Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) Sihto_


Sihto_
tag

Állítólag itt van a legszebb tengerpart, ami a Tanak Lot - nevet viseli.
Itt érdemes a naplementét nézni, majd legközelebb teszek fel rólla képeket.
Nagyszerű találmány a koktél kókuszgolyóban, amivel először itt találkoztam, a lényege, hogy egy kókuszgolyóbol kiöntik a levét és helyette valamilyen koktélt töltenek bele, nagyon finom és az a jó benne, hogy közben lehet a kókuszgolyó szélét is enni, itt az ehető részre gondolok.
A legjobb vételnek szerintem a kagyló számít, amit Horvátországban olyan 10,12 ezerért lehet megvenni, azt itt olyan 700- 800 ft-nak megfelelő rupiáért. Ezzel csak az a baj, hogy a repülőn elég nehéz szállítani, vagyis csak kézipogyásszban érdemes, mert a bőröndöket eléggé dobálják a repülőtéri munkások.
A másik, amit még érdemes vásárolni a fafaragások, na itt igen vegyesen mozognak az árak, lehet egy kis 20 cm-es faragást akár 60 rugóért is venni, de akár 500 ft-ért is.
Alkudni kell mindenre és általánosságban a kikiálltott ár harmadáért is el lehet vinni.
Javasolt technika, hogy egyszerűen otthagyjuk az árust és akkor általában el kezdenek lefelé mozogni az árak.
Ha valaki nem nagyon szeret alkudni, akkor javaslom neki a Hardys-t ott is ugyanezek a cuccok megvannak és ki van írva mindennek az ára, de még ott is lehet alkudni, alapban 20%-ot engedhetnek az árusok, ez alá nem nagyon sikerült mennem.
A másik bolt pedig a világon mindenhol megjelenő kínai boltok, na ott fix árak vannak, esetleg annyi különbséggel, hogy több db esetén jelentős kedvezményt adnak.
A Hardyst azért is érdemes felkeresni, mert általában van benne nagyon olcsón internet is.
Amúgy az az érzése az embernek, hogy teljesen a turizmusra meg a turisták vásárlási szokásaira épít a sziget, most pl.: a nagy divat a hűtőmágnes na ezt akkora választékban lehet kapni, hogy az szinte hihetetlen. Mostanság kezdenek megjelenni a műszaki cikkek, ez jelenleg rolexnek hívott órát jelent, amit igazán megsem néztem, de elég sok ilyen utcai óra-árust láttam.

A példa minidg erősebb az utasításnál

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.