Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Nokia E71 töltés probléma (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) laceeeboy


laceeeboy
tag

Üdv mindenkinek!

Van egy jó kis E71-em minden jó volt rajta eddig, tökéletesen működött stb. 1-2 hete viszont a töltőt nem nagyon kezdte érzékelni, és egy pár nap után ha bedugtam a töltőt egyáltalán nem csinált semmit. Elvittem egy gsm boltba, hogy mit tudunk ezzel kezdeni, ő mondta hogy a töltő-csatlakozót ki kell benne cserélni és annyi, de mondta hogy neki nincs most ilyen raktáron. (de azért teljesen szétszedte mielőtt rájött, hogy neki nincs ilyene :W). Van egy ismerősöm aki szintén telefonokkal foglalkozik, így elvittem hozzá és ő ki is cserélte nekem. Rádugtuk a töltőre, fel is ismerte a töltőt, csippant egyet, nem is lötyögött a töltő a telefonban így hazajöttem. (<-Ki volt kapcsolva) Itthon vettem csak észre, hogy ha bekapcsolom a telefont és bedugom a töltőt azt írja hogy 'Nincs töltés'. Ez mitől lehet? :F Azóta nem is tudtam feltölteni, sőt tölteni se rajta mert mindig ezt írja.

Előre is köszi a válaszokat, és bocsi ha van már ilyen téma, nem találtam.

:R

(#2) tjb007 válasza laceeeboy (#1) üzenetére


tjb007
nagyúr

A telefonnak van saját topikja, ott kellett volna megkérdezni új nyitása helyett + van egy Azonnali (mobilos) kérdések órája nevű topik, ide is nyugodtan leírhatod a problémádat.

(#3) laceeeboy válasza tjb007 (#2) üzenetére


laceeeboy
tag

Köszi, elnéztem..

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Nokia E71 töltés probléma (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.