyenről.
De most már engem is érdekel :))
na? valaki? tudja a helyes választ? :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#3261) I_Am válasza gLes (#3258) üzenetére


I_Am
veterán

Én mondtam, hogy az OFF-ban a helye. :D

Csak azért van mert ez egy látogatott totyik. ;]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#3262) VladimirR válasza gLes (#3258) üzenetére


VladimirR
nagyúr

de fura azt hallani egy szalagavatorol, hogy ''minden siman ment''
nalunk kb ugy nezett ki, hogy volt egy elkepzeles es ebbol eloadtuk, ami ugy osszejott -- pl ket hasonlo (nemhogy egyforma, meg hasonlo sem) proba nem volt, olyan utemben valtozott, hogy mit csinalunk -- tehat gyakorlatilag nem volt egyszersem elprobalva az, amit vegulis muveltuink (foleg az a resz, hogy haver a musor kozepen felell, beszol, hogy ''ez szar'' es kimegy - szekestol)
ehhez kepest a tanari visszhang alapjan a mi musorunk volt a legjobb

(#3263) Caesarion válasza TrollBalint (#3260) üzenetére


Caesarion
aktív tag

Nyálazom itt a dolgokat guuglen, de eddig úgy tűnik iskola válogatja. Gábor dénes ezt írta: - Nyelvvizsga:nem feltétele a záróvizsgának! Oklevél átvételének viszont feltétele. - A 40. év felett mentesülnek a nyelvvizsga alól.
Talán ha a suli is megvolna, konkrétabb keresés léphetne életbe...
itt a linkje : Bővebben: link

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#3264) anaqer


anaqer
veterán

Bővebben: link PONG. ;]

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#3265) Caesarion válasza VladimirR (#3262) üzenetére


Caesarion
aktív tag

Akkor ezek szerint az előadás minősége fordítottan arányos az azt követő vér-alkoholszinttel? ;]
egyébként ettől fügetlenül még lehetett a tietek jobb mint a többieké....

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#3266) gLes válasza VladimirR (#3262) üzenetére


gLes
őstag

Azért írtam, hogy ''simán ment'' mert télleg simábban ment mint ahogy vártuk :DDD Pedig azé mi próbáltunk vagy 3 hónapja mán, és pont ezé tudtam, hogy szar lesz, mert a jelenléti ív ha lett volna mindig félig üres lett volna :U De azé télleg jó volt, jobb volt mint amire számítottam :C

(#3267) Caesarion válasza anaqer (#3264) üzenetére


Caesarion
aktív tag

Bővebben: link PING :)))

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#3268) gLes válasza Caesarion (#3259) üzenetére


gLes
őstag

Hát elvileg kibéreltük az Operánál a Morrison's-t de ellenőrzés nélkül mindenki bemehetett és veszettül sokan voltak (400-500 főre van hitelesítve a hely), szal így fél órát álltunk sorba a ruhatárnál és még az is 150 Ft kabátonként, aztán minden pia heroinárban :DDD A DJ-t néha meg tudtam volna folytani, úgy eltorzította a kedvenc számaimat, de azért annyira nem volt rossz :P (Monnyuk lehet hogy holnap kérdőre vonom a srácot, aki szervezte, hogy ugyanmá mennyi jutalékot kaptá, és aztán jól összeverem ;] Najó nem is vagyok ilyen agresszív :U) És még jó hogy nem rúgtam be, elég volt másokat látni ténferegni a mellékhelyiség felé :DDD (Ahol egyesek beszámolói szerint volt egy korsó teli valami sárgás meleg folyadékkal :Y)

(#3269) gLes válasza Caesarion (#3267) üzenetére


gLes
őstag

:DD ''Amplify the PING machine!'' :DD

(#3270) Caesarion


Caesarion
aktív tag

Lányok-fiuk figyelem, csak úgy kiváncsiságból:
mennyi idő alatt bootol be a gépetek ''használhatósági pont''ig? :F
Mert nekem WinXp-sp2, +bootskin, +autoexecben totalcom&winamp, +msn, +panda, +spysweeper _ _ _ 3perc 50mp. :O

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#3271) VladimirR válasza Caesarion (#3267) üzenetére


VladimirR
nagyúr

Panther: mondtam, hogy mar lattam :P

Caesarion: nekem is ugy 2-4 perc, de 3-5 hetente nem kibirom egyszer?

[Szerkesztve]

(#3272) gLes


gLes
őstag

Ha kikapcsoltátok a Feladatütemező szolgáltatást akkor kapcsojjátok be és meglódul a rendszer :DDD Amúgy meg töredezettségmentesítés nem árt időnként :U Monnyuk má nekem is régen vót, de így is fél perc alatt bebutul a Bejelentkező képernyő aztán meg pöccre bejön az Asztal is ;] (hála a Feladatütemezőnek :DDD)

(#3273) Bash válasza Caesarion (#3270) üzenetére


Bash
őstag

Sosem mértem még, de jóval kevesebb, mint egy perc. Kéthetente kibírok egy-egy újraindítást.
XP SP2, NOD32, Logitech SetPoint, Jog Dial Utility, TrayIt!, autoexec

http://bashtravel.com/

(#3274) Tithian válasza Caesarion (#3270) üzenetére


Tithian
őstag

40-45mp
Ami indul: XP SP1 + semmi különös (Speedfan, képlopó, Cfos)

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#3276) anaqer válasza gLes (#3272) üzenetére


anaqer
veterán

Mi köze van a Task Schedulernek a boot időhöz? :F

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#3277) Tithian


Tithian
őstag

Gyönyörű képek:
Bővebben: link
Nyálcsorgató hatás.

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#3278) gLes válasza anaqer (#3276) üzenetére


gLes
őstag

A Task Scheduler kezeli a Prefetchet, a Prefetch pedig Bővebben: link :))

(#3279) anaqer válasza gLes (#3278) üzenetére


anaqer
veterán

Mhm... hát majd hétvégén elszórakozok vele, oszt' meglássuk.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#3280) Wolverine válasza Tithian (#3277) üzenetére


Wolverine
félisten

Wáááá... [kép]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3281) tildy válasza Tithian (#3248) üzenetére


tildy
nagyúr

Huginak is lett tablóbáli videó.Sajna még csak a főpróba van fenn neten, annak is kis része......Inkabb nem rakom ki, mert voltak benne bakik:D

JA az az égi izé 5 óra alatt sikeresen elmozdult déli irányba.Szal most dél felé nézve látni a villogó bigyómat.:):U

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3282) Caesarion válasza tildy (#3281) üzenetére


Caesarion
aktív tag

ha jól emléxem a repülőt már kizártátok, meg a szupertitkos katonai bizgentyűt is. Nem lehet hogy egy meteorológiai ballon az amit figyusztok?
többiek: köcce a bootinfokat

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#3283) VladimirR válasza tildy (#3281) üzenetére


VladimirR
nagyúr

most en is latok valamit, de az imho a sziriusz
Bővebben: link

(#3284) tildy válasza VladimirR (#3283) üzenetére


tildy
nagyúr

Lehetséges, mert ez a legfényesebb valami a déli részen:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3285) Old Death


Old Death
senior tag

LOL... gondoltam megnézem, h most mi van a tv-ben. mert éjfél környékén szoktak lenni jó kis dukomentumfilmek... erre még a reggeli műsornál egy ilyen gyöngyszemre akadtam... Bővebben: link bár nem most látom először elírva a nevét... de mindig nevetek rajta

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#3286) fokukac válasza gLes (#3252) üzenetére


fokukac
nagyúr

nem kell sokat szarozni, hogy mit írj be...
én anno 6 helyre jelentkeztem : közgazdász (Pest), közgazdász (Szeged), történész (ezt háromszor), és legutoljára vegyész.... :D
csupa összefüggő dolog. persze totál fölösleges volt, mert felvettek egyből az első helyre... ;]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3287) _az


_az
senior tag

hmm... painkiller... érdekes játék. ne maz a fejta bonyolult game, amiben ajtókat kéne nyitogatni :DDD

csak hogy témához... jelentkezések: először közgazdász akartam lenni... aztán megfordult a fejemben az orvosi, aztán biomérnök, aztán szinész, majd rendező... ezeken komolyan gondolkoztam...

végül beadtam egy közgazdászra és viccből(!!!) az egyik (hírnév alapján) létező legnehezebbre: villamosmérnök :D

na hova vettek fel? :DD:DD:DD

az

(#3288) fokukac válasza gLes (#3268) üzenetére


fokukac
nagyúr

micsoda véletlen, mi is a morrison's-ban voltunk a szalagavató után... :)
bár az 97-ben volt.
a kisvonat a plafonon meg van még? :U

én arra emlékszem, hogy annyira drága volt, hogy egész este ittam egy fantát és annyi...
ott berúgni már akkor is tízezres tétel lett volna, én meg nagyon csóró voltam épp'.


Ui. ja, és a mi szalagavatónk is a KEK-en volt.

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3289) gLes válasza fokukac (#3288) üzenetére


gLes
őstag

A vonat még megvan ;]

Csak nem az E5vösbe jártál? :DDD

(#3290) fokukac válasza _az (#3287) üzenetére


fokukac
nagyúr

én a jelentkezési lap leadása előtt 1-2 hónappal találtam ki, hogy közgazdász leszek.
előtte 8 évig biosz tagozatos voltam, orvos v. biológus akartam lenni, de szerencsére még időben meggondoltam magam... :D
(már nagyon útáltam)

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3291) gLes válasza fokukac (#3286) üzenetére


gLes
őstag

Jó hát én is erre építek :DDD

1. BME-műinfó 2. BME-villamosmérnöki 3. BMF-NIK :F

Az a baj, hogy még az első kettőn is vacillálok, hogy melyik legyen előbb :O

(#3292) gLes válasza fokukac (#3290) üzenetére


gLes
őstag

Én meg 1,5 évig szenvedtem fizika fakton mikor is nemrég rájöttem, hogy mivel fizikából úgysincs semmi esélyem és infóból is lehet felvételizni mindenhová ahová mennék, ezért...volt nincs fizikafakt :DD

(#3293) ALI_G


ALI_G
veterán

Bővebben: link
#1432 hsz-t ajánlom megtekintésre, világ legnagyobb lolja jelenpillanatban a világörökség része, 30000 pixel magas, és 1 pixel széles :))) Én nevezném az év HSZ-jére is, tuti siker!!! A moderátoros topivban szétröhögtük a Zagyunkat, hsz-ek megtekinthetők itt: Bővebben: link, röhögni, fetrengeni szabad!
sőt kötelező!!!
RESPECT Protezis

[Szerkesztve]

(#3294) Protezis


Protezis
őstag

Felveszem oda jobbra. Bocs az offért.
Ja, igen, én voltam az elkövető. Most ide beszúrnék egy smiley-t, de inkább nem :B

[Szerkesztve]

(#3295) VladimirR válasza Protezis (#3294) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nyiss neki topic-ot, es az elso hozzaszolasba szurj be 10 smiley-t enterrel elvalasztva, a topic cime pedig legyen: ''300 000 vagy 30 000?''

(#3296) ALI_G válasza VladimirR (#3295) üzenetére


ALI_G
veterán

loooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool


[Szerkesztve]

(#3297) ALI_G válasza VladimirR (#3295) üzenetére


ALI_G
veterán

amúgy az úgy szólt hogy 30 000 vagy 300 000, de nem akarok kötekedni.

(#3298) _az válasza fokukac (#3290) üzenetére


_az
senior tag

én a felvételi ponthatárok nyilvánosságra hozatala után döntöttem el, hogy villanymérnök leszek :D

az

(#3299) Protezis


Protezis
őstag

Akció! Óriási méretű képek csakitt csakmost!
Akinek kell, szóljon. Jó pénzért akár 30.000! pixeles kép, de felárért persze EGYEDI méret is megoldható.
Ide-ide! :D

(#3300) ALI_G válasza Protezis (#3299) üzenetére


ALI_G
veterán

ok én kérnék 3db 30 000 pixelest és 30 000db 300 000 pixeles képet, holnapra kész lesz? hja és nyomtatva kérném :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 16 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.