Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Nokia 6630 topik

Hozzászólások

(#151) Athos07


Athos07
senior tag

Lehet, hogy későn írom, de azért íme: a 6630 és az S700i átlagot vonva nagyon hasonló minőségű képeket csinál. A különbség az elvekben van: az S700i-ban csomó állítgatási lehetőség van, ha van kedved hozzá, akkor elvileg mostoha körülmények között jobb képeket csinálhatsz azzal. A 6630-ban pedig Poing-And-Shoot van, kevés dologba hagy beleszólni, mindent automatizáltak, amit lehetett.

Plussz, az S700i-nek elvileg jobb a kijelzője - hajszállal nagyobb méret, jóval nagyobb felbontás - cserében viszont marhanagy a telefon is.

(Én egyértelműen 6630-ra röppennék, de ez lehet, hogy az én defektem):DDD

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#152) S e t h


S e t h
nagyúr

Egyetértek az előttem szólóval bár én még puritánabb okot jelölnék meg-op rendszer.Ha szereted akkor 6630 , ha bírod nélkülözni illetve ki nem állod akkor s700.
Egyébként a next gsm és egyéb forgalmazók által megjelölt árak jogszabályba ütközően csak nettó árak így nem árt figyelni.
Én is telefonálgattam mire kiderült, hogy az egyik ár valóban a többihez hasonlóan nettó de oda is adják annyiért. :R

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#153) #00809728


#00809728
törölt tag

Szasztok!

Tőmőrítés ,hogy van+programot hol találok hozzá.MPEG4?
Ki talált olyan oldalt ahol lehet molyolgatni?

(#154) jamo


jamo
tag

Van itt valaki akink sikerült már a 6630 kifüggetlenítése? egyáltalán lehet?:F

(#155) Athos07


Athos07
senior tag

Miért ezt a topikot hagytátok meg, amikor a 6630 egy OKOSTELEFON??? Akkor mi értelme van a külön csoportosításnak? Bog?

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#156) Polacheck válasza Athos07 (#155) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Átraktam oda.

less qq more pewpew!

(#157) Beri


Beri
addikt

A 3660amat sikeresen lecseréltem egy 6630ra és nagyon örülök hogy így tettem. Sokkal gyorsabb, több a RAMja, stb... Csak annyi a gondom, h szívesen elviselnék egy 1GB-s kártyát a telóban, de sajna nem kapni akkorát. Vettem egy Kingston 256osat, ami szerintem kicsi egy ilyen telónak. Nagyobb nem volt csak sima RS, dual voltage bekavart. Tényleg nincs ennyél nagyobb DV RS-MMC (még leírni is hosszú:))?

[Szerkesztve]

eladó Aromamizer RDTA V1

(#158) Beri


Beri
addikt

Megnéztem, Kingston-ból a legnagyobb DV RS-MMC 512es....:F:Y:O:(

eladó Aromamizer RDTA V1

(#159) bomann


bomann
csendes tag

hellósztok!
sikerült már vkinek rádiót megszólaltatnia a telón?

(#160) Viktor0610 válasza bomann (#159) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Van benne rádió? (Tudtommal nincs)
Amennyiben nincs, sz.tem nem érdemes vesződni a Symbian-alapú ''netes'' rádiókkal...

[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

(#161) bomann


bomann
csendes tag

nincs benne rádió,de töltöttem le 2 progit(mobile radio,virgin radio) is amivel net rádiót lehet hallgatni, de meg sem mukkan. ELőször url-t kér,aztán error.

(#162) cornfake válasza Nyuf (#25) üzenetére


cornfake
aktív tag

heh,mintha magamat hallanam,nekem is a se700 most a nagy favorit,de amikor elolvastam az rw-ket a 6630-rol meggyozott.az se nagy kijelzoje,256k-ja es az 1.3mp,ill a 6630 symbian-ja,65k-ja es az 1,3mp kozott vergodtem.

de gyozott a nokia

akinek van,elmondana hogy mik voltak a dobozaban hozza,gyarilag?/vki mar felttete a kerdest,de valaszt nem kapoott mag:(/

I'm what's left, I'm what's right..

(#163) Symple The Best


Symple The Best
tag

Üdv!Azt szeretném megkérdezni,hogy hogy lehet az adóvevőt használni benne?(Push to talk)

(#164) metaldog


metaldog
aktív tag

Hello én most akarok új telefont venni csak nemtudok dönteni hogy 6630-ast vegyek vagy se k750i-t, mert mindegyikről hallottam jót és rosszat is pl az igaz hogy ha sokat használom a 6630-ast pl mp3 hallgatásra meg ilyesmi akkor egy nap allatt lemerűl? Mert az nem lenne jó ha naponta kéne tölteni de viszont nagy a kijelző meg sok program van rá meg ilyesmi. Mondjuk még SE sem volt kérem adjatok tanácsot. Köszi

(#165) Viktor0610 válasza metaldog (#164) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az MP3 hallgatás minden telcsi akkuját megeszi.
A 6630-nak csak fizikálisan nagy a kijelzője, a K750i ebben (is) jobb!
Segítek dönteni.
Vegyél 6630-at, ha egy személyre szabható, 3G-s telefont szeretnél (igaz, a videótelefonálásról le kell mondj az egy kamera miatt).
Vegyél K750i-t, ha egy kissebb méretű, multimédiás képességekben erősebb telefont szeretnél.

Samsung Galaxy A54

(#166) k. válasza Viktor0610 (#165) üzenetére


k.
őstag

de vehet a 6630hoz plusz kamerát

(#167) Viktor0610 válasza k. (#166) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Val.sz.leg potom X 10 e Ft-ért... :((
Akkor inkább vegyen eleve két kamerás telcsit!!!
A 6630 akkor is jó választás lehet, ha csak netezni akar a 3G-vel.

Samsung Galaxy A54

(#168) zazza


zazza
csendes tag

Sziasztok!

Eltudná nekem mondani vki hogy mi jár a telefonhoz gyárilag?Mi van még a dobozában?

(#169) zazza


zazza
csendes tag

NOKIA 6630-hoz milyen tartozékok vannak még a dogozában gyárilag mi jár hozzá?

(#170) adam60e


adam60e
csendes tag

sziasztok! Valaki tudna nekem segíteni abban hogy miért nem tudom rárakni a telefonra a dolgokat, (kép, zene, teelepítések) nem engedi csak azt hogy vegek le rólla dolgokat. Nem lehet hogy valamit nem engedélyeztem ..... plízz help!!!!

(#171) Viktor0610 válasza adam60e (#170) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mit ír ki?

Samsung Galaxy A54

(#172) adam60e válasza Viktor0610 (#171) üzenetére


adam60e
csendes tag

A művelet nem fejezhető be :O

(#173) Viktor0610 válasza zazza (#169) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az értékesítési csomag tartalma
Nokia 6630 okostelefon
64MB kis méretű multimédia-kártya (MMC)
Adapter az MMC-hez
Nokia sztereó fülhallgató HDS-3
Nokia akkumulátor BL-5C
Nokia útitöltő ACP-12
Nokia adatkommunikációs kábel (USB) DKU-2
CD-ROM szoftverekkel és útmutatókkal

Samsung Galaxy A54

(#174) adam60e


adam60e
csendes tag

ja és adatkábellel nyomom

(#175) Viktor0610 válasza adam60e (#172) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Milyen programot használsz (Nokia PC Suite esetén a legújabbat)? Hogy csatlakozol a telefonhoz?

Samsung Galaxy A54

(#176) adam60e válasza Viktor0610 (#175) üzenetére


adam60e
csendes tag

6,4 es pcsuite-et használom, és a gyári adatkábellal csatlakozom. Csak bedugom, felisemri, és ennyi..... tudok leszedni rólla dolgokat, de rárakni semmit

(#177) Viktor0610 válasza adam60e (#176) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Emlékeim szerint a telefon először a Bejövő üzenetek közé tesz mindent, ami érkezik rá (legalábbis BT-nél 99,99%), nem lehet, h. ez a mappa (esetleg a telcsi belső memóriája) van teli?

Samsung Galaxy A54

(#178) adam60e válasza Viktor0610 (#177) üzenetére


adam60e
csendes tag

nem mert itt odamásolod ahova akarod, amúgy is még van 5 mb szabad hely a telefonon + 30 az mmc-n és 122 kb amit rá akarok rakni

(#179) Viktor0610 válasza adam60e (#178) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Milyen kiterjesztésű, amit rá akarsz küldeni?
Amennyiben a file neve hosszabb, próbáld meg 8.3 hosszúságúra rövidíteni, és szóköz, mer egyéb spec. karakterek ne legyenek a névben!!!

Samsung Galaxy A54

(#180) adam60e


adam60e
csendes tag

mikor bemegyeka pcsuit telepítőbe azt írtja ki a telefon alá hogy:
Ez az alkalmazás nem képes megjeleníteni a kiválasztott típusú telefon tartalmát.

(#181) Viktor0610 válasza adam60e (#180) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor a (majdnem biztos) megoldás a legújabb PC Suite letöltése lesz.
A hibaüzenet alapján nem kompatibilis az általad jelenleg használt verzió a 6630-cal.

A nokia.hu tanulsága szerint neked a 6.6-os PC Suite kell.

[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

(#182) adam60e válasza Viktor0610 (#181) üzenetére


adam60e
csendes tag

6,6,18 van fent most raktam fel ez a legújabb ennek tuti ismernie kéne... a szinkronizálást az megcsinálja, viszont adatokat meg nem tudok másolni :( :( :(

(#183) Viktor0610 válasza adam60e (#182) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Megint u.az a hibaüzenet?

Samsung Galaxy A54

(#184) adam60e


adam60e
csendes tag

aha! Én ebből arra következtetk hogy a telefonon van valami elállítva. Szerinted ez lehetséges, vagy inkább máshol keressem a hibát. Ha igen akkor mit állítsak?

(#185) Viktor0610 válasza adam60e (#184) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hát megmondom őszintén, nem tudom, h. így mi lehet a gond...
Majdnem biztos voltam benne, h. a PC Suite nem megfelelő verziószáma a bibi...
Így azt mondom, lehet, szoftvert kellene frissíttess egy szervízben... :F

Samsung Galaxy A54

(#186) adam60e


adam60e
csendes tag

Ja meg lenne egy kérdésem! Mi az a kislednek látszó átlátszó izé a telefon elején a jobb felső sarkában?

(#187) k. válasza adam60e (#186) üzenetére


k.
őstag

az a energia csökkentő ami arra van hogyha sok a fény akkoe lekapcsolja a világítást sötétben pedig felkapcsolja ezzel energiát takarít meg.

(#188) adam60e


adam60e
csendes tag

Szerintetek egy gyári beállítások visszaállítása megoldhatja a dolgokat?

(#189) k. válasza adam60e (#188) üzenetére


k.
őstag

nem valószínű de van rá esély

[Szerkesztve]

(#190) adam60e


adam60e
csendes tag

nem nem csinált semmit!! Megőrülök, hogy miért nem tud normálisan működni, pedig olyan evidens minden............................... :Y :Y

(#191) k. válasza adam60e (#190) üzenetére


k.
őstag

hát az szívás:((( akkor írány a márkaszervíz és szoft frissítés(ha ezek nem jöttek be amiket ajánlottunk akkor csak az maradt)

[Szerkesztve]

(#192) zazza


zazza
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudok dönteni a két telefon között hogy melyiket válasszam!A NOKIA 6630-as vagy a NOKIA 6680-as telefont? Melyik az okosabb és jobb?Melyik tud többet?Segítsetek FONTOS lenne!!
Válaszotokat előre is köszi!

(#193) Crow


Crow
tag

Üdv!

A következő kérdéseim lennének a 6630-ról:
1: Tapasztalaitok alapján hány bír napot bír az aksi ha nagyon keveset telefonalok vele ( <15perc/nap)?
2: Kb hány óra folyamatos mp3 lejátszást bír?
3: Ha filmet nézek rajta, nem szaggat-e?
4: Az mp3 lejátszás hangereje milyen (például 6230-hoz v. 5510-hez képest)?

[Szerkesztve]

Crow

(#194) Zoltanfi válasza Crow (#193) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

1. Általában 2 esetleg 3 nap
2. Kb 10 óra, de ahoz már jó nagy kártya kell;)
3. A filmek egyáltalán nem szaggatnak, sőt elég jó minőségben vesz fel videót, amelyeket fektetve teljes kijelzőn is visszanézhetsz (külön progi nélkül is)
4. A hangerő a fülesen teljesen jó, csak a hangszínszabályzó, az oldalsó hangerőgombok és a távvezérelhetőség hiányzik, amik az olcsóbb (és halkabb) 6230-ba bennevannak..

[Szerkesztve]

(#195) Crow válasza Zoltanfi (#194) üzenetére


Crow
tag

Köszönöm az infókat.

Crow

(#196) zazza


zazza
csendes tag

Sziasztok!
Na megvettem a Nokia 6630-ast hát nem vagyok tőle elájulva ezért szeretném eladni!Érdekelné vkit?Az ára: 60.000 de csere is éredekelne egy Nokia N70-es készülék!Ha érdekel akkor írj e-mailt: bon-bon@freemail.hu
Ja a telón van víruskereső program is még hozzá Norton, ami 2007-ig jogtisztán van rajta!

(#197) djbalu


djbalu
csendes tag

[kép]

Eladó egy Nokia 6630-as 2 hónapos, gyönyörű állapotban minden tartozékával.( doboz, CD, adatkábel, 64 mb-os memcard )
+ 512-es DV-RS-MMC memória kártya
ir ár: 65000huf
Érd: budaybalazs@pr.hu vagy tel: 06705296806

[Szerkesztve]

(#198) bobtam


bobtam
csendes tag

Sziasztok!
Külföldről szeretnék telefont venni. 6630-ra gondoltam. Következő problémákra keresek választ:
Lehet problémám a függetlenítéssel?
Magyar nyelvet házilag fel tudok rá rakni?
A segítséget előre is köszönöm!

(#199) Kubi


Kubi
csendes tag

Hali!Most vettem egy 6630-at (használtan).Az üzletben nem volt semmi baja majd mikor a második nap átraktam a sim-em a régi 6600-ba (adatmásolás végett) utánna már nem kapcsolt be a 6630.Segítség!!!

Ember küzdve küzdj és bízva bízzál rögbizzél,hogy el ne hízzál!

(#200) Kubi


Kubi
csendes tag

Azr írja ki:Atelefoindítás sikertelen.Forduljon a márkakereskedőhöz.Ilyet csinált már a 6600 is de azt újraindíva gond nélkül bekapcsolt.
:O

Ember küzdve küzdj és bízva bízzál rögbizzél,hogy el ne hízzál!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Nokia 6630 topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.