Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Digitális fényképezés  »  Objektívhiba (Lens error) (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) NorbertoEco


NorbertoEco
tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ki tudna nekem abban segíteni, hogy hogyan tudom megcsinálni a Nikon Coolpix S3000 típusú fényképezőgépemet? A gépnek az a hibája, hogy bekapcsoláskor kijön az objektíve aztán egy kis idő elteltével behúzza és objektívhibát ír ki. Szervizbe nem akarom elvinni! Valami tippetek vagy konkrét megoldásotok van az én problémámra?

Előre is köszönöm a segítségeteket.

Kérsz egy falat falat? Szólt a falat faló, fa ló.

(#2) csakb válasza NorbertoEco (#1) üzenetére


csakb
őstag

Szia!

Vagy valami kosz került az objektívmozgató mechanikába, vagy eltört egy műanyag fogaskerék benne. Ha a kosz a bűnös, azt talán házi kuruzslással is gyógyíthatod. Google első találat a problémára (nikon s3000 lens error): [link].

Új topikot viszont teljesen felesleges volt nyitnod ezért, ugyanis pont az ilyen kérdéseknek van ez: [link].

[ Szerkesztve ]

(#3) NorbertoEco válasza csakb (#2) üzenetére


NorbertoEco
tag

Először is elnézést, hogy egy új topikot nyitottam emiatt csak nem tudtam, hogy hova tehettem volna be... de most már tudom, hogy legközelebb hova írjak ha ilyen jellegű problémám akad.
A Google nekem is a barátom szóval én is nézelődtem ott. Azért írtam ide hogy hátha megtudok valami olyat ami építőjellegű és segítségemre lesz, amit meg is kaptam.
Köszönöm a linket és a segítséget!
Remélem sikerülni fog a házi kuruzslásos verzió, ha nem akkor szép dísz lesz belőle :)

Kérsz egy falat falat? Szólt a falat faló, fa ló.

Útvonal

Fórumok  »  Digitális fényképezés  »  Objektívhiba (Lens error) (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.