Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) OssoR


OssoR
csendes tag

Nagy problemam van. Egy divxes filmet keszitettunk amit elo kellett volna adni egy eloadas alkalmaval. Az elso ket napon nem volt gond, de a harmadik napon, valamiert - ugyanaz a gep, semmi sem csinaltunk vele - az eloadasnal nem jatszotta le a hangot es a kep is akadozott.
Megprobaltam tobb lejatszot is de nem valtozott semmi.
Nem tudom mi lehet a problema.
Egy tippem van, hogy mivel kezdett lemerulni a laptop es toltodott ezert akadozhatott a film. Mas otletem nincs. :(
Ha valaki tudna segiteni azt megkoszonnem. Surgos lenne a dolgot.
Tisztelettel:
OssoR

(#2) Som@ válasza OssoR (#1) üzenetére


Som@
őstag

Milyen laptop ez?

Mert pl. az én mobil processzoros gépemnél be lehet állítani, hogy milyen energiafelhasználási módban működjön.
Maximális energiatakarékos módban pl. visszaveszi a kijelző fényerejét és a 2.2 Ghz-es processzor is csak 658 Mhz körül ketyeg. Ilyenkor ugye a filmek is szaggatnak. Viszont internetezésre, szövegszerkesztésre stb. kiválóan alkalmas.

A hangra nincs ötletem. Be van kapcsolva a hangszóró? :P

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#3) OssoR


OssoR
csendes tag

Itt vagyok svedorszagba es ez egy kolcson kapott laptop volt, jelenleg elvittek valahova, ha jol emlekszem 733 MHZ-es volt, 64 MB RAM talan.
Mar alapbol is szaggatott a film egy kicsit, de nem volt eszreveheto annyira.
Windows XP van foltelepitve. Lehetseges, hogy azert lassult be meg minden mert elotte elinditottam par programot es esetleg emiatt jobban megtelt a memoria es ez okozta a gondot?
A hangbeallitasokat megneztem es azokkal nem volt gond.
Ja es amikor kikapcsoltam, akkor maga a kilepo hang is olyan torz volt.
Remelem tudja valaki a problema okat, mert nagyot egtem ezzel hogy nem tudtam, megcsinalni es most mindenki engem hibaztat...

(#4) OssoR


OssoR
csendes tag

Ja es meg valami a Bsplayer valami ''overlay failure'' szeruseget irt ki.
Ez mit jelent?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.