Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum VIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#801) T. Almeida válasza edipqe (#797) üzenetére


T. Almeida
senior tag

> nah mindenki aki házas legalább 7-8 éve írja be mit gondol erről????

5 éve vagyok házas...Ha ilyenekre vágyott volna, akkor taláén már éreztette volna velem enyhén, nem gondolod? Nem vagyunk prűdek, de ez valahogy távol áll tőlünk...
Egyébként az igaz, hogy x+1 év után is fel lehet dobni a szexuális életet...

tbs.: LOL :DD

[Szerkesztve]

(#802) Esmein


Esmein
nagyúr

Kíváncsi vagyok, mi a fene lehet Márkockával.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#803) edipqe válasza T. Almeida (#801) üzenetére


edipqe
senior tag

de észre vetted volna akkor jó a kapcsolatotok 5 év az már valami,, az már jelent valamit..pláne ha elötte volt még x év

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#804) tbs válasza edipqe (#797) üzenetére


tbs
addikt

Ugyan csak 4 éve vagyunk házasok, de ~11-12 éve élünk együtt (kizárólag), de most is évente legalább egyszer egymásba szeretünk! :D Amiről te beszélsz, az is benne van a pakliban, de még messze van...

(#805) edipqe válasza tbs (#804) üzenetére


edipqe
senior tag

jól nyomjátok nah valami ilyesmit akarok én is mondani ennyi idő után hogy szeretem és ugyan olyan aszerelem ha nem erősebb...jeah LOVE rulez 4 vá és most nem az evá-ra gondolok amit eltöröltek...de fárasztó ez a munka...

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#806) szepi79 válasza edipqe (#803) üzenetére


szepi79
őstag

már épp kezdtek volna normális aláírásaid lenni. muszáj erőltetni a nagybetűket ennyire? (amúgy a vibri sokkal jobb bármilyen FF cumónál, legalábbis az exem szerint)

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#807) T. Almeida válasza edipqe (#805) üzenetére


T. Almeida
senior tag

Az evát nem törölték el, csak brutál megemelték az adóját...

tbs...ez jó, mert ilyen nagy egymásra találások nálunk is vannak...7köznap dolgozunk, 7végén pihenünk, nem mindig van sok idő-türelem-energia a másikra...most volt a házassági évfordulónk, elmentünk lötyögni egyet, olyanok voltunk, mint az újdonsült szerelmesek egymással :) Ezért él az ember...

(#808) edipqe válasza szepi79 (#806) üzenetére


edipqe
senior tag

az alakja miatt biztos de ezek szerint próbálta FF-et?
báár ez a kérdésem tolakodó! nem akartam... ne válaszolj!
[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#809) szepi79 válasza edipqe (#808) üzenetére


szepi79
őstag

FF gamepadünk volt, de nagyon rövid volt a kábele, túl közel kellett lenni a géphez, meg nem rezgett elég erősen (de az alakjával nem volt gond, persze kormánynál biztos más lett volna a vélemény), meg mindig nyomkodni kellett a testprogramban a ''test FF'' gombot (mondjuk azt a részét én csináltam :DDD ). ellenben a másik eszköz szabadon használható bárhol, kényelmesebb.

szerk: mi a faszért mesélek el ilyeneket?

[Szerkesztve]

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#810) edipqe válasza szepi79 (#809) üzenetére


edipqe
senior tag

:DDD :C :C :C

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#811) edipqe válasza edipqe (#810) üzenetére


edipqe
senior tag

mert barátok közt érzed magad? :)
ha annyira akartad volna törölhetted volna!

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#812) csapos2 válasza Esmein (#802) üzenetére


csapos2
addikt

Hüm, hüm. Valóban ma már csütörtök van és sehol egy sor. :)

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#813) zso73 válasza Esmein (#790) üzenetére


zso73
veterán

Mert? Aki nős az még jobban beszámítható. Mivel a vér nem egész nap lennt van, mert vadászik. Hanem a fejében felül. :))
Egyébként meg azért írtam ,mert egy naggyon jó ajánlat volt, és elég egyértelmű. De mivel házasságban éltem ki kellett hagynom. :O

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#814) edipqe válasza zso73 (#813) üzenetére


edipqe
senior tag

ahhoz hogy vadásszak közel uannyi vér kell itt is ott is...1ik a másik hiányában nem elég hatékony! :)
ha lent van minden vér jó nőt nem kapsz!
ha fent van minden vér nem mész a nők után olyan hévvel és az látszik akkor meg azért nem kapsz :DDD

[Szerkesztve]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#815) Esmein válasza zso73 (#813) üzenetére


Esmein
nagyúr

És ha van barátnőd, de nem vagy házas megteszed ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#816) edipqe válasza Esmein (#815) üzenetére


edipqe
senior tag

ez biztos hogy a fémdarab meglététől függ ami a kezeden van (már akinek van)? lehet hogy a kapcsolat milyenségétől függ........

[Szerkesztve]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#817) edipqe


edipqe
senior tag

HEHH ezt most olvastam:mi a különbség a nő és a sztgép alkrész között?
a nőre nincs gari de a szgép alkrész hamarabbbb elromlik!

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#818) tildy válasza edipqe (#797) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát kikötözés azét talán nem, de extrém helyen, satöbbi már volt :B :B
Jajaj jönnek elő az emlékek :DDD

Én spec ha szeretem a kedvest, akkor annyira nem idegenedik az ilyesmitől. Egyetlen egy dolog ami megbotránkoztatna, ha kérné , és nem valószínű , hogy belemennék, ez az intimborotválás.

A selyemkendős ötleted pedig, hm, igazán hm :B

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#819) zso73 válasza Esmein (#815) üzenetére


zso73
veterán

Erre most mit kellene válaszolnom? Diplomatikusat,igazat,vagy..........
Nem tudom. Másképp gondolkodom azóta. De szerintem nem.
Teljesen kicserélődtem a válásom után. Más ember lettem. Így nem tudom, hogy most, hogyan reagálnék ilyen szituban. Nem rosszabb vagyok, csak most azt élem meg, ami, aki vagyok. Rettenet jó, hogy nem úgy viselkedem, ahogy azt a köz elvárja. Saját morálom, szabályaim szerint élek. És ez néha szigorúbb, mint a köz által elfogadott. De ezt itt nem tudom, nem akarom leírni...........hosszú lenne. Ha valakit érdekel milyen ember vagyok, egy sör mellett szívesen mesélek. Vagy PH tábor, ha lesz. Nagyon kíváncsi lennék én is egy két arcra innen. :) /fiúk, lányok vegyesen./ 14 éves korom óta érdekelnek az emberek, és a viselkedésük................... Főleg ezért is, és szeretek beszélgetni...........
816 : De bizony sok esetben a ''fémdarab'' sokat számít. Merrt néha az lesz a lelkiismereted. Én soha nem hordtam,de mégsem csaltam meg az exet. De van akinek ez kell emlékeztetőnek. Van, aki meg ezzel csajozik. Mert ugye: A lányoknak is jobb, ha csak szex kapcsolatnál nem akaszkodnak a nyakukba, és nem akarják feleségül venni őket. És ez bizonyíték, hogy már másé. Ja:Tuti, hogy tud valamit, amiért valai szereti. Rossz nem lehet...........

[Szerkesztve]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#820) zso73 válasza tildy (#818) üzenetére


zso73
veterán

Mi bajod van az intim borotválással? Félsz a pengétől? Biztos van megoldás arra is.
Én spec már borotváltam..............szerintem azóta is csinálja a lányzó magának.
Kinek a pap..................... Nekem spec a Sultz Gizi.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#821) tildy válasza zso73 (#820) üzenetére


tildy
nagyúr

Az, hogy ez annyira intim dolog, hogy a ferfinak ehhez semmi koze. Ez noi dolog.. szerintem. Egyebkent is magat a borotvat utalom, epillaltatni meg csak nem vele fogom (Nem szereti latni a fajdalmat...)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#822) Esmein válasza tildy (#821) üzenetére


Esmein
nagyúr

Én azt hittem úgy egyáltalán. az hogy vele csináltatod az télleg oan izé :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#823) tildy válasza Esmein (#822) üzenetére


tildy
nagyúr

Egyébként sem szívesen csinálom, csak mert pepecs munka. Sajnos néha muszáj borotvával is, de nem tartozik a kedvenc elfoglaltságaim közé...
Hála égnek annak idejéna kedves meglepett karácsonyra epilátorral , így bár kicsit fájdalmas, ámde nem kell pepecskedni vele.

Valakinek viszotn ez jön be, hogy csinálják egymásnak. Én nem tenném és nem teszem , ennyi. Lehet prűdnek mondani, de ismerve magam, hogy a szexualitéás egyéb területein nem vagyok az, ez így kilőve.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#824) Esmein válasza tildy (#823) üzenetére


Esmein
nagyúr

Én meg egy perverz vagyok és nincs is ilyesmire igényem :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#825) Kokkantas válasza Esmein (#824) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Egy kis egészséges perverzitás mindenkinek kell.



[Szerkesztve]

(#826) zso73 válasza tildy (#821) üzenetére


zso73
veterán

Vettem. Nem is vártam, hogy részletezd................ És elfogadom a magyarázatot.
Ha túl indiszkrét voltam, bocsi! :R
823/b Én sem arra kattanok, hogy egymásnak..........D az elsőnél jobb volt a borotvakezelési technikám. :C ........Téma részemről lezárva.

[Szerkesztve]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#827) Esmein válasza Kokkantas (#825) üzenetére


Esmein
nagyúr

Hát ja. Mindenkinek van perverziója. Van aki levágott fejű csirkéket, van aki a természetes muffot kedveli ;)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#828) zso73 válasza Esmein (#827) üzenetére


zso73
veterán

Nem a libára célzol? :F

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#829) Kokkantas válasza zso73 (#828) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

A csirke szó félreérthető.

(#830) zso73 válasza Kokkantas (#829) üzenetére


zso73
veterán

Nem. Én úgy tudtam, hogy az arabok a libának vágják le a fejét miközben.................
És nem a csirkének.Csak a pontosítás miatt kérdezem. De nem fontos annyia.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#831) tbs válasza tildy (#823) üzenetére


tbs
addikt

Egy párkapcsolatban az epilátor az egyik leggenyóbb ajándék...:DDD

(#832) Esmein válasza zso73 (#830) üzenetére


Esmein
nagyúr

Én arra gondoltam, hogy levágják a fejét és a nyakát közösülik meg. Fene a piszkos fantáziám mi ?

Nem is tuttam hogy az arabok télleg csinálnak ilyet. Fújundorjtó :(



[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#833) tildy válasza zso73 (#826) üzenetére


tildy
nagyúr

Próbáltam korrekt keretek kozt maradni :B

Nem is mondtam, lehet, hogy megitn kulon leszunk a parommal, de nem amiatt mert ne lenne egyutt jo (Szo-szo, a tavolsag meg jobban osszehoz bennunket), hanem mert szeretnenk megcsinalni a magunk szerencsejet. Meg azt vettuk eszre, hogy sokkal jobb, ha nem vagyunk sulve fove egyutt, egyszeruen esgymasra kattanunk, de nemcsak amiatt mert jajj, mar reg volt szex (Enyni erővel barkit elkaphatnek akar az utcan is... ), vagy valami, hanem egyszeruen ugy megkivanjuk egymast, hogy íjj:)


Errol egy vicc jut eszembe, hogy nezzd mar az oregek milyene jol megvannak egymassal... Na ja, hisza tata nyarra mindig kikoltozik a telekre;)


tbs: ez szerintem nem így van:U Tudta, hogy nagyon szeretnék már, ezért kaptam. közösen választottuk ki, ahognan számára is a szülinapi karórát. Igaz elveszik a meglepetés varázsa, de cserébe olyannal ajándékozzuk meg a másikat, amit tuti , hogy évek múlva is használni fog.


[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#834) tbs válasza tildy (#833) üzenetére


tbs
addikt

Ez tök érdekes: mi hihetetlenül szétszórttá válunk külön... :F

(#835) zso73 válasza tbs (#831) üzenetére


zso73
veterán

A vibrátort jobbnak tartod mi? :C

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#836) zso73 válasza Esmein (#832) üzenetére


zso73
veterán

Az már a sebszex kategória. Br............És az naon perverz./számomra./

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#837) Esmein válasza zso73 (#836) üzenetére


Esmein
nagyúr

Hát, normális ember számára az.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#838) tbs válasza zso73 (#835) üzenetére


tbs
addikt

A vibri a másik rossz...

Ellenben egy ánuszgyöngysor... :DDD

A trükk az ilyen ajándékokban, hogy egyedül ne lehessen kényelmesen használni. Kelljen egy ''segédszemély''. ;)

(#839) ladybug válasza Kokkantas (#825) üzenetére


ladybug
őstag

Tudod mit szoktak mondani? A szex akkor a legjobb, amikor a legpervezebb. :B ;)

Amúgy érdekes téma. Nyissunk egy szextopikot? ''Ki milyen szexujális segádeszközt használ/használt?'' ''Adjatok tanácsot a jobb szexhez.'' ''Intim testrészek- csupasz vagy szőrös?'' :D

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#840) tbs válasza ladybug (#839) üzenetére


tbs
addikt

Meg azt is, hogy szeksz közben nincs perverzió, csak a leselkedőknek... ;)

(#841) Kokkantas válasza ladybug (#839) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Ha nagyon szeretnétek akkor majd a boltban ahol haver dolgozik jobban szétnézek és elmondom mit is lehet kapni ott. A felfújható bárányka ami béget...LOL

(#842) TrollBalint válasza Kokkantas (#841) üzenetére


TrollBalint
addikt

egy haveromat egy felfújható malaccal lepték meg a kollégiumban. Aztán az a malac lett az egyik helyi együttes kabala állata :D amig el nem tünt :(

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#843) FireKeeper válasza TrollBalint (#842) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a mi koleszunkban vannak nők is:D
bocsssss

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#844) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Most megkaptam :( azt mondta egy hölgy ismerösöm, az a baj velem, hogy túl kedves vagyok ezért bennem nem a pasit látják, hanem egy kedves srácot, akit ki lehet használni. :(

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#845) fokukac válasza TrollBalint (#844) üzenetére


fokukac
nagyúr

újabban én is ezt hallom, a nőknek az kell, hogy bunkók legyünk velük, bizonyisten, most már ki is fogom próbálni... :D

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#846) Pala válasza TrollBalint (#844) üzenetére


Pala
veterán

pff, hát azért direkt biztosan nem fogom követni a divatot, és csak azért bunkó lenni, mert ennyire alpári módon igénytelen nők is vannak:U

(#847) Kokkantas válasza TrollBalint (#844) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Ezt már nekem is a fejemhezvágták, de nemérdekel. Bunkó nemakarok lenni, mert, ha az lennék akkor a lelkiismeretem kicsinálna.

(#848) FireKeeper válasza Kokkantas (#847) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

egyébként is hát mik a nők mazochisták, hogy nem kell nekik egy kedves srác vagy mi?:D sztem nem... lehet hogy ez csak valami védekező-duma volt. lehet hogy csak egy kis rámenősség kellett volna, és nem bunkóság...

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#849) TrollBalint


TrollBalint
addikt

nem akarok bukó lenni, de mi az, hogy túl kedves??? Milyen ajó középút? egyik nap lekurvázom a másiknap meg becézgetem, meg ágybareggeli?

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#850) Pala válasza Kokkantas (#847) üzenetére


Pala
veterán

detto
meg hát ha valaki nem születik hülyének, akkor még bunkónak lenni is megerőltető, arról nem is beszélve, hogy megintcsak nem téged ismernek meg, hanem egy (feleslegesen negatívvá redukált) mesterséges énedet

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum VIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.