Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#142) solena válasza Szevam (#141) üzenetére


solena
tag

Hajrá:D

Nekem is voltak ilyen lábbelijeim, amit rendszeresen reparáltam, azóta sem volt olyan király pacskerom:DD Bár én rendszeresen szögeltem a cuccaimXD Bár a legnagyobb az volt, hogy az első Steel bakancsomat cirka 10 év után hajítottam ki, mikor összecuccoltam férjemmel (közölte, hogy bár nagyon nagy szívfájdalom, de iktassuk a kukába). Pedig nagy pörgéseket csaptam vele, mert eltört keresztbe a talpa, és ha felcsaptam az asztalra, tudtam "beszéltetni":DDD Tudom, hogy ordenáré igénytelenség, de akkor is zsír poén volt annoXD

Ruhaszanálást utoljára akkor csaptam, mikor a az ominózus költözésem volt, szóval, megint esedékes. De tényleg nyivákolás lesz belőle:S Olyantól is meg kell szabaduljak, ami még anyámé volt, de rám már tuti nem jön fel, ha csontra fogyok sem nem én vagyok hatalmas, hanem anyám volt nagyon vékony. Komoly érzelmi töltete van, na :O

A kábeles/alkatrészes fiókot is át kéne nézni, hogy mi az, ami még használható, vagy "iktathatom". Az csak a tesztelés miatt lesz húzós, de muszáj megszabadulni a fölösleges cuccoktólXD

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.