Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Suliro


Suliro
senior tag

Kerestem, de nem találtam ilyen topicot.
Szerintem megérdemel egyet, hiszen a sorozat talán legjobban sikerült darabja.
Ide jöhet minden, ezzel a játékkal kapcsolatos kérdés, vagy vélemény. Egyébként a negyedik rész.
A hot pursuitnak volt egy olyan kiadása, ha jól tudom, ami tök ugyanaz volt, csak már törtek benne a kocsik, ugye? Bár ez nem high stakes kérdés:C

I believe in Dodge power!

(#2) Suliro


Suliro
senior tag

Azért azt nem hinném, hogy senki sem szereti ezt a játékot.

I believe in Dodge power!

(#3) Toness válasza Suliro (#2) üzenetére


Toness
őstag

A maga idejében tényleg jó volt csak akkor meg nem volt olyan gépem amin ment volna normálisan, most pedig már nem tetszik annyira.

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#4) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Leszedhető már free valahonnan?

(#5) Suliro válasza _Volkovy_ (#4) üzenetére


Suliro
senior tag

Én még nem találtam meg sehol.
De adhatok neked egy példányt, ha kell.

[Szerkesztve]

I believe in Dodge power!

(#6) Suliro válasza Toness (#3) üzenetére


Suliro
senior tag

Igen, amikor v3-mam meg 466mhz-m volt, akkor sokkal jobban nézett ki. Bár egy 4x AA, mig egy 4x AF biztos sokat dob majd rajta.

I believe in Dodge power!

(#7) Dilikutya válasza _Volkovy_ (#4) üzenetére


Dilikutya
félisten

EA Games cucc 4 free? Sajnos aligha... annak nagyobb híre lenne, ha bármelyik NfS rész ingyenesen letölthetővé válna. Bár még nem játszottam vele, tudom anno nagy népszerűségnek örvendett, rengeteg kocsi is volt hozzá.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8) Toness válasza Suliro (#6) üzenetére


Toness
őstag

Hogyan fogod ezeket bekapcsolni a játékban? tudtommal nem támogatja ezeket a dolgokat és szinte semmit se érne mert a textúrák alapból randák, azon nem fog segíteni semmi, az recés élek pedig fel se tűnnek a csúnya színek miatt.

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#9) Toness válasza Dilikutya (#7) üzenetére


Toness
őstag

A sok kocsi az tényleg jó volt hozzá, de 3dfx kártyát kéne még beszerezni hozzá és avval nyomni mert a d3d-t nem szereti.

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#10) Dilikutya válasza Toness (#8) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem se megy sokra, a játék régebbi, mint ezek a feature-ök. Amúgy nem randa, csak régi.... :)

szerk.: a D3D én sem szeretem... amióta játszom, jobban szeretem az OpenGl-t, ha lehetett választani, mindig arra állítottam. Sajnos a Glide kimaradt az életemből.

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11) Suliro válasza Toness (#8) üzenetére


Suliro
senior tag

Driverből. A worms3d sem támogatja, meg a gta vice city sem, de ha a driverben bekapcsolod, akkor működik.

I believe in Dodge power!

(#12) Toness válasza Suliro (#11) üzenetére


Toness
őstag

Na bekapcsoltam a driverben a 4xAA 8xAF-et de ugyanolyan recés minden. Sejtettem én hogy nem fog működni mert gondolom nem tudja driver hogy mit számoljon mert a játék ezt nem támogatja. Viszont ha eltűnnének a recék az se változtatna sokat.

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#13) --Priby--


--Priby--
tag

De ugye pecset leszedtétek? Anélkül nem lesz szép sose!! Viszont utána a táj majdnem HP2!!! Csak az autók nem olyan szépek:(((

(#14) Toness válasza --Priby-- (#13) üzenetére


Toness
őstag

az ''sfx.fsh'' file cseréjére gondolsz vagy van más peccs is?

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#15) Suliro válasza Toness (#12) üzenetére


Suliro
senior tag

Énis kipróbáltam, nekem működött rendesen. Mondjuk a 8x AF semmit nem ért, csak elmosta az egész játékot. a 4x AA viszont megdobta a kinézetet, bár azért még így is vannak redőzött felületek.
Milyen kocsival kezdtek?
Én mindig a BMW Z3-ast választom, nem jön be az SLK 230. Utána meg camaro vagy firebird lesz.

[Szerkesztve]

I believe in Dodge power!

(#16) Toness válasza Suliro (#15) üzenetére


Toness
őstag

szvsz ha vannak redőzött felületek akkor mégse működik :)

szerk: nekem is a BMW a favoritom az elején :) de most lehet hogy kezdek valami mással

[Szerkesztve]

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#17) Suliro válasza Toness (#16) üzenetére


Suliro
senior tag

De, mert a kormányon és a műszerfalon, már egyáltalán nincs. ;)

I believe in Dodge power!

(#18) anulu


anulu
félisten

valaki el tudná nekem árulni, hogy ez hogy indítható L winxp alatt? nekem directx hibát dob fel.. :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#19) Toness válasza Suliro (#17) üzenetére


Toness
őstag

jó nem vitatkozom, de a műszerfalon és a kormányon nekem alapból sincs rece mert az szerintem csak egy 2d-s lap amit nem fog tudni simítani ha recés ha nem

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#20) Suliro válasza Toness (#19) üzenetére


Suliro
senior tag

Nekem alapból full recés az egész.

I believe in Dodge power!

(#21) Suliro válasza anulu (#18) üzenetére


Suliro
senior tag

Bővebben: link
Itt letöltöd az nfs4 letöltések alól a 4.50-es drivert, de előtte teljesen fel kell tenni (full install) és felpatcheled. Utána leszedted a Booster féle Acceleratiort , majd mielőtt azt felteszed a 3d setupban d3d-ra állítod a vidkarit. Itt hibaüzenet jelenik meg, leokézod, a beáálításokat elmented, kilépsz. Feltelepíted az acceleratiort, de csak a felső fájlt kell kijelölni,az alatta lévőt nem szabad feltenni. Utána megnézed, hogy a 3d setupban d3d beállítás megmaradt -e, majd ha igen, akkor játszhatsz. Kompatibilitási mód nem kell.

I believe in Dodge power!

(#22) _Volkovy_ válasza Suliro (#5) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Hány MB?

(#23) Suliro válasza _Volkovy_ (#22) üzenetére


Suliro
senior tag

Kiírom cd-re és elküldöm. Másképpen nem megy, mert adatkorlátom van.

I believe in Dodge power!

(#24) --Priby-- válasza Toness (#14) üzenetére


--Priby--
tag

Nekem van egy kiegészítő 3dsetup.zip -em. Arra gondoltam....

(#25) Toness válasza --Priby-- (#24) üzenetére


Toness
őstag

És azt honnan lehet leszedni?

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#26) khalox


khalox
őstag

Magyarítást nem tud valaki hozzá?

A sógorom játszik vele és rászántam 1,5 órát és lefordítottam (egy dekát sem tud angolul), a nagy része magyar, de azért egy teljes is elkelne, ha van valakinek...

(#27) Type-R válasza khalox (#26) üzenetére


Type-R
őstag

Én nem találtam magyarositást ehez a játékhoz.

(#28) #72042496


#72042496
törölt tag

Elérzékenyülve olvasom, hogy jópár év múltán topicja nyílt kedvenc játékomnak!

Nahát, nem értem, miért írjátok, hogy recés, nálam egyszerűen csodálatos, igaz, először egy 166-os, de már MMX-es Pentiumon próbáltam ki, még a demo-t, software renderrel. Ehhez képest most 1024x768-ban, full grafikán megy, Logi Momo kormánnyal, valami eszméletlen hangulata van... Amúgy én is a BMW-vel szoktam kezdeni, a Merci a porába sem ér. Ami még nagyon bejött, az a Corvette és az F50-es Ferrari. Nomeg a McLaren. :)

Viszont valami nagyon zavar: Van egy Au2 ZS hangkártyám, egy Logitech Z-5500-al párosítva, s 5.1 hang esetén a centerből másodpercenként ismétlődő, pattogó hangot hallani. Stereo hangnál is előjön ez a hiba, sőt az alaplapi hangkarit használva is. Van ötletetek, mi okozhatja ezt a bosszantó jelenséget? :F

(#29) Toness válasza #72042496 (#28) üzenetére


Toness
őstag

Ez a hang nekem is előjön benne néha, először azthittem hogy lövöldöznek a helikopterből rám, de nem az volt :D

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#30) --Priby-- válasza Type-R (#27) üzenetére


--Priby--
tag

Mert nincs is!

(#31) --Priby-- válasza Toness (#25) üzenetére


--Priby--
tag

Azt nem tudom, ezért felrakom ide: Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#32) hcstuning


hcstuning
tag

Sztem zsír a játék, csak sajna karcos lett a cdje és azóta nem tolom, de amíg jó volt addig zsír volt. Jó volt, hogy lehetett upgradelni meg sztem az nfs3 után mondjuk még jobb, de mivel nfs rajongó vagyok ezért mind1ik jó:DDD
hcs

-=Joey=-

(#33) #72042496 válasza --Priby-- (#31) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az általad feltett csomag readme-jében olvasom, hogy a ''DirectX enhancement''-eket kilövi a játék alól. Ez még akár a pattógó hangra is gyógyír lehet! :C

(#34) #72042496 válasza hcstuning (#32) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nekem is ez a bajom, félek, hogy karcos lesz a lemez, mert néha rettentően bevadul vele az olvasó, image-t meg nem tudok róla készíteni, a rohadt másolásvédelem miatt! :(

(#35) Toness válasza --Priby-- (#31) üzenetére


Toness
őstag

És ezt te hogyan raktad fel? mert amikor felteszem, mindent megcsinálok vele és indítani akarom akkor azt mondja hogy telepítsm újra a játékot

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#36) khalox válasza --Priby-- (#30) üzenetére


khalox
őstag

De van, most mondom, hogy csináltam... csak a hálózati része nem teljes, meg ki kellene vagdalni a főmenü tetején lévő feliratokból az ékezeteket, mert láthatólag ott nem kezeli, csak a többi szövegben.

Ha lesz időm, akkor felnyomom a honlapomra. Meg a Worms World Party-ét is... az is király játék, a kölykök örülnek, ha magyarul van.

[Szerkesztve]

(#37) bogarfx válasza Toness (#35) üzenetére


bogarfx
aktív tag

Az biztos jo kis jatek volt!Mint az oszes NFS:Y
Kiraly volt a multi a haverokal meg az uncsikkal!

(#38) DigitXT válasza Suliro (#15) üzenetére


DigitXT
félisten

Én mindig a BMW Z3-ast választom, nem jön be az SLK 230.
És ez nem csak szimpátia kérdése: a Mercinek nagyobb a végsebessége, de a BMW jobban gyorsul, és ezek annyira C-k, hogy mire elérnéd a végsebességet, tuti befigyel egy éles kanyar, ígyhát a BMW a nyerő...:D Az elején!;)
A CLK-GTR azért már más tészta:DDD, bár abban a kategóriába a meg a McLaren jött be nekem inkább, de azért ha elnyertem vkiét, hát megtartottam, jól!:D

[Szerkesztve]

(#39) Suliro


Suliro
senior tag

És melyik a kedvenc pályátok? Nekem a hegyes , talán summit a neve. Rohadtul jó, amikor jeges az út.:)

I believe in Dodge power!

(#40) --Priby-- válasza khalox (#36) üzenetére


--Priby--
tag

Na jó. De mielőtt megcsináltad, még nem volt! Szóval akkor te leszel az első, aki felteszi a netre...(vagy legalább is tudok róla...)

(#41) --Priby-- válasza Suliro (#39) üzenetére


--Priby--
tag

A rendes pályák közül:
- Route Adonf
- Celtic Ruins

A 3 páyái küzül:
- Redrock Ridge
- Lost Canyons
- Empire City

de mind elég jó.:DD

(#42) Toness válasza --Priby-- (#41) üzenetére


Toness
őstag

#35?

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#43) --Priby-- válasza Toness (#42) üzenetére


--Priby--
tag

Úgy csináltam, ahogy oda van írva!

d3da.dll, 3Dsetup.dll, 3DSetup.exe, 3dsetup.ini ->>> 3Dsetup mappába!

d3da.dll ->>> ROOT!

Futtatod az új 3DSetupot (bár errre nem emléxem, hogy csináltam volna)

Aztán futtatod a REG.-et (ha ígyse jó, még ott van vmi, hogy mit kell átírni)

(#44) Suliro


Suliro
senior tag

Mentem egyet a kindiak parkon. Egész jó. Szeretem az éles és gyors kanyarokat.

I believe in Dodge power!

(#45) Toness válasza --Priby-- (#43) üzenetére


Toness
őstag

Most meg az a baja hogy nem win32 alkalmazás. Milyen peccset tetél fel hogy menjen xp alatt?

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#46) --Priby-- válasza Toness (#45) üzenetére


--Priby--
tag

Azt is felteszem az oldalamra: Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#47) #72042496 válasza Suliro (#44) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nekem a Kindiak Park a kedvenc pályám!

Az ugrató az elején elég trükkös tud lenni, ha sorozatban nagy gázzal mész rá, igen hamar (3-4 kör) szét tudja verni a McLaren felfüggesztését...

Van rajt egy rész, a vége felé, mikor egy s kanyar vezet rá a sínekkel párhuzamos szakaszra. Na, ott még mindig sokszor kapom telibe a sziklát! (Tudom, LOL! :DD)

A Celtic Ruins is bejön, igazi ''ereszd el a hajamat'' pálya, nagy kedvenc még a Route Adonf, a városi rész igen ott van! De szeretem még a Snowy Ridge és Atlantica-t is. (Lassan az összeset felsorolom... :DD)

Amúgy majd lehetne köridőket egyeztetni, mit szóltok hozzá? Hadd lássuk, ki a leggyorsabb! :))

(#48) Suliro válasza #72042496 (#47) üzenetére


Suliro
senior tag

Benne vagyok, de nem z3-mal. Én most fogok venni egy camarot.

I believe in Dodge power!

(#49) #72042496 válasza Suliro (#48) üzenetére


#72042496
törölt tag

Én igazából a körrekordokra gondoltam, ott pedig a McLaren mellett más nem nagyon rúg labdába! :) (A gyári autók közül.)

De olyat is lehet, hogy melyik autóból ki milyen időt tudott kihozni. :))

Ui.: Szerintem gyűjts még egy kicsit, s inkább Corvette-t végy. ;)

(#50) Suliro válasza #72042496 (#49) üzenetére


Suliro
senior tag

éS ADDIG, JÁRJAK A TUNINGOLT (3-AS SZINTŰ) z3-mal?

I believe in Dodge power!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.