Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Szevam


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Jujj vannak itt még lányok (bár nem sok :( ), de örülök! :)

[ Szerkesztve ]

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#52) Szevam


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Helló! Él még a topic?

Azért akarom ezt a topicot feléleszteni, mert elegem lett abból hogy akár melyik más témában elmerülök mindenhol buzinak néznek, persze aztán elmondom hogy lány vagyok :DDD Majd jót röhögök a szituáción, amikor a srácok csak "néznek" aztán "pirongnak" a beszólások miatt :DDD

Hiszem, hogy a PH mélyebb bugyraiban vannak lányok, és hogy mi is össze tudunk "ülni" , csevegni :)

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#53) moonlight115 válasza Szevam (#52) üzenetére


moonlight115
tag

Csevegjünk! :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#54) Szevam válasza moonlight115 (#53) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Rendben :)

Melyik topicban/ topicokban szoktál mozogni gyakrabban?

(Én utóbbi időben az autós topicot olvasom gyakrabban, korábban mikor több időm volt a mobil fotós topicba posztoltam többet. )

[ Szerkesztve ]

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#55) aggleány


aggleány
addikt

Na én is itten vagyok! :D

Nekem régebben írtak páran a szakmai topikokban, hogy elírtam a nevem, merthogy aggleány lett, és nem agglegény. :DDD

(#56) Szevam válasza aggleány (#55) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Az szép!
Latom szereted a telefonokat :) Én még mindig egy samu S3-at használok. Amíg műkodik és vigyazok rá kiszolgál rendesen :).

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#57) aggleány válasza Szevam (#56) üzenetére


aggleány
addikt

Igen, mondhatjuk, hogy telefonbuzi vagyok (vagy telefonleszbikus???). :DDD Bár ez inkább régebben volt jellemző, mostanában nem cserélgetem őket annyira. Én is Samus vagyok, de ez az új S8 vonal nem tetszik. Egy árva gomb nincs rajta, rossz helyen van az ujjlenyomat-leolvasó... áááá, elcseszték. :O

A többiek hol bujkálnak?

(#58) Szevam válasza aggleány (#57) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Hehe. :DDD Korábban BlackBerry-m volt. Sok gombbal :U

Nem tudom merre vannak, 1-2 embernek még írtam privátot, de egyelőre semmi. :(

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#59) aggleány válasza Szevam (#58) üzenetére


aggleány
addikt

Nem baj, addig elszórakoztatjuk egymást. :D

Lelkes kütyübuzi lévén beszereztem egy okosórát. Tök jó, hogy szól, ha történés van, de azért az túlzás, hogy időnként rám szól, hogy ideje mozogni egyet. :DDD Cserébe viszont gratulál, ha megmozdulok. Azt mondja, hogy "Helyes, újra a pályán!" Szerinted? :DD

(#60) Szevam válasza aggleány (#59) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Ha jól tudom giroszkóppal érzékeli a helyzeted, meg hogy mozogtál...Tuti levenném a karomról, és elkezdenék legyezni vele, ha éppen nem akarok vagy tudok mozogni... ;]

Gondolkoztam én is okos óra/karperecről, de nekem ne dumáljon, hogy menjek mozogni :D
Persze kell a sportolás, de nem akkor amikor ő mondja, hanem ha ráérek :D

[ Szerkesztve ]

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#61) aggleány válasza Szevam (#60) üzenetére


aggleány
addikt

Nem dumál, csak írogat. :DDD

(#62) moonlight115 válasza Szevam (#54) üzenetére


moonlight115
tag

Az :L topikot szeretem, ott játszunk szófacsarósat, és az angolosban is szoktam segíteni, ha tudok. Ha nem, akkor én tanulok tőlük. :D
Nem vagyok nagy kütyüs, Lumia 640-esem van, nagyon szeretem, bár sokan szidják a Microsoftot, nem is alaptalanul, de nekem megfelel, tetszenek a csempék és megszoktam a rendszert.
Irodalom, zene, filmek (és akármi) :) – erről szól a blogom. Egyébként fodrász vagyok. :D Ti mivel foglalkoztok, ha nem épp itt olvasgattok?

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#63) aggleány válasza moonlight115 (#62) üzenetére


aggleány
addikt

Én is nagyon szeretek olvasni, és a jó filmek sincsenek ellenemre. Három éve e-cigizek 23 év dohányzás után, és az e-cigi téma lett az egyik hobbim. Két évig e-cigi boltban dolgoztam, de állam bácsi május végével betiltotta az ilyesmit, mivel a dohánytermékeken nagyobb az adó - természetesen nem ezzel a dumával, de valójában ezért.

Momentán munkamentes vagyok, de hétfőtől az Állatkerti Alapítványnál fogok dolgozni, az állatkák örökbefogadását és a csatolt dolgokat fogom intézni. :D

[ Szerkesztve ]

(#64) moonlight115 válasza aggleány (#63) üzenetére


moonlight115
tag

Nem sokat tudok az Állatkerti Alapítványról, de jó dolognak tűnik. Majd mondd el, hogy milyen, jó?
Én 3 éve leszoktam a cigiről, egyik napról a másikra, és híztam 15 kilót, de rám fért. :) . Rájöttem a nagy titokra: nem szabad megvenni! És mikor eszembe jutott, hogy hiányzik, gyorsan másra gondoltam, olyasmire, ami érdekel, ami izgat...szóval, hogy lekössem az agyam mással. Bevált, pedig azelőtt azt gondoltam, nehezebb lesz. A bátyám e-cigivel szokott le.
Hogy most ez miért rossz az államnak, hogy talán egészségesebbek lesznek az emberek, tehát csökkenhetnek az eü-re fordított kiadások, az is jó kérdés.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#65) aggleány válasza moonlight115 (#64) üzenetére


aggleány
addikt

Még én sem tudok sokat az alapítványról, de ez remélhetőleg ideiglenes. :)

Az államot nem érdekli az emberek egészsége. A saját zsebe érdekli. Egy doboz cigin kb. 8-900 Ft az adó, amit ők tesznek zsebre. Ennyi számít nekik.

(#66) Szevam válasza moonlight115 (#62) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Ha nem olvasgatok akkor éppen tanulok (természettudomány) vagy dolgozok (IT) vagy túrázok. A cigivel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, nem cigiztem és nem is akarok :D. Bár tetszik az e-cigi és a vízipipa (a nagy füst miatt). :DD

Régen voltam fodrásznál. Magamnak szoktam vágni, de lehet lassan elkélne a szakértelem, kicsit teszetosza már a hajam :D

@aggleány: A menhely szuper, ha a helyedben lennék, akkor egy öl cicát tartanék az irodába :K

@aggleány:Ha csak írogat, az még elmegy...

[ Szerkesztve ]

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#67) moonlight115 válasza Szevam (#66) üzenetére


moonlight115
tag

Ha Miskolcon jársz, vendégem vagy egy frizurára. ;)
Aggleány, te is! :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#68) Szevam válasza moonlight115 (#67) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Jajj de jó, köszönöm! :R
(Sajnos nem szoktam arrafelé járni, de ha majd egyszer.... :) )

Ha már itt vagyunk. Hajhullás ellen milyen sampont tudnál ajánlani?
Alpecin, Euceryn nem jött be. Most Head&shoulders-t használok (hajhullás ellen férfiaknak ;] - talán nőknek sem ártalmas).

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#69) moonlight115 válasza Szevam (#68) üzenetére


moonlight115
tag

Hol laksz?

Én nem hiszek ezekben a samponokban, de ha korpás is a fejbőröd, arra a Nizoral jó, patikában lehet kapni. Nem olcsó, de hatásos (gombaölő). Egy laborvizsgálat nem ártana, hátha vashiányod van, attól is hullhat, vagy a pajzsmirigyhormonok nincsenek rendben. Célzottan ezeket kell kérni a háziorvostól, hogy írja rá a beutalóra. Rossz fog, vagy bármilyen gyulladás okozhatja még, de ezeken a sampon nem segít, még ha hiszel a reklámoknak, akkor sem. :N Még nem láttam olyat, hogy valakinek bármilyen külsőleg használatos szertől kinőtt vagy dúsult a haja. Esetleg naponta fejmasszázs, ami vérbőséget okoz, így a hajhagymák több tápanyaghoz jutnak. Plusz vitaminok. Vérveszteségtől is lehet pl. műtét után (vashiány).

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#70) Szevam válasza moonlight115 (#69) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Köszi az infókat :R , később írok PÜ-t :K

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#71) moonlight115 válasza Szevam (#70) üzenetére


moonlight115
tag

Szívesen.
Klasszak a fotóid! :C (Bár nekem a régi fotók a kedvenceim.)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#72) TomMusic


TomMusic
őstag

Hali,
Az illetlenség, ha srác létemre beírok ide hogy: "mizu?" :B

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#73) Szevam válasza moonlight115 (#71) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Köszönöm :R , kicsit elhanyagoltam a témát. Remélem idén több időm lesz :)

@TomMusic: Illetlenség vagy nem, megtetted... Amúgy nem baj.

[ Szerkesztve ]

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#74) TomMusic válasza Szevam (#73) üzenetére


TomMusic
őstag

Köszönöm a választ!
És lehet kérdezni dolgokat, vagy az már nagyon OFF lenne?

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#75) Szevam válasza TomMusic (#74) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Ha ilyeneket kérdezel az off. Inkább beszélj valamiről :)

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#76) moonlight115 válasza TomMusic (#74) üzenetére


moonlight115
tag

Írj valami érdekeset. :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#77) TomMusic


TomMusic
őstag

Igazából arra vagyok kíváncsi, hogy ha az utcán (Budapesten) megszólítok látszólag minden ok nélkül egy lányt, akkor az mennyire elriasztó? Gondolok itt arra, hogy pl. meghívom egy italra (mármint nem piálni, hanem pl. egy tea, vagy ilyesmi...). Ja, egyébként 26 éves vagyok, és mondjuk, átlagos kinézetű.
Eddig egyszer csináltam ilyet még tavasszal, ami akkor meglepően pozitív volt (vagyis annak tűnt), mert megegyeztünk abban, hogy FB-on bejelölöm, és ott egyeztetünk tovább... Hát be is jelöltem, de azóta se jelölt vissza. :(

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#78) moonlight115 válasza TomMusic (#77) üzenetére


moonlight115
tag

Hogy mennyire elriasztó? Egyesek elriadnak, mások nem.
Ha neked egy próbálkozásból 1 bejött, akkor az 100%! :D Ha kedvesen csinálod, akkor csak így tovább! Aztán vagy bejelöl, vagy nem. Mindenesetre a siker valószínűsége fényévekkel több, mint abban az esetben, ha meg sem próbálod. :K Ismered? Én csípem. :D

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#79) TomMusic válasza moonlight115 (#78) üzenetére


TomMusic
őstag

Nem ismerem, de ha már linkelted, belenéztem. Amiket úgy mondtak benne az elején, azzal kb. egyet is értek. Csak kissé így meg már túl van bonyolítva. Én meg aztán alapból túlbonyolítok mindig mindent, szóval szerintem begolyózok, ha ilyeneket nézek... :))
Illetve az is hozzátartozik, hogy én eléggé maximalista vagyok bizonyos helyzetekben. Szóval ez most lehet hülyén hangzik, de én addig nem akarok semmilyen kapcsolatot, amíg nem érzem azt, hogy nem tudok mindent megadni egy hölgynek. Gondolok itt főleg az egzisztenciára. Csak mostanában jövök rá, hogy ez így lehet nem jó taktika, mert néha borzasztóan magányosnak érzem magam. :(

Egyébként ha van korombeli hölgy itt, akkor kérem fedje fel magát. ;]

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#80) aggleány válasza moonlight115 (#67) üzenetére


aggleány
addikt

Ez kedves ajánlat, de még sosem jártam Miskolcon. :O

Ellenben mivel kiderült, hogy hajszobrász vagy, kérdeznék. :U Van olyan hajgöndőrjítő módszer, ami nem vágja tönkre a hajat? A hajam mosás után szépen kunkorodik, de egy fésülés után úgy néz ki, mint egy lezseren összehányt szénaboglya. Teljesen kihúzni nem lehet, mivel 1-2 óra múlva elkezd kunkorodni, és teljesen idiótán néz ki.

(#81) aggleány válasza TomMusic (#77) üzenetére


aggleány
addikt

Szerintem nem gáz, ha így megszólítasz valakit, de persze a kellő udvariassággal tedd. Rengeteg szellemileg alultáplált egyén szaladgál mindenfelé, és a nők emiatt óvatosak.

(#82) moonlight115 válasza aggleány (#80) üzenetére


moonlight115
tag

Nem kell kifésülni, mert akkor elveszti természetes hullámait. Ha elkezd szénaboglyásodni, tegyél egy kis hajzselét vagy habot a vizes tenyeredre, és kend rá a hajadra, visszanyomkodva a hullámokat, de ne fésüld. Ha természetes göndör, akkor szerintem nem kell bele dauer, azaz tartós hullám, mert az teszi tönkre leginkább a hajat.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#83) aggleány válasza moonlight115 (#82) üzenetére


aggleány
addikt

Nem göndör, inkább hullámos. Ha két napig nem fésülöm ki, utána már tépni kell. :(

(#84) TomMusic


TomMusic
őstag

Sziasztok,
Bocsi, hogy megint itt ólálkodok :DDD
De ha már női szemmel.. Szerintetek ilyen színű rövidnacihoz illik ez a póló-ing?
Előre is köszi! :R

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#85) moonlight115 válasza aggleány (#83) üzenetére


moonlight115
tag

Akkor hajmosás után balzsam, és ha muszáj szárazon kifésülni, akkor fésülés után vizes kézzel zselézni. A wax is jó, de csak száraz hajvégekre. Tab Argán Lotion - mosás után, nem kell kiöblíteni, nekem bevált. Hajfényspray is jó hatású kócolódó hajra.

TomMusic Szerintem igen.

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#86) aggleány válasza moonlight115 (#85) üzenetére


aggleány
addikt

Köszi. :))

(#87) aggleány válasza TomMusic (#84) üzenetére


aggleány
addikt

Szerintem nem. Eddig 1-1. :D

(#88) TomMusic


TomMusic
őstag

Közben megoldottam úgy a dolgot, hogy sötétkék rövidnacit vettem fel hozzá. :D

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#89) aggleány válasza TomMusic (#88) üzenetére


aggleány
addikt

Tökéletes. :))

(#90) moonlight115 válasza TomMusic (#88) üzenetére


moonlight115
tag

Tökéletes (uncsi)! ;]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#91) TomMusic válasza moonlight115 (#90) üzenetére


TomMusic
őstag

Ajjmá', de izé vagyol! :DDD

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#92) Szevam válasza TomMusic (#84) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Kicsit megkésve, én bordó nacit választanék :)

Más: Melyik boltban lehet szerintetek normális (nem megy szét fél éven belül) szandált venni? A Deichmann-t kiejtettem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#93) lorcsi válasza Szevam (#92) üzenetére


lorcsi
veterán

A CCC- boltjaiban szerintem jobb minőségűek vannak

(#94) Szevam válasza lorcsi (#93) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

A héten szakadt el a májusban, CCC-ben vásárolt vászoncipőm (kikopott a belső vászon réteg, majd a darabokba jött ki valami gumírozott réteg, ezután el is szakadt a külső vászon réteg) :W Rendeltetés szerűen használtam, esős időben csak a kocsiig mentem vele (pár méter). Lehet velem van baj :((( :W
Visszaviszem, hátha kapok újat :DDD

Amúgy köszi az ajánlást :)

[ Szerkesztve ]

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#95) moonlight115 válasza Szevam (#94) üzenetére


moonlight115
tag

Ha májusban vetted, biztos becserélik. Csak nem küldik el javítani...

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#96) Szevam válasza moonlight115 (#95) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

DE, elküldték javítani :D Várom a megoldást... (update: június eleji)

[ Szerkesztve ]

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#97) Szevam


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Visszavették, így a deichmann-ban (mégis csak, hátha ez a típus jó lesz :DD ) vettem másikat, remélem legalább őszig kibírja :D

[ Szerkesztve ]

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#98) moonlight115 válasza Szevam (#97) üzenetére


moonlight115
tag

Ha nem, tiszta szerencse. Visszaveszik. Életed végéig lelkes vásárlójuk leszel. :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#99) Verus


Verus
senior tag

Csajok! Biztosan bennem a hiba, de én elkezdtem Aliról karácsonyi dekorációkat rendelni. Teljesen beszippantott. :DDD

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#100) moonlight115 válasza Verus (#99) üzenetére


moonlight115
tag

Én dekorációban a minimalizmus lelkes híve vagyok. Még amit kapok, azt is továbbadom. :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.