Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) klepto


klepto
addikt

Sokan tudjátok, hogy nyelv terén nem vagyok otthon semmiben, még a magyar sem megy tökéletesen ;]
Szeretném, ha egy topicba kerülne valamennyi új, vagy nagyon jól kidolgozott, szép grafikájú játék, ami magar szinkronos, vagy nyelvtudást nem igénylő progi. A stílus bármi lehet a stratégiát kivéve. Elsősorban ha kaland, akkor kizárólag magyar nyelvű, ha Doom, vagy platform stílusú, akkor a nyelv számít, de ez esetben nyelvtudás nélkül is lehessen vele játszani. A fontos, hogy kihasználja a 2Ghz fölötti procit, és a videókarot.
Nem hiszem, nem fogadom el, hogy egy PS2 jobb gép, szebb grafikájú játékokat tud futtatni, mint egy komoly PC :(((

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#2) szasza_1 válasza klepto (#1) üzenetére


szasza_1
senior tag

Te láttad már a PS2 grafikáját? Azon futó játéknak egyáltalán nincs jobb grafikája, mint egy PC-s játéknak.
Multkor nyomtam az Electro World-ben NFSUG-t, és játék közben simán kifagyott az a szekmet.

Egy-két játékhoz van magyarosítás. A google-n keress rá.

[Szerkesztve]

(#3) Viktor77 válasza szasza_1 (#2) üzenetére


Viktor77
titán

És a GT4-et láttad? Semmilyen PC-s autós játék nem éri utól grafikában (már a 3-at se), de ebbe inkább ne menjünk bele. Vagy folytassuk a Konzol topicban.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#4) szasza_1 válasza Viktor77 (#3) üzenetére


szasza_1
senior tag

Nem tudom, mert nem megy a kereső. Hozd fel a témát. :))
De különben mekkora felbontásban megy a PS2? Már eleve a TV-n hasznlod, nem is lehet olyan részletgazdag grafikája. De majd ha az Electro Worldben valamelyik gépen az fog menni, igérem megnézem.

(#5) klepto válasza szasza_1 (#4) üzenetére


klepto
addikt

Ácsi! Azok a progik alapból TV felbontásra vannak írva, ezek monitorra. Viszont egy mezei PS2, vagy még jobban kiutközik a GameCube-ra átírt Resident Evil 1., ami sokkal szebb, mint bármelyik PC-s játék. A fényefektek, a kidolgozottság, stb. Annak ellenére szebb, hogy az sokkal kisebb felbontású, és a gép sokkal olcsóbb, mint egy PC. A konzol legfőbbb hibája, a programok magas ára :U
Szóval a kérdés még mindíg adott, mik a PC-s játékok ászai? Van-e a PC-s játékpiacon olyan meghatározó kabalafigura, mint a Sega Sonic-ja, a Nintendo Mario-ja, vagy a Psx Crass Bandicot-ja :F

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#6) tildy válasza klepto (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

huncraft, theocracy, ill warcraft 3 magyarítás...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7) Alvin_ti4200 válasza klepto (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Enclave, Far Cry, Splinter Cell, Painkiller

(#8) klepto


klepto
addikt

Annyit szeretnék még kérni, hogy a címek mellé írjatok egy picit a progiról is; megjelenés, grafika, stílus, stb. Köszi :P

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#9) PeliScan válasza tildy (#6) üzenetére


PeliScan
addikt

Huncraftnál nincs is viccesebb, bár ő aszonta h tektikai nem köll... nem tudja mit hagy ki. :)

(#10) tildy válasza PeliScan (#9) üzenetére


tildy
nagyúr

:)
Hugom csak magyar játékokon keresztül hajlandó nem magyart is végigvinni.Lásd huncraft->starcraft:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11) PeliScan válasza tildy (#10) üzenetére


PeliScan
addikt

Én is végignyomtam a HunCraftot, meg nagyon vártam h megjelenjen, pedig egyre csak halaszották, aztán lehet h pont ezért, egy picit azért csalódás volt... mondjuk az eredetiekhez képest nagyon nehéz lett volna non-profit munkaként igazán kiemelkedőt alkotni, tehát azért itt is grat a fejlesztőknek. :)

(#12) klepto


klepto
addikt

A filmklasszikusból PC-re adatptált TRON 2.0 játékkal játszott már valaki? Az mennyire nyelvigényes, és mennyire használja ki a gépet?

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#13) Alvin_ti4200 válasza klepto (#8) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Enclave: TPS (harmadik személy nézetű) akciójáték, minimális gondolkodással, aránylag sok és profin kidolgozott, gyönyörű pályákon. [L]http://www.3dgamers.com/screenshots/games/enclave/[/L] Szigorúan maximális részletességgel és min. 8x anisotropic filteringgel tessék végignyomni, úgy mutatja meg oroszlánkörmeit a játék grafika terén.

Far Cry: Szerintem senkinek nem kell bemutatni, lélegzetelállító DirectX 9-es grafika, viszonylag lineáris játékmenettel rendelkező FPS. [L]http://www.3dgamers.com/screenshots/games/farcry/[/L]

Splinter Cell: Szintén TPS játék, de lopakodós. Van hozzá magyarosítás. Elég nehéz, de roppant élvezetes gyöngyszem tavalyról. Egyik személyes kedvencem. Szintén ajánlott a min. 8x anisotropic filtering. [L]http://www.3dgamers.com/screenshots/games/splintercell/[/L]

Painkiller: Esztelen hentelés, mesteri graikával párosítva. Első végigjátszásra roppant élvezetes. [L]http://www.3dgamers.com/screenshots/games/painkiller/[/L]

(#14) Alvin_ti4200 válasza klepto (#12) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Szerintem angol nyelvtudás nélkül nem nagyon fogsz benne eligazodni. Grafikailag nem valami nagy durranás és nem is egy gépizasztó játék (mihez képest persze). Én hamar meguntam.

[Szerkesztve]

(#15) klepto válasza Alvin_ti4200 (#14) üzenetére


klepto
addikt

Köszi, akkor megvárjuk a szinkronizált verzióját, hátha lesz :U
Egyébként mi alapján készűlnek a magyar nyelvű progik, és ki dönti el, hogy mely játékokat szinkronizálnak, vagy feliratoznak?

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#16) Alvin_ti4200 válasza klepto (#15) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Fogalmam sincs, a magyarosításokat általában lelkes user-ek készítik, nem szokása a kiadóknak magyar nyelven megjelentetni a játékokat (kivéve persze magyar cégeknél).

Amit még kihagytam a sorból, az a XIII. grafikailag nagyon hangulatos, cell-shaded képregényszerű FPS. Gépigénye átlagos, hangulata bőven átlagon felüli. [L]http://www.3dgamers.com/screenshots/games/xiii/[/L]

(#17) klepto válasza Alvin_ti4200 (#16) üzenetére


klepto
addikt

Lelkes USER-ek :F
Pl. a The Settlers lV. szinkronjában a varázslót Hauman Péter szinkronizálja, aki nem nevezhető lelkes usernek :U Vagy igen? :D

[Szerkesztve]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#18) Alvin_ti4200 válasza klepto (#17) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Settlers IV nagyon ritka kivétel. Általában a játékok 99%-át nem szinkronizálják.

(#19) klepto válasza Alvin_ti4200 (#18) üzenetére


klepto
addikt

Nekem egy flipper, és a Worms kivételével csak szinkronos játékaim vannak :t
Pl.: S.W.I.N.E., Time Machine, Gorky 17, Gorky Zero, Devil Inside show, stb.

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#20) Alvin_ti4200 válasza klepto (#19) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Ezekből az elsőt ismerem (magyarok csinálták), a harmadikról pedig már hallottam:D

(#21) szasza_1 válasza klepto (#1) üzenetére


szasza_1
senior tag

Diablo II-höz is van fullos magyarosítás. A gépigénye nem olyan nagy, de ha 1000 rádjönnek, akkor már be tud szaggatni.

(#22) Alvin_ti4200 válasza szasza_1 (#21) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Diablo II az ISTEN, magyarul borzalmas és a ''motorja'' egy hányadék, de a világ legjobb játéka:C

(#23) szasza_1 válasza Alvin_ti4200 (#22) üzenetére


szasza_1
senior tag

Én is elég sokáig angolul nyomtam, aztán kipróbáltam a magyarosítást, de gyorsan visszakerült az angol verzió.

Jehh, fanatikus tag lettem. :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD

[Szerkesztve]

(#24) Elrood


Elrood
őstag

Fallout2, van hozzá jó magyarosítás:).

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#25) #32070144


#32070144
törölt tag

Ha az Enclave bejön, akkor ajánlom a Knight of the Temple -t. Nézdahátam hentelés part2, viszont szép és eccerű.
Még egy, hasonló stílusban: LotR: Return of the King, egyszer érdemes végigvinni már csak az átveető mozik miatt is.
Autóverseny, bár arcade: NFS Underground (Fast and Furious utánérzések tömege, viszont látványos)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.