Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Nokia 6630 topik

Hozzászólások

(#1) Azzila


Azzila
csendes tag

Várom a hozászólásokat

(#2) rambo4ésfél


rambo4ésfél
aktív tag

A NOKIA oldalán már van róla leírás magyarul is ha az segít Én még nem láttam élőbe

(#3) rambo4ésfél


rambo4ésfél
aktív tag

A NOKIA oldalán már van róla leírás magyarul is ha az segít Én még nem láttam élőbe

(#4) Azzila válasza rambo4ésfél (#3) üzenetére


Azzila
csendes tag

De állítólag már piacon van, nem?

(#5) DonSüti


DonSüti
csendes tag

Én ugy tudom(mivel én ilyet akarok venni)hogy karácsony környékén jön ki!

Ha látod a NO FEAR-t akkor már nem kell félned....CS:S

(#6) Pompi válasza DonSüti (#5) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Apróneten már árulják.

Feel Good Inc.

(#7) Azzila


Azzila
csendes tag

Érdekelne nem csak az árral kapcsolatos infó, hanem hogy esetleg van e valakinek e, és ha van milyen észrevételei vannak a telóval kapcsolatosan(design,stb). Az is érdeklene, hogy milyen progikat lehet rá tenni. De értelmeseket....

(#8) Azzila


Azzila
csendes tag

Látom még nincs sok embernek még ilyen telcsije...:DD

(#9) Azzila


Azzila
csendes tag

Senkinek semmilyen tapasztalata nincs erről a teloról:F

(#10) ByB


ByB
addikt

Nekem van és imádom!!! Egyszerűen tényleg mindent tud: a kamerája lassan tényleg nélkülözhetővé teszi a hobbi szintű digitális kamerát, a kijelzőjénél létezik szebb, de az automatikus fényerő szabályozás király. Az oldalról kivehető kártya praktikus, szintúgy a szoftver, amiben még semmi hibát sem találtam... Egy jó teldzsó, csak baromi drága...

(#11) ByB válasza Azzila (#7) üzenetére


ByB
addikt

Apropó progi: létezik rá magas frekvenciájú hangot kiadó szúnyogírtó is, ha értelmes programra van szükséged! :D Tényleg minden van hozzá...

(#12) Azzila válasza ByB (#11) üzenetére


Azzila
csendes tag

Ez igy tényleg barónak hangzik!
És mi pénzbe volt neked?
Sorozat fotókat lehet vele készíteni?

(#13) micro válasza Azzila (#12) üzenetére


micro
addikt

Meg cserélhatő objektíves! :DD

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#14) ByB válasza Azzila (#12) üzenetére


ByB
addikt

Az ''objektíve'' atomjoó!!! ELőször is 1.3 megapixel, 6x zoom (folytonos, nem szakaszos és ez nagy dolog ebbe a kategóriába!!!) éjszakai fokozat, sorozat képek (6 db), időzíthető, video... és van hozzá egy külön fotószerkesztő (mint egy nagyon buta Photoshop: körülírás, keret, színez, javítás... milliónyi cucc), BT nyomtatás és fotónézegető... No comment!!! Plusz csatlakoztatható vaku... És ez csak a fényképezés!!! Én 120k-ért jutottam hozzá...

(#15) titko válasza ByB (#14) üzenetére


titko
tag

Szia! Egy kicsit irígykedem, ugyanis én is ilyen telore vágyom, e még egy kicsit várok. Az tényleg igaz, hogy más mmc kártyája van , ill ''lassabb'' mint mondjuk a 6600?

(#16) ByB válasza titko (#15) üzenetére


ByB
addikt

MMC-RS kártya való bele, ez valamivel kisebb, mint a sima MMC, de pár hónapon belül azonos lesz az áruk... (most 2-3 ezerrel drágább) Azt hogy lassabb, meg nem állítanám: igen több idő még bekapcsolás után feláll az operációs rendszer, (de jóval kevesebb idő, mint a 6260-asnál, az egy évezred) de maga menü és a programok indításánál én nem érzek különbséget, főleg úgy nem, hogy a 6630 sokkal többet tud és a tudásának egy szelete egyfolytában dolgozik: automata kontraszt és hangerő... szerintem kellően gyors és végtelenül ergonómikus. Ez utóbbi tulajdonságát mind ''szakértőkén'', (ezt tanulom) mind szimpla felhasználóként az eddigi legjobb telefonnak tartom, amivel dolgom volt!

(#17) titko válasza ByB (#16) üzenetére


titko
tag

És a mindennapi használhatóságával megvagy elégedve? Értem ezalatt az akku állítólag 1-2 napot bír hát az nem sok.

(#18) baga


baga
tag

http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?t=18852

http://gportal.hu/portal/szilaj/

http://www.mobilarena.hu/index.php?htm=html/no_6630.php

(#19) baga válasza titko (#17) üzenetére


baga
tag

ami a ''gáz'' nincs még hozzá nagyobb rs dv mmc azaz dual voltage mmc,
ez 1.8 v -on mükődik szoval max 64 ami benne van az aksi tényleg max 1-2 nap!

(#20) ByB válasza baga (#19) üzenetére


ByB
addikt

De van hozzá 512 MByte-os is: Bővebben: link Memória/Memória kártya!!! A másik meg, hogy én elég sokat telefonálok és 3 napig mindig bírta idáig (éjszaka off)!!!

(#21) ByB válasza titko (#17) üzenetére


ByB
addikt

Teljesen meg vagyok elégevde, tökéletesen kitalálták minde napró részletét: a gombok ugyan nem nagyok, de annyira domborúak, hogy tökéletesen lehet érezni melyiket nyomod le, a kártya oldalról vehető ki (nem kell kikapcsolni a telót), a kamerát egy gumigyűrű védi, az oldala ''tapadós'' műanyagból van... Milliónyi apróság amitől tuti teldzsó lesz!

(#22) Powder válasza ByB (#21) üzenetére


Powder
csendes tag

Szia
Ez elég jól hangzik. de 1 fontos kérdés felmerül. Stereo-e a kütyü? :F
Merthogy annak idején a 7610 re is azt írták, azért is vettem meg azt közben meg mégse. :O

Roll that shit, light that shit, smoke that shit!!!

(#23) ByB válasza Powder (#22) üzenetére


ByB
addikt

Nokia-nak csak a 7710-es telefonja stereo: abba van igazi mp3 dekóder!!! A többi csak áll stereo! (Mp3 hallgatásra ma még szerintem nincs joó telefon, arra ott az iRiver:D)

(#24) Powder válasza ByB (#23) üzenetére


Powder
csendes tag

S.E: S700?

Roll that shit, light that shit, smoke that shit!!!

(#25) Nyuf válasza Powder (#24) üzenetére


Nyuf
senior tag

Én is akarok nemsokára venni valami jó kis telót.
Az S700-on is gondolkodtam (az már használható komolyabb fényképezésre is) csakhát mióta ismerkedtem haverom 6600-ásával azóta egy dolog tuti ,hogy symbian 7.0 alá nem adom ,tegyük hozzá ,hogy egy másik haveromnak k700-asa van és hát nem gyözött meg:( A nokiák sokkal jobbak egyelöre ,bár igaz ,hogy az aksik kezdenek határt szabni a további fejlödésnek.

Az én favoritom egy 320x200 -as kijelzövel rendelkezö nokia lenne symbiannal és ccd-s 1.3as kamerával:)) azthiszem ilyen konstrukcióra még jó ideig várhatunk.
Ja és birjon legalább 3 óra folyamatos filmlejátszást mivel sokat utazok:)
Meg akkor már legyen sztereó is:P

Debian amd64 sarge

(#26) Powder


Powder
csendes tag

Úgy tudom hogy a 6630 már folyamatban 1 órát felvesz de nem tudom mennyire van húzása a képnek, mert a 7610 a K700 szemben elég lassú, viszont az s700 nak szintén lassú a K700 hoz képest.

Roll that shit, light that shit, smoke that shit!!!

(#27) baga válasza ByB (#20) üzenetére


baga
tag

szia vettél is ott rs dv mmc-ét 512-est?:Y
mert folyamatosan hivom a kereskedőket és még nem is találkoztak vele!!!!
max külfőld és 256mb samsung
szoval nem értem ezt honnan veszed má bocs!!!!!!!!!!

[Szerkesztve]

(#28) baga válasza baga (#27) üzenetére


baga
tag

http://www.yenra.com/dual-voltage-memory-card/

(#29) baga válasza baga (#28) üzenetére


baga
tag

http://www.mobymemory.com/
még egy cikk sajnos itt sincs 6630 hoz mmc!!!

(#30) baga válasza baga (#29) üzenetére


baga
tag

http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?t=18852

ezt olvassátok el! itt már szét szekálták a telót!

(#31) baga válasza baga (#29) üzenetére


baga
tag

http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?t=18852

ezt olvassátok el! itt már megbeszéltek a telóról jót, rosszat mindent!

(#32) ByB válasza Powder (#24) üzenetére


ByB
addikt

Egyik telefont se hasonlítsuk egyik iRiver-hez sem! :D Én maradok iRiver párti... :B

(#33) ByB válasza baga (#27) üzenetére


ByB
addikt

Sorry én csak belinkeltem egy lehetőséget, ami ezekszerint nem igaz!!! De legalább tudok linkelni, ajánlom neked is!!! :DD Így esztétikusabb, ráadásul egy hozzászólásba, akár többet is linkelhetsz!!! :B

(#34) ByB válasza Nyuf (#25) üzenetére


ByB
addikt

Ajánlom figyelmedbe, mint egy ''alternatíva'': Bővebben: link + nokia 3210... :D Árban valahol ott van e kettő, mint egy Nokia 6630, vagy tévedek? ;] Mindenesetre finom darab!!!

(#35) baga válasza ByB (#33) üzenetére


baga
tag

no problem! még jó, hogy nem rohant mindenki a speedshop-ba!:)

(#36) ByB válasza baga (#35) üzenetére


ByB
addikt

Látom lelki szemeim előtt a tobzódó sorokat, üvöltő embereket a Speedshop előtt, akik csak az 512Mbyte-os kari miatt várakoznak órák hosszat a -3 fokban... Idegesen és fáradtan hazatérve a Ph! fórumán a címemet keresik, hogy leszámolhassanak velem galád hazugságom miatt!!! :C Szerencse, hogy most megyek is el itthonról... :B

(#37) baga válasza ByB (#36) üzenetére


baga
tag

ez szép volt! bár csak tudnád mennyien várnak már ilyen mmc-re .mert a 64 mb ami benne van semmire nem elég ha valaki ki akarja használni ezt a telót
de ezekszerint neked elég bele ez! mert fogalamad sincs milyen való bele:DD

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#38) ByB válasza baga (#37) üzenetére


ByB
addikt

A szúnyogírtós progi felfért rá és nekem csak azért kell!!! :DD Komolyra fordítva az online rádiózás és a filmek nézése, az tényleg érdekel! Persze joó lenne, ha használható volna a 384 kbit/s-es sebesség is, de arra még várhatunk... :(

(#39) baga válasza ByB (#38) üzenetére


baga
tag

ok akkor ezt megdumcsiztuk!

amúgy kiri a teló!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#40) baga válasza ByB (#38) üzenetére


baga
tag

amugy 6600 ra is volt szúnyogirtós progim de ....................nyáron amikor ezer szúnyog van hát nemtom ajánlom mindenkinek:DD

(#41) Azzila


Azzila
csendes tag

A két kártya között csak feszben van különbség?

(#42) Azzila


Azzila
csendes tag

Ja és ha rendesen használva van a teló, akkor mennyit bír az aksija?

(#43) Fecka17


Fecka17
tag

Ide tudsz írni Azzi, amúgy meg nem vagy MSN-en?

Üdv: Fecka!

(#44) Azzila válasza Fecka17 (#43) üzenetére


Azzila
csendes tag

Most már vagyok...

(#45) baga válasza Azzila (#41) üzenetére


baga
tag

igen rs dv mmc 1.8-3.3v rs mmc 2.7-3.6v asszem fejből szoval rs dv mmc bármelyik teloba jo de a 6630 ba csak ez ,állitólag ezt azért találták ki hogy tovább birja az aksi!

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#46) Azzila válasza baga (#45) üzenetére


Azzila
csendes tag

És hogy külön keljen hozzá venni memória kártyát:DD

(#47) Azzila


Azzila
csendes tag

Ehez van fm rádiós progi?

(#48) baga válasza Azzila (#47) üzenetére


baga
tag

wap-os , max rádios hedszett

(#49) ByB válasza baga (#48) üzenetére


ByB
addikt

Erre gondolsz: Bővebben: link mert szerintem ez elég jó, csak nem tudom, hogy kompatibilis-e, mert csak a 3100-ast írja, de kizártnak tartom, hogy 1 telefon miatt kiadnának egy ilyet!???

(#50) baga válasza ByB (#49) üzenetére


baga
tag

jaja ez az!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Nokia 6630 topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.