Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Nokia E 52 Rendszerhiba (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Oneill90


Oneill90
csendes tag

Üdv mindenkinek!

A következő problémám adódott a fenti telefonnal:
ha wifi hálózathoz csatlakozok a böngésző bezárása után vagy ha háttérben futtatnám a böngészőt (teljesen mind1, hogy a beépített böngésző vagy Opera Mini) a telefon Rendszerhiba! üzenetet ír ki és van hogy csak az akksi ki-be segít, néha hosszan nyomva tartva a bekapcsoló gombot kikapcsol és újra tudom indítani.
A telefont 1,5 éve használom minden nap wifi-vel. E-mail postafiókokat nézek rajta ((gmail és hotmail) ezeket a postafiókokat a gyárilag telepített e-mail kliense viszi, nem kellett semmi külső programot telepítenem hozzá) és 3-4 biztonságos weblapot ... Eddig sosem volt vele ilyen gond, stabilan működött.
A telefonra nincsenek installálva mindenféle kitudja milyen forrásból származó progik. Amik vannak: Skype, Opera Mini, Fring, OggPlay. Ezek több mint 1 éve vannak fent. A telefonszoftver frissítését a telefonon lévő gyári alkalmazással frissítettem májusban... semmi baj nem volt vele. A probléma 1 hete ütötte fel a fejét. A telefont rádugtam usb-vel a gépre és a Nokia OVI Suite alkalmazással is próbáltam újabb telefonszoftvert keresni... nincs frissebb szerinte. Újratelepítettem az aktuálisat. Semmi nem változott.
Valaki már tapasztalt ilyet? Ötleteket szívesen várok!

Ja a telefonról:
szoftververzió: 054.003
szoftververzió dátuma: 2011. jan. 15.
egyedi verzió: 054.003.224.06
egyedi verzió dátuma: 2011. máj. 11.
nyelvi csomag: 05.01
modell: E52-1
típus: RM-469

(#2) Oneill90 válasza Oneill90 (#1) üzenetére


Oneill90
csendes tag

Megszületett a megoldás:
biztonsági mentés CSAK a telefonkönyvről, naptárról, üzenetekről és jegyzetekről...
aztán *#7370# ... biztonsági kód megadása. ez leformázza a C-meghajtót. Telefon újraindul, bebootol, biztonsági mentés visszaállítása a fentiből és telefon újra bekonfigolása mindenkinek tetszés szerint. 1-2 telepített program eltűnik, azokat újratelepítheti mindenki, ha kell még neki.
ezek után működik rendesen a készülék

Üdv: Zsolt

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Nokia E 52 Rendszerhiba (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.