Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 16 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3601) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Esik a hó, ésss nem tudok ezellen mit tenni. 2 óra alatt 10 centi hó esett, szerintetek ez normális? Úúúúútálom a havat :( És ha hószünet lesz hétfőn, akkor a városba tuti, hogy a mi sulinkban lesz egyedül tanítás... :(

De legalább a lada rallizott egy kicsit :D

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#3602) bbazsy válasza Bazsesz (#3601) üzenetére


bbazsy
őstag

nálunk esik csak eső :F :(

..

(#3603) Pópa


Pópa
senior tag

Melyik nap is lesz a BKV sztrájk? :F

Trust is good, control is better!

(#3604) fokukac válasza Pópa (#3603) üzenetére


fokukac
nagyúr

kedden

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3605) Tithian válasza Pópa (#3603) üzenetére


Tithian
őstag

Kedd, Február 15.

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#3606) fokukac válasza Pópa (#3603) üzenetére


fokukac
nagyúr

de legalább ne télen csinálnák, hanem várnának 2-3 hetet, míg tavasz lesz, és már lehet biciklizni, sétálni, stb.... :(((

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3607) Pópa


Pópa
senior tag

köszi az infót. :)

Trust is good, control is better!

(#3608) Pópa válasza fokukac (#3606) üzenetére


Pópa
senior tag

Egyébként meg tudtak már állapodni a ''minimális szolgáltatás'' nagyságáról?

Brutális dolgok lesznek, ha megáll a tömegközlekedés egy 2 milliós nagyvárosban.. ami ráadásul főváros is. :(

szerk.: hiba

[Szerkesztve]

Trust is good, control is better!

(#3609) Bazsesz válasza bbazsy (#3602) üzenetére


Bazsesz
őstag

Én lenni magyar, nem érteni mit mond te :D

Eső szar dolog, de itt lasswan síparadicsom is nyílhat... :(

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#3610) Pópa válasza Bazsesz (#3609) üzenetére


Pópa
senior tag

Pedig a környező országokhoz viszonyítva itt van a legkevesebb hó :(

Trust is good, control is better!

(#3611) Bazsesz válasza Pópa (#3610) üzenetére


Bazsesz
őstag

Pedig fél óra alatt esett vagy 2 centi hó, és még mindig esik ezerrel...

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#3612) Trak válasza Pópa (#3608) üzenetére


Trak
addikt

Nem lesz megállás... Nem hagyják. Vagy az utolsó pillanatban mégis megegyeznek, vagy lesznek járatok, csak ritkábban.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#3613) Pópa válasza Trak (#3612) üzenetére


Pópa
senior tag

Elméletileg megtehetik, hogy semmi, azaz semmi nem indul el.

Gyakorlatilag egész biztosan nem fordul elő ilyen... ez sok szempontból veszélyes lenne...
1) mégbénul a város
2) balesetveszély
3) nemzetközi híre megy

- A bíróság nem rendelkezik a ''minimális szolgáltatás'' milyenségéről.. tehát ha nem mennek dolgozni, akkor ahhoz joguk van.
- De minden ebből adód anyagi kárért a szakszervezet felelős.

A szakszervezet a ''rossz szolgáltatási minőségre'' hivatkozik, a BKV szerint meg pusztán emelést kérnek.

A bkv meg fogja nekik adni kb a 16 rongyot... és el lesz kapálva za ügy.

Trust is good, control is better!

(#3614) Pópa válasza Bazsesz (#3611) üzenetére


Pópa
senior tag

Elhiszem...:)

Pedig ónos esőt jósoltak.... erről ennyit. :D

Trust is good, control is better!

(#3615) #16741888 válasza Pópa (#3613) üzenetére


#16741888
törölt tag

jaj ez a nemzetközi híre megy, hülyeség, az olaszok hetente sztrájkolnak valamiért, repülősök, kukások, buszosok, wcsnénik akárkik, igaz hallunk róla:DD, de a kutyát nem érdekli.:D

(#3616) tildy válasza #16741888 (#3615) üzenetére


tildy
nagyúr

Tévedsz.Engem baromira érdekelt, mikor pont aznap volt a milánói reptéren sztrájk, mikor a párom jött volna haza:Y:Y:Y

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3617) #16741888 válasza tildy (#3616) üzenetére


#16741888
törölt tag

jaaa hát igen bocsi:D, engem már kevésbé érdekelt:D
de ott tényleg minden héten valaki sztrájkol, mintha ez lenne az életformájuk, amúgy sem dolgoznak semmit...

(#3618) Pópa válasza #16741888 (#3617) üzenetére


Pópa
senior tag

Nem azt mondtam, hogy ''érdekel mindekit'', hanem azt, hogy ''nemzetközi híre megy''.. és ez tényleg így van.
TV-ben, rádióban, újságban... Szinte minden nap lehet hallani, hogy sztrájkolnak a vasutasok. :(

amúgy tényleg nem dolgozzák szét az agyukat. :(

Trust is good, control is better!

(#3619) Pópa


Pópa
senior tag

Na jó éjszakát.. :)


Bash-nak milyen király... ott még csak kb este 8 óra van. :)

Trust is good, control is better!

(#3620) fokukac válasza Pópa (#3619) üzenetére


fokukac
nagyúr

és fogadjunk, hogy ott nem esik ónos eső sem... ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3621) Bash válasza Pópa (#3619) üzenetére


Bash
őstag

Bash dolgozik, este 10 van. Itt ulok az irodaban mar vagy ket oraja, megol az unalom. Most lett vege valami filmnek, meg kozbe neztem egy kis NASCAR-t is, de mar a TV sem erdekel. Onos eso nem esik, viszont elegge huvos van odakinn, 55°F (13°C).

http://bashtravel.com/

(#3622) VladimirR válasza _Volkovy_ (#3588) üzenetére


VladimirR
nagyúr

''neveket nem akarok mondani'' -- pedig nev nelkul doballozni igazan konnyu -- ha velemenyed, problemad van valakivel/valakikkel, kerlek vallald, vagy inkabb halgass teljes mertekben (ez utobbit mar elcseszted)

(#3623) Pópa válasza Bash (#3621) üzenetére


Pópa
senior tag

Ne aggódj, itt is előg hűvös az idő...

Az ország keleti felén brutál hidegek vannak (-10 is akár), a nyugati részen meg lazán plussz tartományban mozgolódik a hőmérő higanyszála.... (jááj, de szépen mondtam. :D)

Trust is good, control is better!

(#3624) _Volkovy_ válasza VladimirR (#3622) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Elgurult a gyógyszered?

Mondtam én,hogy rólad beszélek?Te külön kategória vagy,nem férsz bele ebbe az általam felvázolt csoportba.:D

Az zavar,hogy újonc megnyitja topik,sokeszűek betódulnak,''kereső-már volt-google'',és leoltják..
Mindegy,ki csinálja.A jelenség zavar..

(#3625) _Volkovy_ válasza bbazsy (#3599) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

ÁÁáááááztáááákuuurrrrvaaaaa :DDD

''13 éves lány vagyok és egy újságban olvastam a spirál nevű dologról. Hát fogtam én is a matekfüzetemet, kitéptem a spirált és felhelyeztem magamba. Most nagyon fáj bent, és vérzik is. Forduljak nőgyógyászhoz vagy ez természetes? ''

Ez nagyon beteg..

''Múltkor biológiaórán szexfilmet néztünk. Elfeledkeztem magamról és elkezdtem maszturbálni, amit a többiek észre vettek. Azóta a legjobb barátnőm is megvetően néz rám. Ez így nem mehet tovább. Nem tudok kitől segítséget kérni.'' ''

Ez meg még betegebb :Y

(#3626) VladimirR válasza _Volkovy_ (#3624) üzenetére


VladimirR
nagyúr

de el am ;]
egyebkent nem arrol van szo, hogy esetleg zavarna, ha ez lenne rolad a velemenyem, csak ha mar lehuz az ember valakit, akkor vallalja legyen szives
akarki is az, akarkit is huz le
koszonom

(#3627) V.ki válasza _Volkovy_ (#3625) üzenetére


V.ki
aktív tag

Az agyam eldobom..
Aztak*rva!!!!!:Y

(#3628) Dilikutya válasza _Volkovy_ (#3625) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért rögtön az első se kutya: ''16 éves érdeklődő lány vagyok. Kérdésem a következő: ha egy lány orálisan kielégít egy fiút, és ha a sperma a szájába kerül, lehet-e terhes? Ha igen mit lehet ellene tenni? '' ;]
Jó ez az oldal, azt hiszem megvan a délutáni olvasnivalóm ;]
De az se rossz, amelyik megkérdi, melyik lyukba..... :C

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3629) _Volkovy_ válasza VladimirR (#3626) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

húzzam le a fél ph-t?;]

(#3630) Pópa válasza _Volkovy_ (#3625) üzenetére


Pópa
senior tag

Na ere mit lehet mondani......

''eldobomazagyam''... :(

azétz ez már durva.... LOL, főleg a spirál....


---------

Egyébként a melyik lyukba rakja kérdésre a válasz nagyon találó.... :amelyikbe jólesik. :)

Trust is good, control is better!

(#3631) Pópa válasza _Volkovy_ (#3629) üzenetére


Pópa
senior tag

hagyd el... nincs értelme.

Trust is good, control is better!

(#3632) _Volkovy_ válasza Pópa (#3630) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

a végén,a megválaszolt kérdések előtt vannak az igazán szaftosak..:D

''20 éves tanyasi srác vagyok. A lányok negy ívben kerülnek. (Nem értem miért!) A faluban csak ''Büdös Antinak'' csúfolnak. Nagyon súlyos problémával küszködöm. Nemi szervem hatalmas mérete miatt. Tavasszal amikor iskolás lányok tömege lepi el a közeli erdőt, nekem sincs otthonmaradásom. Egy szál sportcipőben, teljesen meztelenül futok az erdőben, a kirándulók csak néznek utánam. Ezt a sportot már mániákusan üzöm. Kérem szépen segítsen rajtam, mert igen nagyon vágyom egy komoly kapcsolatra, egy lánnyal. ''

:C

(#3633) Dilikutya válasza _Volkovy_ (#3632) üzenetére


Dilikutya
félisten

Akkor erre varj gombot ;]
''21 éves leszek. Van egy problémám. Imádok kerékpározni, de minél inkább a vízszintes felé mozdul el a hátam, annál előbbre csúszik a fenekem az ülésen. Tudom, hogy ez a biomechanikai okokból szükséges, sok esetben nem tudatos helyzetelcsúsztatás, de engem kurvára idegesít. Szóval az lenne a kérdésem, hogy teherbe eshetek-e ha ráülök a nyeregcsőre?''

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3634) _Volkovy_ válasza Dilikutya (#3633) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Jajj.

Párna-fétis?:D
''Brigittának hívnak, 16 éves múltam. Hogy mondjam meg a barátomnak, hogy vissza szeretnék térni a ''párnámhoz''? ugyanis 13 éves koromban szerelmes voltam Mátéba. Egyszer mikor egyedül voltam otthon, róla álmodoztam, majd ráültem a kispárnámra és mozogni kezdtem. Egy idő múlva gyönyörű érzés fogott el. Közben persze Mátéra gondoltam. Pontosan két hónapja feküdtem le vele. Ő volt az első. Azóta 13-szor történt meg a dolog. Csak az a baj, hogy én jobban élvezem a párnával, mint Mátéval. Hogy tudnám neki elmondani, hogy szeretnék visszatérni a párnához? ''


hahahhhhhaa ;]

''17 éves lány vagyok és egy komoly problémával fordulok hozzád. Éppen a fürdőszobában voltam és a zuhannyal izgattam magam, amikor a víz hírtelen felforrósodott és leforráztam magam. Már aznap este felhólyagosodott, most menni is alig birok. Anyukámnak azt mondtam, hogy fáj a lábam, ne nőgyógyászhoz sem tudok elmenni a fájdalomtól. nem tudom mit csináljak, kérlek segíts!'' ''

Na jó,befejeztem.:D


[Szerkesztve]

(#3635) fokukac


fokukac
nagyúr

hiába a bravo szerelem-szex gyengédség az örök... :U

amikor én voltam 12-13 éves (tizenegynéhány éve) már akkor is röhögtünk ezeken a leveleken, amit meggyőződésem, hogy ők írnak, mert ennyi blődséget összehozni... hááát.
a mai napig emlékszem a lány levelére, akibe ''beletört a baromfivirsli'', plusz arra, aki télen rászokott a jégcsapokra, mi lesz vele nyáron... :D
meg volt olyan is, aki megosztotta a fogamzásgátlást a fiújával : hol az egyikük, hol a másikuk vette be a tablettát... :D
fájdalmas.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3636) Dilikutya válasza fokukac (#3635) üzenetére


Dilikutya
félisten

Néha olvastam én is olyat, ami már valóban nehezen elképzelhető... de ne feledd... az emberi hülyeséget sosem szabad alábecsülni ;]

''16 éves lány vagyok és elmentem az orvoshoz, hogy írjon fel nekem gyógyszert. Azt mondta, ha rajtam volt a barátom utána vegyem be. De ő kitalálta, hogy én legyek fölül, ő pedig alul. Csodálatos érzés volt. Így aztán ő vette be a gyógyszert. Nagyon félek, hogy mi van, mert már 2 hete nem jött meg. valamit rosszul csináltam? Mit tegyek?''

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3637) anaqer válasza fokukac (#3635) üzenetére


anaqer
veterán

OMG... mennyire szét lehettek már zuhanva akik ezeket kitalálták...? :D

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#3638) VladimirR válasza fokukac (#3635) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nekem egy olyan maradt meg, hogy valamelyik szulo kedvenc tollaval (mint iroszerszam toll) jatszadozott es a kupak bennmaradt - azota ketsegbe van esve, es a kedves szulo is hianyolja a toll kupakjat ;]

(#3639) Pópa válasza anaqer (#3637) üzenetére


Pópa
senior tag

Úgy gondolod?
Szeritem csak gyűjtőmunkát végeztek, és összeszedegették a legjobb beszólásokat.

Trust is good, control is better!

(#3640) Mad Maci válasza Pópa (#3623) üzenetére


Mad Maci
tag

-10 az nem sok. Mi szerda reggel -16ot mértünk, Miskolc mellett. A hó esett rendesen, a tetőről lavinaszerűen zuhant le, hófogó ide, vagy oda, a Lindabon nem áll meg rendesen a hó.

http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=151776&start=0#msg10 --->Ilyet keresek! ; http://3dfx.uw.hu -->3Dfx rajongói oldal ; ATI&nVidia SUXX, 3Dfx RULEZ!

(#3641) Dilikutya válasza VladimirR (#3638) üzenetére


Dilikutya
félisten

Akkor ez... ez mindent visz :D
''17 éves lányok vagyunk. A Tiszában fürödtünk meztelenül, és sok kis ebihal úszkált mellettünk. Beleültünk a vízbe, hogy fogjunk egyet. és mikor el akartuk kapni, hírtelen a nemi szervünk felé tűntek el. Ekkor nagyon megijedtünk. Az lenne a kérdésünk, hogy nem leszünk-e terhesek, ha az ebihalak belénk úsztak?''

Már nem tudom eldönteni, hogy valaki ennyire pihent agyú, vagy tényleg vannak ilyen hülye emberek.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3642) Pópa válasza Mad Maci (#3640) üzenetére


Pópa
senior tag

A rekord itt is -24 fok volt... igaz majdnem ''ráfagytam'' a biciklire, mikor reggel gyorsan el kellett mennem a boltba. :(

Annyira hideg volt, hogy szinte ''fájt'' az arcom a hidegtől. (persze biciklin, kb 20km/h-val)

Trust is good, control is better!

(#3643) Sick Boy


Sick Boy
őstag

Vlad!!!

van egy óriási gondom és keresnem kellene, de nincs időm átnyálazni 5 ezer topicot, tudnál segíteni, ha megkérlek...? :U
A szitu:
Van 2 gép, az enyémben 2 hálókari, egyiken net, másik szabad és a másik gépben 1 hálókari.
Hogyan tudom megosztani a másik gép számára a netet...?
Biztos van vagy 1000 ilyen topic, de azt sem tudom, hol álljak neki... :(

PLS HLP!

[kép]

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#3644) Mad Maci válasza Pópa (#3642) üzenetére


Mad Maci
tag

Én is voltam buliban és éjfélkor várnom kellett az utcán 6 percet. Döglöttem meg, úgy fázott a fülem, sapka persze nem volt nálam.

http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=151776&start=0#msg10 --->Ilyet keresek! ; http://3dfx.uw.hu -->3Dfx rajongói oldal ; ATI&nVidia SUXX, 3Dfx RULEZ!

(#3645) VladimirR válasza Sick Boy (#3643) üzenetére


VladimirR
nagyúr

Bővebben: link

p.s.: bocs a lassusagert, epp ebedet keszitettem (kepem lattad?)

Mad Maci: 6 perc? LOL! en 2-3 orat csoveztem a nyugatiban, szrrafagytam alatta kellemesen

[Szerkesztve]

(#3646) Pópa válasza Mad Maci (#3644) üzenetére


Pópa
senior tag

Már levegőt is nehéz venni olyankor (-20 alatt), mert ha a szádon veszed, akkor szétmegy a torkod, ha pedig az orrodon, akkor az nagyon rövid időn belül ''befagy''. :(

Nem is beszélve arról, hogy olyan hidegben ácsorogni a legrosszabb :(

Vlad! Mit csináltál ott annyi ideig?

Trust is good, control is better!

(#3647) VladimirR válasza Pópa (#3646) üzenetére


VladimirR
nagyúr

szerinted? vartam a vonatot - szerencsere 4-kor kinyitottak a kocsikat, igy fel tudtam szallni a jo kis futott vagonba -- a vonat 6-kor indult, fel tizre erkezett, szoval ma is 5 orat aludtam (ebbol egy felet az egyik padon a nyugatiban ;])

(#3648) Gambit válasza VladimirR (#3647) üzenetére


Gambit
őstag

Miért, végül nem aludtál Réz Grófnál?

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#3649) Pópa válasza VladimirR (#3647) üzenetére


Pópa
senior tag

Az szar. :(

Novemberben én is egy vasútállomáson dekkoltam hajnal kettőtől - fél ötig.

30 óra ébrenlét után már egy ''kicsit'' álmos voltam, ráadásul olyan qrva hideg volt, hogy már alig álltam a lábamon :(
(Buliból mentünk haza)

Trust is good, control is better!

(#3650) VladimirR válasza Gambit (#3648) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nem, de nem is az alvas miatt tartottam vele, hanem mert O meg ment tovabb italozni ;)
te meg latom elvezed, hogy le vagyok lassulva a tegnapi soroktol, s moszerolgatsz, linkelgetsz nagyban (az t k...a honlapbemutatos topicot is 10-15 percig kerestem, de nem talaltam) -- na majd holnap....

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 16 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.